PDA

View Full Version : Защо при мъжете всичко се свежда до секса?



09-15-2007, 18:09
Е?Защо?

fillis
09-15-2007, 18:13
za6otot te ne ocenqvat towa koeto mogat da imat a tarsqt samo kade da si go musnat egoisti be kwo drugo

tuzaro
09-15-2007, 18:13
защо не?!?

monityY
09-15-2007, 18:14
има подобна тема,за6тото са говеда,за6то може :smt005

MiMcHeToOo
09-15-2007, 18:14
Е?Защо?

а ти защо мислиш толкова ограничено !? има си момчета и момчета (както се казва) :-s

comics
09-15-2007, 18:15
а ти сигурно си жена ? да те атакувам т0гава с въпр0с 0т типа на "защо всички пyтки сте кyрви?" А ?!!? Не е справедливо така, нали ?? Кат0 п0растнеш малко, тогава си задай въпроса, ак0 все 0ще мнението ти е так0ва
т0ва е 0т мен!!!

GregoryHouse
09-15-2007, 18:16
Е?Защо?


Щот друго не мойш да им предложиш! Как се сетих ли ми тъпа си щом пускаш такава тема...И да ЗАЩОТО МОГАТ !

П.п: Има и женски такива !!!

`Death`Whore``
09-15-2007, 18:16
Защото сексът е жизненоважен за човека. Но за разлика от водата и храната, без секс човек може да живее физически поне известно време и затова хората дори не се замислят колко е важен. Не е лошо да искаш секс, лошо е да си безчувствен и да се интересуваш само от него. Замислете се вие, момичета, след като не желаете секс, защо изобщо си помисляте да имате нещо общо с момчета? За да се държите за ръка?

thefreak
09-15-2007, 18:41
Защото сексът е жизненоважен за човека. Но за разлика от водата и храната, без секс човек може да живее физически поне известно време и затова хората дори не се замислят колко е важен. Не е лошо да искаш секс, лошо е да си безчувствен и да се интересуваш само от него. Замислете се вие, момичета, след като не желаете секс, защо изобщо си помисляте да имате нещо общо с момчета? За да се държите за ръка?
Ем да се държат за ръка да, и да си говорят мили думи и само, ако си помислиш думата секс и отсреща чуваш НЕ СЪМ ГОТОВАААА(представям си го нещо като от филма 300, дето оня вика this is sparta, някак си така звучи "не съм готова").
Нямам против да ме държи за ръката, ама нека подържи нещо друго, пък тя нека си представя, че е ръката ми.

`Death`Whore``
09-15-2007, 18:48
Могат да обичат и то много силно...но не могат да си помислят дори за секс. 'Баси децата.

Prosto mnenie F
09-15-2007, 19:20
"защо всички пyтки сте кyрви?" Момичета една жена поне веднъж в живота си е курва - може и за 5 мин да е но е и по - добре да е по-рано от колкото късно...

PoisoNGirL
09-15-2007, 19:59
Както има различни момчета има и различни момичета.Не можете да сложите всички под един знаменател.Да прави сте повечето момичета са курви ИЛИ правят кървенски номера.Но има и свестни.Както има и момчета,които даже не биха си помислили за секс,ако не е желано и от двете страни.
НО! Поне за едно нещо съм съгласна...Толкова рядко се срещат тези толкова невинни същества не мислещи за секс...че си мисля,че или са на път да изчезнат или ги няма ](*,) :| :smt017

assd
09-15-2007, 20:01
за три по сто на едно место :lol:

`Death`Whore``
09-15-2007, 20:02
PoisoNGirL, никой нормален човек няма да "не помисли за секс, ако не е желано и от двете страни". Може да не настоява, но ще мисли и ще го желае.

thefreak
09-15-2007, 20:39
Ае много ми е интерен тоя израз: "Не слагайте всички под общ знаменател'
Не трябва ли да е 'над'? Знаменателя нали е отодоло в дробта?

flying_girl
09-15-2007, 21:24
При мъжете не се свежда всичко до секс това е при малките момченца дето още не са ебали достатъчно и им е интересно

GregoryHouse
09-15-2007, 21:26
Ае много ми е интерен тоя израз: "Не слагайте всички под общ знаменател'
Не трябва ли да е 'над'? Знаменателя нали е отодоло в дробта?

