PDA

View Full Version : За колко време?



lilit_666
09-15-2007, 16:33
....ще започнем да си говорим с новия клас,да излизаме заедно и да се базикаме както със стария?Видяха ми се малко снобари на пръв поглед.Никой не се стреми да се запознае,както са ми разказвали за др класове.Страх ме е,че ще си ходим на даскало само за да изслушаме даскалката и толкоз...Тъпо е.Как да се заговоря-все пак не върви да ида-"Абе ,здрасти,как се казваш,къв си,що си..."
Искам да съм НЯКОЙ в класа,а не както в стария-само 5те приятелки и толкоз,а до 5 клас беше съвсем провал-никой не ме забелязваше...
ПП
Момчетата са доста повече,с момичетата няма проблем,ще се оправя,ама с момчетата...

thefreak
09-15-2007, 16:36
Тъпо е.Как да се заговоря-все пак не върви да ида-"Абе ,здрасти,как се казваш,къв си,що си..."
Какво му е тъпото?
Така се прави. Ти кво вече принцесата иска всички да идват да ти се запознават с тебе.
Кат искаш запознаства отиваш и действаш. Кво чакаш да ти дойде така отгоре...

monityY
09-15-2007, 16:40
аз винаги имам по 1-2 фр-ки и ми стигат,а мом4ета не ми тряят,с такива съ6тества избягвам да контактувам,каму ли да ги имам за фр-та :smt017

sexa_na_kompleksa
09-15-2007, 16:40
Некой не може да ти коже след колко точно време ще се сприятелите - това зависи само от вас.Нормално е от начало висчки да ти се стурват супер надути и не дружелюбни.
Не виждам нищо лошо в това да отидеш при някой съченик и да го попиташ как се казва,къде е учил преди... В новия ми клас така се запознахме - всеки вървеше и питаше - абе ти как се казваш,преди как си учил,братя и сестри имаш ли ... и така до като намерите някви общи теми и започенете да си говорите често.Няма от какво да се притесняваш.
Айде успех и усшени запознанства ! :wink: :-D

jyji
09-15-2007, 16:43
Направо си щастливка ако момчетата са повече!Дръж се като човек и ще видят,че си готина :::

lilit_666
09-15-2007, 16:45
Тъпо е.Как да се заговоря-все пак не върви да ида-"Абе ,здрасти,как се казваш,къв си,що си..."
Какво му е тъпото?
Така се прави. Ти кво вече принцесата иска всички да идват да ти се запознават с тебе.
Кат искаш запознаства отиваш и действаш. Кво чакаш да ти дойде така отгоре...
Ми нз,зву4и ми малко така...и аз не знам как да го кажа...Някакви по-добри идеи за 1 разговор да ви идват.Просто като ги видях и не мисля,4е това е мн подходящо...някакви странни ми изглеждат,а само сега ми трябва да ми теглят 1 майна и съвсем ще се сдухам,въпреки че за ся гледам да не го показвам(познавам 1то маце и целия и стар клас ме мразеше и не искам да научат,4е са ме отрязали,или 4е се мъча да го зарибявам,както си мислят на тая възраст-9 клас)

thefreak
09-15-2007, 16:54
Тъпо е.Как да се заговоря-все пак не върви да ида-"Абе ,здрасти,как се казваш,къв си,що си..."
Какво му е тъпото?
Така се прави. Ти кво вече принцесата иска всички да идват да ти се запознават с тебе.
Кат искаш запознаства отиваш и действаш. Кво чакаш да ти дойде така отгоре...
Ми нз,зву4и ми малко така...и аз не знам как да го кажа...Някакви по-добри идеи за 1 разговор да ви идват.Просто като ги видях и не мисля,4е това е мн подходящо...някакви странни ми изглеждат,а само сега ми трябва да ми теглят 1 майна и съвсем ще се сдухам,въпреки че за ся гледам да не го показвам(познавам 1то маце и целия и стар клас ме мразеше и не искам да научат,4е са ме отрязали,или 4е се мъча да го зарибявам,както си мислят на тая възраст-9 клас)
Децка му работа...

Obsession
09-15-2007, 16:59
Ооо, спокойно! Ние на 15 септември в 8-ми клас даже нямахме време да се погледнем. Влязохме, подариха ни тениски с даскалото и си заминахме :smt005 При нас има дефицит на момчетата и те нещо мн ме харесаха, та аз по-късно се сближих с момичетата и даже имахме някои дразги с някои... Споко, нормално е да е така, ще се опознаете с времето, не очаквай чудеса от първия ден :wink: След някоя година нещата вероятно ще се изгладят напълно и ще сте си близки като в стария клас :-) Ние вече сме почти така (ще сме 10 кл). Сигурно веднага ще се раделите на групички, просто гледай да поддържаш що годе добри отношения :)

lilit_666
09-15-2007, 16:59
Тъпо е.Как да се заговоря-все пак не върви да ида-"Абе ,здрасти,как се казваш,къв си,що си..."
Какво му е тъпото?
Така се прави. Ти кво вече принцесата иска всички да идват да ти се запознават с тебе.
Кат искаш запознаства отиваш и действаш. Кво чакаш да ти дойде така отгоре...
Ми нз,зву4и ми малко така...и аз не знам как да го кажа...Някакви по-добри идеи за 1 разговор да ви идват.Просто като ги видях и не мисля,4е това е мн подходящо...някакви странни ми изглеждат,а само сега ми трябва да ми теглят 1 майна и съвсем ще се сдухам,въпреки че за ся гледам да не го показвам(познавам 1то маце и целия и стар клас ме мразеше и не искам да научат,4е са ме отрязали,или 4е се мъча да го зарибявам,както си мислят на тая възраст-9 клас)
с деца по детски...аз си питам,защото поради семейни причини пораснах преждевременно и особенно като по-малка ме смятаха за неква идиотка,защото разсъждават като възрастен и наистина не знам на какъв акъл са нормалните 9класници :-k
Децка му работа...

