PDA

View Full Version : Ужас..тези не са хора!



PollyPoi
09-15-2007, 15:03
Искам само да видите този клип и да коментирате китайците..те не са хора само вижте какво причиняват на животните...
http://www.zazz.bg/play:7f8d5ef0 :( :( :( :(

09-15-2007, 15:04
Това китайче в подписа ти е много сладко. Закусвало е куче!

PollyPoi
09-15-2007, 15:05
Това китайче в подписа ти е много сладко. Закусвало е куче!
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :-D може :-D :-D

09-15-2007, 15:15
Съжалявам но немойах да го изгледам цялото просто аз съ6то имам ку4е и не можах.

PR0
09-15-2007, 15:21
Ние кво да направим по въпроса? 2мрлд. души са и те трябва да ядат.

demons_of_my_soul
09-15-2007, 15:26
едва го изгледах..... гадост :cry:

09-15-2007, 15:26
Ние кво да направим по въпроса? 2мрлд. души са и те трябва да ядат.
Да и пратим софииските кучета.

PollyPoi
09-15-2007, 15:32
Ние кво да направим по въпроса? 2мрлд. души са и те трябва да ядат.
не съм казвала нещо да правите просто исках да го видите за да знаете какви са китайците.PEACE.

09-15-2007, 15:33
всъщност се умъртвяват по този начин, тъй като се опитват да запазят ваксимално целостта на кожите. оставаси все така отвратително и отблъскващо, но няма нищо общо с "вкусното месо". поне проверявайте информацията си.


а това клипче е скалъпено от такова с мили домашни животинки и кадри от клипа на ПЕТА срещу убиването на животни за кожа в Китай (онова, в което говори Трент Резнър).

09-15-2007, 15:37
Ние кво да направим по въпроса? 2мрлд. души са и те трябва да ядат.
не съм казвала нещо да правите просто исках да го видите за да знаете какви са китайците.PEACE.

проблема не са нито китайците, нито която и да е нация в частност, тъй като жестокостта към животните е факт почти навсякъде. в този ред на мисли - ако ще мразите, мразете системата, а не отделни нации...Никой не е по-малко черен в това отношение.

Индия да не епримерно по-различно? Кравите примерно , които се убиват за кожа, могат да бъдат убивани само в определени райони. Животните са заставяни с дни да вървят без храна и вода, много умират по пътя (ако имат късмет). Често ги умъртвяват, като и м прережат трахеите, за да се задуши животното, без да повредят кожата. Спомнете си го следващия път, когато си обуете новите ботушки примерно. Над 70 процента от кожените изделия са внос от Индия.

namina
09-15-2007, 15:55
милите животинки :smt010 :smt010 :smt010

09-15-2007, 16:41
Това китайче в подписа ти е много сладко. Закусвало е куче!
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :-D може :-D :-D
ЯПОНЧЕ Е!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt013

machoka
09-15-2007, 17:14
Идеята не е в кожите.. идеята в хуманното отношение - а именно да УБИЕШ по безболезнен начин животното, преди да правиш каквото и да било с него. Това не влияе на качеството на кожите..

не случайно има закон, спрямо който влизаш в затвора ако измъчваш каквито и да е живи животни.

09-15-2007, 17:16
Идеята не е в кожите.. идеята в хуманното отношение - а именно да УБИЕШ по безболезнен начин животното, преди да правиш каквото и да било с него. Това не влияе на качеството на кожите..

не случайно има закон, спрямо който влизаш в затвора ако измъчваш каквито и да е живи животни.

ох не ме разбра. казах само, че причината не е че ги трепят за папкане, а за кожи. иначе си прав, но това никой не го налага като хората и..и всичко се прави по най-евтиния начин. който е и най-жесток.

koalka
09-15-2007, 17:52
Ужасно е, направо не е за гледане, затова само до половината го гледах...Наистина е ужасно, те вярват в е***и глупостите, наистина са болни.

namina
09-15-2007, 18:31
machoka каза: :arrow:
не случайно има закон, спрямо който влизаш в затвора ако измъчваш каквито и да е живи животни.
точно така! :!:

ZaHaRcHe
09-15-2007, 18:42
не това не мога да го гледам смао от коментарите и разбирам че е нещо мн гадну.. мразя ги тея ве

ZaHaRcHe
09-15-2007, 18:48
малее честно гледах го само малко но това което видях е ужасно дано тея китеици да умрат да ги избият вс дано да им с еслучи най - лошото нещо гадове мръсни как можи такива нещо.Първо слагат коте в бутилка а сега това..Те са нищожества долни

sherry
09-15-2007, 19:33
Не искам да гледам.
Прочетох коментарите ви, достатъчни са ми, за да знам, че няма да издържа на такива кадри.
Обичам животните и не ми харесва да издевателстват над тях.
Както мачока каза вече, има доста начини да се убие едно животно с максимално облекчение на мъките му. Да, не е хуманно да убиеш същество, но това може да бъде направено по по-хуманен начин(колкото и нелепо да звучи).

