PDA

View Full Version : Какво мислите за новия си клас?



09-15-2007, 07:59
kakvo mislite za noviq si klas lipsva li vi stariq az sq reva noviq mi klas e mnogo zle samo nqkvi ligliovci kak 6a u4a s teh :smt010


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

09-15-2007, 08:40
ot koe daskalo si

09-15-2007, 08:43
mii ne e zle..ama ima i mn typi noo vs pak namirat se i svesni spoko shi sa opraiti :}

namina
09-15-2007, 09:03
аз съм в стария си клас :-D мн са си печени и най-вече момчетата почти сички са супер :-D а иначе споко ако не се променят стани една от тях лигла 8) :-D :smt016 споко сички сме лигави :lol: :smt016 от сички класов има секви................. 8) :wink: :smt016 :mrgreen:

sexy_for_you
09-15-2007, 09:24
Супер е класа,даже смятам,че е по-як от предишния.Половината ги познавам,но и новите са големи сладури.Ще става купон :lol:

NightFairy
09-15-2007, 09:24
Еми в моя клас (новия) почти всички изглеждат супер готини хорица, ама не знам...за 1 час не мога да разбера....

ThePowerOfLove
09-15-2007, 09:27
Еми не ми изглеждат злонамерени :roll: Мисля,че ще намерим общ език...надявам се :wink:

krem4et0
09-15-2007, 10:01
Всички ли имат нови класове след 7-ми. Няма ли го вече добрия стар прием след 8-ми клас? Аз като съм била в паралелка след 8-ми клас, да не съм била тъпа, а?

petyrit
09-15-2007, 10:10
Има си го и след 8ми, но май сега след 7ми повече деца се записаха, щото май министъра реши нещо, а и аз като гледам има доста повече паралелки след 7ми отколто след 8ми.

А по темата: Еми да горе-долу ми липсва стария клас, но немога да си представя, че ще уча 6 години с тези съученици (после сигурно ще си промня мнението де).

DEviL_BG
09-15-2007, 10:14
Супер си е :lol: и старие не беше зле тейче , то и се свиква с хората докато ги опознаеш ;)

KaTinCeTy
09-15-2007, 10:27
Всички ли имат нови класове след 7-ми. Няма ли го вече добрия стар прием след 8-ми клас? Аз като съм била в паралелка след 8-ми клас, да не съм била тъпа, а?
Има разбира се! :) Аз от тая година, 9 клас съм в ново даскало. Това, че не си се преместил след 7 клас, не значи че си тъп или неспособен да кандидатстваш. Аз например си избрах да не кандидатствам след 7, защото имах други цели за бъдещето ми, а не защото съм тъпа. Даже напротив, бях една от най-отличните ученички в стария ми клас.

А по темата...ами да харесва ми новия клас. Класната изглежда свестна, а и класа не изглежда лош въпреки, че не съм се запознала със всички все още. Доста сме отличниците, но все пак сме паралелка биология и химия, но най-смешното е, че от 29 човека клас има само три момчета :lol: така, че ще сме си женско царство.

devil4e_kiss4e
09-15-2007, 10:37
na men hi4 ne mi lipsva stariq mi klas.za noviq ne moga da kaja koi znai kvo 6toto ne moga tolko skoro da gi opoznaq,no kato cqlo biva.....ne e 4ak tolko zle... :wink: .abe svikva se.....

sladkish_14
09-15-2007, 11:17
Ем,че ако си задръстена другите много ясно,че ще са лигави в твойте очи...НЕ се стряскай,просто знаят как да живеят......НЯкой зубрат,други живеят..това е на всякаде е така.ТИ сам избираш от кой да си :-D

Arr0gAnT
09-15-2007, 11:55
Да всички много ми липсват... дано новия клас всъщност да не е толкова зле колкото ми се стори днес... :cry:

shadow4e
09-15-2007, 12:11
Всички ли имат нови класове след 7-ми. Няма ли го вече добрия стар прием след 8-ми клас? Аз като съм била в паралелка след 8-ми клас, да не съм била тъпа, а?
По принцип в София хората, които остават в 8-ми клас като цяло са по-пропаднали и гледат по-лесния начин- кандидатстване по диплома, с която пак да влезнат в някое квартално. А в такава среда не бих искала да се движа, защото и учители са ми казвали, че при тях няма и дисциплина и общо взето и тези, които искат да научат, не могат.
Това е като цяло, има и свестни хора, но както в няколко теми тук вече няколко момичета бяха написали, че те хубаво са си останали в училището, обаче вече техните приятели не са там, а тези останалите са гадни.

