PDA

View Full Version : Бихте ли се влюбили в клъощаво момче



09-15-2007, 17:35
Ако момчето е клъощаво бихте ли тръгнали с него или бихте го зарязали. И ако трябваше да избирате между дебел и клъощав кой бихте избрали?

koalka
09-15-2007, 17:37
Ми не, не бих избрала кльощав, в интерес на истината.Зависи...ако умее да се защитава, ок, но да не е някой сдухан, който, ако нещо ми каже някой, той да седи и да мълчи.Това би ме издразнило супер много, затова е важно какъв е човека и какъв му е характера.

GregoryHouse
09-15-2007, 17:48
Охаа значи ако не е някъф охранен копелдак не става и не заслужава да има гадже дори всичко друго да му е ок ?! Лол това ми хареса...явно в днешно време е жано да си як а не да имаш нещо на 2рия етаж...В такъв случей тръгвайте с тея яките и кат ви зарежат спрете да пускате теми "Ооо боже той ме заряза но защооо" ? Защо ли защот сте повърхностни бре момичетаааа...или по скоре деца. Не занимавай горкото момиче с тебе щот не го заслужаваш само поради причината че си пунала тая тема.Да беше казала поне че е умен разбиращ или поне една добричка дума а не ша одите ли с клечка. Пуу аман от недорасли (в мозъка не във друко).

MiMcHeToOo
09-15-2007, 17:53
Охаа значи ако не е някъф охранен копелдак не става и не заслужава да има гадже дори всичко друго да му е ок ?! Лол това ми хареса...явно в днешно време е жано да си як а не да имаш нещо на 2рия етаж...В такъв случей тръгвайте с тея яките и кат ви зарежат спрете да пускате теми "Ооо боже той ме заряза но защооо" ? Защо ли защот сте повърхностни бре момичетаааа...или по скоре деца. Не занимавай горкото момиче с тебе щот не го заслужаваш само поради причината че си пунала тая тема.Да беше казала поне че е умен разбиращ или поне една добричка дума а не ша одите ли с клечка. Пуу аман от недорасли (в мозъка не във друко).

:!: :!: :!:

ZaHaRcHe
09-15-2007, 17:53
зависи до каква степен клъощав.Ся има някой които са супер слаботелесни те даже направо са грозни в тяло но има някй който не да дебели но не са и супер слаби те вече ставам.Но аз си падма по едри мъжа , не че съм нямала някой по мършав ама караи хахаха

mnogoqdosana
09-15-2007, 17:54
харесвам слабите хора :!: :!: :!:

sexy_for_you
09-15-2007, 17:56
Имаше тема дали харесваме "приятно закръглени",сега има за кльощави.Стига с тези комплексарски темички.За мен зависи от характера,а не до това дали е слаб или дебел.И ако трябва да избирам между кльощав и дебел,бих избрала този,който ме обича,държи на мен и е готин по характер!

`Death`Whore``
09-15-2007, 17:56
Мъжо е такъв. Разбира се, не кльощав, просто е слабичък. Перфектен е като телосложение и ръст :-D

09-15-2007, 17:57
Ами какво ще кажете за някой който е клъощав но тренира и има плочки и релефен гръб и силни но клъощави ръце който не е сдухан и знае как да се бие.

Му
09-15-2007, 17:58
Зависи от характера и от още хиляда неща.

09-15-2007, 17:58
Мъжо е такъв. Разбира се, не кльощав, просто е слабичък. Перфектен е като телосложение и ръст :-D

Какво имаш в предвид под "Не клъощав, просто слабичък"?

`Death`Whore``
09-15-2007, 17:59
Ами какво ще кажете за някой който е клъощав но тренира и има плочки и релефен гръб и силни но клъощави ръце който не е сдухан и знае как да се бие.
Да, за жените е адски важно мъжът да може да се бие. Моят не се бие...да не би да не е мъж?


Какво имаш в предвид под "Не клъощав, просто слабичък"?
Кльощав е прекалено слаб.

vesi_baby_pld
09-15-2007, 17:59
ami za men mnogo,mnogo nqmat zna4enie kilogramite,no pretpo4itam po-slabite mom4eta.NIKOGA NE BIH ZARQZALA MOM$ETO KOETO lof ZARADI kilogramite. [-X [-X [-X [-X [-X :smt008

AFT
09-15-2007, 18:00
Хъх, аз кльощави харесвам ... 8-[

vesi_baby_pld
09-15-2007, 18:02
ami za men mnogo,mnogo nqmat zna4enie kilogramite,no pretpo4itam po-slabite mom4eta.NIKOGA NE BIH ZARQZALA MOM$ETO KOETO lof ZARADI kilogramite. [-X [-X [-X [-X [-X :smt008

evilkaAaAa
09-15-2007, 18:03
какво значи да се влюбив в клъощаво момче ???? или си влюбена в него или не ](*,) или ходиш с него заради самия него или не ](*,)

=)
09-15-2007, 18:04
хаха аз съм слаб за ръста си ама имам перфектно гадже а и бая обожателки :-D даже съм си не слаб а кльощав но не ми пука - всичко имам и съм доволен от живота
нека тия фитнес маниаците и здравите гъзари ме надбягат а да не говорим за отскок-като сковани бузи са :P аз съм слаб и висок но изобщо не сдухан или някакъф зубър :lol: фешън тип съм и както вече споменах имам достатъчно обожателки да не ми минава деня в скука :lol: винаги ще се смея на фитнес маниаците - те са едни неподвижни тулумби. Поздрави

GregoryHouse
09-15-2007, 18:05
Ами какво ще кажете за някой който е клъощав но тренира и има плочки и релефен гръб и силни но клъощави ръце който не е сдухан и знае как да се бие.

Бих казал че си проста ти тва ли гледаш ? Физиката тя е важна за теб? Ами ако е клъощав но тренира и има плочки и релефен гръб и силни но клъощави ръце който не е сдухан и знае как да се бие и е супер тъпак с коеф на интелигентност -10 и се задява със всяка срещната ти би ли го фанала за гадже ?!Божееее накъде отива тая държава...

Kras4eto_lp
09-15-2007, 18:07
Ми що не.Няма толкова голямо значение тва,има други неща които са много по важни :wink:

monityY
09-15-2007, 18:09
зависи какво има6 предвит под клио6тав,6тото има не 4ак толкова клио6тави,а има такива само коса и кости (в буквалния смисъл)влюбвала съм се в слабо мом4е,даже мога да го нарека леко клио6тав,а и предпо4итам клио6тав от колкото дебел,но вси4ко зависи както казах,колко клио6тав и колко дебел?да знам кой с кой да сравнявам

monityY
09-15-2007, 18:10
зависи какво има6 предвит под клио6тав,6тото има не 4ак толкова клио6тави,а има такива само коса и кости (в буквалния смисъл)влюбвала съм се в слабо мом4е,даже мога да го нарека леко клио6тав,а и предпо4итам клио6тав от колкото дебел,но вси4ко зависи както казах,колко клио6тав и колко дебел?да знам кой с кой да сравнявам :::

beyond_transience
09-15-2007, 18:13
Какво им е на кльощавите?! А на пълните? На високите и ниските, белите и черните? Ами на тези, които са нормални? Какво им има на тях? Прекалено нормални са, нали ...тцтц, и аз така си мислех :roll:

Защо съдите за някой по това слаб ли е или дебел? И каква е връзката с характера му?

Това са негови характеристики, които от различните хора се разбират къде като плюсове, къде като минуси.

Вярно е че като цяло всеки си има представа за «идеалния» партньор (колкото е невъзможна и излишна да ми се струва), но не точно за нея си мислим като се влюбваме.

Т.е. – и идея си нямам в кого «бих» се влюбила ;)

Kras4eto_lp
09-15-2007, 18:19
Какво им е на кльощавите?! А на пълните? На високите и ниските, белите и черните? Ами на тези, които са нормални? Какво им има на тях? Прекалено нормални са, нали ...тцтц, и аз така си мислех :roll:

Защо съдите за някой по това слаб ли е или дебел? И каква е връзката с характера му?

Това са негови характеристики, които от различните хора се разбират къде като плюсове, къде като минуси.