09-15-2007, 19:42
Аз съм по-виш от едно куче/прасе/крава.
Съответно мога да го мачкам и тъпка както искам.
Развил съм интелекта, съответно съм по-силен от него.
Наречете ме арогантен, но тези закони са ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ГЛУПАВИ.
Хумано отношение? :lol:
Ми прасенцета, който хапвате зимата от село, как мислите се убиват?
:lol: :lol: :lol:
Ми , като идете са ново кожено якенце? Ми за нови кожени ботишки? Ново палтенце? Ау!!! Или пък недай си боже, да е накой гаден метал и да си купи кожени кубинки!!! ( :smt005 )
Тогава мислите ли как са убивали житовното от което са направили парцалката/обувките? НЕ?!
Май само по форумите се правите на загрижени, мамка ви!
Това е традиция МАМКА МУ или просто начин на поминък! Коленето на прасенца също е традиция или начин на поминък, просто повечето от вас едва ли са толкова големи загубеняци за да идат на село , пък да колят прасе!!! МАЛЕ!!!
Виждали ли сте как прасе бяга с нож във вратът? НЕ?
Доста сте зле...
Доста сте ми смешни.
А замисляли ли сте се, мама като ви купи пиленце и ви го зготви?
Как е гледане? Ми теленце? Или каквото и да е месо?
Естествено че не! Важното е да си напълните търбусите с месо и да се правите на загрижени по форумите.
Аз лично бих отишъл в Китай и бих си хапнал от най-хубавото им кучешко месо, без да му мисля много-много и ще съм с чиста съвест? Що? Щото знам , че не съм се правил че ми е пукало, двулични копел*та такива!
Не виждам нищо грешно в това да имат такъв поминък хората.
Ми, като хапвате хляб, замисляли ли сте се за хилядите растения , който умират?
Или к'во, те нямат мозък и съответно , не можем да ги впишен? Нали и те са живи същества?
Я да питам, ми Индианците и те ли са гадни копелдаци? И те са носили кожи. И The Elk People в Руските тундри, също носят много кожи? Дори пият кръвта на елените и те ли са гадни варвари, не заслужаващи да умрат?
Мачок , само не ми казвай , че като сте колили прасе (сега съм 100% , че не си колил откакто си бил малък и са те карали насила да ходиш) сте го убивали по безболезнен начин?

ZaHaRcHe
09-15-2007, 19:48
Аз съм по-виш от едно куче/прасе/крава.
Съответно мога да го мачкам и тъпка както искам.
Развил съм интелекта, съответно съм по-силен от него.
Наречете ме арогантен, но тези закони са ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ГЛУПАВИ.
Хумано отношение? :lol:
Ми прасенцета, който хапвате зимата от село, как мислите се убиват?
:lol: :lol: :lol:
Ми , като идете са ново кожено якенце? Ми за нови кожени ботишки? Ново палтенце? Ау!!! Или пък недай си боже, да е накой гаден метал и да си купи кожени кубинки!!! ( :smt005 )
Тогава мислите ли как са убивали житовното от което са направили парцалката/обувките? НЕ?!
Май само по форумите се правите на загрижени, мамка ви!
Това е традиция МАМКА МУ или просто начин на поминък! Коленето на прасенца също е традиция или начин на поминък, просто повечето от вас едва ли са толкова големи загубеняци за да идат на село , пък да колят прасе!!! МАЛЕ!!!
Виждали ли сте как прасе бяга с нож във вратът? НЕ?
Доста сте зле...
Доста сте ми смешни.
А замисляли ли сте се, мама като ви купи пиленце и ви го зготви?
Как е гледане? Ми теленце? Или каквото и да е месо?
Естествено че не! Важното е да си напълните търбусите с месо и да се правите на загрижени по форумите.
Аз лично бих отишъл в Китай и бих си хапнал от най-хубавото им кучешко месо, без да му мисля много-много и ще съм с чиста съвест? Що? Щото знам , че не съм се правил че ми е пукало, двулични копел*та такива!
Не виждам нищо грешно в това да имат такъв поминък хората.
Ми, като хапвате хляб, замисляли ли сте се за хилядите растения , който умират?
Или к'во, те нямат мозък и съответно , не можем да ги впишен? Нали и те са живи същества?
Я да питам, ми Индианците и те ли са гадни копелдаци? И те са носили кожи. И The Elk People в Руските тундри, също носят много кожи? Дори пият кръвта на елените и те ли са гадни варвари, не заслужаващи да умрат?
Мачок , само не ми казвай , че като сте колили прасе (сега съм 100% , че не си колил откакто си бил малък и са те карали насила да ходиш) сте го убивали по безболезнен начин?
аве еи ти си баси идиота ве аи даи аз така да те одера жив а ще ти е приятно ли и да ти кажа хич не си интилентебюн едно куче е по ценно от тее
не са ли виждаш какъв си а
да добре убиваме да ядем прасета и т.н. но да убие6 куче и котка по тоя злобен начин само и само да са напраиш на по голям е изросдки аз ще направя каквото мога за да спра това нещо има агенции и организации който защитават животните по цял свят и те няма да оставят нещата така а ти помисли малко за себе си не се мисли за нещо повече от тях защото не е така и те имат сърце душа и ги боли

