PDA

View Full Version : скрит замисъл в прегръдка?



sineokia
09-15-2007, 18:32
Та ето го и моето питане днес е 15-ти(първи учебен ден) и нали се видяхме с целия клас,с всички се здрависахме,и остана едно момиче,с което не бях,понеже тя дойде последна.След като дойде се здрависа с повечето момчета и тогава дойде при мен.Аз както всички и подадох ръка,но тя ми отмести ръката и каза ДАЙ ДА ТЕ ГУШНА и нали ме прегърна,някъде така към 5 секунди ме държеше и аз кво да правя прегърнах я.Някак си странно се почувствах понеже не бях от най готините в класа и рядко ми се случваха такива неща,а пък тя да си кажа чесно е от хубавките(даже преди лятната ваканция си имаше гадже,но сега мисля че го е зарязала).И сега да ви кажа се чудя какво да си мисля,понеже не сме да кажеш някакви неразделни приятели,а само си говорим от време на време.Направи впечатление че от всичките момчета само мен прегърна.Незнам просто какво да правя понеже имам някакви 4увства към нея от 8 клас(а сега съм 10-ти).Знам че може би ще ме посъветвате да си поговорим с нея,но съм доста срамежлив,а и с подбито самочувстие понеже съм малко пълничак.И трябва да си призная че и не ме бива в тези разговори,понеже до сега не съм имал приятелка.Искам главно да попитам момичетата вие давате ли знаци на някое момче по този начин за нещо по сериозно или тя просто се е базикала с мен.Искам много да разбера защото не си я избивам от главата и полудявам.
Благодаря предварително на отзовалите се :)

tuzaro
09-15-2007, 18:35
и аз неска ходих на даскало, и аз съм 10 клас :smt005 :smt005
по темата-баце питай някоя нейна приятелка дали си има гадже и ако няма действай :wink:

fillis
09-15-2007, 18:45
ham za6to misli6 4e se bazika i za6to si misli6 4e vansniq vid e opredelq6t mi prestavi si 4e tq te haresva zaradi towa koeto si kato 4ovek ot vatre ane zatowa kak izglejda6 i saveta mi e da se opita6 da si po blizak s neq i moje bi vsi4ko s te4enie na vremeto 6te pokaje .Az li4no ne sam davala 4rez pregradka znak na mom4e .Abe po skoro vseki si znae kak :) :wink:

sineokia
09-15-2007, 18:46
вече съм сигурен че си няма приятел,обаче незнам дали нещо не се ебава с мен и да ме направи да изглеждам на глупак пред целия клас.Падам си доста притеснителен :(

F@t@lNy_Sl@dK@
09-15-2007, 18:49
ham za6to misli6 4e se bazika i za6to si misli6 4e vansniq vid e opredelq6t mi prestavi si 4e tq te haresva zaradi towa koeto si kato 4ovek ot vatre ane zatowa kak izglejda6 i saveta mi e da se opita6 da si po blizak s neq i moje bi vsi4ko s te4enie na vremeto 6te pokaje .Az li4no ne sam davala 4rez pregradka znak na mom4e .Abe po skoro vseki si znae kak :) :wink: подкрепям :smt023

09-15-2007, 18:49
mi chesto pyti momichetata ochakvat ot malki znaci 'izbraniqt' da se doseti za chuvstvata i..i chesto pyti tva ne stava.Nachi az ne mislq chee prosto ei taka shte ti se hvyrli na vrata bez prichina.AMa neznam zavisi..ne se kompleksirai ot tegloto si ;] haide uspeh s neq ;]

tuzaro
09-15-2007, 18:50
вече съм сигурен че си няма приятел,обаче незнам дали нещо не се ебава с мен и да ме направи да изглеждам на глупак пред целия клас.Падам си доста притеснителен :(пиеш няколко големи в понеделник сутринта и няма да се притесняваш

