PDA

View Full Version : Евтини или Скъпи дрехи и защо?



09-15-2007, 17:32
Какви дрехи предпочитате, евтини или скъпи. И ако видите някой какво ще помислите за него/нея ако е с евтини или скъпи дрехи?

Reed
09-15-2007, 17:35
Ае стига с тия дрехи.Всеки си купува според възможностите.То е ясно.Ако е хубаво,и 2 лева,да е ..кво като.. :roll:

CuRly_Doll
09-15-2007, 17:35
mi nqq zna4enie,imam i ot dvata vida.Za men e po vajno edna dreha da mi haresva,a ne kolko e cenata i :wink: Mi kvo 6e si pomislq...ni6ty.Za men po vajnoto e kakvo predstavlqca kato 4ovek(harakter,otno6enie kam men i t.n.) otkolkoto tova dali nosi markovi drehi ili ne....

monityY
09-15-2007, 17:36
знае6 ли колко ТАкива теми има?и знае6 ли колко мнения съм оставила по тях?не смятам на ново да пи6а цели романи,даже и едно изре4ение не смятам да кажа,темата е за клю4 :idea:

^Sam90^
09-15-2007, 17:36
Имам и много еФтини, имам и много скъпи. Ква е разликата, ако ти харесват??

тамкойе
09-15-2007, 17:40
Скъпи естествено, за мен е важно дрехата да е качествена и маркова и да знам че съм си дал парите за нещо хубаво а не за някоя тениска която ще се скъса от едно испиране. Какво ще помисля за някой с евтини дрехи, ами че той е евтин човек. Мисля така защото те винаги плюят по тези с скъпи дрехи сякаш си купуваме скъпи дрехи само за гъзария.

KaTinCeTy
09-15-2007, 18:38
Аз предпочитам дрехи, които ми стоят добре, които са актуални и разбира се, които ми харесват. Цената и марката не са най-важни! Важното е ти да се чувстваш комфортно в дрехите си и да ти харесват! Не винаги най-скъпото е най-качествено. Имам както скъпи, така и по-евтини дрехи и не се стремя към това да се обличам в маркови дрехи, а в дрехи, които ми отиват и са актуални. А ако видя някой в евтини или скъпи дрехи не бих могла да си направя изводи за човека без да го опозная. Не е важно дали са евтини или скъпи дрехите, а да са съчетани добре и естествено човека да е свестен. :wink:

kasiopea
09-15-2007, 18:46
mi nqq zna4enie,imam i ot dvata vida.Za men e po vajno edna dreha da mi haresva,a ne kolko e cenata i :wink: Mi kvo 6e si pomislq...ni6ty.Za men po vajnoto e kakvo predstavlqca kato 4ovek(harakter,otno6enie kam men i t.n.) otkolkoto tova dali nosi markovi drehi ili ne....

~BoRn^InLoVe~
09-15-2007, 18:48
mi nqq zna4enie,imam i ot dvata vida.Za men e po vajno edna dreha da mi haresva,a ne kolko e cenata i :wink: Mi kvo 6e si pomislq...ni6ty.Za men po vajnoto e kakvo predstavlqca kato 4ovek(harakter,otno6enie kam men i t.n.) otkolkoto tova dali nosi markovi drehi ili ne....

09-15-2007, 18:58
ne mnogo skupi,no stilni

namina
09-15-2007, 19:45
Имам и много еФтини, имам и много скъпи. Ква е разликата, ако ти харесват??

=D> подкрепям ВАСЕТО с 2 ръце =D>
пък и аз лично не съдя хората по-това дали са със маркови дънки от 100/200 лв или със дънки от пазара за 40/50лв пък и те ги зареждат от 1 и също място :!: #-o
квито има по ЦУМ и ВИТОШКА такива има и на обикновенните пазари
само че със разликата че по ЦУМ и ВИТОШКА са със поне 50 кинта жот горе.абе я да бегат от тук само дето по ЦУМ и ВИТОШКА СЕ ПИШАТ за " маркови"

Mimka_sweet
09-15-2007, 19:50
Еми всеки според възможностите си .

Hot^Baby
09-15-2007, 20:09
imam sekvi, no srednite preobladavat ...