09-15-2007, 19:48
Всички малки пикли, дето настояват да се избият китайците:

Алооооу, вие убивали ли сте човек, бе? Айде като имате мерак - ходете ги трепете. Мислите ли, че е по-хуманно, отколкото да убивате животни? М?

Що вините китайците? Ак не ги трепят те - ще ги трепят индииците. Щото са евтина работна ръка и има търсене на кожи. Винете капитализма. Винете демокрацията.

09-15-2007, 19:53
Аз съм по-виш от едно куче/прасе/крава.
Съответно мога да го мачкам и тъпка както искам.
Развил съм интелекта, съответно съм по-силен от него.
Наречете ме арогантен, но тези закони са ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ГЛУПАВИ.
Хумано отношение? :lol:
Ми прасенцета, който хапвате зимата от село, как мислите се убиват?
:lol: :lol: :lol:
Ми , като идете са ново кожено якенце? Ми за нови кожени ботишки? Ново палтенце? Ау!!! Или пък недай си боже, да е накой гаден метал и да си купи кожени кубинки!!! ( :smt005 )
Тогава мислите ли как са убивали житовното от което са направили парцалката/обувките? НЕ?!
Май само по форумите се правите на загрижени, мамка ви!
Това е традиция МАМКА МУ или просто начин на поминък! Коленето на прасенца също е традиция или начин на поминък, просто повечето от вас едва ли са толкова големи загубеняци за да идат на село , пък да колят прасе!!! МАЛЕ!!!
Виждали ли сте как прасе бяга с нож във вратът? НЕ?
Доста сте зле...
Доста сте ми смешни.
А замисляли ли сте се, мама като ви купи пиленце и ви го зготви?
Как е гледане? Ми теленце? Или каквото и да е месо?
Естествено че не! Важното е да си напълните търбусите с месо и да се правите на загрижени по форумите.
Аз лично бих отишъл в Китай и бих си хапнал от най-хубавото им кучешко месо, без да му мисля много-много и ще съм с чиста съвест? Що? Щото знам , че не съм се правил че ми е пукало, двулични копел*та такива!
Не виждам нищо грешно в това да имат такъв поминък хората.
Ми, като хапвате хляб, замисляли ли сте се за хилядите растения , който умират?
Или к'во, те нямат мозък и съответно , не можем да ги впишен? Нали и те са живи същества?
Я да питам, ми Индианците и те ли са гадни копелдаци? И те са носили кожи. И The Elk People в Руските тундри, също носят много кожи? Дори пият кръвта на елените и те ли са гадни варвари, не заслужаващи да умрат?
Мачок , само не ми казвай , че като сте колили прасе (сега съм 100% , че не си колил откакто си бил малък и са те карали насила да ходиш) сте го убивали по безболезнен начин?
аве еи ти си баси идиота ве аи даи аз така да те одера жив а ще ти е приятно ли и да ти кажа хич не си интилентебюн едно куче е по ценно от тее
не са ли виждаш какъв си а
да добре убиваме да ядем прасета и т.н. но да убие6 куче и котка по тоя злобен начин само и само да са напраиш на по голям е изросдки аз ще направя каквото мога за да спра това нещо има агенции и организации който защитават животните по цял свят и те няма да оставят нещата така а ти помисли малко за себе си не се мисли за нещо повече от тях защото не е така и те имат сърце душа и ги боли
Доста зле си. Самоубий се.
Само услуга на света ще направиш ;)