Ок вече ше ги слагаме под числител :-D

tttt
09-15-2007, 22:30
6ot ne mojete da svirite na cigulka estestveno ? ...... :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= \:D/ \:D/ \:D/

DivoTo_KoTe
09-15-2007, 22:46
До някъде съм съгласна обаче не са такива всичките.Половината гледат как да те вкарат в леглото си и после ние сме били кучки,че ви се връзваме ](*,)

heartless*charm
09-15-2007, 22:56
Защото сексът е жизненоважен за човека. Но за разлика от водата и храната, без секс човек може да живее физически поне известно време и затова хората дори не се замислят колко е важен. Не е лошо да искаш секс, лошо е да си безчувствен и да се интересуваш само от него. Замислете се вие, момичета, след като не желаете секс, защо изобщо си помисляте да имате нещо общо с момчета? За да се държите за ръка?
Ем да се държат за ръка да, и да си говорят мили думи и само, ако си помислиш думата секс и отсреща чуваш НЕ СЪМ ГОТОВАААА(представям си го нещо като от филма 300, дето оня вика this is sparta, някак си така звучи "не съм готова").
Нямам против да ме държи за ръката, ама нека подържи нещо друго, пък тя нека си представя, че е ръката ми.

хахахахахахахаххаха невероятно добре казано ахахахахахахахахахахахаха хах

Samotno_Angel4e
09-16-2007, 09:19
6toto si4ki sa tapaci i se sledvat jivotinskite si instinkti... #-o :smt013

Ice_Queen_
09-16-2007, 09:39
Е?Защо?

Първичното.В тях си е заложено да търсят секс/само че за разплод,но нвм/.
Някой биха ти казали - понеже мислят с малкия си мозък ..тъй де с долната си глава.
И не не си права - не при вс мъже вс се свежда до секс.Ти да не си на 14-15?

krem4et0
09-16-2007, 11:31
Могат да обичат и то много силно...но не могат да си помислят дори за секс. 'Баси децата.
Знаеш, че ние си имаме спор с тебе по темата. Аз мисля, че не е задължително да правиш секс, за да обичаш някого. също не мисля, че сексът е задължителен елемент в 1 връзка. Връзката може да е силна и без секс. Освен това прекрасно знаеш от моите постове каква е била моята връзка в началото. И хиляди пъти съм го писала-беше по-очароветелно от сега. Харесваше ми да с имам някой, да го чувствам близък, да е до мен, да е обект на чувствата ми.......Не, че сега съм загубила този човек, но просто сега е по-различно. Беше ме страх от секса с него. Не от болка, а от промяна. не знаех каква щ е и за моя радост насоката не е такава, каквао си мислех, че може да е. Аз като заклет песимист вярвах, че няма ли нещо, което да крия или да не давам, няма да има и интерес. Страхувах се, че всичко ще свърши, а сексът просто му даде ново начало. Обичала съм още 2-ма истински и силно, но с тях не съм била интимна. Това не е значело, че не ги обичам или не искам да правим секс. Просто знаех в себе си, че не си струва. Интуицията не ме излъга.
А по темата-мъжете искат секс, но не само това. Всъщност и мъжете имат нужда от приятелство, разбиране и подкрепа. Просто те не си го признават, за да не ги помислим за слабаци.

heartless*charm
09-16-2007, 11:36
в секса няма нищо лошо ;)
но ако те имат само за секс играчка, значи може би не можеш да ги грабнеш с нищо друго...;) хора всякакви...

