PDA

View Full Version : Къде мога да си оперирам френулума



experimentator
09-15-2007, 08:58
Искам да ми бъде срязан френулума - малката юздичка отдолу на пениса.
Къде може да бъде извършена тази операция и колко струва?

namina
09-15-2007, 10:57
питай доктора си

iveto89
09-15-2007, 16:22
ima tolkova mn temi za tova....ot tqh razbrah edno-mn bolki,kruv,bezsunni no6ti i mu4eniq...izpolzvai tursa4kata i sam 6te se ubedi6 v tova

batkodoki
09-15-2007, 20:31
Искам да ми бъде срязан френулума - малката юздичка отдолу на пениса.
Къде може да бъде извършена тази операция и колко струва?

е аз се усещам виновен, понеже не сум довършил темата "Фимоза или...." в часта и касаеща Късото гемче. популярната част на изложението не е проблем. обструкция възникна при "илюстрацията" на проблема. с един добър приятел - USA спец спорим за достъпност на нивото на аудиторията, която лесно може да тълкува превратно илюстративния материал.

един съвет и МОЛБА: снимай всичко в разни планове в покой и ерекция ПРЕДИ да има каквото и да е "срязване". ммм...е ....ако искаш да помогнеш и на други публикувай фотосите анонимно на фрее сървар, или ги прати

по вупроса: на практика навсякъде където има хирург тази операция се изпълнява, но има едно голямо НО: може и се препоръчва да стане с електро или лазарен скалпел (това са уреди, гарантиращи стерилно и безкръвно операционно поле) или чрез стандартния начин.

МНОГО ВАЖНО: ако ВЕЧЕ е настъпило разкусване на гемчето, юздичката, френулума - със или без образуване на фиброзна тъкан, щадящите методи са неподходящи и без кръв и конци не се минава.
но е мн сложно и индивидуално

f33l7h3p41n
09-16-2007, 00:02
Така отиди на уролог и говори с него.Щом той реши, че имаш проблем веднага ще те препрати към хирург.Аз имах този проблем и изтърпях цялата процедура.След като отидох на уролог ми насочиха час за хирург след 2 седмици ... Hа мене лично с ток ми я правеха ушким да няма много кръв. За около 15мин максимум всичко свършва...к'во правят ти ще видиш, ако се наложи да отидеш. Не е някво много гадно ама и не е приятно :D, се пак си е манипулация и то не къде ми на оная работа :D. Пък честно казано аз си умрях от страх преди "събитието" не се бях страхувал от нищо до сега като за тая работа :D. Пък после за следоперацията ми сложина 1 марля от долу колкото да не цапало гащите и ме пратиха да си ходя :D после около месец ли 2ли не помня вече точно заздравява и в никакъв случай не тряа си удряш някъде оная работа или някой др да я удря, че почва гадно да кърви..след след 8-10 ден спира да кърви :D малко е неприятно в началото като пикаеш.. кърви,а такива чикии глупости в никаф случаи...