ZaHaRcHe
09-15-2007, 19:55
аве я иди и са гръмни ве идиот такъв... не са виждаш какъв си бе..Ти си едно нищо .. ама ко ли са занимажам с тапаци кат тее то за такива кат тее бъдеще няма аи... м**

09-15-2007, 19:57
аве я иди и са гръмни ве идиот такъв... не са виждаш какъв си бе..Ти си едно нищо .. ама ко ли са занимажам с тапаци кат тее то за такива кат тее бъдеще няма аи... м**
Така е нямам бъдеще :x
Не мога да пиша така неграмотна :x
И мога да расъждавам трезво :x
=(

F@t@lNy_Sl@dK@
09-15-2007, 19:58
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 ujas tiq ne sa ludi,ami sa bolni...mnoy mi e jal za tiq jivotinki weeeeeeeeeeeeee :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

the_dark_angel
09-15-2007, 20:22
как може олиии ужас ми ако взема аз така да ги измъчвам а? :roll: МНого ли ще са вкусни деа :smt012 :smt011 :smt010

ZaHaRcHe
09-15-2007, 21:10
Айде измъчвай ги, бе, садист мръсен! :evil:

За поста над мен се отансяше.. :roll:
зн ли искаш ли да та одера така и д анапрая клипче и да го разпространявам после ще с еоправдавам че съм била гладна

ZaHaRcHe
09-15-2007, 21:21
Айде измъчвай ги, бе, садист мръсен! :evil:

За поста над мен се отансяше.. :roll:
зн ли искаш ли да та одера така и д анапрая клипче и да го разпространявам после ще с еоправдавам че съм била гладна Айде давай, де! Само, дето не знам кой кого ще дере! Май аз ще разпространявам клипче как правя нещо друго с теб. :evil:

Както отбелязах и в другата тема. Кожата ми не става за нищо, месото ми не може да се яде! За кво съм ти?

Убиваш или биваш убит!
хаха и кво ща праиш с мен а ахахха
а пък тее кат та одера ща мятам наляво и надясно

Alcohooligan
09-15-2007, 22:23
сега пуснете сайта за ония избитите тюлени и идилията става пълна...

fti4ka
09-15-2007, 22:25
заболя ме сърцето

neverand
09-16-2007, 09:12
щом стават за ядене,ще се ядат,гаден е начина по който се убиват.

Ice_Queen_
09-16-2007, 09:49
Нима може да се промени нещо?!

Не

VerryBerry
09-16-2007, 10:32
gorkite jivotni,tova e ujasno..dori ne go dogledah... :smt010 :smt010 :smt010

ZaHaRcHe
09-16-2007, 10:49
Ест че това можи да се промени..Има агенции за закрала на животните по целия свят...Те биха се опитали да спрат това ужасно деание

mia
09-16-2007, 10:49
ujasno e dori ne mojah da go izgledam az stra6no mn obi4am jivotnite i doma si imam jivotinki ama kvo moje da se o4akva ot 2 mrd du6i :smt010 :smt010 :smt010

zloto
09-16-2007, 11:00
Не ям месо, най-малко пък кучешко :smt012 няма и да гледам клипчето, най-много да се разрева или да повърна...

ArTanDra
09-16-2007, 11:17
Не ям месо, най-малко пък кучешко :smt012 няма и да гледам клипчето, най-много да се разрева или да повърна...

А на бас , че си яла? Дори и конско .. месото от България какво мислите че е? Особенно каймата (както и да е) клипчето беше неприятно , заради начина по който ги убиват , ама всички горките животинки вие като убивате хлебарките у вас казвате ли "горките животинки защо ги убих?" или ги трепете с чехли и всичко , което имате под ръка ааа ама хлебарката не може да се погали , нито е сладинко и миловидно .. А знаете ли как убиват змия за да се сготви , ама за змията нищо не казвате или за крокодилите заради кожата им.. Щом кучето (животното каквото и да е) се ползва за нещо било то храна или кожа значи така трябва да е. Обаче изродите , които ходят на лов за кеф те са за утрепване. И ако ми дадат да избера да убия между човек и някакви животно (било то и плъх) ще убия човека! Защото човека е главното зло към всичко.