Вярно е че като цяло всеки си има представа за «идеалния» партньор (колкото е невъзможна и излишна да ми се струва), но не точно за нея си мислим като се влюбваме.

Т.е. – и идея си нямам в кого «бих» се влюбила ;)
Евала =D>

fillis
09-15-2007, 18:26
abe towa e hiper tapa tema kwo zna4enie dali e klo6tav ili ne vajnoto e da e twoi tip i ti ako si 4ovek nema tolkwowa da te e griga kwo e mnenieto na drugite 6oto mi se stuwa 4e twa ti e problema koi kwo 6te ti kaje!!! :roll: ](*,)

09-15-2007, 19:13
ами аз попризнип ме кефят клощави и съм харесвала клощав кефят ме ! Но повечето са прави,че кто обичаш човека много роля килограмите не играят
П.П аВТОРЪТ НА ТЕМАТА НА КОЛКО СИ ,чЕ И РЕЛЕФЕН ГРЪБ :::

zmey
09-15-2007, 19:19
Аз съм сериен убиец :twisted:

09-15-2007, 19:19
ами аз попризнип ме кефят клощави и съм харесвала клощав кефят ме ! Но повечето са прави,че кто обичаш човека много роля килограмите не играят
П.П аВТОРЪТ НА ТЕМАТА НА КОЛКО СИ ,чЕ И РЕЛЕФЕН ГРЪБ :::

16.

Qnchety
09-15-2007, 19:22
Ми аз до ся бях влюбена в високо и слабо момче.

neverand
09-16-2007, 08:59
то не пита в кого да се влюбиш

Ch0c0la73
09-16-2007, 09:40
bih trugnala estestveno , az mn takiva mom4eta sum haresvala ;] no estestveno harakera e na 1 mqsto ;] gadnoto e 4e ako sa super hurbavi i nit moje da se za6titava nito ni6ty , puskat mu ebavki i t.n ama kvo da se pravi ... ;] poznavam mom4eta deto se tupa4 kolkoto se moje pove i si ostavat na 50 kila i ne murdat kofti ama ... ;]

Ice_Queen_
09-16-2007, 09:57
Ако момчето е клъощаво бихте ли тръгнали с него или бихте го зарязали. И ако трябваше да избирате между дебел и клъощав кой бихте избрали?

ахахахааахаааххаха
стига си се гледал в огледалото.
Може да си едно от 2те,но ако нямаш грам мозък в главата никой няма да ти обърне много внимание.

_BoSSy_
09-16-2007, 10:27
Няма значение дали е слаб или дебел- в смиъл..як.Има момичета които харесват по - слабички, други не.А повечето гледаме само в лицето..
Моя например е борец,97 кила е, но има страхотно тяло :smt007 -мн тренира.
А бившия ми,пак беше борец,ма отвсякъде хилка..

heartless*charm
09-16-2007, 11:19
клъощав или не... ако е безличен - няма шанс. а ако е чаровен - има.

Bourgas_bilder
09-16-2007, 13:32
Въх какви са тия мисли,мислех че само в Бургас гледат по така с красивите тела.За жалост аз съм един от тези хора и никой не гледа какво имам в главата а само гледа тялото ми,писна ми от такива повърхностни хора.Няма ли да пораснете най накрая.Като слушам доста хора искат за приятел някой Робокоп>важно е съдържанието а не опаковката.А и ми е интересно как някой момичета не се поддържат кой знае колко и искат някой които доста време отделя за тялото си,и обратното.Няма как да стане поне малко трябва да си дадеш зор за да искаш нещо от този сорт.Аз лично съм така но ако няма мозък в главата както става често чао и това е.
Всяко момче може да ви впечатли има вътрешна красота но за жалост не всеки я гледа.
:)

AliceSw
09-16-2007, 13:40
при себе си съм забелязала тенденцията, че обичам хърбави мъже - адски слаби...при това го правя абсолютно несъзнателно :?

scorpias
09-16-2007, 14:02
Охаа значи ако не е някъф охранен копелдак не става и не заслужава да има гадже дори всичко друго да му е ок ?! Лол това ми хареса...явно в днешно време е жано да си як а не да имаш нещо на 2рия етаж...В такъв случей тръгвайте с тея яките и кат ви зарежат спрете да пускате теми "Ооо боже той ме заряза но защооо" ? Защо ли защот сте повърхностни бре момичетаааа...или по скоре деца. Не занимавай горкото момиче с тебе щот не го заслужаваш само поради причината че си пунала тая тема.Да беше казала поне че е умен разбиращ или поне една добричка дума а не ша одите ли с клечка. Пуу аман от недорасли (в мозъка не във друко).
Кой те брои път тебе за жив

GregoryHouse
09-16-2007, 14:08
Охаа значи ако не е някъф охранен копелдак не става и не заслужава да има гадже дори всичко друго да му е ок ?! Лол това ми хареса...явно в днешно време е жано да си як а не да имаш нещо на 2рия етаж...В такъв случей тръгвайте с тея яките и кат ви зарежат спрете да пускате теми "Ооо боже той ме заряза но защооо" ? Защо ли защот сте повърхностни бре момичетаааа...или по скоре деца. Не занимавай горкото момиче с тебе щот не го заслужаваш само поради причината че си пунала тая тема.Да беше казала поне че е умен разбиращ или поне една добричка дума а не ша одите ли с клечка. Пуу аман от недорасли (в мозъка не във друко).
Кой те брои път тебе за жив

Млък бе кух някой да те е питал ?! Ако иамш мнение по темата пиши ако не НАПУСНИ ! ЕЙ АМАН ОТ 12 годишни лапета дет са мислят за голямата работаа....

IGNGN
09-16-2007, 14:42
Много е просто
Или си супер красавец или си богат
Иначе си на сухо

Blab
09-16-2007, 15:02
а бихме ли се влюбили в момче с кафяви очи... :-s
за мен е без значение!

09-16-2007, 16:58
Въх какви са тия мисли,мислех че само в Бургас гледат по така с красивите тела.За жалост аз съм един от тези хора и никой не гледа какво имам в главата а само гледа тялото ми,писна ми от такива повърхностни хора.Няма ли да пораснете най накрая.Като слушам доста хора искат за приятел някой Робокоп>важно е съдържанието а не опаковката.А и ми е интересно как някой момичета не се поддържат кой знае колко и искат някой които доста време отделя за тялото си,и обратното.Няма как да стане поне малко трябва да си дадеш зор за да искаш нещо от този сорт.Аз лично съм така но ако няма мозък в главата както става често чао и това е.
Всяко момче може да ви впечатли има вътрешна красота но за жалост не всеки я гледа.
:)
а на колко си? за мен голямо значение няма външният вид

sasha_90
09-16-2007, 17:06
Ако трябва да избирам между дебел или кльощав,ще избера този,който има по-добро сърце.

09-16-2007, 17:49
така за тези,които казват че външния вид е без значение нека ми прати снимка на гаджето си,за да го видя дали е грозно!!!! определено вънвшния вид не е от голямо значение,но едва ли някой би тръгнал с наистина грозно момиче/момче!!! имам предивд горзно наистина грозно,а не да има един недостатък .. примерно че имал голям нос..или големи уши. говоря ви за наситина грозно момче/момиче!!! се пак,когато се запознаваш с него първо впечтление ти прави външния вид и се вижда социалното му положение,което не е нещо лошо.дали ще е беден или богат.. това не ме инетересува не мисля че и някой друг го инетересува,но как би реагирал ако видиш наистина грозно момче/момиче.. е ти би ли тръгнало с него/нея?както казах по горе това е след всичко друго все пак!! да не изкарате че гледам само външния вид защото не е така!!!! просто казвам че никой не би тръгнал с наистина много грозно момиче/ момче!!!!

а за това дали слаб или дебел.. всеки си има предпочитания и не е нищо лошо.когато видиш някой непознат,за който казваш " какъв сладур" или " ебати сладура" еми всеки гледа външния вид тий като не се познават и това е абсолютно нормално.ако вече съм се опознала с човека и наистина го харесвам,мога да си говоря с него за всичко,мога да си споделям с него и ред други неща.. няма да е проблем това че е дебел или това че е слаб.а това че някои предпочитат едно от двете не е нищо лошо ;) аз ако трябва да избирам между двама които са еднакви-готини,печени и тн... бих избрала по слабия!!

