PDA

View Full Version : Проблемна кожа



Teenn
09-14-2007, 21:45
Значи момче съм, на 17 години (почти 18) и още от преди години (предполагам от както влязох в пубертета) си ми излиза акне.
Работата е там, че това вече е мнооого време и не мисля, че трябва да е така. От доста време се мажа с разни кремчета и лосиони, но единственото, което май имаше някакъв виден резултат беше кремчето Acne Out, въпреки това то от части помагаше защото премахваше само част от акнето и все още си го имам....

Кожата на лицето ми е доста чуствителна явно, и мисля, че една от причините за акнето е че след бръснене кожата се раздразва (въпреки че позлвам хубава пяна за бръснене, най-нова самобръсначка на Жилет, хував балсам за след бръснене Нивеа) и пъпките също се раздразват и това им пречи да минат бързо.

Моля ви препоръчайте нещо, което успокоява кожата и което да махне гадни пъпки и най-вече нещо което да предотвратява появата му, защото вече не издържам :(.

ZaHaRcHe
09-14-2007, 22:45
отиди на дерматолог той щи каже най - добре

iveto89
09-15-2007, 06:36
emi za sujalenie si prav za brusneneto,za6toto i na moq priqtel mu se razranqva kojata sled brusnene,zatova ne mu e edno ot nai-lubimite zanimaniq..nz otidi na kozmetik i se posuvetvai s nego,moje da ima nqkakuv drug na4in po koito da se brusne6 ...naprimer s veet ili ne6to ot sorta,prosto trqbva da ima na4in da izbegne6 tova vuzpalenie na kojata ti