MayKyTy
09-16-2007, 13:37
а ти сигурно си жена ? да те атакувам т0гава с въпр0с 0т типа на "защо всички пyтки сте кyрви?" А ?!!? Не е справедливо така, нали ?? Кат0 п0растнеш малко, тогава си задай въпроса, ак0 все 0ще мнението ти е так0ва
т0ва е 0т мен!!!
ммм да така е курви сме, нооо само понякога ;) всичко е според зависи, а по темата ... много зависи от момчето имам приятел който не вярва в любовта =>при него всичко се свежда до секса, нооо познавам и такива които са готови да чакат колкото кажеш в името на любовта ... така че въпросът ти е ТЪП (меко казано)

IGNGN
09-16-2007, 14:46
А защо при жените всичко се свежда до парите? Приоритети

demons_of_my_soul
09-16-2007, 15:16
(представям си го нещо като от филма 300, дето оня вика this is sparta, някак си така звучи "не съм готова").
хехехехеехехехехе


Ей ся ще отговоря точно и ясно: Защотото повечето момичета за друго НЕ СТАВАТ!

SwEeT_BaD_BoY^`
09-16-2007, 15:39
не при сички момчета сичко е секс :twisted: секса е 1 нощ - любовта вечна !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: [-(

IGNGN
09-16-2007, 16:09
Всичко се свежда до секс за тези който нямат обща представа какво представлява истинския живот!

Ахахаха ми да
И кеча е важен :lol:

Ice_Queen_
09-16-2007, 16:13
а ти сигурно си жена ? да те атакувам т0гава с въпр0с 0т типа на "защо всички пyтки сте кyрви?" А ?!!? Не е справедливо така, нали ?? Кат0 п0растнеш малко, тогава си задай въпроса, ак0 все 0ще мнението ти е так0ва
т0ва е 0т мен!!!
ммм да така е курви сме, нооо само понякога ;) всичко е според зависи, а по темата ... много зависи от момчето имам приятел който не вярва в любовта =>при него всичко се свежда до секса, нооо познавам и такива които са готови да чакат колкото кажеш в името на любовта ... така че въпросът ти е ТЪП (меко казано)

когато момичето пуска на мн момчета е курва...когато не пуска на мн момчета е путка... странна работа. :smt004

simba007
09-16-2007, 16:30
za6toto samo tva im e v glavata sex jeni cici i tva kaji mu muj i nego obijdai pove4e

IGNGN
09-16-2007, 16:33
za6toto samo tva im e v glavata sex jeni cici i tva kaji mu muj i nego obijdai pove4e

Лесбийките са навсякъде...

IGNGN
09-16-2007, 16:34
Ъ... И Наруто?

Ice_Queen_
09-16-2007, 16:48
Ъ... И Наруто?

И бирата..

IGNGN
09-16-2007, 16:59
Тоя е малък за бира

rame
09-16-2007, 22:49
Наистина сексът е важен и според мен,макар че съм момиче :P Но всичко да ти се свежда до секса [-X тва е тъпо,ограничено и частта от мъжете*не казвам всички* :wink: ,които мислят така,са боклуци :smt021 Наистина е тъпо с момчето само да се държите само за ръка,защото е абсолютно нормално когато и от двете страни има доверие,любов и привличане,няма как-идва нуждата от близост и от секс ест :smt057 :smt056 А тва да го прайш за бройката или спорта,аз си го казах-боклуци#бтв има и такива жени,нали? :wink:

09-17-2007, 08:30
"защо всички пyтки сте кyрви?" Момичета една жена поне веднъж в живота си е курва - може и за 5 мин да е но е и по - добре да е по-рано от колкото късно... курви сте и то много гадни !

Ice_Queen_
09-17-2007, 09:24
Наистина сексът е важен и според мен,макар че съм момиче :P Но всичко да ти се свежда до секса [-X тва е тъпо,ограничено и частта от мъжете*не казвам всички* :wink: ,които мислят така,са боклуци :smt021 Наистина е тъпо с момчето само да се държите само за ръка,защото е абсолютно нормално когато и от двете страни има доверие,любов и привличане,няма как-идва нуждата от близост и от секс ест :smt057 :smt056 А тва да го прайш за бройката или спорта,аз си го казах-боклуци#бтв има и такива жени,нали? :wink:
бтв има и такива жени,нали?Неправилно зададен въпрос!Опитай със:Има ли жени за който не всичко се свежда до сека?
кво значи се свежда?!
секса е част от живота.последица/така да го кажа/ от/на любовта на 2ма души.и не смао - също така и физическото привличане.айде това че някой/я ви е зарязала след като ви е изебал/а не значи че всичко е секс..
защо изобщо още се коментира..

