PDA

View Full Version : Разархивиране на субтитри



subtitarche_F
09-15-2007, 16:48
Hora,molia vi se,kajete nujna li e niakakva pograma za razarhivirane na subtitri za filmi(subtitri ot unacs)?I izobchto ako niakoy moje da mi obiasni malko po-prostichko kak se razarhivirat i kachvat sub. kam dadenia film??? :?: PLS,HEEELP!!!10X predvaritelno za pomochta!!! [-o< =D>

AnTiBuLLsHiTs
09-15-2007, 17:48
Ми взимаш WinRar и го разархивираш.Слагаш субтитрите в папката на филма и им сменяш името като на видео файла и пускаш и гледаш.

RuKsP1n
09-15-2007, 19:20
Те попринцип са с името на филма, а и да не са не пречи ако player-a е читав

09-16-2007, 11:30
Ми взимаш WinRar и го разархивираш.Слагаш субтитрите в папката на филма и им сменяш името като на видео файла и пускаш и гледаш.
Ama az iskam da znam kak se razarhivira WinRar!A i niamam papka s filma,zachtoto sam si go izteglila ot zamundata kato torrent i direktno mi se zapisva v BitComet-sled kato se zaredi,piche Play i gotovo!

09-16-2007, 11:35
Ми взимаш WinRar и го разархивираш.Слагаш субтитрите в папката на филма и им сменяш името като на видео файла и пускаш и гледаш.
Ama az iskam da znam kak se razarhivira WinRar!A i niamam papka s filma,zachtoto sam si go izteglila ot zamundata kato torrent i direktno mi se zapisva v BitComet-sled kato se zaredi,piche Play i gotovo!
A,sega zacepvam,che WinRar programata za razarhivirane! :lol: Thanks!!! =D>