million
09-15-2007, 12:43
mii ne e zle..ama ima i mn typi noo vs pak namirat se i svesni spoko shi sa opraiti :}
Stiga be! Kak razbra za tolkova kratko vreme?? :wink:)))))))))

Az ne moga da kaja po4ti ni6to, 4ak sled ponedelnik, vtornik. S interes o4akvam sledva6tata sedmica...:wink:)))))))))))))))))

Sweet__baby
09-15-2007, 12:44
Моя клас много ми хареса... :roll: \:D/ А класната е простооо...супеерррр \:D/ \:D/

million
09-15-2007, 12:46
Моя клас много ми хареса... :roll: \:D/ А класната е простооо...супеерррр \:D/ \:D/
Да, за касната отсега разбрах що за човек е.:wink:))) Super! \:D/ \:D/ \:D/

krem4et0
09-15-2007, 12:46
Преди колко години 7-8, когато се чудех какво да правя нямах и избор. В града от 6 средни училища само в 3 имаше паралелки след 7-ми клас. в 1-то бяха 2 и то с усилено изучаване на немски език. Там какво да диря с моя английски? Другата беше езикова паралелка, което за мен си е най-тъпото нещо на света. Излилаш без професия, без нищо. Сега са си повече паралелките след 7-ми, но са 50 на 50 май. А иначе за нивото-език дето не сме учили. Смятам са за умна и кадърна. А и моя випуск завършиха 3 пълни отличнички-и 3-те от паралелки след 8-ми клас!

million
09-15-2007, 12:49
Преди колко години 7-8, когато се чудех какво да правя нямах и избор. В града от 6 средни училища само в 3 имаше паралелки след 7-ми клас. в 1-то бяха 2 и то с усилено изучаване на немски език. Там какво да диря с моя английски? Другата беше езикова паралелка, което за мен си е най-тъпото нещо на света. Излилаш без професия, без нищо. Сега са си повече паралелките след 7-ми, но са 50 на 50 май. А иначе за нивото-език дето не сме учили. Смятам са за умна и кадърна. А и моя випуск завършиха 3 пълни отличнички-и 3-те от паралелки след 8-ми клас!
Izliza6 bez profesia, no puk znae6 dobre ezika, a znae6 li go, nqma nikakuv problem. Naprimer moje da bude6 jurnalist i bez da si u4il za takuv. Zatova predpo4etoh ezika \:D/))))

PaSsioN_GiRL
09-15-2007, 13:00
Мале класа ми се състои от пълни олигофрени с много малки изключения :lol: :lol: :lol:

krem4et0
09-15-2007, 13:19
Някяк си предпочитам да си имам професия, която да ми дава възможност да работя и след средно образование. със средното и 2-те от висшето скоро ще имам избор между 3 коренно различни професии. В този живот само 1 език не стига.

sladku_bebzi
09-15-2007, 13:22
Не рева за стария, но не се впечатлявам и от новия...!

linka92
09-15-2007, 13:25
Ем,че ако си задръстена другите много ясно,че ще са лигави в твойте очи...НЕ се стряскай,просто знаят как да живеят......НЯкой зубрат,други живеят..това е на всякаде е така.ТИ сам избираш от кой да си :-D

Xaxa :lol: A,после когато "зубарите" живеят,на вас "живеещите" ще ви се иска да сте учили едно време.Така че,учете докато ви е време и не се правете на газари!

П.С.Никога не съм била зубар,нито "от тези,които живеят и не поглеждат уроците",винаги съм била нещо средно-златната среда! :-({|=

linka92
09-15-2007, 13:34
Преди колко години 7-8, когато се чудех какво да правя нямах и избор. В града от 6 средни училища само в 3 имаше паралелки след 7-ми клас. в 1-то бяха 2 и то с усилено изучаване на немски език. Там какво да диря с моя английски? Другата беше езикова паралелка, което за мен си е най-тъпото нещо на света. Излилаш без професия, без нищо. Сега са си повече паралелките след 7-ми, но са 50 на 50 май. А иначе за нивото-език дето не сме учили. Смятам са за умна и кадърна. А и моя випуск завършиха 3 пълни отличнички-и 3-те от паралелки след 8-ми клас!