GregoryHouse
09-15-2007, 18:50
Хъъ да се ебава ли ?! Що ? Може да е видяла в теб нещо повече от торба с кокали ?! Но не знам може би те харесва само като приятел а може би не...само един знае отговора и това е тя...ако си траеш никога нема разбереш...

comics
09-15-2007, 18:50
Еми чуек, 0ставаш си иначе с пръст ф устата... ти к'во предп0читаш ? Да пр0бваш, или да я 0тпишеш ?

skini
09-15-2007, 18:56
purvo pregrutkata moje da zna4e mn moje da zn4e 4e ne e te vijdala otdavna i iska da te pregurne vmesto da ti stisne rukata a naistina moje i da te e haresala tva ne se znae ot edna pregrutka ne se razbira ni6to trqq da razpita6 neini priqtelki :wink:

sineokia
09-15-2007, 18:56
Разбира се че се искам да се пробвам обаче просто не си се представям как ще изрека думи от рода на ИМАШ ЛИ ЧУВСТВА КЪМ МЕН или ДА ПОГОВОРИМ ЗА НАС.Повярвайте просто съм някакъв особен случай,като се приближа до някое момиче и просто си гълтам езика,губя си мисълта,почвам да ръся глупости и да говоря несвързано е това е супер кофти.Иначе относо алкохола пробвал съм,верно е че отпуска,оба4е някои път има и кофти последствия и предпочитам да не пробвам с него.

GregoryHouse
09-15-2007, 19:12
Пич така ли мислиш да караш цял живот ? Я се стягай и кат я видиш я питай ебахти вервай ми няма да те изяде...кфо се някога трябва да се престрашиш защо не сега ?! И пиши кфо е станало после :)

zmey
09-15-2007, 19:25
Та ето го и моето питане днес е 15-ти(първи учебен ден) и нали се видяхме с целия клас,с всички се здрависахме,и остана едно момиче,с което не бях,понеже тя дойде последна.След като дойде се здрависа с повечето момчета и тогава дойде при мен.Аз както всички и подадох ръка,но тя ми отмести ръката и каза ДАЙ ДА ТЕ ГУШНА и нали ме прегърна,някъде така към 5 секунди ме държеше и аз кво да правя прегърнах я.Някак си странно се почувствах понеже не бях от най готините в класа и рядко ми се случваха такива неща,а пък тя да си кажа чесно е от хубавките(даже преди лятната ваканция си имаше гадже,но сега мисля че го е зарязала).И сега да ви кажа се чудя какво да си мисля,понеже не сме да кажеш някакви неразделни приятели,а само си говорим от време на време.Направи впечатление че от всичките момчета само мен прегърна.Незнам просто какво да правя понеже имам някакви 4увства към нея от 8 клас(а сега съм 10-ти).Знам че може би ще ме посъветвате да си поговорим с нея,но съм доста срамежлив,а и с подбито самочувстие понеже съм малко пълничак.И трябва да си призная че и не ме бива в тези разговори,понеже до сега не съм имал приятелка.Искам главно да попитам момичетата вие давате ли знаци на някое момче по този начин за нещо по сериозно или тя просто се е базикала с мен.Искам много да разбера защото не си я избивам от главата и полудявам.
Благодаря предварително на отзовалите се :)
[-(

MiMcHeToOo
09-15-2007, 19:37
ham za6to misli6 4e se bazika i za6to si misli6 4e vansniq vid e opredelq6t mi prestavi si 4e tq te haresva zaradi towa koeto si kato 4ovek ot vatre ane zatowa kak izglejda6 i saveta mi e da se opita6 da si po blizak s neq i moje bi vsi4ko s te4enie na vremeto 6te pokaje .Az li4no ne sam davala 4rez pregradka znak na mom4e .Abe po skoro vseki si znae kak :) :wink: подкрепям :smt023

и аз :wink:

Castaway
09-15-2007, 19:43
Хмм...ами може ни има нещо повече от симпатии, щом и си те е гушнаЛа...Може и да е било защото те смяТа за най-добЪр приятел (есТ, ако наистина си говорите есто за всякакви теми и си споделяте де..за което ти май не спомена..) така че... колкото и да си срамежлив, думите казани в очите (тоест,ч е я харесваш..и т.н.) ще имат много по-голяма стоиност ако и го кажеш в очите...А и ще и направи впечатление,че си събрал кураж да говорите за тази тема.Може сЪщо,чрез тази прегрътка да е искала именно, да те накара ти да направиш първата крачка, така че ... действай :):):)

Но, от мен да знаеш, каквото и да си говорите, кажи и всичко в очите, а не по скайпове или със СМСи, защото дуМиТе , са неЩо много повече оТ "просТо дуМи" когаТо се кажат в очите.(Говоря за чувстваТа изразени в думи де)

ем..Пичага, тоВа е от мен за сега и успеХ ти жеЛая...и Да кажеш после ко е станаЛо с МацкаТа :) :smt006 :smt006 :smt006

PoisoNGirL
09-15-2007, 19:52
Колкото и да си срамежлив рано или късно ще искаш да си имаш гадже...следователно ще трябва да преживееш страха и да идеш!Можеш само да спечелиш,ако й кажеш всичко в очите както си излял чувствата си пред нас.Както са ти казали и преди мен външния вид не е нищо.Аз пък да ти кажа примерно много се кефя направо на пухкави момчета :mrgreen: еми сладки са си като меченца :roll: :-) сериозно ... иди и поговори сериозно с нея.. не си в 5ти клас да питаш приятелките й и кой ли не още!Даваи смело!Успех \:D/

NaNa_SladuRana
09-15-2007, 19:52
Не не мисля да се базика можи наистина да ти е метнала око,а може и да е виждала другите през лятото по-често от теб и да и е домъчняло!

`Death`Whore``
09-15-2007, 20:05
Така..има вероятност да е погледнала на теб с други очи...а може и да е мислила за теб през ваканцията...но има и вероятност да те уважава като човек и просто да се радва, че те вижда.

sineokia
09-15-2007, 20:06
точно това исках да ви кажа че не сме големи приятели да си споделяме разни неща и т.н.,говориме си често,но на най общи теми,нищо конкретно

neverand
09-15-2007, 21:36
или както предполагаш ти те харесва,или просто смята дургите момчета за кретени,а само тебе за свестен :) но не вярвам да смята сички за кретени...а щом прегръдката е била дълга...не ти пречи да пробваш :)

yuyuto
09-15-2007, 22:12
Хъъ да се ебава ли ?! Що ? Може да е видяла в теб нещо повече от торба с кокали ?! Но не знам може би те харесва само като приятел а може би не...само един знае отговора и това е тя...ако си траеш никога нема разбереш...
+1

LIGla SuM I kFo
09-16-2007, 00:49
a be ot xaa ti ot koe daskalo si xaax 6ot az taka napravih s edin ot moq klas??

neverand
09-16-2007, 08:52
първо си разбери панса,тогава казвай в ОЧИТЕ...да няма после...Ааа ама аз те смятах за най-свестното момченце,затва...

Ch0c0la73
09-16-2007, 09:44
purvo pregrutkata moje da zna4e mn moje da zn4e 4e ne e te vijdala otdavna i iska da te pregurne vmesto da ti stisne rukata a naistina moje i da te e haresala tva ne se znae ot edna pregrutka ne se razbira ni6to trqq da razpita6 neini priqtelki :wink: =D>

sLaDkA_GrEsHkA
09-16-2007, 09:46
ами виж сега , секи човек е различен. сигурно знаеш че има момичета които не просто се прегръщат и с бегло познати, а има и такива за които една прегръдка може да значи наистина много.... помисли си мацката от кои тип е . ако не можеш да прецениш пробвай да я прегърнеш няколко пъти - ако се дърпа мисля че не и пука ако ли не поне може да бъдеш сигурен че и е приятно . и въпреки сичко може да е било просто приятелска прегръдка :-s

sLaDkA_GrEsHkA
09-16-2007, 09:53
aa да забравих да ти кажа че има момичета които си падат по по пълнички момчета и ги харесват мн повече от тия дето са уж като топ модели .... просто им се виждат по сладки а и явно не държат на външния вид + тфа ако те обича момичето считай че в нейните очи си по хубав от сички хърбави :-D

