PDA

View Full Version : С кой от двамата?



09-15-2007, 13:09
imam edin problem 2 mom4eta me haresavt i sa priqteli i ednoto mnogo go haresvam ama kato harakter ne e dobar a drugoto ne e mnogo hubavo po van6en vid no po harakter e super stra6no e dobar kakvo da pravq s koi da sam ili s nito edin ot dvamata? :(

Moderated by Aleandra
т. 1 и 7 от Правилника!

09-15-2007, 13:35
mn qsno `e s po hubawiq be luda li si da trygne[ s grozno mom`e?!

namina
09-15-2007, 13:46
аз ти предлагам който е с по-добър характер него

VerryBerry
09-15-2007, 13:47
ti van6niq vid li gleda6?Ako mu e dobar haraktera-6to pak ne???No nai dobre tragni s tozi,kam kogoto naistina izpitva6 ne6to! :wink:

shadow4e
09-15-2007, 14:08
Тръгни с най-прекрасния външно. Така ще ти е най-якооооо.

lilit_666
09-15-2007, 14:13
Ами щом имаш чувства към хубавеца-давай(ест само ако смяташ,4е и неговите са истински,а не за 1 седмица,щото така губиш и двамата)
Аз лично не бих станала гадже с някой,който не ме привлича на в.вид,а и знаеш,че хора веднъж ходили,абе после не е същото.По-добре запази тоя с добрия характер за приятел,че такива добряги трудно се намират,а точно такъв ти трвбва да е винаги до теб когато имаш нужда,а не като скъсате(едва ли ще се жените ::: )и това да е.

09-15-2007, 14:46
pls pi6ete o6te za6toto sam mnogo obarkana i nz ko da pravq a dnes trqbva da se izqsnq i s dvamata

GaNgStAz
09-15-2007, 14:52
Така като те гледам.. нямаш особено големи чувства към нито един от двамата. Трябва да си отговориш на два въпроса. Първия - Би ли тръгнала с някой само заради външния му вид ? Втория - Би ли тръгнала с някой само заради характера му, при положение, че не го харесваш по външен вид.. ?
Аз лично бих избрала този с якия характер, а не този с външния вид, щото е тъпо да тръгнеш с някой само заради външния му вид.. да ти е супер тъпо с него и да нямате к'во да си кажете. Или би ти било яко к'во ше си кажат твойте приятелки и т.н. ? :roll: Докато този с якия характер, но не чак толкова яка външност, може да ти допадне ( но все пак зависи от човека).. по принцип. Но според мен всичко си зависи от теб, незнам точно как седят нещата между вас.. Дано да направиш правилния избор.. ;] Ае успех. :wink:

Insatiable
09-15-2007, 14:52
Не тръгай с нито един от двамата! ;)

MiMcHeToOo
09-15-2007, 15:29
imam edin problem 2 mom4eta me haresavt i sa priqteli i ednoto mnogo go haresvam ama kato harakter ne e dobar a drugoto ne e mnogo hubavo po van6en vid no po harakter e super stra6no e dobar kakvo da pravq s koi da sam ili s nito edin ot dvamata? :(

Moderated by Aleandra
т. 1 и 7 от Правилника!

ти самата не знаеш кво искаш, не мисля, че може ние да ти помогнем.. :-s

GregoryHouse
09-15-2007, 16:21
imam edin problem 2 mom4eta me haresavt i sa priqteli i ednoto mnogo go haresvam ama kato harakter ne e dobar a drugoto ne e mnogo hubavo po van6en vid no po harakter e super stra6no e dobar kakvo da pravq s koi da sam ili s nito edin ot dvamata? :(

Moderated by Aleandra
т. 1 и 7 от Правилника!


Имаш гел от 10 кинта и от 20ст. с тоя от 20ст косата ти стой по добре кой ше избереш ?!
А в случея напрао си купи нов и не се занимавай с тея гелове...тъй де момчета...