Не искам да се заяждам,но имам чувството,че все едно се оправдаваш пред някого защо не си избрала след 7ми клас да кандидатстваш!Всеки кандидатсва когато иска!И това за езиковите паралелки въобще не е вярно,споед мен!Защото ако нямаш висше независимо каква "професия" си изкарал от средното(слагам го в кавички,защото според мен от средното никаква професия не можеш да изкараш като хората") си за никъде!И примерно ако си избрал биология и химия,като завършиш можеш да си промениш мнението и да искаш право да следваш и тогава..какво!?Когато си езикова паралелка си избираш професията след това и имаш един голям +,който ще ти помогне,какъвто и да е избора ти! 8)

lilit_666
09-15-2007, 14:03
Ами ние сме май 7,8 моми4ета от 26.Успях да се запозная само с 1 от момичетата и ми допадна.Има една от старто ми даскало от най-противния клас,която гледа доста злобно(бегло я познавам).Познавах само 1 момче от преди-не е някой злобар...Няколко от другите се разделиха по 2ма(еднополови-като в 5 клас #-o ),др гледаха като пукали.От вс момчета имаше 3 ,които не бяха крайно зле в сравнение с другите и това е.Надявах се да се съберем да се почерпиим и опознаем,ама след като класната свърши вс си грабнаха портакежите и...духнаха.Излязох с добрите стари приятелки от бившия(мн ще ми липстват)Имам чувството,че поне 2 години ще ни трвбват за да се приемем за клас и да се държим като такъв. :smt010 Странно е...

Qnchety
09-15-2007, 14:18
Аз съм със стария си клас, а в него има от сичко по малко: печени, лигави, тъпи...

monityY
09-15-2007, 14:48
i az sumv stariq si klas,v koito ostanaha samo az i 1 momi4e,i 3-4 mom4eta :-D dr sa ot drugiq 8mi klas,i sa 6e sme 1 8mi ;) iiii ... mn ne gi poznavam nqkoi,ama 6e gi vida 6to za izrodi sa :mrgreen:

Gab3t0o_
09-15-2007, 15:09
o0o0o mi az shte sum za 2ra god s klasa super gotini sa mn ludi mn si gi obichkam vs mn sme lydi i tupi(vuv veseliq smisul :-D ) a inache stariq klas suhto beshe gotin s tqh sushto mi beshe zabavno nOO sqkash noviq poveche mi dopara :roll:

namina
09-15-2007, 15:11
Всички ли имат нови класове след 7-ми. Няма ли го вече добрия стар прием след 8-ми клас? Аз като съм била в паралелка след 8-ми клас, да не съм била тъпа, а?


ема и след 9-ти сега :mrgreen:

Gab3t0o_
09-15-2007, 15:16
Ами ние сме май 7,8 моми4ета от 26.Успях да се запозная само с 1 от момичетата и ми допадна.Има една от старто ми даскало от най-противния клас,която гледа доста злобно(бегло я познавам).Познавах само 1 момче от преди-не е някой злобар...Няколко от другите се разделиха по 2ма(еднополови-като в 5 клас #-o ),др гледаха като пукали.От вс момчета имаше 3 ,които не бяха крайно зле в сравнение с другите и това е.Надявах се да се съберем да се почерпиим и опознаем,ама след като класната свърши вс си грабнаха портакежите и...духнаха.Излязох с добрите стари приятелки от бившия(мн ще ми липстват)Имам чувството,че поне 2 години ще ни трвбват за да се приемем за клас и да се държим като такъв. :smt010 Странно е...

pFf spox be i as si misleh v nachaloto che sa nqkfi zabili ama posle kato se opoznahme i kato se otpusnahme shot v nachaloto nali vs pritesneni tyi onyi iII vs se naredi a starite si fr-ki shte gi zabravish kakto i te tebe shte ste na edno zdravei zdrasti (pone s mene e taka nZz za dr ) e nadqvam se pri tebe ne stane taka :wink:

skinny
09-15-2007, 15:36
Супр ми е новия клас ама стария си ми липсва :(

Reed
09-15-2007, 15:58
Всички ли имат нови класове след 7-ми. Няма ли го вече добрия стар прием след 8-ми клас? Аз като съм била в паралелка след 8-ми клас, да не съм била тъпа, а?
Кой пък ти е казал,че си тъпа или някъде къде го е намесил товА?!
Иначе новия клас не ме изкефи кой знае колко :roll: Стария си ми беше по-як,няма к'во да се лъжеме

krem4et0
09-16-2007, 07:53
Преди колко години 7-8, когато се чудех какво да правя нямах и избор. В града от 6 средни училища само в 3 имаше паралелки след 7-ми клас. в 1-то бяха 2 и то с усилено изучаване на немски език. Там какво да диря с моя английски? Другата беше езикова паралелка, което за мен си е най-тъпото нещо на света. Излилаш без професия, без нищо. Сега са си повече паралелките след 7-ми, но са 50 на 50 май. А иначе за нивото-език дето не сме учили. Смятам са за умна и кадърна. А и моя випуск завършиха 3 пълни отличнички-и 3-те от паралелки след 8-ми клас!

