PDA

View Full Version : Няма друг за мен.



09-15-2007, 19:55
Toi samo si igrae s men ot mnoooogo vreme,no az go obi4am pove4e ot vsi4ko drugo!Mnogo puti se razdelqhme i sabirahme,mnogo pyti kazvah krai i bqh sigurna,4e pove4e nqma da go pogledna,s mnogo mom4eta sum bila prez vremeto,koeto sme bili razdeleni,kum nqkoi ot tqh sum imala 4uvstva(ili pone taka sum mislila :roll: ) no s nikoi ne e bilo kakto s nego :!:
Vinagi sled vseki drug se vra6tam kum nego.Toi vinagi me laje,tvardi,4e me obi4a i mi obe6tava ne6ta,koito nikoga ne izplanqva!Razdelq me se,sled vreme pak zapo4va da me tarsi,da se kalne,4e sajalqva i vsi4ko zapo4va otna4alo i tova nqma krai :cry: a az go obi4am tolkova mnogo...nqma den v koito da ne mislq za nego :smt009 i sega znam 4e otnovo me laje,no vapreki tova zapo4vam ne6to s predvaritelno qsen krai :smt011
no za men prosto NQMA DRUG! :smt009

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

GregoryHouse
09-15-2007, 19:57
Няма ли друг живот....има разбира се...след една дълга майна...кфо го мислиш още тегли му една и го забрави колкото и да е трудно...(въпреки че на мен не би ми било трудно ако се държи така...)

Anf3tamin4o
09-15-2007, 19:58
Еми той като те е видял че щте му прощаваш само и като скъса с едното тръгне с теб скъса с теб тръгне с другото и е така те мотае само.Според мен Веднъж скъса ли се се слага Край на връзката

09-15-2007, 20:02
Taka e,no toi tvardi,4e sajalqva i se e promenil...

PoisoNGirL
09-15-2007, 20:05
Колкото и хора да прочетат това и да го коментират ще ти кажат едно и също: Остави го! На него му е ясно,че го обичаш много и точно затова буквално се подиграва с теб и чувставата ти.Замисли се има ли смисъл...един миг на измислено щастие равнява ли се на времето,през което страдаш за него,а него не го и интересува?!Всеки е преодолявал такива любови.Използвай приятелите и семейството си за опора и му тегли такава майна.че да те запомни за цял живот и да не се сети за теб повече.Колкото и да ти е трудно това е изходът!

GregoryHouse
09-15-2007, 20:05
Taka e,no toi tvardi,4e sajalqva i se e promenil...

А ти знаеш че не е така...ти кфо мазохистка ли си ?! Тегли му ена кфо го мислиш нема се промени.

09-15-2007, 20:08
Не те познавам, но ще ти кажа нещо.
В момента сама си втълпяваш всичко това. Казваш, че обичаш, защото те е страх да не останеш без причина за живеене. Това може да звучи много крайно за повечето хора, но има някои (и аз съм от тях), за които манията е начин на живот, в много отношения. Казано банално - той е твоят наркотик. Някои стават алкохолици, други - наркомани, някои преяждат с всякакви боклуци, ти си от онези, които имат нужда от обсесия в човешки облик. Сама знаеш какво ще ти направи и пак не го напускаш. Мога да ти кажа - остави го, той не струва, но не знам какъв е всъщност, първо, и второ - ти изобщо няма да ме послушаш. На теб ти харесва да имаш очаквания, да имаш нещо, което да жадуваш да наречеш "свое". Той не може да е твой напълно - и това те докарва до състояние на липса на всякакъв разум, той ти е цел, амбиция, стремеж и така нататък. Тук идва основното нещо в този огромен пост:
За да можеш да печелиш, трябва да се научиш да губиш.
Приеми, че или си си избрала кофти цел, или не е дошло времето за това, или просто не е възможно, или ти някъде бъркаш - и се откажи. В признаването на собствената слабост в това отношение стои достойнството. Продължавай да тичаш след него и не само, че няма да го имаш, но и ще загубиш каквото чувство за самоуважение ти е останало.
И аз мислех, че няма да намеря човек, който да задържи вниманието ми по такъв начин, както предишния. Истината - не само че има, ами в повечето случаи е по-близко, отколкото очакваш. Светът е пълен с наранени и отблъснати достойни хора, с които можеш да изживееш много по-силни неща от едната мания.
Ако те е страх, че няма да я има тази тръпка - не сме направени така, че да я чувстваме само веднъж. А едно от най-хубавите неща е сам да я култивираш в себе си, когато намериш стойностен човек...