09-15-2007, 20:58
pove4eto si kupuvat markovi za da se pravqt na gazari

09-15-2007, 20:58
pove4eto si kupuvat markovi za da se pravqt na gazari

09-15-2007, 21:05
Скъпи естествено, за мен е важно дрехата да е качествена и маркова и да знам че съм си дал парите за нещо хубаво а не за някоя тениска която ще се скъса от едно испиране. Какво ще помисля за някой с евтини дрехи, ами че той е евтин човек. Мисля така защото те винаги плюят по тези с скъпи дрехи сякаш си купуваме скъпи дрехи само за гъзария.
Леле как може да кажеш че човек е евтини дрехи е евтин човек?Ти не превъзхождаш с нищо човек с дънки от 50лв да речем като личност с твоите 200лв.Да има такива които плюят хората със скъпи дрехи само защото ги смятат за гъзария но има и хора които носят такива дрехи само за гъзария.Така че не можеш да съдиш за хората по дрехите им!А ако го правиш си ужасно повърхностен :roll: Или хората с дънки по-малко за 100 лева не са хора :roll:

Nicole_Richie
09-15-2007, 21:27
Скъпи естествено, за мен е важно дрехата да е качествена и маркова и да знам че съм си дал парите за нещо хубаво а не за някоя тениска която ще се скъса от едно испиране. Какво ще помисля за някой с евтини дрехи, ами че той е евтин човек. Мисля така защото те винаги плюят по тези с скъпи дрехи сякаш си купуваме скъпи дрехи само за гъзария.
Леле как може да кажеш че човек е евтини дрехи е евтин човек?Ти не превъзхождаш с нищо човек с дънки от 50лв да речем като личност с твоите 200лв.Да има такива които плюят хората със скъпи дрехи само защото ги смятат за гъзария но има и хора които носят такива дрехи само за гъзария.Така че не можеш да съдиш за хората по дрехите им!А ако го правиш си ужасно повърхностен :roll: Или хората с дънки по-малко за 100 лева не са хора :roll:

+1

kameliqbaby
09-16-2007, 06:37
На дънките,панталоните и обувките много държа и гледам да са по качествени,следователно по-скъпи.На блузките не чак толкова трябва само да ми хареса,няма значение колко струва.

mia
09-16-2007, 12:38
Скъпи естествено, за мен е важно дрехата да е качествена и маркова и да знам че съм си дал парите за нещо хубаво а не за някоя тениска която ще се скъса от едно испиране. Какво ще помисля за някой с евтини дрехи, ами че той е евтин човек. Мисля така защото те винаги плюят по тези с скъпи дрехи сякаш си купуваме скъпи дрехи само за гъзария.vij maloumno sa6testvo takova ti si evtin to4no ti da ](*,) ti znae6 li kakvo e danqma6 pari za hlqb ti znae6 li kakvo e da ima6 samo edni drehi moga da ti kaja 4e mn hora polu4avat zaplata 200 300 lv a ti si kupuva6 danki za teq pari i za jalost ne si samo ti mn sa teq hora oba4e nqma6 pravo da nari4a6 ostanalite EVTINI HORA 60-70% ot mladoto naselenie se imat za gazari ako si ot ostanali moje6 da me podkrepi6

Cleansing
09-16-2007, 13:26
Според моите наблюдения относно подобен тип теми се обособяват 3 враждуващи групи:

1) Фиешънки - ще умрат ако не си купят някои марков парцал от Илиянци (или районния битак), който всъщност се продава като бутиков със 100-200-300% увеличение. Това обикновено са комплексари, които си вдигат самочувствието по този начин. Момичетата обикновено са грозни и тъпи като галоши, момчетата също, само че те имат и значителни сексуални проблеми с ориентацията, преждевременната еякуация, ерекцията и прочее.

2) Противници на скъпите неща, обявяващи ги за боклуци, но в същото време се имат за фиешъни и се "носят" като такива. Пак комплексари, но в друга насока. Обикновено те са хора, които тайно мечтаят да са от група 1), но нямат нужните средства. "Социалнослаби комплексари" "Гроздето е кисело, защото е високо".

3) Те пък се правят на по-висши от останалите 3 групи и обикновено се делят по признак предпочитана музика. Но голата истина е, че страшно искат да бъдат в 1), но ще се изложат пред гаджето - готик педераст/курва, примерно. Обикновено след една година или там колкото трае връзката с въпросния човек се "оправят" и почват да носяш фиешън дрешки от битака или бутика, в зависимост от финансовите средства.

ouT-oF(coNtr0L)
09-16-2007, 13:36
каквито си харесам.Било то скъпи или евтини

lunnoto_momi4e
09-16-2007, 14:18
Ами преди бех маниячка на "маркови" парцалки,обаче веднъж видях една блузка дето си я бях купила за 70 кинта,за 12!И от тогава се чудя защо да давам сума си пари повече за нещо,което мога да го намеря много по-ефтино.А и как мога да си правя изводи за човек само по дрехите му.... :smt017

Blab
09-16-2007, 14:24
mi nqq zna4enie,imam i ot dvata vida.Za men e po vajno edna dreha da mi haresva,a ne kolko e cenata i :wink: Mi kvo 6e si pomislq...ni6ty.Za men po vajnoto e kakvo predstavlqca kato 4ovek(harakter,otno6enie kam men i t.n.) otkolkoto tova dali nosi markovi drehi ili ne....
+1
да си призная - в началото не харесвах Кърли, но сега мога да кажа, че е готино дете...