Zodiac
09-16-2007, 09:54
pokani ia na kafe ili se opitai malko da se sblijitei togava po4ni temata sa gajeta ala bala tia moje taka da ti kaje a ako ne stava prosto si prisnai 4uvstvata i tva ako te haresva 6ti kaje ako ne ne te haresva.drugia na4n prosto a pitai taka as s hwanah gaje pita6 ia tia otgovoria sblijavate se i nakrai puska6 esik i tva e.

5oo e dobre
09-16-2007, 10:12
ave da ...da govori napravo hubavo ama nali ako onazi go otreje 6te ima da govori celiq klas zad gyrba mu ...6toto momi4etata nqmat taini ... a i syu4enicite ponqkoga mogat da bydat naistina gadni i da ti provalqt cqlata godina s razni podmqtaniq... [-X
po dobre iz4akai da trygne6 na daskalo da vidi6 kak 6te se dyrji to 6te si proli4i

Zodiac
09-16-2007, 10:15
da taka e no se pak sa sa 10 klas 6a se sdurjat nai mnogoto snaiat kvo e i edva li 6a go pravat

yellow_dress
09-16-2007, 10:21
ne vsi4ki znaqt kakvo e da ti se podigravat ako e i malko po stesnitelen.. :/
prividno moje da imate dobri otno6eniq no ot vytre ....osobeno ako sa i nqkakvi gyzeta..
u4eni4eskata zloba ne biva da se podcenqva!

Zodiac
09-16-2007, 10:27
prav si doniakude no dai da se vrnem na temata kasva6 ako ti se podigravat prosto turpi ili puk im kaji kolko sa bili gadni i taka natatuka ako sa umni 6a proumneiat a i osven va kaji go skype i ia pomoli mnogo da ne go kasva da ne misli6 4e tia ne se sramuva ....mejdodrugto momi4ta haresvat okroveni iskreni mom4eta :wink:

sineokia
09-16-2007, 10:32
точно това е проблема че сме супер скапан клас и веднага след като стане някаква такава изцепка се помни цяла година и следват базици,подигравки и тем подобни,а аз не им понасям

yellow_dress
09-16-2007, 10:55
po dobre i4akai da po4ne godinata nqma kude da byrza6 vseki den 6te se vijdate ako izpitva ne6to kym teb ti 6te razbere6 :wink:
relax

Zodiac
09-16-2007, 10:59
po dobre i4akai da po4ne godinata nqma kude da byrza6 vseki den 6te se vijdate ako izpitva ne6to kym teb ti 6te razbere6 :wink:
relax

to put si absuliutno prav hubavite ne6ta stavat bawno

yellow_dress
09-16-2007, 11:20
Zodiac i kak re6i 4e sym mom4e [-X

heartless*charm
09-16-2007, 12:16
[quote=yellow_dress]po dobre i4akai da po4ne godinata nqma kude da byrza6 vseki den 6te se vijdate ako izpitva ne6to kym teb ti 6te razbere6 :wink:
relax



дам.правА си....

gLoRiOuS_aNGeL
09-16-2007, 21:30
Ti sam 6te vidi6 dali te haresva ili ne!Pi6i tuk kakvo e stanalo i nie 6te se opitame da ti pomognem!Nali za tova e napraven foruma!Raz4itai na nas! (Sry, 4e govorq ot imeto na vsi4ki vas,ama znam, 4e ste gotini hora i ste gotovi da pomognete)

Mimka_sweet
09-16-2007, 21:43
И тъй като всички са били благосклонни към теб,аз ще ти разкрия жестоката истина. :twisted:

Може би и е било лигаво или е искала да гушне някой щото се е радвала за нещо и ти си бил 1вият пред очите и (точно на мен ми се е случвало това ,така че....)
А другото е ,че преди да те гушне тя е била просто съученичка а ся си вкарваш адските филми,а?(ми и тфа ми се е случвало хаха)

Абе все пак се пробвай ама мое и нищо да не стане,да знаеш от ся. :-D

Sinner
09-16-2007, 21:45
Колкото и да си срамежлив рано или късно ще искаш да си имаш гадже...следователно ще трябва да преживееш страха и да идеш!Можеш само да спечелиш,ако й кажеш всичко в очите както си излял чувствата си пред нас.Както са ти казали и преди мен външния вид не е нищо.Аз пък да ти кажа примерно много се кефя направо на пухкави момчета :mrgreen: еми сладки са си като меченца :roll: :-) сериозно ... иди и поговори сериозно с нея.. не си в 5ти клас да питаш приятелките й и кой ли не още!Даваи смело!Успех \:D/

Щом си падаш по пълнички ,ще ям кат разпран за да стана и аз пухкавичък :idea:

Иначе по темата: Пич събери смелост и я питай дали иска да излезете заедно както аз сега събирам смелост да поканя "PoisoNGirL" хихи пожелавам ти успех ,пожелай ми и ти на мен ;)

Sinner
09-16-2007, 21:47
точно това е проблема че сме супер скапан клас и веднага след като стане някаква такава изцепка се помни цяла година и следват базици,подигравки и тем подобни,а аз не им понасям

Викни ме да ги по базикам малко а3(МРАЗЯ ТЕРИКАТИ)

Zodiac
09-17-2007, 07:55
Zodiac i kak re6i 4e sym mom4e [-X


na4i si absuliutno pravA

N0_feAR
09-17-2007, 11:05
най-добре да не бързаш....първо опипай почвата (както се казва) сближи се с нея, дръж се мило с нея....и когато си напълно сигурен че не е няква ебавка (което е напълно възможно, щото ученическата злоба е толкова голяма, че нямам думи) тогава действай. А за бъзиците (евентуално ако има такива) освен да ги търпиш и да ги преглътнеш друго няма или просто да не им обръщаш внимание...с течение на времете всички ще забравят за евентуалната случка и ще спрът да дънкат

babity
09-17-2007, 11:50
Абе стига се филмира! Една прегръдка нищо не значи!!!

sasha_90
09-17-2007, 12:50
Не,когато харесам някое момче не го прегръщам.Обикновено го докосвам уж случайно,усмихвам му се или пък нищо не правя.Но това момиче май те харесва.

philosopher
09-17-2007, 14:42
Значи има няколко варианта. Ето и какви са:
1. Явно момичето ти е хвърлило око и с тази прегръдка действа много хитро, кара те ти да поемеш инициативата. Харесва те, без съмнение.
2. Както каза някой по-горе, станало и е нещо весело и го е изразила с прегръдка на първия срещнат.
3. Най-коварното нещо - прави го нарочно! Ей така защото злобее и да те накара да си въобразяваш разни работи... Наистина ще е жестоко да е така, но да не изключваме този вариант.
Да ти кажа сложно е... първоначално се сближи с нея, но нищо по-сериозно, използвай хитрост. То ще си проличи с времето, повярвай ми.
Впрочем ако имаш нужда да си поговориш с някого може да ми дадеш скайп и да ти дам и някой друг съвет. Успех ти желая!