MoHuTo
09-15-2007, 16:33
Ами аз на твое място бих тръгнала с този, който ми харесва повече...ама като те гледам ти май не знаеш кой искаш, то не е каталог да си избираш..ако не харесваш нито единия не тръгвай с нито единия!!! :::

koalka
09-15-2007, 17:30
Аз ти казвам, че с никой от двамата. :) В смисъл, ако не те кефят не тръгвай с тях просто ей така.Единия ти харесва по един начин, другия по друг.Намери си момче, което ще те кефи отвсякъде. :wink:

zmey
09-15-2007, 18:35
imam edin problem 2 mom4eta me haresavt i sa priqteli i ednoto mnogo go haresvam ama kato harakter ne e dobar a drugoto ne e mnogo hubavo po van6en vid no po harakter e super stra6no e dobar kakvo da pravq s koi da sam ili s nito edin ot dvamata? :(

Moderated by Aleandra
т. 1 и 7 от Правилника!
Давай с двамата ма !! :smt016

tuzaro
09-15-2007, 18:37
imam edin problem 2 mom4eta me haresavt i sa priqteli i ednoto mnogo go haresvam ama kato harakter ne e dobar a drugoto ne e mnogo hubavo po van6en vid no po harakter e super stra6no e dobar kakvo da pravq s koi da sam ili s nito edin ot dvamata? :(

Moderated by Aleandra
т. 1 и 7 от Правилника!
Давай с двамата ма !! :smt016 подкрепям :wink:

fillis
09-15-2007, 18:56
mi az bqh minalata sedmica v sa6oto zatrudnenie no isbrah po grozni4kiq tost toi si e hubav no ne kato drugoto mom4e koeto odrqzah.Moq savet e tragni s 3tiq 6oto tak 6te ti e po zabavno.hahahah seguvam se mi macka nz na men mi be mn trudno da re6a no sega sam 6tasliva ni6to 4 emalko mi tezi edna ubida no 6te ujiveq .Vsi4ko si zavisi ot teb kakwo u4vstwa6:)

F@t@lNy_Sl@dK@
09-15-2007, 18:59
е ти пък и питаш!не е най-важен външния вид!по-добре да е мил и дбър към теб и да не е толкова хубав,отколкото едно хубаво момче със ужасен характер!

skini
09-15-2007, 19:02
mn qsno 4e tozi s po dobriq harakter za kakvo ti e hubav dqvol otkolkoto grozno angel4e zamisli se :wink:

09-15-2007, 21:54
ми слушай пич,тай 'кат те гледам големи чувства към тях не таиш.Запази си приятелството им,още повече защо да заставаш м/у приятели ?

GregoryHouse
09-15-2007, 21:55
ми слушай пич,тай 'кат те гледам големи чувства към тях не таиш.Запази си приятелството им,още повече защо да заставаш м/у приятели ?

Пич ?!Няяш проилеми мой човек...я пак прочети темата а?

09-15-2007, 22:03
четах четах весел навик изв се :oops: :roll:

yuyuto
09-15-2007, 22:25
аз ти предлагам който е с по-добър характер него
И аз. :smt015

cskamoni4ka
09-16-2007, 09:20
Не е важен външния вид.Тръгни с момчето с хубавия харектар. :wink:

Ch0c0la73
09-16-2007, 09:26
Не тръгай с нито един от двамата! ;) i tova e variant za da ne narani6 ednoto ot mom4etata , a pak 6toom tolkova iska6 da trugne6 s edin ot tqh si naprai spisak s lo6oto i dobroto u tqh i ko moje da izleze ako trugne6 s tqh i t.n de da znam preceni si ;] 6tom haresva6 i dvamata e slojno,no ;] vij tva 4e e ediniq ne e dobur po harakter ne ozna4ava 4e nemoje da te obi4a istinski ;] aide uspeh s re6eniety :P

gabi_94
09-16-2007, 10:17
Така като те гледам.. нямаш особено големи чувства към нито един от двамата. Трябва да си отговориш на два въпроса. Първия - Би ли тръгнала с някой само заради външния му вид ? Втория - Би ли тръгнала с някой само заради характера му, при положение, че не го харесваш по външен вид.. ?
Аз лично бих избрала този с якия характер, а не този с външния вид, щото е тъпо да тръгнеш с някой само заради външния му вид.. да ти е супер тъпо с него и да нямате к'во да си кажете. Или би ти било яко к'во ше си кажат твойте приятелки и т.н. ? :roll: Докато този с якия характер, но не чак толкова яка външност, може да ти допадне ( но все пак зависи от човека).. по принцип. Но според мен всичко си зависи от теб, незнам точно как седят нещата между вас.. Дано да направиш правилния избор.. ;] Ае успех. :wink:

NAPALNO SAM SAGLASNA!!!

