PDA

View Full Version : Предметът с най-голяма сантиментална стойност за вас...



teenkopele
09-15-2007, 16:15
Какъв е той?...и каква е историята му? :-D

namina
09-15-2007, 16:19
много са ейй пак се засичаме :smt008 :mrgreen: :smt016 :smt005

^Sam90^
09-15-2007, 16:29
Може да прозвучи смешно и банално, но за мен това е една снимка. Снимка, на която изглеждаме толкова щастливи...

RAWRRR
09-15-2007, 16:43
Ах..ами едно малко дървено топче,с цветенце на него,което е част от герданче.. когато МУ (да с главни букви) се скъса,докато се гушкахме в градската градина и мид аде единственото останало топче..

Ех..защо изобщо се сетих http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/022.gif

LiveFlower
09-15-2007, 16:47
еми среброто ми :обеци,прустен и гривни4ка.ми зна4и обеците ми са за една коледа от баба ми,а прустенут и гривната от жуина пак за една коледа :wink: :P

thefreak
09-15-2007, 16:48
Гривна, която сам оплетох, но така и не успях да подаря....

malka_sladuranka
09-15-2007, 16:54
Много са..
Снимки...
Логове в Мирк... 8-[
Както и много малки подаръчета
Още много...

Spork
09-15-2007, 17:03
ООООО много са..

Една уфца погарена от мъжо ми....
Една гривничка пак от него......Тя е такава от онея шашми на туборг май беше бирата :-D
Една гривна от сестра ми(това е първото и единствено нещо което някога ми е подарявала... :( )
И може би тея раути където ми висят на врата
.....


ааа да и раницата ми...която мнооооооого обичам :-D

май е тфа

ЕPu
09-15-2007, 17:04
Имам едно одеалце, със разни зелени и бели шарки, което си пазя от малка. Цялото е оръфано и раздърпано, ама аз пак си го обичам ии всяка вечер заспивам с него. Казва се Цуци :smt005

баси колко лигаво и гнусно звучи.. :?

HopeLesss
09-15-2007, 17:20
Едно камъче, на което пише Beloved Daughter! :|

koalka
09-15-2007, 17:47
Супер изтъркано, но едно мече от бившия ми приятел.Наистина много си го харесва и седи до леглото му.История няма.Казва се Пипи :lol: и е купено от магазин.

Child_In_Time
09-15-2007, 17:51
Имам едно одеалце, със разни зелени и бели шарки, което си пазя от малка. Цялото е оръфано и раздърпано, ама аз пак си го обичам ии всяка вечер заспивам с него. Казва се Цуци :smt005

баси колко лигаво и гнусно звучи.. :?


Апф...и мойто е одеалце :shock: :shock: много е старо имам го от както се помня, подарък е от баба ми много си го обичах и преди не можех да заспя без него. Иначе от приятеля ми едно много сладко мишле скъпо ми е.

Disrespect
09-15-2007, 19:05
мамка му...нямам такова нещо :(

Mimka_sweet
09-15-2007, 19:19
Плюшеният МИ мечо,който всъщонст го откраднах от сестра ми , но го ОБИЧАМ !
И имам една кутия червена със спомени....

mIsHeTy
09-15-2007, 19:27
ами една полувинка от сърце...подарена ми от един много важен човек за мен

AnTiBuLLsHiTs
09-15-2007, 19:44
Ми компа и дисковете на Диабло 2 и Red Alert II колко безсънни нощи съм прекарал с тези 2 игрии :shock:

tainstvenata
09-15-2007, 19:54
мамка му...нямам такова нещо :(

и аз нямам :|

F@t@lNy_Sl@dK@
09-15-2007, 19:56
mi za men e edin ogromen pliu6en slon,koito kato bqh na godinka mi podari vui4o mi...vqrno mnoy e odurpaj na dupki...ve4e mu nqma i o4ite :smt005 skusaha mu se u6ite po-malko,no puk mi e bezcenen!

beyond_transience
09-15-2007, 19:58
един красив минерал с малко слонче върху му, поставен в кутийка от бонбони нестле между пухкав памук; прикрепено с едно опушено свитъче хартия с мн мили и искрени пожелания :wink:

ZaHaRcHe
09-15-2007, 22:05
ми.. една голяма мечка която бившия ми подари когато направихме 6 месеца мн си я обичкам :P

miloto na miloto:P
09-16-2007, 08:12
ами..има доста предмети,които имат сантиментална стойност за мен..един от тях е едно синьо плюшено мече от приятеля ми,казва се..Наско..хаха..защо ли?друго..амии една жаба,която ми виси на врата,пак от милото ми :)

Decu
09-16-2007, 08:20
мамка му...нямам такова нещо :(

и аз нямам :|

И аз нямам :(

otherworldly
09-16-2007, 08:29
Пандата ми, която ми е подарък за една Коледа от леля.. Много си я обичам, винаги си стои на леглото ми и не давам на никакви малки дечковци, които идват у нас да се доближават до нея..

