PDA

View Full Version : Кво му стаа?



Хъъъъъъъъъмз
09-15-2007, 19:39
Харесвах едно момче на което сякаш и аз не му бях безразлична. Просто като ме видеше постоянно ме гледаше и така...
Един ден отидах и му казах че го харесвам а той ми каза че не ме харесва. Но въпреки тва той продължава секи път като ме види да ме зяпа и секви такива....
Излъгал ли ме е че не ме харесва? просто не моа да го разбера...

AFT
09-15-2007, 19:40
Не вярвам тук да има врачки!

GregoryHouse
09-15-2007, 19:40
Може да си...странна...или пък си има приятелка или е гей ?! Причини бол...

thefreak
09-15-2007, 19:41
Може да е кривоглед.

MiMcHeToOo
09-15-2007, 19:42
Не вярвам тук да има врачки!

мхм :wink:

PoisoNGirL
09-15-2007, 19:42
А може просто да гледа странно,защото някакво момиче го зяпа...?!

roskbbb
09-15-2007, 19:42
ами вероятно си му интересна с нещо , което съвсем незначи че те харесва [-X

---llllll--
09-15-2007, 19:42
Emi prosto ti si psiho i si misli6 glyposti, a i si mn grozna qvno i estestveno, mom4eto ne te haresva!! :twisted:

09-15-2007, 19:45
А може просто да гледа странно,защото някакво момиче го зяпа...?!

Аз тогава не го зяпах, а и има иоще причини поради коит си мисля че май ме харесва

GregoryHouse
09-15-2007, 19:46
А може просто да гледа странно,защото някакво момиче го зяпа...?!

Аз тогава не го зяпах, а и има иоще причини поради коит си мисля че май ме харесва


Които са...?

tuzaro
09-15-2007, 19:53
да не си била с голямо деколте или къса пола?

yuyuto
09-15-2007, 19:59
Ами може да е някъв притеснителен тип или пък може би с нещо привличаш вниманието му,но всъщност да не те харесва... Ама ми е интересно какви са другите причини, поради които мислиш, че те харесва... Я сподели... :::

09-15-2007, 20:04
I na men mi se slu4i predi vreme!Ima6e edno mom4e ot moeto daskalo.Postoqnno me zqpa6e.Kogato i d ase sre6tnehma toi me gleda6e vse edno 4uvstva neutolima,izgarq6ta lubov i eis ega 6te padne na kolene i 6te si priznae.Toi e dosta skromen i az edin den re6ih,4e nqma pove4e da se nadqvam i da go 4akam,6te si priznaq smelo 4uvstvata.Tova be6e nai-golqmata gre6ka v jivota mi!!!Kkakto do ve4era si me zqpa6e i az se nadqvah na 4uvstva,na lsedva6tiq den (sled,kato ve4e znae6e 4e az imam 4uvstva kam nego)vse edno ne se poznavame.Nqma6e q tazi iskrena lubov v o4ite mu,a samo podigravka i nasme6ka!I vsi4kite tezi"vlubeni pogledi"sa bili samo s edna edni4ka cel,a imenno da mi privle4e vnimanieto i da mi se podigrae sled tova.6te popita6 kakvo e spe4elil,ami tova,4e si pogali majkoto samo4uvstvie!Taka,4e ti sama preceni,dali i tvoqt uhajor ne e bil kakto moqt?

09-15-2007, 21:30
Фуул джас с причини баце...

koalka
09-16-2007, 06:55
Възможно е, защото може да се е почувствал неудобно.Но пък защо не го оставиш, не го гледай, не му отвръщай.Така ще спреш да се тормозиш.

gabi_94
09-16-2007, 10:14
Mom4etata sa zagadka! Nqkoi te gledat i si mislqt "kolko e gotina" ili pak te gledat po sashtiq na4in i se 4udqt koq e taq idiotka. Taka 4e trudno moje6 da razbere6 kakav smisal imat tezi pogledi. Predi vreme ima6e edno mom4e koeto postoqnno me zqpa6e, daje neprekasnato, kogato az go pogledneh toi obrashta6e glava. Vednaj edno mom4e pusna 6egi4ka 4e az go haresvam i stana nelovko, toi razbra(ne znae6e 4e e 6ega) i razkaza na priqtelite si koito ne spiraha da mi se podigravat. I do dnes me gleda stranno, no az ne moga da razbera zashto. NO PRI TEB MI SE STRUVA 4E MOM4ETO PROSTO SE STRAHUVA DA TI PRIZNAE! MOJE BI ZASHTOTO GO E SRAM, NEZNAM! OPITAI SE DA NAPRAVI6 2 OPIT! USPEH!!!

Хъъъъъъъъъмз
09-16-2007, 19:24
Другите причини са: намига ми, един път ми помаха... Има и още, но и даже една фр кат говори с него/тя го извика аз да говоря с него, ама мн се притесних и тя там го пита дали утре ше е тука/ той беше някъф мн усмихнат/зн 4е тя го вика зарад мене/, а и мойта фр вика "просто няя как поне малко да те харесва тъй като ти се усмихваше някъф...". Но аз мисля че не го признава шоту някои хора откомпанията му май не ме одобряват...

Sunarry
09-16-2007, 19:31
Moje bi si stranna ili si mu interesna.... idi i go pitai kat ne te haresva 6to te zqpa. Ima lesno!

