PDA

View Full Version : Сложна ситуация с най-добръя приател



daite mnenie
09-14-2007, 22:35
kakvo pravite kogato vazniknat 4ustva kam va6iq nai dobar priqtel/priqtelka s koito se poznavate ot mn vreme....govozim za godini i znaete vsi4ko po mejdu si kakvo bihte napravili ako izvednaj se vlubite v nego ? pls daite komentari

morenita
09-14-2007, 22:44
ami ako mislish che tozi/tazi fr sushto izpitva neshto kum teb prosto razkrii chuvstvata si. Ako si sigoren/na che ne e taka po-dobre si trai. inache riskuvashda razvalish priqtelstvoto vi. Ako ne znaesh kakvo izpitva drugiqt chovek ami prosto podskaji malko na friend-a cheizpitvash neshto i vij kakva shte e reakciqta.Ot tam veche preceni dali si zaslujava da razkriesh napulno chuvstvata si :) Uspeh

ZaHaRcHe
09-14-2007, 23:10
еми признай чувствата си можи пък и да са споделени зн ли

FEN_NA_MOTORI
09-15-2007, 00:17
Ем признаи й/го какво имаш да губиш, може само да спечелиш

:smt006

daite mnenie
09-15-2007, 05:08
no pak moje da zagubq dalgogodi6no poriqtelstvo

mechtaq_za_teb
09-15-2007, 05:53
Гледам да си подбирам момчетата приятели,така че да не се влюбвам в тях.Обаче всичко е възможно.Аз съм се влюбвала преди в най-добър приятел,като чувствата отначало бяха споделени.Беше голяма драма,след като го скъсах(причините са лични).Харесвах го доста дълго време.Бяхме се скарали и не си говорехме с месеци...почти година.Тогава толкова много исках да ми говори и да бъдем пак най-добри приятели...но той не искаше.И сега когато обичам друго момче той ме потърси и отново сме приятели.

teenkopele
09-15-2007, 05:59
Вече ти го казаха- разговор. Това помага много...от личен опит говоря. :)

drfatt
09-15-2007, 06:23
kakvo pravite kogato vazniknat 4ustva kam va6iq nai dobar priqtel/priqtelka s koito se poznavate ot mn vreme....govozim za godini i znaete vsi4ko po mejdu si kakvo bihte napravili ako izvednaj se vlubite v nego ? pls daite komentari
В 99% от случаите е пълен провал, в 1% се бракуваш. В общи линии най-добрия приятел е добре да си остане такъв. :)

koalka
09-15-2007, 09:08
Еми, какво бих направила...бих се отдръпнала от него, не виждам как може да сме приятели при това положение, ставаме просто познати.Плюс това той няма да ме възприема само като приятелка.