PDA

View Full Version : Трябва ли да казваме всичко на приятеля си ?????



mnogoqdosana
09-15-2007, 17:52
Трябва ли да казваме всичко на приятеля си ?????
на 19 г. съм,казвам го ако Ви улисни за съвета,който се надявам да споделите.
мерси предварително

ZaHaRcHe
09-15-2007, 17:56
гората казват нека мъжа да те знае от кръста надолу , а нагоре не..В смисал че не бива вс да се споделя винаги трябва да се има малки тайни просто без тях не може

Му
09-15-2007, 17:56
Мисля, че всеки трябва да си има няколко тайни, които да запази за себе си. И не би трябвало да споделяш всичко на 100%, не би било интересно.

`Death`Whore``
09-15-2007, 17:57
Зависи за какво става въпрос. Ако е за минали неща...не си длъжна - споделяш толкова, колкото мислиш за нужно и колкото имаш нужда ти самата да споделиш. А иначе...е добре да споделяш нещата, които имат някаква връзка с него.

MiMcHeToOo
09-15-2007, 17:59
Зависи за какво става въпрос. Ако е за минали неща...не си длъжна - споделяш толкова, колкото мислиш за нужно и колкото имаш нужда ти самата да споделиш. А иначе...е добре да споделяш нещата, които имат някаква връзка с него.

и аз мисля така ;)

GregoryHouse
09-15-2007, 18:00
Ъъъ как би избегнала да му кажеш нещо ?! Като го излъжеш?Като го премълчиш? И двете за мен са еднакви а спред мен връзка на лъжа не се гради...прави си изводи.

comics
09-15-2007, 18:04
аз в една връзка търся не само забавлението, но търся и човек, с който да си споделям ( в моя случай момиче :P ), на когото да имам доверие, който да ми се доверява. Направи си сам/а извода

`Death`Whore``
09-15-2007, 18:06
Ъъъ как би избегнала да му кажеш нещо ?! Като го излъжеш?Като го премълчиш? И двете за мен са еднакви а спред мен връзка на лъжа не се гради...прави си изводи.
Не е така. Всеки има тайни...а и не е нужно да му разказваш с подробности какво си правил вчера. Най-малкото на един мъж ще му е безумно скучно това.

tuzaro
09-15-2007, 18:06
не трябва [-X

thefreak
09-15-2007, 18:07
Виж мене не ме интересува какво си закусвала сутринта, какъв номер рейс си хванала следобяд и какъв сериал си гледала еди кога си.
Така, че на въпроса: Трябва ли да му казвам всичко? Отгвора е категорично не.

GregoryHouse
09-15-2007, 18:10
Ъъъ как би избегнала да му кажеш нещо ?! Като го излъжеш?Като го премълчиш? И двете за мен са еднакви а спред мен връзка на лъжа не се гради...прави си изводи.
Не е така. Всеки има тайни...а и не е нужно да му разказваш с подробности какво си правил вчера. Най-малкото на един мъж ще му е безумно скучно това.

Ъъъ тайни от рода на ? За миналото ли ? Че кфо минало и заминало ! Не съм казъл никъде да му разправяш кфо прайш цялл ден нали ?! Просто ако те пита нещо не мисля че трябва да го лъжеш или премълчаваш (за мен са равни).Това е, а не да го оттегчаваш с подробности как си измила една лъжичка после 2ра лъжичка ма как си изтъркала 3та лъжичка...Е да има някой работи от миналот които може да запазиш за себе си(ако не те пита де)...

thefreak
09-15-2007, 18:12
Ъъъ как би избегнала да му кажеш нещо ?! Като го излъжеш?Като го премълчиш? И двете за мен са еднакви а спред мен връзка на лъжа не се гради...прави си изводи.
Не е така. Всеки има тайни...а и не е нужно да му разказваш с подробности какво си правил вчера. Най-малкото на един мъж ще му е безумно скучно това.

Ъъъ тайни от рода на ? За миналото ли ? Че кфо минало и заминало ! Не съм казъл никъде да му разправяш кфо прайш цялл ден нали ?! Просто ако те пита нещо не мисля че трябва да го лъжеш или премълчаваш (за мен са равни).Това е, а не да го оттегчаваш с подробности как си измила една лъжичка после 2ра лъжичка ма как си изтъркала 3та лъжичка...Е да има някой работи от миналот които може да запазиш за себе си(ако не те пита де)...
Ами не не я блъсна кола, аз убих майка ти(тъщата). До сега го пазих в тайна, ама какво? То минало заминало!

monityY
09-15-2007, 18:12
да,прицнипно трябва,но само ако и той е 4естен с теб,ина4е не виждам смисъл,аз имам тайни от моя,все пак го познавам от скоро,да не говорим 4е ходим от 12 дена,като минат поне 2,3 месеца,и мога да му имам доверия за вси4ко бих му казала вси4ко за мен,без да крия ни6то,но сега си държа на свойте граници

GregoryHouse
09-15-2007, 18:14
[/quote]
Ами не не я блъсна кола, аз убих майка ти(тъщата). До сега го пазих в тайна, ама какво? То минало заминало![/quote]


Дори и тфа.Че кфо мой да ти е мърморела мноо :-D :-D :-D

Kras4eto_lp
09-15-2007, 18:17
Амиии аз някой неща ги премълчавам от гаджето ми и той незнайно как все усеща и после само се караме,такаче по-добре да се казва всичко :roll:

`Death`Whore``
09-15-2007, 18:22
Ъъъ тайни от рода на ? За миналото ли ? Че кфо минало и заминало ! Не съм казъл никъде да му разправяш кфо прайш цялл ден нали ?! Просто ако те пита нещо не мисля че трябва да го лъжеш или премълчаваш (за мен са равни).Това е, а не да го оттегчаваш с подробности как си измила една лъжичка после 2ра лъжичка ма как си изтъркала 3та лъжичка...Е да има някой работи от миналот които може да запазиш за себе си(ако не те пита де)...
Тук съм съгласна :-D

BuBi008
09-15-2007, 23:38
Az lichno mu kazvam vsichko i za minalo i nastoqshte vreme. Za minaloto znae vsichko zashtoto vse pak e chovek koito obicham i ne sme zaedno ot vchera a pyk ima pravo da znae kakva sym bila predi . Razbirase za da spodelqm az trqbva da poluchavam sushtoto v zamqna taiche..... A za nastoqshteto razbirase che spodelqm toi e chast ot jivota mi i ako ne spodelq s nego koi dryg na koi dryg po-blizyk ot nego da spodelq a pyk i negovoto mnenie vliqe na situaciite v koito popadam takache... Spored men bi trqbvalo da spodelqsh vsichko ako si s chovek koito obichash istisnki a ne e prosto edin rezultat ot burza svalka.

class
09-16-2007, 06:07
Ъъъ как би избегнала да му кажеш нещо ?! Като го излъжеш?Като го премълчиш? И двете за мен са еднакви а спред мен връзка на лъжа не се гради...прави си изводи.
Не е така. Всеки има тайни...а и не е нужно да му разказваш с подробности какво си правил вчера. Най-малкото на един мъж ще му е безумно скучно това.

Това ми напомня на 1 сериал :) там имаше 1 готина фраза "Всички лъжат..." , и принципно на мен ми е интересно да знам с какво си е запълнила времето ... макар и да можем да си говорим за друго . Неможе да разказваш всичко , но защо трябва да имаш тайни ... ако момчето/момичето те пита , кажи му ... нали все пак му имаш доверие , за какво е това доверие , като го лъжеш и премълчаваш... А ако си спала с някой друг или си "просто" флиртувала с друг , по-добре се запитай защо си го направила ...

beyond_transience
09-16-2007, 06:25
за тайни- ясно е е че не е добре да има такива при една двойка (сега, ако говорим за наши "бивши"- темата не е препоръчителна); но да седна да му разказвам за някакви небивалици дето са ми се случили или пък за това кой какво е казал - абсолютно излишна информация;
според мен :)

koalka
09-16-2007, 06:37
Според мен трябва да се споделя, още по-малко, ако го обичаш, защото се предполага, че на този човек му имаш най-голямо доверие.Ако е нещо малко, не е задължително да му го казваш, но, ако е нещо голямо, защо да не му споделиш?Може би той ще ти даде добър съвет.

kameliqbaby
09-16-2007, 06:42
НЕНЕНЕ!Защо да знае всичко?Каде отива малкото ти лично пространство тогава?Най-много мразя тея п*тки дето си споделят с приятелки и те им казват няква тайна примерно и онея бягат да кажат на гаджето.Мразя го твааааа

gLoRiOuS_aNGeL
09-16-2007, 22:09
Spored men ne vsi4ko trqbva da se kazva!Moje6 da premal4i6 nqkoi ne6ta,osven ako ne go obi4a6 mnogo i tova ne e edna ot nai-serioznite ti vrazki!

Zodiac
09-17-2007, 08:19
Ъъъ как би избегнала да му кажеш нещо ?! Като го излъжеш?Като го премълчиш? И двете за мен са еднакви а спред мен връзка на лъжа не се гради...прави си изводи.

:!:

LizZz
09-17-2007, 08:20
Трябва:)

krem4et0
09-17-2007, 09:21
Аз от него не мога да крия или да лъжа нищо. С него споделям всичко. С никой друг не споделям всичко, но с него-да!

"Анонимен"
09-17-2007, 09:47
Ми според мен не трябва да се споделя всичко.Само някои неща които би трябвало да знае за да не го научи от други хора.Но някои тайни трябва да си останат такива защото понякога може да нараниш любимия човек дори и той да не ти казва.Казвам го от личен опит.Но това не означава да го лъжеш защото от това боли още повече

marakuq_baby
09-17-2007, 10:09
В никакъв случай не споделяй всичко :!: Не само с приятеля си а въобще с всички,защото в един прекрасен момент ще го използват срещу теб :!:
Разбира се ако е нещо което те притеснява във връзката ви-тогава да трябва си поговорите.Комуникацията е най-добрият начин за решаване на проблемите ;-)

lyly_lili
09-17-2007, 10:13
Според мен трябва да се споделя, още по-малко, ако го обичаш, защото се предполага, че на този човек му имаш най-голямо доверие.Ако е нещо малко, не е задължително да му го казваш, но, ако е нещо голямо, защо да не му споделиш?Може би той ще ти даде добър съвет.



подкрепям...няма смисъл чак всичко да се споделя...но все пак трябва :roll:

`Death`Whore``
09-17-2007, 10:14
В никакъв случай не споделяй всичко :!: Не само с приятеля си а въобще с всички,защото в един прекрасен момент ще го използват срещу теб :!:
Разбира се ако е нещо което те притеснява във връзката ви-тогава да трябва си поговорите.Комуникацията е най-добрият начин за решаване на проблемите ;-)
Явно нямаш нито приятели, нито си имала някога. Както и истинска връзка.

babity
09-17-2007, 10:19
Еми аз имам само двама приятели. Едната си е моя приятелка от класа, а другият е приятелят и. Но казвам всичко само на приятелката си! Дори в момента се налага да и поприкривам мизериите пред гаджето, което е кофти. Само, че в такава ситуация се налага да си лоялен само към единия и аз си направих избора...дано не съм сгрешила... :smt017

GregoryHouse
09-17-2007, 10:19
В никакъв случай не споделяй всичко :!: Не само с приятеля си а въобще с всички,защото в един прекрасен момент ще го използват срещу теб :!:
Разбира се ако е нещо което те притеснява във връзката ви-тогава да трябва си поговорите.Комуникацията е най-добрият начин за решаване на проблемите ;-)
Явно нямаш нито приятели, нито си имала някога. Както и истинска връзка.
Абсолюттно :!: Иначе нямаше да говориш така. А ако имаш значи си неискрена с тях което те прави за мен една х*йоизтривалка !

sasha_90
09-17-2007, 10:21
Не е нужно да казваш на приятеля си прекалено много неща,но недей и да го лъжеш.

tweeetyreni
09-17-2007, 17:03
Zavisi kakvo spodelqsh. 8-[

caRamelO_cHicA
09-17-2007, 17:49
не вужно разбирасе винаги съм била на мнение че трябва да имаш свое лично нещо ако споделяма всичко с полвинката си ще е безинтересно .

bungle
09-17-2007, 17:52
Аз споделям почти всичко с приятеля си.
Чувствам го ужасно близък. :)

rakiQ
09-18-2007, 09:22
аз всичко си казвамс него и той си ме разбира :smt007

Barbie
09-18-2007, 10:25
Той е най-близкият ми човек. С кого да споделя ако не с него? Нямам тайни и разговарям с него за всичко, което ме вълнува.

mnogoqdosana
09-18-2007, 10:40
Мерси на всички ,който изказаха своето мнение по този моя въпрос.Очаквам още хора да изкажат съвет или мнение,защото искам да разбера дали само аз си казвам всичко :-k

SINDEL
09-18-2007, 10:46
Aз съм на мнението, 4е в една връзка трябва да сте си и най-добрите приятели и доверени хора. Трябва да можете да си казвате вси4ко. Поне аз така правех... Лошото е оба4е, ако само единият е на това мнение, а другият - не.

Slave4You
09-18-2007, 11:23
Според мен зависи от доста неща. От колко време ходите например, на каква възраст сте, мн ли се обичате и за какво точно става дума ...

GregoryHouse
09-18-2007, 11:28
Според мен зависи от доста неща. От колко време ходите например, на каква възраст сте, мн ли се обичате и за какво точно става дума ...


А според мен освен това дали се обичате друго няма значение...ако се обичате истински тайни няма да имате...

alkobalko
09-18-2007, 12:44
Mразя лъжите и вярвам, че връзка върху лъжа не може да се изгради.

H8_mE
09-18-2007, 12:54
Ami ako te pita e normalno da mu kaje6!No ako ne iska6 da izpada6 v podrobnosti prosto ne go pravi6!Ina4e e hubavo kogato ima6 nujda da spodeli6 s nai-blizkiq si 4ovek!Abe pove4e e hubavo da si spodelq6 4ak vsi4ko... malko prekaleno,no nai-vejnoto i ot zna4enie... da :)

NerazreshenSimvol
09-18-2007, 12:57
НЕ! [-X

sladkish_14
09-18-2007, 12:58
Ами ДА! :roll: На моя приятел казвам всичко,като премълчавам само неща,който биха до наранили,изложили,или биха ни скарали!А те са малко,нямам тайни от него,а ако имам веднага си проличава,отказвам да му кажа и става проблем или ставам по-агресивна и се караме!Има неща за който колкото и да иска да ми помогне,просто не може,затова не му ги споделям!Но това за 5 месеца са само 2 случая,при последния се скарахме и още сме скарани!Ам,просто ако не му споделя,ми тежи и след това ставам тъжна..той ме пита какво ти е-аз нищо :-D и такаааа става гадно...Затова му казвам почти всичко,като и от негова страна е така...(колкото е възможно момче да споделя :smt005 )....За това на мнение съм,че ДА трябва! :smt006 ..По-лесно се развива една връзка така :roll:

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-18-2007, 18:14
нее... далеч не .. ;) повечето момчета харесват по потаините момичета..

inSane_baby
09-18-2007, 18:17
Зависи за какво става въпрос. Ако е за минали неща...не си длъжна - споделяш толкова, колкото мислиш за нужно и колкото имаш нужда ти самата да споделиш. А иначе...е добре да споделяш нещата, които имат някаква връзка с него.

^VeLiTo^
09-18-2007, 20:01
Вярно е,че трябва да сме искрени с човека до нас,но в някои случаи е по-добре да запазим нещо за себе си иии да то премълчим :::

gazarka
09-18-2007, 20:03
NE

kael
09-18-2007, 20:26
да - по добре от теб отколкото от другаде