моля след това мое мнение да не казвате " колко си тъша ти гледаш вънвния вид само" защото пак казвам не е така!!!!!!!!!!!!!!

няма перфектни момчета/момичета така че.. мисля че е по-важно дали след като скъсате може да си бъдете приятели,което е много трудно постижаемо,дали можеш да споделяш с него/нея,дали винаги можеш да говориш дори и за най-тъпите неща с него/нея и тн....

FiRe_LaDy
09-16-2007, 18:17
Не не бих го зарязала,защто е кльощав!Попринцип не си падам по едри момчета или дебели!ХАресват ми по слабичките ... ама не чак много слаби!Нормални....

09-16-2007, 18:18
Ne mislq 4e tova e nai-vajnoto, no...ne bih haresala prekaleno debelo ili prekaleno slabo mom4e! :!:

09-16-2007, 18:36
хаха аз съм слаб за ръста си ама имам перфектно гадже а и бая обожателки :-D даже съм си не слаб а кльощав но не ми пука - всичко имам и съм доволен от живота
нека тия фитнес маниаците и здравите гъзари ме надбягат а да не говорим за отскок-като сковани бузи са :P аз съм слаб и висок но изобщо не сдухан или някакъф зубър :lol: фешън тип съм и както вече споменах имам достатъчно обожателки да не ми минава деня в скука :lol: винаги ще се смея на фитнес маниаците - те са едни неподвижни тулумби. Поздрави



Смей се ти, май май не само си грозен ама си и бая тъпичък.Ходя на фитнес от доооста доооста време, бягам 50 метра за 6,60 преди половин година скачах 2,40 а дано ако не е повече поне пак да е толкова сега.Това че маса дебелаци ходят на фитнес зада правят нещо с тлъстините не означава че можеш да лепнеш на всеки, които ходи на фитнес - буца.Слушай ме какво ти казвам и внимавай да не ти натрие носа някой на живо щото по чата това не е нищо.

=)
09-16-2007, 19:22
хаха :lol: ми ето част от моята биография

1 място на републиканското първенство по овчарски скок - 89 набор ! (клуб-Спартак София)
участие на финалите за юноши в Полша 27-място от 150 участника
тичам 50 метра за 6.30 и скачам 2.70
играч на волейбол с училището ми- 2 място за 2006 година.

Ходих на фитнес - качих кила и станах абсолютно неподвижен като тупан
изтичвах 50-те метра за 7.00
а скока ми спадна на 2.50

един от моя клас е запален фитнес манияк-зоби се харчи си парите за глупости стана здрав като горила и сега на заден ще го бягам а и момичетата му се хилят като прави тия стойките и се прави на FBI играч :lol: и какво като ме биеш например какво печелиш от това ? данеби оная ти работа да порасне или да ти падне от небето 20кг. протеин ? :lol: а аз пак сио ставам същият-с прекрасно момиче до мен и невероятни приятели. Поздрави.

GregoryHouse
09-16-2007, 19:25
хаха :lol: ми ето част от моята биография

1 място на републиканското първенство по овчарски скок - 89 набор ! (клуб-Спартак София)
тичам 50 метра за 6.30 и скачам 2.70
играч на волейбол с училището ми- 2 място за 2006 година.

Ходих на фитнес - качих кила и станах абсолютно неподвижен като тупан
изтичвах 50-те метра за 7.00
а скока ми спадна на 2.50

един от моя клас е запален фитнес манияк-зоби се харчи си парите за глупости стана здрав като горила и сега на заден ще го бягам а и момичетата му се хилят като прави тия стойките и се прави на ' играч :lol: и какво като ме биеш например какво печелиш от това ? данеби оная ти работа да порасне или да ти падне от небето 20кг. протеин ? :lol: а аз пак сио ставам същият-с прекрасно момиче до мен и невероятни приятели. Поздрави.

Бия те на бягане 6.0 :-D

=)
09-16-2007, 19:28
може може - няма най-добри и всеки си намира майстора :-D но просто е смешно да кажеш че фитнеса и тия горили дето ми се чепят по телевизията могат повече отколкото нормален и дори слаб човек като мен.
доказано е че фитнеса сковава тялото :wink:

GregoryHouse
09-16-2007, 19:28
а бихме ли се влюбили в момче с кафяви очи... :-s
за мен е без значение!

Еееееееееее не това вече ме разбииииииииии неееееееееееее няма да го преживея...това е бахти въпроса при положение че над 75% са с кафяви очи просто ше остана без коментар...

Punkstyle
09-16-2007, 19:30
Охаа значи ако не е някъф охранен копелдак не става и не заслужава да има гадже дори всичко друго да му е ок ?! Лол това ми хареса...явно в днешно време е жано да си як а не да имаш нещо на 2рия етаж...В такъв случей тръгвайте с тея яките и кат ви зарежат спрете да пускате теми "Ооо боже той ме заряза но защооо" ? Защо ли защот сте повърхностни бре момичетаааа...или по скоре деца. Не занимавай горкото момиче с тебе щот не го заслужаваш само поради причината че си пунала тая тема.Да беше казала поне че е умен разбиращ или поне една добричка дума а не ша одите ли с клечка. Пуу аман от недорасли (в мозъка не във друко).


може може - няма най-добри и всеки си намира майстора :-D но просто е смешно да кажеш че фитнеса и тия горили дето ми се чепят по телевизията могат повече отколкото нормален и дори слаб човек като мен.
доказано е че фитнеса сковава тялото :wink:

=D> ПОДКРЕПЯМ ПИЧОВЕТЕ =D>

yuyuto
09-16-2007, 20:28
Ако момчето е клъощаво бихте ли тръгнали с него или бихте го зарязали. И ако трябваше да избирате между дебел и клъощав кой бихте избрали?
Аз не избирам хората по външния им вид! [-X

Mimka_sweet
09-16-2007, 20:59
А би ли се влюбил в дебело момиче?

naMy4Ho_KoTe
09-16-2007, 21:41
Ако момчето е клъощаво бихте ли тръгнали с него или бихте го зарязали. И ако трябваше да избирате между дебел и клъощав кой бихте избрали?


Ходих доста време с един кльощав. После го зарязах, ама не само защото беше кльощав, ами защото с него се чувствах като лесбийка - той си беше съвсем истинска пyтка :?

Ако трябва да избирам... Не бих избрала нито единия най-вероятно. Ще си остана самичка и щастлива :-D Освен ако някой от тях не успее да ме грабне с уникален и прекрасен характер и маниери :wink:

Shogi
09-16-2007, 21:45
Охаа значи ако не е някъф охранен копелдак не става и не заслужава да има гадже дори всичко друго да му е ок ?! Лол това ми хареса...явно в днешно време е жано да си як а не да имаш нещо на 2рия етаж...В такъв случей тръгвайте с тея яките и кат ви зарежат спрете да пускате теми "Ооо боже той ме заряза но защооо" ? Защо ли защот сте повърхностни бре момичетаааа...или по скоре деца. Не занимавай горкото момиче с тебе щот не го заслужаваш само поради причината че си пунала тая тема.Да беше казала поне че е умен разбиращ или поне една добричка дума а не ша одите ли с клечка. Пуу аман от недорасли (в мозъка не във друко).

:!: :!: :!:
Истината боли, мамка му :) Ааа... и те първо растът в другото, после в мозъка :) И определно е забележимо..Пфффффффф #-o

Shogi
09-16-2007, 21:48
Хах...пиша пак..просто ми дойдоха и други неща на ум от сорта на - темата е Бихте ли се влюбили...Все си мисля, че не избираш в кой да се влюбиш..А относно кльощавите..имах един приятел, изглеждаше много слаботелесен..Веднъж заради приятелката му го биха адски много, но момчето се държа определно мъжки, изрепчи се и си изяде боя..Странното е, че биячите после ходиха 1 месец посинени из центъра...Т.че мускулите не са всичко...пък и кльощав кльощав...ма знаеш ли го къф е баси и кой познава...да не смееш и дума да му кажеш..

Bourgas_bilder
09-16-2007, 22:55
""""""""""""""
Смей се ти, май май не само си грозен ама си и бая тъпичък.Ходя на фитнес от доооста доооста време, бягам 50 метра за 6,60 преди половин година скачах 2,40 а дано ако не е повече поне пак да е толкова сега.Това че маса дебелаци ходят на фитнес зада правят нещо с тлъстините не означава че можеш да лепнеш на всеки, които ходи на фитнес - буца.Слушай ме какво ти казвам и внимавай да не ти натрие носа някой на живо щото по чата това не е нищо."""""""""""


Така е това момче ми хареса какво казва,да не се мисли за нещо,да не се окаже че е нищо.Разбирам те и аз ходя на зала ама какво да се прави не всеки мисли,че тези които имат яки тела са умни а обратното :Д но забравят че не всеки гълта химии ама карай то си остава за тях.Данък обществено мнение не плащам

PoisoNGirL
09-16-2007, 23:06
Към авторката: Не знам дали ти стигна да ти го кажат достатъчно хора до тук,но и аз ще повторя... ти си супер ограничена.За повечето момичета момчето трябва да не е кльоюаво,дебело,ниско..тряб ва да е як,ако може с пари,ако може да е малко тъп да ви се връзва на всичко,да и умен ж същото време... да не знам си какъв..ама вие нищо не искате!И кво ако момчето е слабо или пухкаво.Аз пък си умирам от кеф като видя супер слабо момче.Въпрос на вкус..по това ли си избираш гаджетата и в кой да се влюбиш? ...смешно да е даже да пускаш тема като тази...

rihannka
09-17-2007, 04:41
ne obicham nito klioshtavi nito debeli..no ako trqbva da izbiram predpo4itam po klushtavi :lol:

babity
09-17-2007, 11:19
А би ли се влюбил в дебело момиче?

Кво да кажа....? От толкова време ям критиката, че не си харесвам мускилести, а дебели... #-o :lol: :lol: :lol:

marakuq_baby
09-17-2007, 12:05
ако ми допада цялостно -да защо не?предпочитам кльощав пред дебел!

babity
09-17-2007, 12:14
С тея клечовци да не стане като идете на дискотека вас да бият и да е*ът него?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

`Death`Whore``
09-17-2007, 12:15
С тея клечовци да не стане като идете на дискотека вас да бият и да е*ът него?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Малоумна ли си...или просто се опитваш да си забавна?

Valar
09-17-2007, 12:18
С тея клечовци да не стане като идете на дискотека вас да бият и да е*ът него?! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Малоумна ли си...или просто се опитваш да си забавна?
Предполагам първото! :-D

`Death`Whore``
09-17-2007, 12:19
А и слабите мъже също са доволно силни.

babity
09-17-2007, 12:21
Се тая кво си мислите, слабо ме вълнува! Само да кажа, ТЕМАТА Е МЕГА ТЪПА!!! Ако я карате така май скоро и по каталог ще ги избирате! Не съм убедена, че на някои може да им се угоди. Да не е дебел, да не е кльощав, да е рус, да има сини очи...и никоя не изброява някоя черта от характера, защото явно на повечето им е безразлично с какъв човек ходят. Важното е да е красив!

Valar
09-17-2007, 12:23
Се тая кво си мислите, слабо ме вълнува! Само да кажа, ТЕМАТА Е МЕГА ТЪПА!!! Ако я карате така май скоро и по каталог ще ги избирате! Не съм убедена, че на някои може да им се угоди. Да не е дебел, да не е кльощав, да е рус, да има сини очи...и никоя не изброява някоя черта от характера, защото явно на повечето им е безразлично с какъв човек ходят. Важното е да е красив!
И по твойта логика биач!

`Death`Whore``
09-17-2007, 12:23
Попитах те съвсем смислен въпрос, а ти веднага обясняваш, че те мисля за някаква. Ти например...би ли ходила с 30 килограмов мъж...или с 200 килограмов...?

babity
09-17-2007, 12:27
Еми брат ми е 130 кг, ама досена не е оставал сам за повече от няколко часа! Т.е. ако знаеш как да си изиграеш картите или просто си намериш някой който истински да те обича (както сегашната му приятелка) просто няма да има значение дали е 30 или 300 кг. А на въпросът ти директно - ДА бих! Защото това винаги може да се промени. И ако се наложи дори аз бих била човека, който да му помогне да се промени! Ако той го иска разбира се! Никога не съм отказвала да дам шанс на някого заради начина, по който изглежда!!!

`Death`Whore``
09-17-2007, 12:32
Доста утопично говориш...не че за мен външността е на първо ммясто...но трябва да има нещо, а не да е само характера...ако не ме впечатли с нещо, ще го възприемам само като приятел.

babity
09-17-2007, 12:34
Въпрос на мнение! Аз съм била отблъсквана заради начина, по който съм изглеждала. Точно затова спрях да се заглеждам по красивата външност. Най - често всичко хубаво приключва с нея...

`Death`Whore``
09-17-2007, 12:37
Нормално е да те отблъскват, когато не те харесват. Не могат всички да те харесват...както не могат всички да харесват характера ти. А за второто си права...но това се случва, когато човек се заглежда по всеизвестните и всехаресвани хора.

babity
09-17-2007, 12:40
Е, определено не съм от тези, които си харесват някой защото всички други го харесват! Имам си мой вкус, който не съвпада с всеизвестните и всехаресвани хора! Както казах често ям критика, че съм се заглеждала по пълнички (с което не съм мн съгласна ама карай) така, че нямам такива проблеми!

`Death`Whore``
09-17-2007, 12:47
Бившият ми беше пълничък и си беше доволно готин мъж... :-D

09-17-2007, 13:27
Дрън-дрън, пълни глупости в тая тема. Нямало значение дали е слаб или дебел. Ама много лъжете бе, ейй, момичета!!...

Escarina
09-17-2007, 19:04
Според мен (егати остарелите виждания, а?) човек не се влюба във външността. А до самия външен вид, всичко е комплексно, излъчването, привличането, което по мое мнение може да същетвува и към кльощави и към пълни момчета и т.н.

djudjulinkaa
02-02-2009, 11:00
Има достатъчно нисички и слабички момичета така че спх :)

Hilary_
02-02-2009, 11:10
Ами да кажем че ми харесват леко залръглени...няма голямо значение за мен ако харесвам момчето... но нека да не заема в тролей две седалки нито половин... :? Нещо средно... и в крайна сметка любовта не пита... :wink:

Valhala
02-02-2009, 11:33
:shock: :lol: Бах въпроса...То не пита...

sexy_baby_originale
02-02-2009, 11:48
Ако момчето е клъощаво бихте ли тръгнали с него или бихте го зарязали. И ако трябваше да избирате между дебел и клъощав кой бихте избрали?


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Ти се шегуваш?!? НАЛИ!!!

jane_17
02-02-2009, 12:45
ще се влюбя ако човекът ме привлича и сексуално... т.е. няма да е в кльощав ;) Повърхностна или не.. такава съм си 8)

TheRestorer
02-02-2009, 12:58
Комплексарките не всички мъже са грамади.И като ви гледам колко ви ебе за тия кила, направо НА НЯКАКЪВ МЪЖ се надявайте.Щом ви бъркат толко килата, а не какво е той всъшност мога спокойно да ви пратя на онова на географията.

HipHopBlond
02-02-2009, 13:11
Има достатъчно нисички и слабички момчета така че спх :)

Тва ми е комплекс :( :(

Хем съм 60 кила, хем съм 1.73 А СЪМ 10 клас :smt022

VVT
02-02-2009, 16:06
Ako e po slab ot men NE....ne shta da se kompleksiram dopulnitelno...no sym se vlubvala vb po klioshtav ot men de kakto i v dosta po edyr....mi po hubavo e da te obgrushtaaa edri4yk sqkash :grin: :grin: trqbva da ima za pipane :D

vesssiii
02-02-2009, 16:15
Еми не не бих тръгнала с кльощав :? Има някви момчета такива грозно кльощави с крака като клечки :-& Но няма да тръгна и с дебел .. Няква глава по-голяма от баскетболна топка :-& Момчетата,които ми харесват са такива с нормално телосложение .. Слаби , НО НЕ КЛЬОЩАВИ .. Пък и аз не съм кльощава , нито дебела , което ще рече , че някъв клечо/свинчо до мене ще е ужасно , пък и визията му няма да е мн приятна .. Тъй че без повече обяснения ХАРЕСВАМ МОМЧЕТА С НОРМАЛНО ТЕЛОСЛОЖЕНИЕ .. :)

StayFly
02-02-2009, 16:17
Ако момчето е клъощаво бихте ли тръгнали с него или бихте го зарязали. И ако трябваше да избирате между дебел и клъощав кой бихте избрали?
Е ти кво питА....... Какво имаш предвид с дебел, защото ясно се разбира, че ти си кльощавия и предполагам за теб "дебел" е вс над 60кг.

П.П. Не виждам, защо да не те харесват момичетата освен, ако не си толкова слаб, че да се налага да те връзват с връвчита, за да не те духне вятъра.

Black_Fyed_Peas
02-02-2009, 17:29
:-D бившия беше клечо ама си го обичам многоо :( 8-)

Priceless
02-02-2009, 17:31
Ебахти комплексите , ебахти чудото :?

cinderella_gugutka
02-02-2009, 17:32
важното е да му е дебела п*шката :-D
4е какво от това 4е е слаб-вси4ките ми гаджета и тези които съм харесвала и оби4ала са били слаби и ако съм ги оставяла, то определено при4ината не беше защото са слаби .

shoshinka
02-02-2009, 17:47
Ако е рус и по възможност футболист бих се влюбила. :oops:

soul1199
02-02-2009, 17:49
az sum vlubena v momenta v klio6av momuk :D :grin: ne bih go zarqzala,vupreki,4e ima6e i takuv moment :oops: 8-) 8-)

naia
02-02-2009, 18:06
офф аз се с кльощи излизам..... еби му майката по слаби и от мене,а иначе си падам по по-големичките по-възбуждащи са

moneycomeme
02-02-2009, 20:50
...ludi li ste be kvi sa teq temi!...suh,debel,pypchiv ili s jenstveni cherti,pleshiv...v lubovta nqma granici da eba az da ne sym perfektna eeee!??????????!!!!!!!!

marilyn
02-02-2009, 20:55
Принципно не харесвам кльощави, за мен това не е мъж... трябва да е силен, да е мъжествен...

beretta92sd
02-02-2009, 21:39
Няма грозни и красиви през различните очи красотата е различна , всеки има различни виждания за това какви харесва или не .
Но такива изкавания че си падали по момчета които могат да се бият и които биха се збили с някои заради една думичка на криво или комплимент ей това си е една голяма лапешка простотия.
Като искате такива дет могат да се бият и да са някои едри , отивате в фитнеса и започвате да си избирате наи едрите типове дето само това чакат някои лапенце да им падне за ебан.И да я карат да си мисли че е оценена е да ама не .
То вече нормалните момичета малко останаха дето да гледат какъв е човек по характер и дали е добър и т.н
Повечето гледат кои ква кола кара колко пари има , дали ще я води по скъпи заведения , дали ще я глези като и купува разни дранкулки и т.н
Вий това да си фанете богато гадже го обърнахте на професия.
Но тези които нарочно си търсят такива гаджета с нищо неса по различни от тези които седят край магистралат.Дори тези край магистралата са по добре защото открито си предлагат услугите и очакват подобаващо заплащане за тях.

jghgh
02-02-2009, 21:55
Ако момчето е клъощаво бихте ли тръгнали с него или бихте го зарязали. И ако трябваше да избирате между дебел и клъощав кой бихте избрали?
Кльощавия бих избрала.
А и аз по принцип харесвам слабички момчета.

:smt007 :smt007

ThinkPink
02-02-2009, 22:13
Кльощавия бих избрала.
А и аз по принцип харесвам слабички момчета.

:smt007 :smt007
+1 сичките ми бивши са слабички :-D

LiveFlower
02-02-2009, 22:29
Не искам некой 100 кг ,а ма пък и некъв 50 кила-не мерси!

hAshoo
02-02-2009, 23:03
АЗ ПЪК ИСКАМ НЯКОЯ 200 КИЛОГРАМОВА ДЕБЕЛАНА СЪС СЛЕПНАТ АНЦУГ НА АДИДАС И ДА Й ВИСЯТ СЛАНИНИТЕ

silky92
02-03-2009, 12:55
Да вярно външния вид е важен ,ама ако ти харесва по-характер и го обичаш няма много да гледаш дебел или слаб е ,защото ,ще е твоя човек :)

anonimnaa
02-03-2009, 12:57
Имаше тема дали харесваме "приятно закръглени",сега има за кльощави.Стига с тези комплексарски темички.За мен зависи от характера,а не до това дали е слаб или дебел.И ако трябва да избирам между кльощав и дебел,бих избрала този,който ме обича,държи на мен и е готин по характер!
+ 1 Съгласна съм

albertino11
02-03-2009, 13:27
Пфффф ии вие няма да са опрайте мама му стара.Сети се за "Ренгеновите Очи" всички със стройно тяло,но мозъка им хич го няма ... Ииии много лошо за теб,защото човек не се определя по външния вид,а с това дали си щастлива с него,а това дет другите ще ти се смеят,че ходиш с това момче...Просто са шибани комплексари.Ти си бъди щастлива пък другите кот ще да говорят ;) Ма ко ли ти ги обяснявам щом си пуснала такава тема смятай за ко говорим ;)

marjesa
02-03-2009, 13:30
Трябва да си голям комплексар за да съдиш по някого по обвивката. Килограмите имат ли значение ?! Ако е набит това правили го по . забавен , по умен .....

crazyteengirl
02-03-2009, 13:40
Ако момчето е клъощаво бихте ли тръгнали с него или бихте го зарязали. И ако трябваше да избирате между дебел и клъощав кой бихте избрали?
Кльощавия бих избрала.
А и аз по принцип харесвам слабички момчета.

:smt007 :smt007
И аз съм на същото мнение :)

LadyRoshawka
02-03-2009, 14:31
Не бих се влюбила в КЛЬОЩАВ ... :shock: :lol:

Punisherrr
02-03-2009, 15:06
Ами какво ще кажете за някой който е клъощав но тренира и има плочки и релефен гръб и силни но клъощави ръце който не е сдухан и знае как да се бие.
Да, за жените е адски важно мъжът да може да се бие. Моят не се бие...да не би да не е мъж?

Съгласна ;) И моят е такъв и горе между ушите е много по-мъж от някой напомпан тъпунгер,който само с бой знае да решава проблеми...


Охаа значи ако не е някъф охранен копелдак не става и не заслужава да има гадже дори всичко друго да му е ок ?! Лол това ми хареса...явно в днешно време е жано да си як а не да имаш нещо на 2рия етаж...В такъв случей тръгвайте с тея яките и кат ви зарежат спрете да пускате теми "Ооо боже той ме заряза но защооо" ? Защо ли защот сте повърхностни бре момичетаааа...или по скоре деца. Не занимавай горкото момче с тебе щот не го заслужаваш само поради причината че си пунала тая тема.Да беше казала поне че е умен разбиращ или поне една добричка дума а не ша одите ли с клечка. Пуу аман от недорасли (в мозъка не във друко).

И тук подкрепям :smt023

deFakto
02-03-2009, 15:15
Нормално е да избера слабо момиче ,един път завинаги трябва да разберете че момчетата харесваме слаби жени и големи гърди .. Това че имате голям задник ,или голям нос и дебело лице на никои не се харесва освен на родителите ви които ви лъжат ,за да се чувствате по-добре .. аа и на загорелите селяни които ви лъжат че харесват по-закръглени с единствената цел да си задоволят долнопробните нужди ... Яжте и се мислете за хубави .. :shock:

Punisherrr
02-03-2009, 15:26
Нормално е да избера слабо момиче ,един път завинаги трябва да разберете че момчетата харесваме слаби жени и големи гърди .. Това че имате голям задник ,или голям нос и дебело лице на никои не се харесва освен на родителите ви които ви лъжат ,за да се чувствате по-добре .. аа и на загорелите селяни които ви лъжат че харесват по-закръглени с единствената цел да си задоволят долнопробните нужди ... Яжте и се мислете за хубави .. :shock:
хаха как нахрани народа 8-) ...мда..само една подробност - темата е за кльощави МОМЧЕТА! ;) така че... Объркал си рейса,пич 8-)

marjesa
02-03-2009, 15:29
Нормално е да избера слабо момиче ,един път завинаги трябва да разберете че момчетата харесваме слаби жени и големи гърди .. Това че имате голям задник ,или голям нос и дебело лице на никои не се харесва освен на родителите ви които ви лъжат ,за да се чувствате по-добре .. аа и на загорелите селяни които ви лъжат че харесват по-закръглени с единствената цел да си задоволят долнопробните нужди ... Яжте и се мислете за хубави .. :shock:
Много глупаво изказване. Някои хора са се родили с нарушени хормони или болни .... Падна ми много в очите нищо , че не те познавам ...

hahavteen
02-03-2009, 15:36
Не мога да знам дали бих се влюбила в някой кльощав защото за да се влюбя в някой няма значени САМО външния вид.
По кльощаво момче обаче не бих се загледала... Както и по някой твърде мускулест или такъв на който твърде много му пука как изглежда и твърде много се грижи за тялото си...
Перфектно ще е ако е висок към 1,90 и е с нормално телослжение. Даже леко пълничък ме устроива по-добре. Обичам мекички хора :oops: 8-)

deFakto
02-03-2009, 15:52
Нормално е да избера слабо момиче ,един път завинаги трябва да разберете че момчетата харесваме слаби жени и големи гърди .. Това че имате голям задник ,или голям нос и дебело лице на никои не се харесва освен на родителите ви които ви лъжат ,за да се чувствате по-добре .. аа и на загорелите селяни които ви лъжат че харесват по-закръглени с единствената цел да си задоволят долнопробните нужди ... Яжте и се мислете за хубави .. :shock:
Много глупаво изказване. Някои хора са се родили с нарушени хормони или болни .... Падна ми много в очите нищо , че не те познавам ...Не сладурче аз не говоря за тези които са болни или по-ред други причини са такива, и ти това го знаеш много добре .. моята мисъл е за тези които са мързеливи, и нямат никаква дисциплина спрямо това как изглеждат .. Ти какво предпочиташ футболист добре сложен или някои простак с шкембе ? Нали знаеш и Ален Делон все е падал в очите на жените ама .. малии нямам цигари .. :lol:

deFakto
02-03-2009, 15:56
Нормално е да избера слабо момиче ,един път завинаги трябва да разберете че момчетата харесваме слаби жени и големи гърди .. Това че имате голям задник ,или голям нос и дебело лице на никои не се харесва освен на родителите ви които ви лъжат ,за да се чувствате по-добре .. аа и на загорелите селяни които ви лъжат че харесват по-закръглени с единствената цел да си задоволят долнопробните нужди ... Яжте и се мислете за хубави .. :shock:
хаха как нахрани народа 8-) ...мда..само една подробност - темата е за кльощави МОМЧЕТА! ;) така че... Объркал си рейса,пич 8-)Аз реиса веднъж не съм го оцелил ама аиде ... Да грешката е моя ;) ... някои да ми купи цигари .. :lol:

hahavteen
02-03-2009, 16:10
Нормално е да избера слабо момиче ,един път завинаги трябва да разберете че момчетата харесваме слаби жени и големи гърди .. Това че имате голям задник ,или голям нос и дебело лице на никои не се харесва освен на родителите ви които ви лъжат ,за да се чувствате по-добре .. аа и на загорелите селяни които ви лъжат че харесват по-закръглени с единствената цел да си задоволят долнопробните нужди ... Яжте и се мислете за хубави .. :shock:
хаха как нахрани народа 8-) ...мда..само една подробност - темата е за кльощави МОМЧЕТА! ;) така че... Объркал си рейса,пич 8-)Аз реиса веднъж не съм го оцелил ама аиде ... Да грешката е моя ;) ... някои да ми купи цигари .. :lol:

Мда а жените обичат мъже които миришат на свежо и чисто а не на цигари ама карай :wink:

impatient2
02-03-2009, 16:14
Имаше тема дали харесваме "приятно закръглени",сега има за кльощави.Стига с тези комплексарски темички.За мен зависи от характера,а не до това дали е слаб или дебел.И ако трябва да избирам между кльощав и дебел,бих избрала този,който ме обича,държи на мен и е готин по характер!

Аре стига с теа пълни ГЛУПОСТИ....за 16 години живот...обиколил съм полвин България и не съм видял хубаво момиче с грозно момче...не знам кой го е породил тоя мит у хората че жените гледали ПЪРВО ! характера после външността...харесате ли го външно - начи стаа...ако пък е хубав и с някав грозен характер пак го вземате...просто защото е хубав :?
Ся естествено ша ми са отговори - Не всички са такива! Да прави сте обаче тоя вид жени дет гледат характера са в Червената Книга на България !

summergir1
02-03-2009, 16:21
Имаше тема дали харесваме "приятно закръглени",сега има за кльощави.Стига с тези комплексарски темички.За мен зависи от характера,а не до това дали е слаб или дебел.И ако трябва да избирам между кльощав и дебел,бих избрала този,който ме обича,държи на мен и е готин по характер!

Аре стига с теа пълни ГЛУПОСТИ....за 16 години живот...обиколил съм полвин България и не съм видял хубаво момиче с грозно момче...не знам кой го е породил тоя мит у хората че жените гледали ПЪРВО ! характера после външността...харесате ли го външно - начи стаа...ако пък е хубав и с някав грозен характер пак го вземате...просто защото е хубав :?
Ся естествено ша ми са отговори - Не всички са такива! Да прави сте обаче тоя вид жени дет гледат характера са в Червената Книга на България !
аз пък съм видяла 2 мои приятелки които са мн хубави да са с грозни приятели, още се чудя как... но е така

Punisherrr
02-03-2009, 16:28
Имаше тема дали харесваме "приятно закръглени",сега има за кльощави.Стига с тези комплексарски темички.За мен зависи от характера,а не до това дали е слаб или дебел.И ако трябва да избирам между кльощав и дебел,бих избрала този,който ме обича,държи на мен и е готин по характер!

Аре стига с теа пълни ГЛУПОСТИ....за 16 години живот...обиколил съм полвин България и не съм видял хубаво момиче с грозно момче...не знам кой го е породил тоя мит у хората че жените гледали ПЪРВО ! характера после външността...харесате ли го външно - начи стаа...ако пък е хубав и с някав грозен характер пак го вземате...просто защото е хубав :?
Ся естествено ша ми са отговори - Не всички са такива! Да прави сте обаче тоя вид жени дет гледат характера са в Червената Книга на България !
Червената книга не е чак толкова червена,колкото си мислиш ;)
...абе не може да се дават някви точни определения по тоя въпрос.
Първо,че ''хубаво момиче'' може да е всяко,стига ти да искаш! ;)
Спокойно може едно хубаво момиче да ходи с момче,което за друг е грозен...но за нея да е най-най ! ;)
Абе хората са толкова различни...

Тва,че има разни смешни моди сега...момичетата наистина стават все по-повърхностни.. а и разбирането за красота е ДООООООООСТАААа...изкривен с тая пластмасова хубост към която се стремят девойките... Абе изобщо..всеки го разбира различно ;)

hahavteen
02-03-2009, 16:30
Аре стига с теа пълни ГЛУПОСТИ....за 16 години живот...обиколил съм полвин България и не съм видял хубаво момиче с грозно момче...не знам кой го е породил тоя мит у хората че жените гледали ПЪРВО ! характера после външността...харесате ли го външно - начи стаа...ако пък е хубав и с някав грозен характер пак го вземате...просто защото е хубав :?
Ся естествено ша ми са отговори - Не всички са такива! Да прави сте обаче тоя вид жени дет гледат характера са в Червената Книга на България !

Значи не си гледал :D
Повечето наистна хубави момичета са с грозни приятели или поне такива които не са им на нивото. За повечето хора характера и излъчването са по-важни когато търсят сериозна връзка :)

deFakto
02-03-2009, 16:53
Нормално е да избера слабо момиче ,един път завинаги трябва да разберете че момчетата харесваме слаби жени и големи гърди .. Това че имате голям задник ,или голям нос и дебело лице на никои не се харесва освен на родителите ви които ви лъжат ,за да се чувствате по-добре .. аа и на загорелите селяни които ви лъжат че харесват по-закръглени с единствената цел да си задоволят долнопробните нужди ... Яжте и се мислете за хубави .. :shock:
хаха как нахрани народа 8-) ...мда..само една подробност - темата е за кльощави МОМЧЕТА! ;) така че... Объркал си рейса,пич 8-)Аз реиса веднъж не съм го оцелил ама аиде ... Да грешката е моя ;) ... някои да ми купи цигари .. :lol:

Мда а жените обичат мъже които миришат на свежо и чисто а не на цигари ама карай :wink:ахахахах тия мъже дето миришат на свежо и чисто по-кои канал ги гледа ? Плюс това аз мириша на вносни цигари ! :shock:

aka6a_vamp
02-03-2009, 17:12
Трябва да е сочно и месесто,да има кво да се щипне!

Prestigi0
02-03-2009, 17:14
Трябва да е сочно и месесто,да има кво да се щипне!

...и кат го поднеш с вилицата сосче да пуска.

sku
02-03-2009, 17:17
Ако момчето е клъощаво бихте ли тръгнали с него или бихте го зарязали. И ако трябваше да избирате между дебел и клъощав кой бихте избрали?
Бих избрала някой с повече мозък от тебе! :D

deFakto
02-03-2009, 17:42
Ако момчето е клъощаво бихте ли тръгнали с него или бихте го зарязали. И ако трябваше да избирате между дебел и клъощав кой бихте избрали?
Бих избрала някой с повече мозък от тебе! :DВ случаи че ти си проста тъкмо ще се допълните ........ шш къде е това човече дет намига е маина .

hahavteen
02-03-2009, 17:48
Мда а жените обичат мъже които миришат на свежо и чисто а не на цигари ама карай :wink:ахахахах тия мъже дето миришат на свежо и чисто по-кои канал ги гледа ? Плюс това аз мириша на вносни цигари ! :shock:

ХАХАХХАХА самия факт че задаваш този въпрос говори мноооого за теб и личната ти хигиена :D
Предпочитам да е дебеличък ама чистоплътен и да ми мирише на хубаво отколкото да е със супер якото тяло ма да смърди на цигари (като са вносни да не би да миришат на Акуа ди Джо :? ) и да ми се прави на велик :wink:

deFakto
02-03-2009, 17:59
Мда а жените обичат мъже които миришат на свежо и чисто а не на цигари ама карай :wink:ахахахах тия мъже дето миришат на свежо и чисто по-кои канал ги гледа ? Плюс това аз мириша на вносни цигари ! :shock:

ХАХАХХАХА самия факт че задаваш този въпрос говори мноооого за теб и личната ти хигиена :D
Предпочитам да е дебеличък ама чистоплътен и да ми мирише на хубаво отколкото да е със супер якото тяло ма да смърди на цигари (като са вносни да не би да миришат на Акуа ди Джо :? ) и да ми се прави на велик :wink:Момиче, от кога форумните герои почнаха да ти говорят ,ти с този форум ептен брадяса, щом взеха да ти говорят и за себе си :shock: Това че ти определяш хората по 1 изречение пък на мен ми говори друго !Повърхностното си мнение го запази за себе си ! Плюс това защо ти ще определяш типовете мъже , тези дето ги определят са с токчетата по баровете,а не задръстените момиченца от форума .

hahavteen
02-03-2009, 18:11
Момиче, от кога форумните герои почнаха да ти говорят ,ти с този форум ептен брадяса, щом взеха да ти говорят и за себе си :shock: Това че ти определяш хората по 1 изречение пък на мен ми говори друго !Повърхностното си мнение го запази за себе си ! Плюс това защо ти ще определяш типовете мъже , тези дето ги определят са с токчетата по баровете,а не задръстените момиченца от форума .

"Форумните герои"?
Пък колкото до това дали мнението ми е повърхностно - едва ли е по-повърхностно от твоето. Ти каза "мъжете харесват еди какво си" а аз "жените харесват еди какво си" :wink: Пък и кога съм определяла някого? Просто изкзах мнение. Ти харесваш слаби жени а аз мъже които не пушат. Къде е поблем?
Това колко съм задръстена не можеш да го знаеш. А и къде ти във вторник по баровете бе :lol: Някои хора имат и да учат хелоу :D

Ivalinka
02-04-2009, 16:26
ами харесвала съм предимно слабички до преди няколко години, но сега вижданията ми се промениха... :)

Bu7cher
02-04-2009, 16:31
Дам...мнозинството от безташачните индивиди е доста ограничено в мислите си!Кльощав съм и си нямам гадже...свободен съм за някоя,която ще ме угой и ще ме научи да се бия,за да я защитавам като си проси боя и се заяжда по дискотеките!

sku
02-04-2009, 17:47
Ако момчето е клъощаво бихте ли тръгнали с него или бихте го зарязали. И ако трябваше да избирате между дебел и клъощав кой бихте избрали?
Бих избрала някой с повече мозък от тебе! :DВ случаи че ти си проста тъкмо ще се допълните ........ шш къде е това човече дет намига е маина .
Ми не се мисля за просто за тва нема да стане :D

LigLaTaa
02-04-2009, 17:59
:D

shokoto91
02-04-2009, 19:04
За мен зависи от характера,а не до това дали е слаб или дебел.И ако трябва да избирам между кльощав и дебел,бих избрала този,който ме обича,държи на мен и е готин по характер!

shokoto91
02-04-2009, 19:07
Охаа значи ако не е някъф охранен копелдак не става и не заслужава да има гадже дори всичко друго да му е ок ?! Лол това ми хареса...явно в днешно време е жано да си як а не да имаш нещо на 2рия етаж...В такъв случей тръгвайте с тея яките и кат ви зарежат спрете да пускате теми "Ооо боже той ме заряза но защооо" ? Защо ли защот сте повърхностни бре момичетаааа...или по скоре деца. Не занимавай горкото момиче с тебе щот не го заслужаваш само поради причината че си пунала тая тема.Да беше казала поне че е умен разбиращ или поне една добричка дума а не ша одите ли с клечка. Пуу аман от недорасли (в мозъка не във друко).

Пикльо комплексиран, вие не сте ли същите а? Колко момчета от тука са ходили с пълно момиче, което има 6тици?!?!? Убедена съм, че никой няма да ме цитира и да напиша "да, аз съм ходил", по-скоро ще има "бих ходил", но това са само думички ;) "бих" не значи, че ще го направиш!!!!!

deFakto
02-04-2009, 19:08
При мен беше слаб , висок и разбойник :D :D :D :D :DЕееее бати густото,да не си ходила с Дъ Геим случаино?

deFakto
02-04-2009, 19:13
Охаа значи ако не е някъф охранен копелдак не става и не заслужава да има гадже дори всичко друго да му е ок ?! Лол това ми хареса...явно в днешно време е жано да си як а не да имаш нещо на 2рия етаж...В такъв случей тръгвайте с тея яките и кат ви зарежат спрете да пускате теми "Ооо боже той ме заряза но защооо" ? Защо ли защот сте повърхностни бре момичетаааа...или по скоре деца. Не занимавай горкото момиче с тебе щот не го заслужаваш само поради причината че си пунала тая тема.Да беше казала поне че е умен разбиращ или поне една добричка дума а не ша одите ли с клечка. Пуу аман от недорасли (в мозъка не във друко).

Пикльо комплексиран, вие не сте ли същите а? Колко момчета от тука са ходили с пълно момиче, което има 6тици?!?!? Убедена съм, че никой няма да ме цитира и да напиша "да, аз съм ходил", по-скоро ще има "бих ходил", но това са само думички ;) "бих" не значи, че ще го направиш!!!!!Аз съм ходил с пълно момиче, що ти би ли излязла с някои с пъп като дъното на буркан ,или искаш футболист маи а ?шш Доктор Хаус напомни за себе си ! :shock:

MaHgapuHka
02-04-2009, 19:16
Харесвала съм кльощаво момче,излизала съм със същото кльощаво момче...просто и аз бях кльощава. :D

ANTIHUMAN
02-04-2009, 20:49
За любовта граници няма, а и всеки си има предпо4итания! С нас ли ще се съобразяваш или със сърцето си? ! :-x 8)

heroine
02-04-2009, 21:11
първата ми "любов" беше скумрия, ама все пак не предпочитам много клиощави или дебели.

feelthebeat92
02-07-2009, 07:52
Защо изпадате в крайности? Ето аз съм 90 и няколко кила, метър осемдесет и нещо, факт е, че имам и
корем в рамките на нормалното, но не се чуствам дебел за килограмите си, тренирам и съм доста широк в рамената. Нито ходя по дискотеки, нито се бия. Сега не мога да отрека, че ми се е вдигнало самочуствието и го раздавам малко перка по улиците 8-)
Тук искам да направя малко проучване (за да не отварям нова тема):
Какво бихте избрали: Слабо момче, тип скейтърче, с кецовете от инсомния, провиснали панталони от саботаж, гривнички и значки и дълга коса или едро момче, тип бияч (не в лошия смисъл, не груб или глупав, просто едър), което обаче се облича по различен начин - с белите кецове на адидас, елегантни панталони, къса подстрижка, хубава карирана риза и елегантно палто - тук визирам така наречените кежуъли (casuals), които според мен се открояват доста от болшинството от наркомани, провиснали, растафари и фешъни.

ninjadorf
02-07-2009, 08:21
ш повърна 8-)

marilyn
02-07-2009, 09:24
Защо изпадате в крайности? Ето аз съм 90 и няколко кила, метър осемдесет и нещо, факт е, че имам и
корем в рамките на нормалното, но не се чуствам дебел за килограмите си, тренирам и съм доста широк в рамената. Нито ходя по дискотеки, нито се бия. Сега не мога да отрека, че ми се е вдигнало самочуствието и го раздавам малко перка по улиците 8-)
Тук искам да направя малко проучване (за да не отварям нова тема):
Какво бихте избрали: Слабо момче, тип скейтърче, с кецовете от инсомния, провиснали панталони от саботаж, гривнички и значки и дълга коса или едро момче, тип бияч (не в лошия смисъл, не груб или глупав, просто едър), което обаче се облича по различен начин - с белите кецове на адидас, елегантни панталони, къса подстрижка, хубава карирана риза и елегантно палто - тук визирам така наречените кежуъли (casuals), които според мен се открояват доста от болшинството от наркомани, провиснали, растафари и фешъни.



Аз лично бих избрала втория тип, щото не си падам по разни смъкнати, растафари,фешъни, скейтъри или дори метъли (въпреки че слушам метъл). За мен е важно момчето да излъчва някаква мъжественост, а ако се облича по -елегантно супер, защото и аз се обличам така :)

5StaR
02-07-2009, 10:01
Ех аз съм кльощав, ама не страдам от липса на внимание 8-)

miss_ludataa
02-07-2009, 10:03
Ами..аз искам да си има нормално тяло :)

evelinka1122
02-07-2009, 10:09
ако трябва да избирам може би слабия... защото и аз съм слабичка и по-добре стоим като двойка.. но не обръщам кои знае какво внимание дали бил дебел или слаб... това са глупости!

rusova
02-07-2009, 10:20
vi pak ko izbirate klio6tav ili debel :grin: :grin: :grin: :grin: :-D :-D nqma razlika pak e 4ovek !!!!!!!!!!!

111111111
02-07-2009, 10:47
Никога не знаеш в какъв човек ще се влюбиш... То тва не става пожелание

pussycat_dolls15
02-07-2009, 15:21
Не знам.. :D

NadezhdaDqkova
02-07-2009, 23:18
Никога не знаеш в какъв човек ще се влюбиш... То тва не става пожелание
Любовта не пита ... ;-)

Tomorrowww
02-07-2009, 23:21
Никога не знаеш в какъв човек ще се влюбиш... То тва не става пожелание

++ 8-)

beiho
02-08-2009, 07:11
Значи вие момичетата веднага започвате да си мислите че мускулестите яки момчета се бият най-добре, но не е така.Този, който е слаб и тренира и ако е пораснал на улицата сред кварталните хлапета може преспокойно да повали "херкулес".Мускулестите са тромави и не могат да си мръднат ръчичките.Не знаех, че момичетата се интересуват от бойни машини-горко ви, ако тръгнете с побойник-мислите че няма да ви бие и вас?

babity
02-08-2009, 07:13
Никога не знаеш в какъв човек ще се влюбиш... То тва не става пожелание

напротив! ;)

ELiTyYy
02-08-2009, 07:55
нито прекалено слаб,нито прекалено дебел...
нещо средно... ;)

ADHOC
02-08-2009, 11:39
Понеже нямам времето и търпението да прегледам всички страници и да запиша всички никове, ще изброя само първите, а нека всички останали със същото мнение да видят и техният ник тук, защото бих го включил : Gregory_House, sexy_far_you, vesy_baby_pld, evilkaAaAa, Kras4eto_lp, beyond_transience, Qnchety, neverend, Ch0c0la73, _BoSSy_, heartless charm, AliceSW... - това са хора с едно много интелигентно мислене по темата, хора, които знаят какво е важното в човека отсреща, готини и здравомислещи хора. Всички вие останали, които смятате, че хората, които не отговарят на грешните ви представи за "готин", не заслужават вашето "божествено" внимание, ще си намерите майстора, защото както има хора като вас, които гледат само външния вид, така има и хора като нас, за които вие повърхностни и незрели индивиди, не представлявате НИКАКЪВ интерес. Е, може би бих ви позволил да ми изчистите обувките :D

=)
02-08-2009, 11:42
боже колко са прости някои потребители
аз съм кльощав и за миг не съм оставял без гадже и то все хубави момичета си хващам !
Супер зле сте честно

x3eme
02-08-2009, 11:44
Въпроса е доста глуповат.Никога не знаем кога и в кого ще се влюбим.без значение,кльощав,дебел,хуб в или грозен.Когато любовта дойде не те пита:кой си,какъв,си и от каде си.

jambo_bs
02-08-2009, 11:44
Първия отговор направо ме уби.Бас хващам че тази е мега курвата сред приятелите си :D

SunShinePearl
02-08-2009, 11:47
Има мн по важни неща които гледам в едно момче!

YouCantStopMe
02-08-2009, 11:55
Да.. наистина темата е супер тъпа.
За мен няма никакво значение :-o
Любовта е сляпа :wink:

Sharpay
02-08-2009, 11:57
сегашния ми приятел не че е кльощав аами просто е по-слабичък от тези с които съм била преди , но това въобще не влияе на чувствата ми към него - .. Даже е по-сексси от трикрилните гардероби, с които съъм била..

stealthyGirl
02-08-2009, 12:02
Абе айде да задаваш по един един въпрос, ако искаш свестен отговор, 'щото дали ще се влюбя в кльощаво момче и дали ще тръгна с такова са съвсем различни неща....

По ПЪРВИЯ въпрос - да бих, се влюбила в кльощаво момче, също така и в дебело и т.н. Сещаш се, хората и с друго се привличат, освен с телата си (и не говоря само за интелигентност). :-o
По втория - ами ако го обичам - бих!
А ако трябва да избирам м/у кльощав и дебел - кльощав. Обаче живота едва ли би ми поднесъл такъв въпрос (ако не броя, че ти питаш във форума де 8-), или ако някой приятел ме пита, ама едва ли).

stranger34
02-08-2009, 16:14
Аз не... :razz:

Иначе не съм забелязал момичетата около мене да избират по тоя критерий хД

sweetchef
02-09-2009, 05:52
аз бих защо пак не :)

AFT
02-09-2009, 06:50
Все едно кльощавите момчета не са хора. :lol:

gabiiTu
02-27-2009, 21:31
Зависи от тва кво изпитвам към тва момче !!! Няма значение дебел ли слаб ли ... е може би има 8-) ама винаги най-важни са чувствата ми към този човек!!! :)