Phoenixheart
09-17-2007, 10:04
Наистина сексът е важен и според мен,макар че съм момиче :P Но всичко да ти се свежда до секса [-X тва е тъпо,ограничено и частта от мъжете*не казвам всички* :wink: ,които мислят така,са боклуци :smt021 Наистина е тъпо с момчето само да се държите само за ръка,защото е абсолютно нормално когато и от двете страни има доверие,любов и привличане,няма как-идва нуждата от близост и от секс ест :smt057 :smt056 А тва да го прайш за бройката или спорта,аз си го казах-боклуци#бтв има и такива жени,нали? :wink:
бтв има и такива жени,нали?Неправилно зададен въпрос!Опитай със:Има ли жени за който не всичко се свежда до сека?
кво значи се свежда?!
секса е част от живота.последица/така да го кажа/ от/на любовта на 2ма души.и не смао - също така и физическото привличане.айде това че някой/я ви е зарязала след като ви е изебал/а не значи че всичко е секс..
защо изобщо още се коментира..
респект

marakuq_baby
09-17-2007, 10:13
не мисля че е така [-X Малко статистика-мъжете се самоубиват от любов много по-често от жените.Не дели хората по пол-тъпо е!

`Death`Whore``
09-17-2007, 10:13
Любовта всъщност е последица от секса. Ако няма физическо привличане, има ли любов? Човек първо харесва човека, желае го и после се влюбва и го обиква.

krem4et0
09-17-2007, 12:53
Най-силните чувства съм изпитвала към момче, с което не съм била интимна. Обичам базкрайно приятеля си, но просто него обичах по-диво и по-силно.

`Death`Whore``
09-17-2007, 12:54
Нали не си имала връзка преди приятеля си...интересно как така си обичала...но с теб можем да си спорим до утре. :)

rame
09-17-2007, 15:30
Странно е наистина кое идва първо-секса или любовта :P Но поне за мен,не може да обичам истински някой,без да го желая и като сексуален партньор,и не мога да го направя с някой,без да го обичам! :wink:

krem4et0
09-17-2007, 18:22
Нали не си имала връзка преди приятеля си...интересно как така си обичала...но с теб можем да си спорим до утре. :)
Имала съм връзка. Не точно моята представа за връзка, но връзка. И то не една, а няколко.

drfatt
09-18-2007, 01:18
Поредната малоумна тема. Защо секса е важен ли? Ами връзка без секс не е връзка. На мен лично ми е тъпо да инвестирам времето и чуствата си в една жена, а да не правя секс с нея. Да се спрем на въпроса за ползата. Какво печеля аз от връзка без секс? Удоволствието да се разхождам ръка за ръка с някое момиче, което не знае защо е тук и за какво се бори? Инфантилни моменти на откровение в най-близкото "барче"? Преиграни опити за ревност в моментите, когато потърся това, от което имам нужда от някоя друга? Ха! Няма да стане. 8)

Ice_Queen_
09-18-2007, 07:29
Наистина сексът е важен и според мен,макар че съм момиче :P Но всичко да ти се свежда до секса [-X тва е тъпо,ограничено и частта от мъжете*не казвам всички* :wink: ,които мислят така,са боклуци :smt021 Наистина е тъпо с момчето само да се държите само за ръка,защото е абсолютно нормално когато и от двете страни има доверие,любов и привличане,няма как-идва нуждата от близост и от секс ест :smt057 :smt056 А тва да го прайш за бройката или спорта,аз си го казах-боклуци#бтв има и такива жени,нали? :wink:
бтв има и такива жени,нали?Неправилно зададен въпрос!Опитай със:Има ли жени за който не всичко се свежда до сека?
кво значи се свежда?!
секса е част от живота.последица/така да го кажа/ от/на любовта на 2ма души.и не смао - също така и физическото привличане.айде това че някой/я ви е зарязала след като ви е изебал/а не значи че всичко е секс..
защо изобщо още се коментира..
Ористаксикация на трансилпцията....нещо май не ми схващаш мисълта....Имаш веротриптични грешки....Асантропия на мисълта и куп други глупости който не мисля да коментирам!Имам 1 по конкретен въпрос....Наистина доста проста думичка,но все пак сигурна ли си,че знаеш цялото и значение?...."СВЕЖДА".....Трансилектирайки любов от физическо привличане можеш да разбереш,че едното е невъзможно без другото и казано още са взаймодопълващи се...Невъзможна е любов без физическо привличане....Мхм...Колкото и да се опиташ да го докажеш,НЯМА да можеш...Също така израза "като ви е изебал/а" ....и по точно "като ви е изебала"...може да съществува само ако момичето/жената е с засилено присъствие ма клетъчна система на мъж....или казано по просто да има "пенис"....Няма ли го няма как да стане....А имайки предвид семействата и всичко останало....мога да кажа,че не за всички момичета/жени всичко се свежда до "секс"......Грешката и в отговора е там,че ти си една от тях и няма как да отговориш друго яче.....И моляте разграничавай "СЕКС" от "ЛЮБОВ"


