PDA

View Full Version : Скъсахме, а още го обичам...



09-15-2007, 10:28
skasah s gadjeto, no vse o6te go 4uvstvam kakto predi. pri4inata be6e, 4e postoqnno me laje6e, izmislq6e si kakvi li ne gluposti. vseki den mu razkrivah porednata laja i mi pisna da pro6tavam. kogato skasahme toi me tarse6e, no az ne mu otgovarqh. 4uvstvah se prekaleno naranena. sega 4uvstvam mn silno obi4ta si i nz kakvo da pravq!!!! daite mi savet [-o<

т.1 и т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

09-15-2007, 10:32
според мен по добре да си сама 6те го забрави6 от колкото да си с него и да те лъже но се пак ти си ре6ава6 .. и зависи за какво те е лъгал примерно аз за изневяра не бих простила но ти си знае6

09-15-2007, 10:32
Намери си заместител и забрави за него... щом няколко пъти ти е изневерявал на доверието не си струва [-(

devilbggirl
09-15-2007, 10:36
mila estestveno e da izpitva6 vse o6te obi4 kym nego za6toto vse pak ste bili zaedno izvestno vreme kolko vie si znaete,no tova nqma kak da se izbegne za6toto ste si imali vqra spodelqli ste si gu6kali ste se celuvali ste se i t.n i vse o6te syrceto ti govori 4e trqbva da si go vyrne6 otnovo do teb za6toto to ima nujda ot nego i se 4uvstva studeno i samotno, za tova si mislq 4e trqbva da mu se obadi6 i da si izqsnite ne6tata v edin mn seriozen razgovor i ako vsi4ko mine dobre otnovo 6te bydete zaedno estestveno ako go iskate i dvamata tova :) :-s :roll: :-k

09-15-2007, 10:42
blagodarq vi mn za savetite;

sladkish_14
09-15-2007, 10:43
Излез на вън,потърси друг...обичта към някой свършва,едва когато намериш ПО-силна..Колкото повече мислиш за него,толко повече се измъчваш,НЕ си заслужава!По простата причина,че не трябва да обичаш някой,който не те обича-А той щом те е лъгал едва ли те е обичал.ЗАБРАВИ ГО,както сигурно той е направил,не позволявай утре да го видиш,щастлив с друга,направи ти така,за да се почувства той наранен,както сега ти!Успех(момчета много...)

sasha_90
09-15-2007, 11:44
Той те е лъгал-не ти трябва човек като него.Ще намериш по-добър.

kobrichka
09-15-2007, 11:52
Нормално е да го обичаш още,но по-добре го забрави не си заслужава да се връщаш при него.Той те е лъгал,а лъжата е равна на измяната,никои които обича силно даден човек не го лъже.Излизаи повече с приятели и малко по малко ще го забравиш.Успех

09-15-2007, 15:45
oh teq s podobna slaba psihika mi deistwat drazneshto

09-15-2007, 15:47
nastroi si psihikata taka che wsqko edno ot gadnite neshta koito ti e prawil
da se prewrushta w omraza i da zabrawish chuwstwata si kym nego a sled towa i shte go zabrawish omrazaata se zabrawq po lesno ot obichtta

monityY
09-15-2007, 16:07
забрави го :!:

koalka
09-15-2007, 17:34
Каквото и да правиш, в никакъв случай не се връщай при онзи глупак, това още повече ще те нарани и няма да е същото.Не заслужава любовта ти с всичките глупости, които е правил, но това не си го избираш.Опитай се да го забравиш, изчакай да мине време и го приеми като минало.Най-добре ще е за теб :wink: .

hristo_m
09-15-2007, 18:27
predi nqkolko meseca izlizah s edno momi4e .....stra6ni gluposti i govorih ponqkoga napravo ne mojeh da se poznaq...golqm idiot bqh kakvo da se pravi.Problema mi be6e 4e stra6no mnogo q haresvah a me be6e strah da se obvarja pak v rezultat se darjah napravo neadekvatno.Use6tah q tolkova blizka a se darjah...prosto nqmam dumi.Zarqza me. Tarsih q,tq me otrqzva6e i nakraq nqmah izbor osven da spra da q tarsq.Ne e minal den ot togava bez da si mislq za neq.Obojavam q a tq misli 4e ne mi puka za neq i 4e sam golqm tapak......za poslednoto e prava:).Razkazvam ti tova za6toto mi napomnq malko za tvoqta istoriq dai mu 6ans.obadi mu se s naglasata da pogovorite, ni6to ne gubi6.Ako go haresva6 si zaslujava da opita6 ponqkoga ne6tata ne sa takiva kakvito izglejdat

hristo_m
09-15-2007, 18:32
4ovek trqbva da se bori za horata koito bi4a no ako prodaljava da te laje go zareji pak

hristo_m
09-15-2007, 18:40
sladkish_14 ako misli6 4e ne trqbva da obi4a6 nqkoi koito ne te obi4a zna4i ne si obi4ala istinski.Kogato ti se slu4i 6te iska6 da go vidi6 6tastliv ....dori i s druga

obi4ai`edin
09-15-2007, 19:44
sladkish_14 Извинявай мила ама не си права да обичаш само един е нещо като награда от господ повечето момичета не могат да обичат всичките момчета , извинявай ама и аз преди 15 месеца ходих с едно момче което много обичах и въпреки че се е целувал с най - добрата ми приятелка , чувствата ми не свършиха и скоро пак тръгнах с него Мога само едно да кажа Бори се за този които обичаш и късмет знам го от личен опит знаете колко боли изневерята но аз го обичам и мисля да се опитам да забравя за този спомен макар че е от най болезнените след като го обичах повече от приятел като брат го обичах и продължавам да го обичам той е и ще бъде част от мене :smt007 :smt007 :smt007

stoqn
09-15-2007, 20:44
zdravei az sym v podobna situaciq....gadjeto mi skysa s men... (napih se 1 ve4er i za 5 sekundi nai mnogo obarah 1momi4e ot nashiq klas koqto tq mrazi) i reshih 4e ne iskam da kriq i i kazah....pri koeto tq adski mn kofti i stana plaka cqla nosht i posle mi kaza 4e ne iska da me vijda...minaha 1-2 dni i pak e taka..dano pri vsi4ki e taka i nz dali sega misli za men..nz i kak 4ovek moje da ubedi naranen 4ovek 4e..dumite ponqkoga sa istinski

cskamoni4ka
09-16-2007, 09:21
Не се занимавай с него.

09-16-2007, 10:16
Моята история беше подобна,само,че тои ме лъжеше в продължение на 1 година.Постоянно го предупреждавах,че ще се разделим,а тои ми се смееше.Накрая ми писна и започнах да излизам ''таино'' с друго момче.Когато разбра ,че го лъжа стана скандал,а аз му казвах това което тои на мене: ''миличко,нали знаеш коилко те обичам..??не бих го направила!!''
Накрая скъсахме..Да,беше ми гадно отначало без него-така както на теб.Но разбрах какъв човек си имам до мене(този с които излизах).. :smt007 Отнесе ми акъла в др измерение направо :wink:
Вече сме от 4 месеца заедно,но за предишния не сам си и помисляла!! [-X
Просто си намери някои които да те уважава!!И му покажи на бившия ти,че светът не свършва снего!!

09-19-2007, 14:24
kato kazva6 4e te e lagal ima6 predvid 4e ti e izneverqval li?