GregoryHouse
09-16-2007, 19:33
Другите причини са: намига ми, един път ми помаха... Има и още, но и даже една фр кат говори с него/тя го извика аз да говоря с него, ама мн се притесних и тя там го пита дали утре ше е тука/ той беше някъф мн усмихнат/зн 4е тя го вика зарад мене/, а и мойта фр вика "просто няя как поне малко да те харесва тъй като ти се усмихваше някъф...". Но аз мисля че не го признава шоту някои хора откомпанията му май не ме одобряват...


Ако е така трябва да е бахти кретена...кфо кат не те одобряват няма те да ходят с теб я...пък той кат им се води по акъла негоф проблем,той губи. Не се занимавай с него...ако те беше харесал толкова много досега да се е задейставал...дори и да тръгнете съдбата ти е ревлива тема в www.teenproblem.net в която ще ни опишеш как те е зарязал и има ли истинска любов...

Sunarry
09-16-2007, 19:33
Другите причини са: намига ми, един път ми помаха... Има и още, но и даже една фр кат говори с него/тя го извика аз да говоря с него, ама мн се притесних и тя там го пита дали утре ше е тука/ той беше някъф мн усмихнат/зн 4е тя го вика зарад мене/, а и мойта фр вика "просто няя как поне малко да те харесва тъй като ти се усмихваше някъф...". Но аз мисля че не го признава шоту някои хора откомпанията му май не ме одобряват...

I sry 4e te pitam ama koi klas si? Ili ot koe selo si? :roll:

Хъъъъъъъъъмз
09-16-2007, 19:35
Другите причини са: намига ми, един път ми помаха... Има и още, но и даже една фр кат говори с него/тя го извика аз да говоря с него, ама мн се притесних и тя там го пита дали утре ше е тука/ той беше някъф мн усмихнат/зн 4е тя го вика зарад мене/, а и мойта фр вика "просто няя как поне малко да те харесва тъй като ти се усмихваше някъф...". Но аз мисля че не го признава шоту някои хора откомпанията му май не ме одобряват...

I sry 4e te pitam ama koi klas si? Ili ot koe selo si? :roll:

От град съм!

GregoryHouse
09-16-2007, 19:37
Другите причини са: намига ми, един път ми помаха... Има и още, но и даже една фр кат говори с него/тя го извика аз да говоря с него, ама мн се притесних и тя там го пита дали утре ше е тука/ той беше някъф мн усмихнат/зн 4е тя го вика зарад мене/, а и мойта фр вика "просто няя как поне малко да те харесва тъй като ти се усмихваше някъф...". Но аз мисля че не го признава шоту някои хора откомпанията му май не ме одобряват...

I sry 4e te pitam ama koi klas si? Ili ot koe selo si? :roll:

Що това че пише с малко грешки селянка ли я прави и?! Ми ти ако не си забелязала сайта има кирилизация. Дай мнение или не поствай тъпотий...

woshata
09-16-2007, 19:59
Харесвах едно момче на което сякаш и аз не му бях безразлична. Просто като ме видеше постоянно ме гледаше и така...
Един ден отидах и му казах че го харесвам а той ми каза че не ме харесва. Но въпреки тва той продължава секи път като ме види да ме зяпа и секви такива....
Излъгал ли ме е че не ме харесва? просто не моа да го разбера...ем и аз съм била точно в същата ситуация ама напълно същата :!: :!: :!: начи вариантите са 2
1.и той те харесва но по някаква причина не смее и той да ти признае
тва е по-малко вероятния вариант
2.не те харесва [-X просто си му интересна..все пак на всеки малко или много му допада да го заглеждат и тнт ..зяпа те просто от интерес кво ше напраиш ..ноо няма никакви намерения към теб :smt012
тва е по-вероятния вариант
та извода е не те харесва поне според мен сори

09-16-2007, 21:10
Другите причини са: намига ми, един път ми помаха... Има и още, но и даже една фр кат говори с него/тя го извика аз да говоря с него, ама мн се притесних и тя там го пита дали утре ше е тука/ той беше някъф мн усмихнат/зн 4е тя го вика зарад мене/, а и мойта фр вика "просто няя как поне малко да те харесва тъй като ти се усмихваше някъф...". Но аз мисля че не го признава шоту някои хора откомпанията му май не ме одобряват...

I sry 4e te pitam ama koi klas si? Ili ot koe selo si? :roll:

Що това че пише с малко грешки селянка ли я прави и?! Ми ти ако не си забелязала сайта има кирилизация. Дай мнение или не поствай тъпотий...

bah maamu, to v love4 golemi umnici imalo be!

GregoryHouse
09-16-2007, 21:18
Чети посоления ми ред от тва дет съм написал...

09-16-2007, 21:21
Чети посоления ми ред от тва дет съм написал...

Kefq ti se kuv si ti umnik be! 6to da sa tupotii tva? edin kompliment ne vliza li dobre?

GregoryHouse
09-16-2007, 21:24
Чети посоления ми ред от тва дет съм написал...

Kefq ti se kuv si ti umnik be! 6to da sa tupotii tva? edin kompliment ne vliza li dobre?

Влиза лошо няма... мерси от името на всички. 8) Ама фърли межу другото и мнение по темата :)

09-16-2007, 21:28
Чети посоления ми ред от тва дет съм написал...

Kefq ti se kuv si ti umnik be! 6to da sa tupotii tva? edin kompliment ne vliza li dobre?

Влиза лошо няма... мерси от името на всички. 8) Ама фърли межу другото и мнение по темата :)

boli me me4ika za temata, az se kefa na gotini hora! si jiv i zdrav brat, pii po edno za zdrave.

IGNGN
09-16-2007, 23:58
Имаш ли някакви очевидни недъзи? Ако имаш може за т'ва да те зяпа
Безплатно фрийкшоу си е яко