yellow_dress
09-16-2007, 11:04
Ne vzemai 4ak pod takova vnimanie mneniqta, vseki si kazva spored sebe si !
q se vzemi na seriozno i se popitai koi ot dvamata naistina predpo4ita6 i bydi iskrena sys sebe si - vse ediniqt 6te izleze po napred,a moje i nikoi?
posle 6te znae6 4e sama si vzela re6enieto i nqma da syjalqva6 - po dobre taka ot kolkoto da hvyrlq6 vinata na foruma :!:

sentient_
09-16-2007, 11:05
Ami trugni s1s tretiq

gLoRiOuS_aNGeL
09-16-2007, 21:58
Ti ne spomena ima6 li 4uvstva vaob6te kam nqkoi ot tiq dvamata?Az 6te te posavetvam da si hvane6 gotino gadje!Ne kazvam,4e van6niq vid e vsi4ko,no v edna ne tolkova seriozna vrazka vaji praviloto-KOLKOTO PO-GOTIN,TOLKOVA PO-DOBRE!

PoisoNGirL
09-16-2007, 22:58
Хмм дай да видим...Харесваш ли някой от тях наистина или само се чудиш с кой да тругнеш да си запулниш времето?Сега сериозно...Ако тругнеш с момче само ,зашото е готин има голям шанс да няма какво да си кажете да се гледате умно и да изкарате максимум месец,няма и толкова.С другия може да си допаднете много,но като те гледам май държиш на външния вид...следовтелно не знам.Аз за себе си бих избрала свестния,който може да е е първа красота,но ще е само мой,ще се държи добре с мен и ще си прекарваме яко.

tweeetyreni
09-17-2007, 17:08
Izberi momcheto koeto ima po dobyr harakter

kael
09-17-2007, 17:15
Имаш гел от 10 кинта и от 20ст. с тоя от 20ст косата ти стой по добре кой ше избереш ?!
А в случея напрао си купи нов и не се занимавай с тея гелове...тъй де момчета...

:smt066

caRamelO_cHicA
09-17-2007, 17:47
Незнам твойте предпоцитания какви са но аз бих тръгнала с по хубавия не защото е по хубав а защото гледам пише че е от типа лоши момцета а мен те най-ме кефят некви готини лоши и отговорени за разговор забавни.Иначе незнам ти какво мислиш можеби би избрала свестния няма лошо момцето е свестно но не е красиво не виждам лошо в това ще имате какво да си кажете обаче незнам аз си имам мое мнение и немога да ти го натрапвам ако си от типа момичета който харесват лоши момчета избери първото ако си от другия тип второто.

caRamelO_cHicA
09-18-2007, 04:42
Незнам твойте предпоцитания какви са но аз бих тръгнала с по хубавия не защото е по хубав а защото гледам пише че е от типа лоши момцета а мен те най-ме кефят некви готини лоши и отговорени за разговор забавни.Иначе незнам ти какво мислиш можеби би избрала свестния няма лошо момцето е свестно но не е красиво не виждам лошо в това ще имате какво да си кажете обаче незнам аз си имам мое мнение и немога да ти го натрапвам ако си от типа момичета който харесват лоши момчета избери първото ако си от другия тип второто.
Имаше една проверка в моя град проведена лично от мен...За такива по готини...по отворени...по "лоши момченца"....Група от 4-ма която носят оръжия и ги издебват в подоходящт момент когато са сами.....Изкачат насочват 4 пистолета към главата му и казват:На колене!Падни на Земята!.....
Ето ти и резултатите:
Екипа оспя да провери 94 от момченцата който са "лоши" и отворени...
Резултати:
2-ма се насират и напикават!(Говоря буквално)
67 се напикават!
25 казват различни реплики от сорта:"Мами моля ти се!",Мамо,моля те помогни ми майчице!","Господи мили Гопсподи моляте помогни ми".....всичко се споменава с рев...И всякакви други глупости..Мдам "лошите момченца"...тоест си харесваш "ПУТЬОВЦИ" ....Но мен не ме интересува,просто ти казвам!
Не всички лоши момчета са такива каквито ги изкарваш а под лоши неразбирай че говоря за тия злобарите не напротив под лошо момце аз разбирам момце което не се води по носа на никой има свой правила живее както си иска.Не е задължително да е някав престъпник не разбирасе

09-18-2007, 14:12
От кой град си?

09-18-2007, 15:41
От кой град си?
Срига флууд,тук не е чат!Има за тази работа лични съобщения...
Абе какъв флууд бе човек? Според мен във по-малките градове хората реагират различно, но това все пак си е мое мнение. Просто я попитах от кой град е, за да мога да помогна. Въпреки това не знам дали ще ме разбрете, защо точно града играе решаваща роля, но за мен има значение. Все пка просто попитах.