PDA

View Full Version : Разлика между свършване и оргазъм



mi6lenceto9
09-15-2007, 12:06
kakva e razlikata ot tova edna jena da izpita orgazam i da svarshi?i kakvo e chuvstvoto pri dvete?

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

krem4et0
09-15-2007, 12:10
Аз пък си ги деля. Понякога свършвам, но не из-питвам оргазъм. Усещам свиваният на влагалището, отпускам се и прочие, но това не ми носи удоволствие. Оргазъм=свършване+удоволст вие.

glezan4e
09-15-2007, 12:24
mislq 4e 'svyr6vane"(kogato govorime za sex) i "orgazym" sa sinonimi :)

thefreak
09-15-2007, 12:27
При мъжете няма разлика никаква определено.

comics
09-15-2007, 12:30
При мъжете няма разлика никаква определено.
+1

krem4et0
09-15-2007, 12:31
Аз може и да съм сбъркана. При маструбиране си свършвам и влагалището се стяга, отпуска, червенина ала бала. но не ми е хубаво. Понякога и с гаджето се получава така. С него обаче просто избухвам, изпитвам огромно удоволствие и 1 топлина в половите органи. Свивания на влагалището обаче липсват..........
За това си ги деля. В първия случай е много разтоварващо за нервната система, но тъпо.
Във втория случай е просто прекрасно.

DEviL_BG
09-15-2007, 13:03
Само човек който е изпитвал и двете може да каже, на дали има такъв, а според мен има разлика при момичетата удоволствието е по голямо ::: :-)

marina star
09-15-2007, 13:21
Аз може и да съм сбъркана. При маструбиране си свършвам и влагалището се стяга, отпуска, червенина ала бала. но не ми е хубаво. Понякога и с гаджето се получава така. С него обаче просто избухвам, изпитвам огромно удоволствие и 1 топлина в половите органи. Свивания на влагалището обаче липсват..........
За това си ги деля. В първия случай е много разтоварващо за нервната система, но тъпо.
Във втория случай е просто прекрасно.

ima ne6to takova,ne se bqh zamislqla,no kato se setq mai e vqrno pone v nqkoi slu4ai

russianmafiaboss
09-15-2007, 13:36
Аз може и да съм сбъркана. При маструбиране си свършвам и влагалището се стяга, отпуска, червенина ала бала. но не ми е хубаво. Понякога и с гаджето се получава така. С него обаче просто избухвам, изпитвам огромно удоволствие и 1 топлина в половите органи. Свивания на влагалището обаче липсват..........
За това си ги деля. В първия случай е много разтоварващо за нервната система, но тъпо.
Във втория случай е просто прекрасно.

ем така си е, при вас жените... :roll:

phobia
09-15-2007, 15:02
Аз може и да съм сбъркана. При маструбиране си свършвам и влагалището се стяга, отпуска, червенина ала бала. но не ми е хубаво. Понякога и с гаджето се получава така. С него обаче просто избухвам, изпитвам огромно удоволствие и 1 топлина в половите органи. Свивания на влагалището обаче липсват..........
За това си ги деля. В първия случай е много разтоварващо за нервната система, но тъпо.
Във втория случай е просто прекрасно.

Да, има различни оргазми. Но ВСИЧКИТЕ са си оргазми (=свършвания).
Това са синоними, бе хора, осъзнайте се.

krem4et0
09-16-2007, 08:38
Аз може и да съм сбъркана. При маструбиране си свършвам и влагалището се стяга, отпуска, червенина ала бала. но не ми е хубаво. Понякога и с гаджето се получава така. С него обаче просто избухвам, изпитвам огромно удоволствие и 1 топлина в половите органи. Свивания на влагалището обаче липсват..........
За това си ги деля. В първия случай е много разтоварващо за нервната система, но тъпо.
Във втория случай е просто прекрасно.

Да, има различни оргазми. Но ВСИЧКИТЕ са си оргазми (=свършвания).
Това са синоними, бе хора, осъзнайте се.
как да нарека оргазъм(синоним на върховно удоволствие), нещо, от което не чувствам абсолютно нищо?

phobia
09-16-2007, 10:51
Тогава не го наричай и свършване. И защо изобщо го правиш, ако не чувстваш нищо :)

krem4et0
09-16-2007, 10:58
Тогава не го наричай и свършване. И защо изобщо го правиш, ако не чувстваш нищо :)
Усещам стягане и отпскане на влагалищните мускули и осбободено напрежение. Но не и удоволствие! Как трябва да го обясня?
Правя го за разтоварване на нервното напрежение.
С моя приятел не е така-при маструбация е така!

phobia
09-16-2007, 11:16
На мен ми се случва това отпускане и стягане още преди да съм свършила. А даже ако пробваш би трябвало да можеш нарочно да го направиш докато си седиш ей така :)
Това е гадно, че не можеш да изпиташ удоволствие от мастурбацията. Така де, не винаги ще имаш партньор. Пробвай някаква друга техника.

krem4et0
09-16-2007, 11:18
Мога сама съзнателно, а това е несъзнателно. Всъщност това не ме бърка. И без това ми е кофти сама. Правя го в наистина краен случай, когато много съм бясна или съм отчаяна!