Хахах.. високопарния начин по който си се опитал да пишеш хич и няма да се разбере от хлапетата,които четат форума драги ми Смехурко. Да може да пиша с грешки,но ти не си човека който да ми дава акъл или да ми прави забележка.Аз за разлика от теб не плащам данък обществено мнение тук :) .
Явно интелектуално в момента си леко затруднен или поже би имаш проблеми с органа на зрение. Пишеш че според теб " не при вс момичета/жени всичко се свежда до секс" ..Ами драги ми Смехурко,аз никъде не казвам противното :) . Точно обратното,ако не беше бързал да се правиш на храбър рицар,на езиковед и т.н. и беше прочел цялата тема щеше да забележиш и моето мнение и това,което се обсъжда :) Също така мога да ти препоръчам мн добър терапевт / не не съм ходила/,тъй като ти хич и не се справяш - никъде не съм написала че" Невъзможна е любов без физическо привличане " .
Ако целиш да се заяждаш и да си вдигаш самочувствието във форуми - давай ще чакам отговорати с нетърпение :)

Philosopher
09-18-2007, 07:36
Защо всичко се свежда до секса при мъжете ли... отговорът не е така труден. Генетично заложено е и малцина са тези, които могат да превъзмогнат тези желания (до известна степен). XY и XX си приличат много, но в същото време се различават съществено! От човешкия вид са, но психиката им е коренно различна. И да се опитваме не можем да променим природата, в частност мъжете... затова relax!

drfatt
09-18-2007, 10:16
Не мисля, че е лошо да правиш секс. Авторката на темата използва редовния за жените номер да се изкарва жертва, търсейки покрепа и съчуствие. Жените имат навика да се обкръжават с мъже, всеки с различно предназначение. Рядко изслушващият и подкрепящият съвпадат с правещият секс. Такъв е инстинктът на жената - търси грубият мъжкар, от който да зачене и грижовният-любящият, който да отгледа бебето. Това е игра, стара колкото човешкият род, основаваща се на лъжи или недоисказани истини.

П.С. Псевдонаучният и изпълнен с термини изказ е известен на науката като "резоньорство" и е характерен за хора, страдащи от психични заболявания като шизофрения например. Характерен за резоньорството е неуспешния и жалък опит с термини да се маскират нарушенията и дефицита в интелектуалните и когнитивни функции. А нарушена ли е когницията, се губи връзката с реалността. Резоньорството може да означава и тъп опит на пиклив тинейджър да вдигне самочуствието, спамейки с измислени от самия него псевдодуми(известни като неологизми). При всички случаи лечението с ток би дало чудесни резултати за този болен човек. 8)

drfatt
09-18-2007, 10:23
Имам 1 по конкретен въпрос....Наистина доста проста думичка,но все пак сигурна ли си,че знаеш цялото и значение?...."СВЕЖДА".....
В контекства на темата думата "свежда" приема значението на промяна в поведението, целяща постигането на конкретна цел, а именно правенето на секс. Със същият успех биха могли да се използват думи, състоящи се от предлог плюс корена "вежда" като привежда, довежда, извежда и т.н. и т.н. Ще ви спестя психоаналитичния смисъл на избора на конкретната дума и връзката му с ранното детско развитие, по-конкретно едиповата фаза. :twisted:

flowerlina
09-18-2007, 12:28
Защото са първични,а и връзка без секс не може [-X

H8_mE
09-18-2007, 13:20
6toto sa idioti!6e im otreja na vsi4ki tupite pru4ki da vidim s koe 6te se praat na golqmata rabota!No vse pak ne vsi4ki sa takiva de! :lol: Ama super mnogo se draznq kato se setq za tova! :smt013 :smt013