Swinkenhoffer
09-16-2007, 12:42
хората, които нагъват мръвки, нямат право да лицемерничат тука. дали ще е прасе/коза/кон/птицечовка/куче... все едно. защо не тръгнете да защитавате малките теленца, м? рибите?

двукраките може да са най-висшите същества, но определено не са толкова умни за колкото се мислят. ;) едно от доказателствата е, че сами се погубват, хапейки ръката, която ги храни, а именно - земята. от умнотията си само страдаме и се разглезваме... туй мисля аз. :roll:

ArTanDra, =D>

09-16-2007, 13:16
Да живеят канибалите и червейте - те ядат хората - убииците на земята. О, велик е Чикатило. О, велик е Армин Майвес.

Хенри Лии Лукас е истинския готвач. Осанна!

Swinkenhoffer
09-16-2007, 13:25
иронията ти беше тъпа. не се получи, сори. :lol:

Cleansing
09-16-2007, 13:30
Всъщност единственото същество, което заслужава подобно отношение е неговия изобретател - Homo Sapiens Sapiens (аборигените не принадлежат към него, според някой проучвания са Homo Erectus още, така че не се броят).

09-16-2007, 13:45
иронията ти беше тъпа. не се получи, сори. :lol:
Ц ц ц тъпа беше посока на мислите ти. Заяждащ месоядните с презумцията, че те ядат животинките от клипчето. Ама не - те само кожите им носят.

Хеле да наричаш двукраките тъпи. Зер щрауса е тъп - ако е бетонен пода ще си размаже главата, ама петела е друго нещо.

Изобощ да гу фухате нещастните критикарчета. Или седите и си мълчите, или предлагате нещо по-добро.

Cleansing
09-16-2007, 13:59
иронията ти беше тъпа. не се получи, сори. :lol:
Ц ц ц тъпа беше посока на мислите ти. Заяждащ месоядните с презумцията, че те ядат животинките от клипчето. Ама не - те само кожите им носят.

Хеле да наричаш двукраките тъпи. Зер щрауса е тъп - ако е бетонен пода ще си размаже главата, ама петела е друго нещо.

Изобощ да гу фухате нещастните критикарчета. Или седите и си мълчите, или предлагате нещо по-добро.
Петелът е една много умна птица, всички сме на това мнение :smt005
Не ми пука какво става в Китай - избрали са си комуняги, нека си сърбат попарата!

Swinkenhoffer
09-16-2007, 14:49
иронията ти беше тъпа. не се получи, сори. :lol:
Ц ц ц тъпа беше посока на мислите ти. Заяждащ месоядните с презумцията, че те ядат животинките от клипчето. Ама не - те само кожите им носят.
напротив... като човек, който яде месо и носи кожени обувки, изобщо не съм тръгнала да съдя месоядните, защото и аз съм от тях. 8-[ дразни ме, че половината тук редовно бутат по една пържолка или носят обуща от животинска кожа, ама тръгнали да защитават кучетата и не знам си кво.

щраусите ще си размажат главата, но нямат претенции да са особено интелигентни... за разлика от хората, чиято интелигентност е без особено голямо покритие. :lol:

09-16-2007, 15:20
напротив... като човек, който яде месо и носи кожени обувки, изобщо не съм тръгнала да съдя месоядните, защото и аз съм от тях. 8-[ дразни ме, че половината тук редовно бутат по една пържолка или носят обуща от животинска кожа, ама тръгнали да защитават кучетата и не знам си кво.

щраусите ще си размажат главата, но нямат претенции да са особено интелигентни...
Много вярно. Тези животни са отглеждани за кожи. Получили са си живота щото са ги разплождали с цел кожи - начи ще си ги дерат.


за разлика от хората, чиято интелигентност е без особено голямо покритие. :lol:
А тука говори в единствно число.

Swinkenhoffer
09-16-2007, 15:42
за разлика от хората, чиято интелигентност е без особено голямо покритие. :lol:
А тука говори в единствно число.

