PDA

View Full Version : обЬркан?



обьркан?
09-15-2007, 14:07
Както се знае .. днес е пьрвия у4ебен ден :-D днес за прьв пьт се сьбрахме хора от разли4ни у4илища .. ( пове4ето се познавахме) така по темата .. видях моми4е което сега ще е в моя клас .. като я видях много я харесах просто е мноо красива 4удя се какво да направя от днес сме в 1 клас и я виждам за прьв пьт а ако и кажа още на 2 рия ден ше е кофти за нататьк...

Atika
09-15-2007, 14:14
т.9 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

H8_mE
09-15-2007, 14:29
Pf!Iz4akai da q opoznae6 de!Moje da ti haresva vun6no,no da ne haresa6 haraktera i!Puk i trqbva da se dobliji6 do neq,a za tova iska vreme!Da i kaje6 na vtoriq den 4e q haresva6 zvu4i super povurhnostno i nqma da se haresa mn!Turpenie dori moje da si ima nqkoi! :lol:

Iv4eTy
09-15-2007, 14:29
Според мен не се занимавай после като се разделите ще ви е кофти да сте в един клас :::

MiMcHeToOo
09-15-2007, 15:33
Както се знае .. днес е пьрвия у4ебен ден :-D днес за прьв пьт се сьбрахме хора от разли4ни у4илища .. ( пове4ето се познавахме) така по темата .. видях моми4е което сега ще е в моя клас .. като я видях много я харесах просто е мноо красива 4удя се какво да направя от днес сме в 1 клас и я виждам за прьв пьт а ако и кажа още на 2 рия ден ше е кофти за нататьк...

ако и кажеш на втория ден още имам чувството, че ше те отреже много злобно..

monityY
09-15-2007, 16:12
поопознайте се малко па тогава,може с времето да не ти хареса толкова,сближи се с нея,пък времето 6те ре6и дали 6те има не6то пове4е между вас или не :roll:

GregoryHouse
09-15-2007, 16:18
Както се знае .. днес е пьрвия у4ебен ден :-D днес за прьв пьт се сьбрахме хора от разли4ни у4илища .. ( пове4ето се познавахме) така по темата .. видях моми4е което сега ще е в моя клас .. като я видях много я харесах просто е мноо красива 4удя се какво да направя от днес сме в 1 клас и я виждам за прьв пьт а ако и кажа още на 2 рия ден ше е кофти за нататьк...

Мой човек ти си объркан така е ама си объркан в ДНК-то ве...земи я опознай първо остави я да те прецени прецени я и ти.Кфо харесвам си някфа яка пичка и айде хоп излизаме кафета тън мън и след единмесец ше ми напишеш тема "ПЛС ХЕЛП" :arrow: Тя ме заряза и т.н. помогнете ми...

Atika
09-15-2007, 16:24
Ама няма да се научите да четете темите : "от днес сме в 1 клас и я виждам за прьв пьт.......... "
:lol:

koalka
09-15-2007, 17:31
Не й казвай още на втория ден, може да й стане неудобно, да й стреснеш.Подготви я...в смисъл, показвай й го и, след като разбере, че я харесваш може да я поканиш да излезете примерно. :wink:

ражур
09-15-2007, 17:50
Според мен не се занимавай после като се разделите ще ви е кофти да сте в един клас :::
Затова по-добре недей да тръгваш с момичета от класа.

09-15-2007, 18:23
Темата е много интересна...и сега,ще ти споделя нещо...едно време когато и аз бях заек...ново даскало,нови момичета ;) сичко 6...Харесах си една зайка от съседен клас...На външен вид бешее...оса...Ролс Ройса на момичетата...Голям като за ръста и бюст...малко сладко дупенце...светло кестенява коса..невероятни кафяви очи...с 1 такова незабравимо пламъче в тях...кротка,но и толкова дива :smt007 И така...реших да се запозная с нея...това беше ебаси и примеждието за мене...щото покрай нея имаше винаги поне 5-6 момичета и близо толкова момчета...за половин година не намерих начин да се запозная с нея...мишин олмоуст импосибъл...та...запознах се с 1 от нейните аверки...и бам...съответно с нея...и знаеш ли...не си заслужаваше :-s ....момичето се оказа с адски кофти характер... ](*,) ...не можеш да си кажеш и 2 свесни думи с нея...прави ми впечатление че покрай момчета малко се посдухва :shock: ...таа...първо поопознай мацката...и тогава се влюбвай в нея... :| нема да ти е приятно да излезеш с нея и да си мълчиш или да слушаш неистови простотии ](*,) ](*,) ](*,)

sexy_for_you
09-15-2007, 20:34
Не й казвай още на втория ден, може да й стане неудобно, да й стреснеш.Подготви я...в смисъл, показвай й го и, след като разбере, че я харесваш може да я поканиш да излезете примерно. :wink:

+1

gabi_94
09-16-2007, 08:28
Темата е много интересна...и сега,ще ти споделя нещо...едно време когато и аз бях заек...ново даскало,нови момичета ;) сичко 6...Харесах си една зайка от съседен клас...На външен вид бешее...оса...Ролс Ройса на момичетата...Голям като за ръста и бюст...малко сладко дупенце...светло кестенява коса..невероятни кафяви очи...с 1 такова незабравимо пламъче в тях...кротка,но и толкова дива :smt007 И така...реших да се запозная с нея...това беше ебаси и примеждието за мене...щото покрай нея имаше винаги поне 5-6 момичета и близо толкова момчета...за половин година не намерих начин да се запозная с нея...мишин олмоуст импосибъл...та...запознах се с 1 от нейните аверки...и бам...съответно с нея...и знаеш ли...не си заслужаваше :-s ....момичето се оказа с адски кофти характер... ](*,) ...не можеш да си кажеш и 2 свесни думи с нея...прави ми впечатление че покрай момчета малко се посдухва :shock: ...таа...първо поопознай мацката...и тогава се влюбвай в нея... :| нема да ти е приятно да излезеш с нея и да си мълчиш или да слушаш неистови простотии ](*,) ](*,) ](*,)

TO4NO TAKA!!!

zlatoto_90
09-16-2007, 12:14
не барзай е може да се изкара някакво леке нищо незнаш за нея :)

gLoRiOuS_aNGeL
09-16-2007, 21:51
Hmmm kakvo ti struva da probva6!Davai!Pokaji na momi4eto, 4e ti haresva!

Sinner
09-16-2007, 22:00
Темата е много интересна...и сега,ще ти споделя нещо...едно време когато и аз бях заек...ново даскало,нови момичета ;) сичко 6...Харесах си една зайка от съседен клас...На външен вид бешее...оса...Ролс Ройса на момичетата...Голям като за ръста и бюст...малко сладко дупенце...светло кестенява коса..невероятни кафяви очи...с 1 такова незабравимо пламъче в тях...кротка,но и толкова дива :smt007 И така...реших да се запозная с нея...това беше ебаси и примеждието за мене...щото покрай нея имаше винаги поне 5-6 момичета и близо толкова момчета...за половин година не намерих начин да се запозная с нея...мишин олмоуст импосибъл...та...запознах се с 1 от нейните аверки...и бам...съответно с нея...и знаеш ли...не си заслужаваше :-s ....момичето се оказа с адски кофти характер... ](*,) ...не можеш да си кажеш и 2 свесни думи с нея...прави ми впечатление че покрай момчета малко се посдухва :shock: ...таа...първо поопознай мацката...и тогава се влюбвай в нея... :| нема да ти е приятно да излезеш с нея и да си мълчиш или да слушаш неистови простотии ](*,) ](*,) ](*,)

Винаги характера на 1во място ;)

Sinner
09-16-2007, 22:32
Темата е много интересна...и сега,ще ти споделя нещо...едно време когато и аз бях заек...ново даскало,нови момичета ;) сичко 6...Харесах си една зайка от съседен клас...На външен вид бешее...оса...Ролс Ройса на момичетата...Голям като за ръста и бюст...малко сладко дупенце...светло кестенява коса..невероятни кафяви очи...с 1 такова незабравимо пламъче в тях...кротка,но и толкова дива :smt007 И така...реших да се запозная с нея...това беше ебаси и примеждието за мене...щото покрай нея имаше винаги поне 5-6 момичета и близо толкова момчета...за половин година не намерих начин да се запозная с нея...мишин олмоуст импосибъл...та...запознах се с 1 от нейните аверки...и бам...съответно с нея...и знаеш ли...не си заслужаваше :-s ....момичето се оказа с адски кофти характер... ](*,) ...не можеш да си кажеш и 2 свесни думи с нея...прави ми впечатление че покрай момчета малко се посдухва :shock: ...таа...първо поопознай мацката...и тогава се влюбвай в нея... :| нема да ти е приятно да излезеш с нея и да си мълчиш или да слушаш неистови простотии ](*,) ](*,) ](*,)

Винаги характера на 1во място ;)