Не искам да се заяждам,но имам чувството,че все едно се оправдаваш пред някого защо не си избрала след 7ми клас да кандидатстваш!Всеки кандидатсва когато иска!И това за езиковите паралелки въобще не е вярно,споед мен!Защото ако нямаш висше независимо каква "професия" си изкарал от средното(слагам го в кавички,защото според мен от средното никаква професия не можеш да изкараш като хората") си за никъде!И примерно ако си избрал биология и химия,като завършиш можеш да си промениш мнението и да искаш право да следваш и тогава..какво!?Когато си езикова паралелка си избираш професията след това и имаш един голям +,който ще ти помогне,какъвто и да е избора ти! 8)
Само ще вметна, че във висшето и средното ми се засякоха 6-7 еднакви дисциплини. От висшето нищо не помня. Просто времето ти е ужасно малко(5 дни за учебник 300-400 страници) и не се задълбочаваш. Знанията ми по икономика на труда, предприятие,финанси,право, счетоводство, микро и макро от средното са на много по-високо ниво!
И не се оправдавам. Времената са били други. Просто не мога да разбера защо ни мислят за 2-ро качество хора.

Enchantress
09-16-2007, 17:49
Ми за новия ми клас не мога да кажа нищо за момента.За 1ч. не можах да разбера много за тях,ама изглеждат свестни.Мисля че все някак ще намерим общ език.А старите съученици-изобщо не ми липсват-не се разбирахме мн добре с тях. :?

I_ve7o
09-16-2007, 18:07
klasa mi e mnogo gotin si4ki sa syper pekani ;]]

^dishdogz^
10-26-2007, 16:39
ооо новия ми клас е много як,всички са мноо свестни..а стария ми клас хич не ми липсва,даже се радвам че вече не съм с тях :-P

The_special_one
10-26-2007, 16:45
Моя клас си е уникат :smt006

?love_haTe!
10-26-2007, 17:32
Когато се преместих в ново даскало ми беше
малко странно от начало,но се свиква.
Класа..кво за него..има само 5-6 човека,
с които мога да говоря,да се базикам и да си правя глупости..
другите баси кофите 8)

Ама свикнах с всичко..все пак не беше скоро като отидох в др даскало.

find_m3
10-28-2007, 08:36
еми аз вече съм 10 демек трета година с класа ,ама ...пак си йм викам новия клас и са :booooomb: освен едни 2 жужутки 8)

pIsaNkaTa_sTz
10-28-2007, 08:39
ми як ми е новия клас мисля че си паснахме като характери 8-)

nqkfa_malka
10-28-2007, 08:50
mi ... ot noviq mi klas ima mn tochni ima i hora koito nqmat golqmo jelanie da se zapoznaqt s mene za tfa ne moga da govorq za tqh ...nqkoi se oplakvat ot malko momcheta nashte sa 4 ot 26 choveka :D a be kfo da govorq ... momchetata si hodqt zaedno est ...momichetata se razdeliha na grupichki ...vsqkakvi gi ima dosadi,zabavni,tochni,"na mama i na tati decata",zubari ... ot kadeto i da go poglednesh golqmo raznoobrazie :)

SwEeT_PriNceSsS
10-28-2007, 11:24
emi az nishto ne moga da kaja za noviq mi klas.. zashotto oshte ne sam gi opoznala s tiq sta4ki .... pak za edna sedmica ne mojesh da imash mnenie za tqh .. ina4e s povecheto si pishem nai redovno v skype i sa pekani :wink: :wink: :wink: :wink:

FiRe_LaDy
10-28-2007, 12:04
Оффф мии стария клас опреледено ми липсва много ... все пак съм била с тези хора 8 - 9 години!Но и новия си клас харесвам .... не е лош!Повечето са някви откачални и супер купонджии.Има 1 - 2 зубарчета,ама и те са пекани.Абе за сега е добре,дано не стане така да си променя мнението за напред!

Slave4You
10-28-2007, 13:10
Хах еми аз съм 9 клас ама се преместих пак в нов клас. Ние сме учили 2 дена и още 2 дена само присъствахме така че мн не ги познавам. Колкото видях повечето са мн готини и забавни. Има някои които са по мълчаливи (като мен) но като цяло ме кефят;)