brain_stew
09-16-2007, 08:31
Мии значи за мен са една мъничка шишарка - подарък от сестра ми...рахзождахме се в гората веднъж и тя се спъна някъде...и падна...и след като стана беше обрала няколко шишарки и едната подари на мен! :-D

Другото е една малка кожена торбичка в която има камъче от Рила...много красиво камъче, подарък ми е от приятелят ми!Казва, че бил зареден с енергията на планината...и си я мъкна тая кожената торбичка навсякъде с мен!

brain_stew
09-16-2007, 09:14
Мии значи за мен са една мъничка шишарка - подарък от сестра ми...рахзождахме се в гората веднъж и тя се спъна някъде...и падна...и след като стана беше обрала няколко шишарки и едната подари на мен! :-D

Другото е една малка кожена торбичка в която има камъче от Рила...много красиво камъче, подарък ми е от приятелят ми!Казва, че бил зареден с енергията на планината...и си я мъкна тая кожената торбичка навсякъде с мен!


Older mountains sleeping in my sight
By chilling woods I stand
A grimly sound of naked winds
Is all that shall ever be heard from here

:викинг:

:lol:
Как е 'викинг' в женски род?!О.о

09-16-2007, 10:16
Имам по нещо от всеки. Много съм сантиментална и си пазя всички дреболии които някой някога ми е подарил. Дори пазя парченца от опаковъчните хартии, в които са били опаковани тези подаръци. Само че повечето са нещо като спомени и стоят в една кутия.
:arrow: имах един пръстен- съвсем тънка халкичка, при това тенекиена, за едно левче от един панаир, носех я на палеца. Свързвах я с моя бивш, понеже си я купих в един от малкото дни които прекарахме само двамата и бяхме много щастливи. Носех я година след като се разделихме /даже и като тръгнах с друг човек/ Имах една идея да се разделя с халкичката като я хвърля от вилнолома на един определен ден... обаче я загубих по отвратителен наичин- падна в кенефа :-D Хаха егати иронията, много показателно за цялата история с бившия ми и двете пропилени години с него...

VerryBerry
09-16-2007, 10:26
bebe6koto mi odealce sas zai4eta i dve plu6eni igra4ki(zai4e i me4e) podaraci ot skapi hora O:)

malka_sladuranka
09-16-2007, 10:32
Ау... Сега се сетих още нещо. Като бях малка имах една маймунка подарък от тати от Швейцария. Много си я обичках тая мамуна.. :? Ама си я забравих в един хотел. Спомням си, че наще трепереха кога ще забележа, че я нама.. Е, забелязах след 1-2дена и още ми липсва тая мамуна... :?
Жалко, че вече я няма.

09-16-2007, 11:31
wqrno che sum gost,no i az shte spodelq
na men nai-skupoto mi neshto ne e "neshto" (predmet),a spomeni,toest nqkolko dumi ot edin chovek,koito moje bi poveche nqma da vidq. :(

I'm crazy
09-16-2007, 11:36
Една оплетена гривна от най-добрата ми приятелка...която ми стои на ръката вече 2 години...И никога не я свалям.А на другата ми ръка стои една сребърна гривна подарък от мама!!!И една картичка от другата ми най.добра приятелка...Мисля, че са това!!! O:) :| :wink: :)

midnight...
09-16-2007, 15:23
зеления ми суитчър който имам от 5 години(тогава ми беше голям, но сега не е...)
с него съм обиколила местата които искам и точно с него съм била в някои дни които му остават на човек и като му е кофти и си ги спомни се сгрява и знае, че винаги ще има утре :-D
малко е странно да е дреха, но това е първото което се сетих :wink:

psycho_girl
09-16-2007, 15:55
една запалка от мн добра приятелка и едно прасе направено от същата 8-[

belerofone
09-16-2007, 16:07
Един пръстен който ми го подари една унгарка....първата ми турситка която дойде в хотела в който работих миналата година....
Едни очила които спечелих от един англачанин....
Един египетски пръстен с моето име от една приятелка....
Снимка на кучето ми...