lilit_666
09-15-2007, 17:02
Ооо, спокойно! Ние на 15 септември в 8-ми клас даже нямахме време да се погледнем. Влязохме, подариха ни тениски с даскалото и си заминахме :smt005 При нас има дефицит на момчетата и те нещо мн ме харесаха, та аз по-късно се сближих с момичетата и даже имахме някои дразги с някои... Споко, нормално е да е така, ще се опознаете с времето, не очаквай чудеса от първия ден :wink: След някоя година нещата вероятно ще се изгладят напълно и ще сте си близки като в стария клас :-) Ние вече сме почти така (ще сме 10 кл). Сигурно веднага ще се раделите на групички, просто гледай да поддържаш що годе добри отношения :)
СЛЕД НЯКОЛКО ГОДИНИ :!: :?: :!: ужас

Obsession
09-15-2007, 17:05
СЛЕД НЯКОЛКО ГОДИНИ Exclamation Question Exclamation ужас
Ами, аз говоря за целия клас. Инъче предполагам, че ще си намериш "сродни души" бързичко. Все пак в тая възраст се делим на "момчета и момичета", на "готини и смотани", на "богати и бедни", на "пушачи и непушачи" и на какво ли още не #-o

lilit_666
09-15-2007, 17:12
СЛЕД НЯКОЛКО ГОДИНИ Exclamation Question Exclamation ужас
Ами, аз говоря за целия клас. Инъче предполагам, че ще си намериш "сродни души" бързичко. Все пак в тая възраст се делим на "момчета и момичета", на "готини и смотани", на "богати и бедни", на "пушачи и непушачи" и на какво ли още не #-o
Ох,така е,делим се-надявах се,че тая год ще са пораснали и ще е различно(особенно след като не пуша #-o -сиг ще съм най-заебаната :-D )

Obsession
09-15-2007, 17:41
СЛЕД НЯКОЛКО ГОДИНИ Exclamation Question Exclamation ужас
Ами, аз говоря за целия клас. Инъче предполагам, че ще си намериш "сродни души" бързичко. Все пак в тая възраст се делим на "момчета и момичета", на "готини и смотани", на "богати и бедни", на "пушачи и непушачи" и на какво ли още не #-o
Ох,така е,делим се-надявах се,че тая год ще са пораснали и ще е различно(особенно след като не пуша #-o -сиг ще съм най-заебаната :-D )

Не бъди с тази нагласа :smt006 Изобщо няма да си заебана, дори сега да не го осъзнават мн хора, цигарите не правят човека готин. Ти си решаваш :-) Убедена съм, че ще си намериш добри фр :smt026 :smt026

woshata
09-15-2007, 17:44
Тъпо е.Как да се заговоря-все пак не върви да ида-"Абе ,здрасти,как се казваш,къв си,що си..."
Какво му е тъпото?
Така се прави. Ти кво вече принцесата иска всички да идват да ти се запознават с тебе.
Кат искаш запознаства отиваш и действаш. Кво чакаш да ти дойде така отгоре...ми така е та :!: :!: :!: аз днес секи новодошъл в графата на моя клас просто се запознавахме и даже то май друг начин няма :::

monityY
09-15-2007, 17:57
не е нужно да се запознава6 с тях,просто завържи тема за разговор,може да не е то4но с тях а ако има някфи моми4ета около тях с тях,и така покрай моми4етата 6те пусне6 някой лаф 6е стане така4е и с мом4етата да си кажете по 1,2 думи4ки,съвсем нормално е,колкото до запознаването,вси4ки нови така се запозват в на4алото е нормално,няма да си помисли 4е го харесва6... ам,не 4е аз се занимавам да се запознавам с мом4етата от моя клас де... та такам завържи някъф разговор както си му е реда и не6тата 6е си тръгнат,по нтататък 6е менкате скайп и така,мин година имахме 1 нов,в на6ия клас,аз и една фр-ка мн го харесахме ама ни бе6е срам да отидем да се запознаем,вижда6е ни се странно :wink: ама.. с времето не6то го бяхме питали нз си кфо,завързахме разговор,накрая така и не се сближихме с въпросното мом4е (много сложен характер се оказа) та ай успех,няма ни6то сложно :P

sexy_for_you
09-15-2007, 18:13
Ами и аз бях така до 7 клас.Днес реших да бъда "по-отворена" и отидох при новите ми съученици,подадох ръка,казах приятно ми е и готово.Няма друг начин :smt005