09-18-2007, 13:23
Наистина сексът е важен и според мен,макар че съм момиче :P Но всичко да ти се свежда до секса [-X тва е тъпо,ограничено и частта от мъжете*не казвам всички* :wink: ,които мислят така,са боклуци :smt021 Наистина е тъпо с момчето само да се държите само за ръка,защото е абсолютно нормално когато и от двете страни има доверие,любов и привличане,няма как-идва нуждата от близост и от секс ест :smt057 :smt056 А тва да го прайш за бройката или спорта,аз си го казах-боклуци#бтв има и такива жени,нали? :wink:
бтв има и такива жени,нали?Неправилно зададен въпрос!Опитай със:Има ли жени за който не всичко се свежда до сека?
кво значи се свежда?!
секса е част от живота.последица/така да го кажа/ от/на любовта на 2ма души.и не смао - също така и физическото привличане.айде това че някой/я ви е зарязала след като ви е изебал/а не значи че всичко е секс..
защо изобщо още се коментира..
Ористаксикация на трансилпцията....нещо май не ми схващаш мисълта....Имаш веротриптични грешки....Асантропия на мисълта и куп други глупости който не мисля да коментирам!Имам 1 по конкретен въпрос....Наистина доста проста думичка,но все пак сигурна ли си,че знаеш цялото и значение?...."СВЕЖДА".....Трансилектирайки любов от физическо привличане можеш да разбереш,че едното е невъзможно без другото и казано още са взаймодопълващи се...Невъзможна е любов без физическо привличане....Мхм...Колкото и да се опиташ да го докажеш,НЯМА да можеш...Също така израза "като ви е изебал/а" ....и по точно "като ви е изебала"...може да съществува само ако момичето/жената е с засилено присъствие ма клетъчна система на мъж....или казано по просто да има "пенис"....Няма ли го няма как да стане....А имайки предвид семействата и всичко останало....мога да кажа,че не за всички момичета/жени всичко се свежда до "секс"......Грешката и в отговора е там,че ти си една от тях и няма как да отговориш друго яче.....И моляте разграничавай "СЕКС" от "ЛЮБОВ"


Хахах.. високопарния начин по който си се опитал да пишеш хич и няма да се разбере от хлапетата,които четат форума драги ми Смехурко. Да може да пиша с грешки,но ти не си човека който да ми дава акъл или да ми прави забележка.Аз за разлика от теб не плащам данък обществено мнение тук :) .
Явно интелектуално в момента си леко затруднен или поже би имаш проблеми с органа на зрение. Пишеш че според теб " не при вс момичета/жени всичко се свежда до секс" ..Ами драги ми Смехурко,аз никъде не казвам противното :) . Точно обратното,ако не беше бързал да се правиш на храбър рицар,на езиковед и т.н. и беше прочел цялата тема щеше да забележиш и моето мнение и това,което се обсъжда :) Също така мога да ти препоръчам мн добър терапевт / не не съм ходила/,тъй като ти хич и не се справяш - никъде не съм написала че" Невъзможна е любов без физическо привличане " .
Ако целиш да се заяждаш и да си вдигаш самочувствието във форуми - давай ще чакам отговорати с нетърпение :)
Начина по който пиша.....Аз нямам за цел да бъде разбран!Изказвам свое мнение и не ме интересува кой как го тълкува!А пък аз за разлика от теб не плащан НИКАКЪВ данък!Ами ако ми следиш постовете,ще разбереш,че не съм "интелектуално затруднен"....и не нямам проблеми с органа на зрение!А когато изразяваш мнение спазвай някакви норми...изразявайки мнението си подчерта обратното на моята мисъл" Пишеш че според теб " не при вс момичета/жени всичко се свежда до секс"...Прави разлика м/у терапевт и изказване на мнение от 3-та степен....Ами 1-во не се заяждам,ако го правех щеше да си мат......И не не си вдигам самочувствието във форуми...имам над 80 бана...представи си колко мн си го вдигам....