FelisDirus
09-16-2007, 16:38
златен пръстен - подарък от приятеля ми за 18я ми рожден ден

твърде много означава за мен и смятам, че не е нужно да обяснявам защо

AliceSw
09-16-2007, 19:43
една кутия с около 20 диска музика...това ми е първата музика на компа, събирана около 2 години и после направена на дискове...песните бяха/са важни за емблематични моменти от живота ми и проследяват развитието на музикалния ми вкус...тази кутийка за дискове е пропътувала половин България, част от дисковете са пътували дори и до Гемания :-)

abstraction
09-17-2007, 06:47
шалчето ми на Ливърпул :-D

seksi_kote_f
09-17-2007, 07:37
Еми имам един голям мечок казва се гошо и ми е подарък от колегите и мн си обичкам играчката :) \:D/

caRamelO_cHicA
09-17-2007, 07:42
Ами дано не прозвоци банално но едно пъошено розово слонце много си го обичам.казва се Пухи доста сладниково име но ми харесва.Това е първата ми плъошено играца от мама и тате аи въобще пропатувала е цяла България Германия Италия и испания .

find_m3
09-17-2007, 08:28
едно метално мече герданче :oops: и една плюшена възглавничка

brain_stew
09-17-2007, 18:28
Мии значи за мен са една мъничка шишарка - подарък от сестра ми...рахзождахме се в гората веднъж и тя се спъна някъде...и падна...и след като стана беше обрала няколко шишарки и едната подари на мен! :-D

Другото е една малка кожена торбичка в която има камъче от Рила...много красиво камъче, подарък ми е от приятелят ми!Казва, че бил зареден с енергията на планината...и си я мъкна тая кожената торбичка навсякъде с мен!


Older mountains sleeping in my sight
By chilling woods I stand
A grimly sound of naked winds
Is all that shall ever be heard from here

:викинг:

:lol:
Как е 'викинг' в женски род?!О.о

Валкюра (от немски) или Валкирия (от английски) :D И двете са правилни и значат едно и също. ;)


хм...интересно....я си кажи сантименталните предмети не съ уфлянквай! :lol:

b0Nb0n
09-17-2007, 19:04
edni risunki narisuvani specialno za men ot biv6ata mi priqtelka koqto po4ina

Tempestjuji
09-17-2007, 19:33
едно кученце...всъщност кучето ми е първия...имам и още все пак различни хора са ми ги давали ;)

shivacheva
09-18-2007, 19:14
Едно календарче...макар да звучи тъпо,то означава сууупер,супер много за мен...История...просто ми е подарено от Човека...,който не съм виждала от 10 месеца... :( :roll:

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-19-2007, 13:47
един лилав молив... как се сдобих с него ли? ами .. имаше едно време когато в клас сядах с един много важен за мен човек.. ии имахме англииски карах го да ми даде молив ако има 2ри защото аз нямах.. та тои ми го даде и мисля че после каза "знаеш ли какво вземи го.. аз и без това не го ползвам.." :roll: е взех го... след няколко дена тои също ми иска молив и моя осттана в него.. охх хубави времена бяха :smt016

Decu
09-19-2007, 13:52
А..сетих се... една чашка с Йори..хах :roll: Беше преди няколко години...една от най-добрите ми приятелки си замина за Англия :( Седи на бюроти ми и всеки път, в който го погледна се сещам за нея...винаги ми става мъчно :? Също така едно герданче...още си го нося, нищо, че нашите ми го взеха преди 4-5 години от морето :-)

DjBaloon
09-19-2007, 17:21
Imam takiva i to ne sa malko.. i vsichkite sa svurzani ili s chovek ili s hubav moment ot jivota mi i mi napomnqt za tqh :wink:

scorpias
09-19-2007, 17:35
Какъв е той?...и каква е историята му? :-D

компютара естествено
:-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-k :-k :-k

cherinka
09-20-2007, 10:02
Един шампоан с глава на Мики Маус, шампоана е производство на 'Джонсън', като бях на 4г мама ми го купи и ми миеше косата с него и вече 12 години тоя шампоан си седи в банята ми и си му се радвам.

Също и една касичка-слонче с надпис на слончето "ОБИЧАМ ТЕ" - от тати ми е :mrgreen: Като я видях и ми стана много миличко, щото тати е по-грубоват такъв и никога до сега не ми е казвал, че ме обича. :(

[Soulmate].!
09-21-2007, 16:28
Шибаният ключодержател от бившия..

Олеее... от месеци си обещавам да го изхвърля...... и въпреки това вс ден го вадя без причина... просто да гo подържа.. помачкам хахах... оф..... отвратително банално, знам :S

Aneliqqqq
09-21-2007, 20:31
Edno mnogo sladko zai4e ot biv6iq mi priatel, podari mi go za 1 rojden den sqka ve4er si go gu6kam :)

~BoRn^InLoVe~
09-22-2007, 05:54
всъщност били 2 рози...за историята им не искам да кажа :cry:

fiama
09-22-2007, 09:12
С една дъвка Love is... откога опитвам да се разделя, ама дава ли ми сърце... даде ми я любимия човек, преди един много важен за мен изпит, като ми каза, че тя му носи късмет.

sun_song
09-22-2007, 12:41
Имам си едно плюшено зайче.Подарък за Коледа когато съм била на две годинки и е навсякъде с мен.Обичам го,говоря си му,гушкам го.И за мен то е най-добрият ми приятел :wink: