PDA

View Full Version : Честит първи учебен ден.



kofti_nick
09-15-2007, 09:13
Честит първи учебен ден на всички ученици . 8-[

mid_get
09-15-2007, 09:21
Да ни е честит хууубавия празник :| С пожелание за много шестаци, още повече купони и най-много гаджета :-D То май само първолаците се радват :roll: Уотева...
Е, разказвайте - как мина? :)

Нали знаете, че всяко начало си има и своя край, включително и учебната година. :lol: ( с това ме успокои един приятел днес :x)

sexy_for_you
09-15-2007, 09:21
Благодаря!И от мен Честит да ви е първия учебен ден! :P

ThePowerOfLove
09-15-2007, 09:28
Честито и от мен :wink:
С пожелание за мн успехи, купончета и ако сте в ново даскало ---> още мн добри приятели :roll:

Na7a6a
09-15-2007, 09:28
Ами при мене добре мина, бях зайче в Немската..странно беша да съм сред толкова много непознати хора, но се свиква сигурно..Целиха ни с моркови, направо брутално беше :-s Мен ме оцели само един и майче имам синина..и така. Запознах се с 2 момичета и 1 момче от новия си клас, изглеждат яки..класната също (при Кожухарова съм, ако на някой му говори нещо). Абе общо взето добре мина, да видим за напред как ще е :wink:

mid_get
09-15-2007, 09:31
Ами при мене добре мина, бях зайче в Немската..странно беша да съм сред толкова много непознати хора, но се свиква сигурно..Целиха ни с моркови, направо брутално беше :-s Мен ме оцели само един и майче имам синина..и така. Запознах се с 2 момичета и 1 момче от новия си клас, изглеждат яки..класната също (при Кожухарова съм, ако на някой му говори нещо). Абе общо взето добре мина, да видим за напред как ще е :wink:
Еее, значи всичко е минало нормално, без инциденти :wink: Че вие, зайците, така се бяхте наплашили... :lol:
Отново пожелавам на всички много успехи през новата година :smt006

ThunderGoddess
09-15-2007, 09:42
Аз съм от Ботев - Русе. Първия учебен ден мина просто невероятно тъпо. Имаше някаква организация, но повечето от учениците не знаеха точно каква е. На това отгоре нашия класен го домързяло да влезе за тържеството - т.е не му харесвало да се тъпче в тълпата. Другото, което е - в момента ни слагат алуминиева дограма и ще учим наедно с умниците от съседното училище :smt005 :smt005 . Просто чудесно :)

IKisseDAGirL
09-15-2007, 09:45
Честито :smt011

mid_get
09-15-2007, 09:46
Аз съм от Ботев - Русе. Първия учебен ден мина просто невероятно тъпо. Имаше някаква организация, но повечето от учениците не знаеха точно каква е. На това отгоре нашия класен го домързяло да влезе за тържеството - т.е не му харесвало да се тъпче в тълпата. Другото, което е - в момента ни слагат алуминиева дограма и ще учим наедно с умниците от съседното училище :smt005 :smt005 . Просто чудесно :)
Хахах...по всичко личи, че учебната година ще започне нормално :roll:

mon4eto
09-15-2007, 09:53
Честито :smt011

krem4et0
09-15-2007, 09:59
Честито. Да сте ми живи и здрави. Успех през новата година и се учете. Сядайте си на хубавите си дупенца и залягайте над уроците. Аз идвам и става страшно :lol:

Na7a6a
09-15-2007, 10:04
Честито. Да сте ми живи и здрави. Успех през новата година и се учете. Сядайте си на хубавите си дупенца и залягайте над уроците. Аз идвам и става страшно :lol: Хаха, мерси Крем4е! :wink: Само да даде Господ здраве, пък другото ще си дойде на мястото O:)

DEviL_BG
09-15-2007, 10:34
Мерси и на вас подобно :evil:

VerryBerry
09-15-2007, 10:42
Честит първи учебен ден на всички ученици . 8-[

mersi,i na tebe(ako ne si zavar6il/a) :wink:

great_mari
09-15-2007, 10:48
aide da ni e 4estito mu4enieto,ama az se nadqvam u4itelite da subotirat godinata i ni6to da ne u4im,makar 4e sum 7 kl i mi predstoqt izpiti ama tva ne mi puka 6tot hoa na uroci taka 4e pak moa se podgotva i tva mi e nai sukrovennata me4ta - u4itelite da subotirat cqlata godina 8-[ :mrgreen:

namina
09-15-2007, 10:52
честитоооооооооо тайфаааааааааааааа :smt119 :smt078 :smt082

09-15-2007, 10:58
Ами при мене добре мина, бях зайче в Немската..странно беша да съм сред толкова много непознати хора, но се свиква сигурно..Целиха ни с моркови, направо брутално беше :-s Мен ме оцели само един и майче имам синина..и така. Запознах се с 2 момичета и 1 момче от новия си клас, изглеждат яки..класната също (при Кожухарова съм, ако на някой му говори нещо). Абе общо взето добре мина, да видим за напред как ще е :wink: зависи какво имаш предвид под яка :D :) :lol: ПП Имахме още моркови ама ни ги взеха

sladkish_14
09-15-2007, 11:14
Честито. Да сте ми живи и здрави. Успех през новата година и се учете. Сядайте си на хубавите си дупенца и залягайте над уроците. Аз идвам и става страшно :lol:

:smt005 Еми да..ЧЕСТИТО на всички,на тези в новите училища,ЧЕСТИТО ЗУБРЕНЕ(трябва да се доказвате :-D )радвайте се докато можете,защото почват входните нива,за тези в старите си училища ЧЕСТИТО,ще гледате физиономиите на старите "утрепки" още една година(поне при мен :-D ) Предстои пак купон,и по малко учене,повече каране и добрите ни познати учители :smt005 .......и таз година ще се издържи някак си :smt010

million
09-15-2007, 12:54
:wink: 4astit! Mnogo zdrave, uspehi i na dobur 4as!))))))

***BORK@***
09-15-2007, 13:00
Честито и от мене \:D/

alkobalko
09-15-2007, 14:24
Честито и от мен. Много шестици и най-вече здраве. И се радвайте на училището, докато имате време, че после ще го търсите.

PollyPoi
09-15-2007, 14:39
Честито. Да сте ми живи и здрави. Успех през новата година и се учете. Сядайте си на хубавите си дупенца и залягайте над уроците. Аз идвам и става страшно :lol: Хаха, мерси Крем4е! :wink: Само да даде Господ здраве, пък другото ще си дойде на мястото O:)
Честито и от мееен да сте живи и здрави и много ученолюбиви.. O:) O:) O:)

Qnchety
09-15-2007, 14:39
Ух мерси :P

monityY
09-15-2007, 14:40
4estit vi purvi mu4eben den na si4ki :x

Obsession
09-15-2007, 15:19
Аз съм от Ботев - Русе. Първия учебен ден мина просто невероятно тъпо. Имаше някаква организация, но повечето от учениците не знаеха точно каква е. На това отгоре нашия класен го домързяло да влезе за тържеството - т.е не му харесвало да се тъпче в тълпата. Другото, което е - в момента ни слагат алуминиева дограма и ще учим наедно с умниците от съседното училище :smt005 :smt005 . Просто чудесно :)

Ооо, Мони, аз нямам оплаквания нито от програмата, нито от класния, не удостоих нито едното с присъствието си :-D 5 минути стигат, псле - кафенце :wink:

По темата: ДА ВИ Е ЧЕСТИТ НА ВС :-) НА ЗАЙЧЕТАТА ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХИ В НОВИТЕ УЧИЛИЩА :D

ThunderGoddess
09-15-2007, 15:21
Аз съм от Ботев - Русе. Първия учебен ден мина просто невероятно тъпо. Имаше някаква организация, но повечето от учениците не знаеха точно каква е. На това отгоре нашия класен го домързяло да влезе за тържеството - т.е не му харесвало да се тъпче в тълпата. Другото, което е - в момента ни слагат алуминиева дограма и ще учим наедно с умниците от съседното училище :smt005 :smt005 . Просто чудесно :)

Ооо, Мони, аз нямам оплаквания нито от програмата, нито от класния, не удостоих нито едното с присъствието си :-D 5 минути стигат, псле - кафенце :wink:
Те така трябваше да направим, ама ние нали сме примерни деца и решихме да склоним глави пред училищната институция :) И кво, тя ни завря в шитз :))

sladkish_14
09-15-2007, 15:24
Честито и от мен. Много шестици и най-вече здраве. И се радвайте на училището, докато имате време, че после ще го търсите.

МИслиш ли :smt005 поне със сегашния си клас....не искам и да съм секунда с тях,а се очаква цяла година,абе дано се оправим някак си

namina
09-15-2007, 15:28
Честито и от мен. Много шестици и най-вече здраве. И се радвайте на училището, докато имате време, че после ще го търсите.

МИслиш ли :smt005 поне със сегашния си клас....не искам и да съм секунда с тях,а се очаква цяла година,абе дано се оправим някак си


малката дупе да ти е яко ето миналата година ми мина страшна бързо
в края наистина ще ми е мъчно особенно за класната тя е супер жена
споко станеш ли 10 клас и годините те ти ще летят бързо.... :?

^Sam90^
09-15-2007, 16:32
Спорен въпрос е колко от нас имат отличителните белези на ученици, но все пак благодаря и честитя на всички учащи се съфорумци.