pavkata91
09-18-2007, 14:27
za6otot te ne ocenqvat towa koeto mogat da imat a tarsqt samo kade da si go musnat egoisti be kwo drugo хах разбира се пак ние мъжете виновни... така де... някой мъже да се изразя по точно не са го правели или им се иска толкова много че стават перверзни... е има ги някои които искат любов (които са свестни) според мен не трябва да ползват гаджето за секс... и нищо друго

Ice_Queen_
09-18-2007, 15:41
^^Аз съм но не се бях логнал!

живот и здраве и тук да имаш един :)

50cent
09-18-2007, 18:55
are ne se prevzemaite tolkova ne vsi4ki sa takiva az naprimer otkazvam ponqkoga obi4am da se zabavlqvam ne samo sex

kael
09-18-2007, 19:00
Е?Защо?
явно тези мъже ( момчета ? ) които познаваш явно не са толкова добра стока

RoyTheReaper
09-18-2007, 21:28
При всички хора всичко се свежда до секса. Ако си мислиш, че жените са по-различни... е, някой ден ще пораснеш.

bloodranger
09-18-2007, 21:34
Аз я карам някак си без секс (айде смеите са) ма живота ми не се свежда до "търсене на гараж за моя кадилак" :smt005 :smt005 :smt005

---->зарад 1-2 еба4а <---аиде модерирайте го :smt016 -->се разваля целия имидж на мом4етата кат цяло

dryn
09-18-2007, 21:57
Могат да обичат и то много силно...но не могат да си помислят дори за секс. 'Баси децата.
Знаеш, че ние си имаме спор с тебе по темата. Аз мисля, че не е задължително да правиш секс, за да обичаш някого. също не мисля, че сексът е задължителен елемент в 1 връзка. Връзката може да е силна и без секс. Освен това прекрасно знаеш от моите постове каква е била моята връзка в началото. И хиляди пъти съм го писала-беше по-очароветелно от сега. Харесваше ми да с имам някой, да го чувствам близък, да е до мен, да е обект на чувствата ми.......Не, че сега съм загубила този човек, но просто сега е по-различно. Беше ме страх от секса с него. Не от болка, а от промяна. не знаех каква щ е и за моя радост насоката не е такава, каквао си мислех, че може да е. Аз като заклет песимист вярвах, че няма ли нещо, което да крия или да не давам, няма да има и интерес. Страхувах се, че всичко ще свърши, а сексът просто му даде ново начало. Обичала съм още 2-ма истински и силно, но с тях не съм била интимна. Това не е значело, че не ги обичам или не искам да правим секс. Просто знаех в себе си, че не си струва. Интуицията не ме излъга.
А по темата-мъжете искат секс, но не само това. Всъщност и мъжете имат нужда от приятелство, разбиране и подкрепа. Просто те не си го признават, за да не ги помислим за слабаци.
Izvinqvam se za latinicata..Krem4e,podkrepqm te.Az sy6to mislq,4e ne e nujno da pravi6 seks,za da obi4a6 nqkogo.Hodq s priqtelq mi ve4e godina i ne sme spali.I az kato teb nqkak si se strahuvam ot seksa s nego..ne znam za6to..No nqma zna4enie,po temata:ne vsi4ki myje iskat samo seks,davam za primer priqtelq mi.Estestveno gi ima i takiva,no tova se slu4va kakto pri myjete,taka i pri jenite...Tova si e nujda,makar i az da ne sym pravila seks. :wink:

50cent
09-18-2007, 22:44
za men da se radva6 na jivota ne e zaduljitelno da tursi6 sex puk i tiq momi4eta kadeto puskat 6tom te vidqt ne6to ne sa moi tip