phobia
09-16-2007, 11:20
Добре де, повече нищо не мога да кажа. Ама ти си изключение. Принципно не съм чувала при някое друго момиче да е така. При тебе явно я има тази разлика между двете.

krem4et0
09-16-2007, 11:35
Абе друго си е някой да те бута. усещането винаги е различно. Не може твоята ръка да ти достави същото чувство, както ръката на някой друг. Аз сато се милвам по главата не чувствам нищо, когато мама го прави-се успокоявам, а когато го прави гаджето ми-настръхвам от възбуда. Може би е подсъзнателно :-k

FelisDirus
09-16-2007, 15:05
няма разлика

PoLiToOo
09-16-2007, 17:44
ами няма :smt016

bqsna_teenagerka
09-16-2007, 17:45
и аз си мислех 4е няма разлика ама явно имало....

Viktoriq_
09-16-2007, 18:00
Според мен няма никаква разлика ! Освен в главите ни ! Когато правищ секс се включва всичко , а когато си сам си е много шийт !

krem4et0
09-16-2007, 18:29
Според мен няма никаква разлика ! Освен в главите ни ! Когато правищ секс се включва всичко , а когато си сам си е много шийт !
възможно е. но и при секс се случва понякога да липсва удоволствието. Уф не знам. Прекалено много раздробявам всичко и правя разлика между нещата..............аз обичам да съм много прецизна в намирането на думите. За мен си има разлика. Усещала съм я!

cherinka
09-16-2007, 19:37
Според мен няма никаква разлика ! Освен в главите ни ! Когато правищ секс се включва всичко , а когато си сам си е много шийт !
възможно е. но и при секс се случва понякога да липсва удоволствието. Уф не знам. Прекалено много раздробявам всичко и правя разлика между нещата..............аз обичам да съм много прецизна в намирането на думите. За мен си има разлика. Усещала съм я!Разбрахме, вече.

Naked in the wind
09-16-2007, 19:54
Свършване и оргазъм са синоними.А какво общо има темата със самозадоволяването и със същинския секс? Оргазма си е оргазъм.Дали си го постигнал сам или с помощта на партньор няма значение.Разлика може да има само в силата на оргазма

cherinka
09-16-2007, 20:06
Свършване и оргазъм са синоними.А какво общо има темата със самозадоволяването и със същинския секс? Оргазма си е оргазъм.Дали си го постигнал сам или с помощта на партньор няма значение.Разлика може да има само в силата на оргазмаНай-после и аз да се съглася с някой от форума. :D

shalis
09-16-2007, 20:07
По принцип и аз знам, че е едно и също, обаче както Крем4ето съм забелязала малка разлика сякаш.при оргазъм мога хем да умра от удоволствие, хем да плувам направо от долу, а разликата със свършването е , че е само мокро, без някво особено удоволствие.

{{Tonity_G1rL}}
09-16-2007, 20:44
За мене без разликаааа :smt006 :smt007 [/quote]

johnny_depp
09-17-2007, 08:24
абе има разлика да ви кажа, даже веднъж май го усетих..тоест искам да кажа, че пишката ми пулсираше като рпед свършване и после омекна, но нямаше сперма ... и след една минута пак го вдихнах, но не съм сигурне дал ие това, което ис мисля

09-17-2007, 08:37
При мъжете няма разлика никаква определено.
+1

+2 :D

krem4et0
09-17-2007, 08:53
По принцип и аз знам, че е едно и също, обаче както Крем4ето съм забелязала малка разлика сякаш.при оргазъм мога хем да умра от удоволствие, хем да плувам направо от долу, а разликата със свършването е , че е само мокро, без някво особено удоволствие.
така ли??Значи,аз свършвам,само при галене по косата,защото се подмокрям.УАААУ :lol:
Има и пулсиране в областта на гениталиите и свиване и отпускане на влагалището!

Aleksey
09-17-2007, 09:24
абе има разлика да ви кажа, даже веднъж май го усетих..тоест искам да кажа, че пишката ми пулсираше като рпед свършване и после омекна, но нямаше сперма ... и след една минута пак го вдихнах, но не съм сигурне дал ие това, което ис мисля

Ето още едно доказателство и за моето мнение по въпроса. Разлика между "свършване" и "оргазъм" има! Дори и при мъжете. Аз като представител на мъжкия пол мога да говоря само за нас де. Но лично ми се е случвало да получа три оргазъма, като на четвъртия свърших чак! След това едва гледах и ми се виеше свят, но умората е невероятна, така че е нормално. След 20 минути пак бях на линия :mrgreen: Та... и пича който цитирам явно е постигал нещо такова. Случайно естествено. Но при мен не беше случайно. Всъщност даже си има и разни упражнения за развиване на тази способност - оргазъм без да изхвърляш семенна течност и да можеш да продължиш акта. При повечето мъже е нужно години тренировки за да го усвоят. А в повечето случаи им се случва рядко и все случайно.
За жените не мога да кажа как е положението, но предполагам че и при тях има известна разлика. :smt016

09-19-2007, 12:31
Им разлика, разбира се. при свършване се достига някъкъв пик, след което мускулите се отпускат и напржението спада. Но всичко това е главно в областта на гениталиите. А при оргазъм удоволствието засяга цялото тяло.