иска ми се, но от това, което виждам, не мога. :roll:

ZaHaRcHe
09-16-2007, 17:36
Ама помислете е вии виобще гледахте ли клипчето а..Накрая как кучето мърда живо без козина и одрано и цялото в кръв и му се виждат костите .....Товва на вас харесва ли ви а ..Радва ли ва ...Чувствате ли се по силна от едно животно а....Ако е така вии не сте хора и сте забравили какво е да си човек..Никой човек не раждал тези животни и няма правото да се държи така с тех....Проато никой няма право

09-16-2007, 17:59
Ама помислете е вии виобще гледахте ли клипчето а..Накрая как кучето мърда живо без козина и одрано и цялото в кръв и му се виждат костите .....Товва на вас харесва ли ви а ..Радва ли ва ...Чувствате ли се по силна от едно животно а....Ако е така вии не сте хора и сте забравили какво е да си човек..Никой човек не раждал тези животни и няма правото да се държи така с тех....Проато никой няма право
Ей да знаеш същия момент го има във "Време разделно". Одран жив човек може да живее 3 дни.

ZaHaRcHe
09-16-2007, 19:08
оо така ли (не ме е**) ама аи да пробвам с тее искаш ли ве иди** такъв

09-16-2007, 20:08
мила,като ти чета посответе ми идва да проявя хуманност и д ате ударя с някоя тухла по главата, ама нейсе..далечко си ми :lol:

09-16-2007, 20:10
мила,като ти чета посответе ми идва да проявя хуманност и д ате ударя с някоя тухла по главата, ама нейсе..далечко си ми :lol:
и ще похабиш цяла тухла? Прахосница! Най-много камък. Всичко друго е неоправдан разход!

Mimka_sweet
09-16-2007, 20:26
Не искам да го гледам. :lol:

...BlAcK_OrChId...
09-17-2007, 06:19
Ние кво да направим по въпроса? 2мрлд. души са и те трябва да ядат.

И тва ли трябва да ядат?И ТАКА ли трябва да го убият?

09-17-2007, 12:23
Ние кво да направим по въпроса? 2мрлд. души са и те трябва да ядат.

И тва ли трябва да ядат?И ТАКА ли трябва да го убият?

сладурнакне, много ти е лесно да говориш за етика, когато не си поставена в ситуация, когато нямаш избор - или правиш това, или няма пари и семейството ти остава без храна примерно. не можеш да съдиш хората - това е като онази пирамиде от часовете по психология - първо човек се стреми да запълни най-основните й равнища (сигурност, прехрана и тн), после идват емоционалните нужди и всичко останало. критиката ти не е насочена към когото трябва.

lyly_lili
09-17-2007, 13:42
abe kvoto i da govorite,4e i te trqbva da qdat ne e opravdanie kak gi ubivat.....laina mrusni..

mon4eto
09-17-2007, 13:52
MI kvo o4akva6 se pak te qdat tezi jivotinki :smt010

Disrespect
09-17-2007, 14:22
вие не видяхте ли какво пише отдолу?

SuNsEt
09-18-2007, 17:18
:smt010 лелееее ако някой от тея китайци ми падне :smt013 :smt013 :smt013 ше му е*а майката :!: :!: :!: Скапани нещастници :!: :smt013

136179
09-18-2007, 17:47
ФУЦК ТХЕ ЦХИНИЕС !!!

09-18-2007, 18:05
:roll: :roll: stupid haters.

09-19-2007, 22:01
Ние кво да направим по въпроса? 2мрлд. души са и те трябва да ядат.

И тва ли трябва да ядат?И ТАКА ли трябва да го убият?

сладурнакне, много ти е лесно да говориш за етика, когато не си поставена в ситуация, когато нямаш избор - или правиш това, или няма пари и семейството ти остава без храна примерно. не можеш да съдиш хората - това е като онази пирамиде от часовете по психология - първо човек се стреми да запълни най-основните й равнища (сигурност, прехрана и тн), после идват емоционалните нужди и всичко останало. критиката ти не е насочена към когото трябва.
ЕЙ ГРОЗНА ПУТКООО Я СЕ ПОКРИЙ НЯКЪДЕ !
НЕДЕЙ СЕ ПРАВИ НА МНОГО ИНТЕРЕСНА !
МАМА ТИ ДЕА ПРОСТА !

quench
09-20-2007, 07:40
много яко филмче, изкефи ме - направих си сандвич с телшка и свинска шунка и изгледах останалите от серията

:D :D :D

find_m3
09-20-2007, 08:02
гадост....имам котка и като гледах ми се :-& тия верно са за атомна бомба ...не е човешко да искаш да мъчиш животното докато го убиваш...болни мозъци

PollyPoi
09-20-2007, 13:01
Ужас!!!
Видях че дерът едно коте докъто е живо :smt010 ебаси ужаса тея верно са някви болни.И ъкъла ми не го побира как може да ядът кучета и котета :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013