sineokia
09-17-2007, 16:48
та ето и малко развитие по случая(ако може така да се нарече),днес преди да почнем даскало отидох при нея и си говорихме,питах я как е прекарала лятото и т.н.,щяхме да навлезем и към по сериозна тема,но кофтито е че приятелките й са супер зле(надути фешанки,със самочувствие до небето),а й тя доста ги слуша и започнаха да й мрънкат да отива с тях с думите АРЕ СЯ КВО СЕ ЗАНИМАВАШ С ТОЯ...(1-2 секунди мълчание) и след това едната от тях изръси звучното определение СВИНЧОК,а пък тя разбира се ги послуша и тръгна без да каже нищо.Супер кофти ми стана,почувствах се унижен,знам си че теглото винаги ми е било комплекс може би и ще бъде,макар да не съм толкос дебел,понеже съм 190 висок и 95кг,близо 6-7 килограма над нормата,а и външно не ми личи толкова,но както и да е хората са жестоки,аз не мисля че един човек било то от женски или мъжки пол има право да обижда друг само заради това че се е родил по красив от него.И това е всичко не мисля че има нужда да продължавам повече,достатъчно обиди и унижения съм получавал и не искам повече.Благодаря на всички които се отзоваха и опитоха да помогнат.

yuyuto
09-20-2007, 14:41
та ето и малко развитие по случая(ако може така да се нарече),днес преди да почнем даскало отидох при нея и си говорихме,питах я как е прекарала лятото и т.н.,щяхме да навлезем и към по сериозна тема,но кофтито е че приятелките й са супер зле(надути фешанки,със самочувствие до небето),а й тя доста ги слуша и започнаха да й мрънкат да отива с тях с думите АРЕ СЯ КВО СЕ ЗАНИМАВАШ С ТОЯ...(1-2 секунди мълчание) и след това едната от тях изръси звучното определение СВИНЧОК,а пък тя разбира се ги послуша и тръгна без да каже нищо.Супер кофти ми стана,почувствах се унижен,знам си че теглото винаги ми е било комплекс може би и ще бъде,макар да не съм толкос дебел,понеже съм 190 висок и 95кг,близо 6-7 килограма над нормата,а и външно не ми личи толкова,но както и да е хората са жестоки,аз не мисля че един човек било то от женски или мъжки пол има право да обижда друг само заради това че се е родил по красив от него.И това е всичко не мисля че има нужда да продължавам повече,достатъчно обиди и унижения съм получавал и не искам повече.Благодаря на всички които се отзоваха и опитоха да помогнат.
Лелеее! Само да я видя тая дето ти е казала свинчок! Такъв бой ще й олепя! Точно тва заслужава! На такива прости путки да не се връзваш! А тази твоята,щом й се е вързала значи се оставя чуждото мнение да й влияе!И за нея хич не се хаби! Уф,чак се ядосах като го прочетох! :smt011 :smt013

neverand
09-20-2007, 19:16
та ето и малко развитие по случая(ако може така да се нарече),днес преди да почнем даскало отидох при нея и си говорихме,питах я как е прекарала лятото и т.н.,щяхме да навлезем и към по сериозна тема,но кофтито е че приятелките й са супер зле(надути фешанки,със самочувствие до небето),а й тя доста ги слуша и започнаха да й мрънкат да отива с тях с думите АРЕ СЯ КВО СЕ ЗАНИМАВАШ С ТОЯ...(1-2 секунди мълчание) и след това едната от тях изръси звучното определение СВИНЧОК,а пък тя разбира се ги послуша и тръгна без да каже нищо.Супер кофти ми стана,почувствах се унижен,знам си че теглото винаги ми е било комплекс може би и ще бъде,макар да не съм толкос дебел,понеже съм 190 висок и 95кг,близо 6-7 килограма над нормата,а и външно не ми личи толкова,но както и да е хората са жестоки,аз не мисля че един човек било то от женски или мъжки пол има право да обижда друг само заради това че се е родил по красив от него.И това е всичко не мисля че има нужда да продължавам повече,достатъчно обиди и унижения съм получавал и не искам повече.Благодаря на всички които се отзоваха и опитоха да помогнат.

ти уста нямаш ли? Що не я наредиш хубаво ? Това,ако някоя ми го каже,ще я нахраня злобно!

sashoTo
09-20-2007, 20:10
ham za6to misli6 4e se bazika i za6to si misli6 4e vansniq vid e opredelq6t mi prestavi si 4e tq te haresva zaradi towa koeto si kato 4ovek ot vatre ane zatowa kak izglejda6 i saveta mi e da se opita6 da si po blizak s neq i moje bi vsi4ko s te4enie na vremeto 6te pokaje .Az li4no ne sam davala 4rez pregradka znak na mom4e .Abe po skoro vseki si znae kak :) :wink: подкрепям :smt023

недей ! =; =;

fenaa
09-21-2007, 18:43
аз уста имам,ама просто не съм от тези хора къде отвръщат на нападките,по скоро се прибирам в себе си и се примирявям :(

kurabiikata
09-21-2007, 19:22
момичетата не са хора ...
трее да се отнасяш с тях като с боклук ... и ще те харесат...
те искат да бъдат харесвани... (говоря за фешънките и хубавиците)ако не ги харесваш ... те почват да се праят на клоуни за теб...
тва че си висок е добре... щото момичета харесват високи момчета...
а че си пухкав ... е за това те прегръщат... само не трее да си затворен в себе си ...
няма от кой да се притесняваш...

kiro89sf
09-21-2007, 19:34
Много си приличаме да знаеш :shock:

fenaa
09-21-2007, 20:29
това мисля чче не е много добре че си приличаме

Krem4eto
09-21-2007, 20:34
Та ето го и моето питане днес е 15-ти(първи учебен ден) и нали се видяхме с целия клас,с всички се здрависахме,и остана едно момиче,с което не бях,понеже тя дойде последна.След като дойде се здрависа с повечето момчета и тогава дойде при мен.Аз както всички и подадох ръка,но тя ми отмести ръката и каза ДАЙ ДА ТЕ ГУШНА и нали ме прегърна,някъде така към 5 секунди ме държеше и аз кво да правя прегърнах я.Някак си странно се почувствах понеже не бях от най готините в класа и рядко ми се случваха такива неща,а пък тя да си кажа чесно е от хубавките(даже преди лятната ваканция си имаше гадже,но сега мисля че го е зарязала).И сега да ви кажа се чудя какво да си мисля,понеже не сме да кажеш някакви неразделни приятели,а само си говорим от време на време.Направи впечатление че от всичките момчета само мен прегърна.Незнам просто какво да правя понеже имам някакви 4увства към нея от 8 клас(а сега съм 10-ти).Знам че може би ще ме посъветвате да си поговорим с нея,но съм доста срамежлив,а и с подбито самочувстие понеже съм малко пълничак.И трябва да си призная че и не ме бива в тези разговори,понеже до сега не съм имал приятелка.Искам главно да попитам момичетата вие давате ли знаци на някое момче по този начин за нещо по сериозно или тя просто се е базикала с мен.Искам много да разбера защото не си я избивам от главата и полудявам.
Благодаря предварително на отзовалите се :)

Говориш с нея ;) това е няма какво да го мислиш ;)

Sladinka_f
09-22-2007, 15:31
pokani ia na kafe ili se opitai malko da se sblijitei togava po4ni temata sa gajeta ala bala tia moje taka da ti kaje a ako ne stava prosto si prisnai 4uvstvata i tva ako te haresva 6ti kaje ako ne ne te haresva.drugia na4n prosto a pitai taka as s hwanah gaje pita6 ia tia otgovoria sblijavate se i nakrai puska6 esik i tva e.


a taka \:D/

Vikitooo
09-22-2007, 16:14
Имам една приятелка/позната, която прегръща всичките и познати и приятели. Отстрани е много курвенско и лигаво, но не знам защо го прави. Види некои, хвърли му се на врата ](*,)
Но така си свали и гаджетото де. :lol: Прегърна го един два пъти и онзи се хвана. Помисли си

fenaa
09-22-2007, 21:13
не мисля че тя е от тях