PoisoNGirL
09-15-2007, 20:09
няма такива измислици "променил съм се бла бла.." и до сега за толкова време не се е променил и сега изведнъж?! Не ти ли е писнало да слушаш едни и същи истории всеки път?! ](*,) :smt018

MoHuTo
09-15-2007, 20:12
Няма смисъл да се събираш пак с него, само за да живееш с илюзията, че в момента сте заедно и си щастлива, и така до следващия път като те зареже [-X .Колкото и да ти е трудно просто трябва да събереш сили и да го оставиш..Няма смисъл да се занимаваш повече с него, ти сама си наясно с това, трябва само да покажеш малко характер.Колкото и да ти е трудно е по-добре да страдаш сега и да го забравиш, отколкото постоянно да се занимаваш с него и да се измъчваш...просто няма смисъл - ти сама знаеш, че и този път няма да е по-различен от другите пъти, в които сте били заедно, той не се е променил и няма да го направи - той просто се подиграва с чувствата ти, а ти не правиш нищо по въпроса :smt011 ..проумей го, колкото и да ти е трудно и вземи мерки!!!

yuyuto
09-15-2007, 20:24
Toi samo si igrae s men ot mnoooogo vreme,no az go obi4am pove4e ot vsi4ko drugo!Mnogo puti se razdelqhme i sabirahme,mnogo pyti kazvah krai i bqh sigurna,4e pove4e nqma da go pogledna,s mnogo mom4eta sum bila prez vremeto,koeto sme bili razdeleni,kum nqkoi ot tqh sum imala 4uvstva(ili pone taka sum mislila :roll: ) no s nikoi ne e bilo kakto s nego :!:
Vinagi sled vseki drug se vra6tam kum nego.Toi vinagi me laje,tvardi,4e me obi4a i mi obe6tava ne6ta,koito nikoga ne izplanqva!Razdelq me se,sled vreme pak zapo4va da me tarsi,da se kalne,4e sajalqva i vsi4ko zapo4va otna4alo i tova nqma krai :cry: a az go obi4am tolkova mnogo...nqma den v koito da ne mislq za nego :smt009 i sega znam 4e otnovo me laje,no vapreki tova zapo4vam ne6to s predvaritelno qsen krai :smt011
no za men prosto NQMA DRUG! :smt009
Ми имам една позната в подобно положение (малко не я трая,ама тва са подробности :lol: ) И единствената тема, на която е способна да разговаря е нейната си там гоооляма любов, а пък той постоянно я лъже и я менка с една друга,ама тя не... Винаги му прощава и пак тръгва с него, след поредното му извинение и обещание... И всеки и се чуди на акъла :roll: ... Та съвета ми за тва положение е да не се вманиячаваш толкова в едно момче, може да го обичаш, ама нон стоп да си във вкиснато настроение заради него... Еми не е редно... Хайде успехчета! ;-)

sladko_dete
09-15-2007, 20:26
Не те познавам, но ще ти кажа нещо.
В момента сама си втълпяваш всичко това. Казваш, че обичаш, защото те е страх да не останеш без причина за живеене. Това може да звучи много крайно за повечето хора, но има някои (и аз съм от тях), за които манията е начин на живот, в много отношения. Казано банално - той е твоят наркотик. Някои стават алкохолици, други - наркомани, някои преяждат с всякакви боклуци, ти си от онези, които имат нужда от обсесия в човешки облик. Сама знаеш какво ще ти направи и пак не го напускаш. Мога да ти кажа - остави го, той не струва, но не знам какъв е всъщност, първо, и второ - ти изобщо няма да ме послушаш. На теб ти харесва да имаш очаквания, да имаш нещо, което да жадуваш да наречеш "свое". Той не може да е твой напълно - и това те докарва до състояние на липса на всякакъв разум, той ти е цел, амбиция, стремеж и така нататък. Тук идва основното нещо в този огромен пост:
За да можеш да печелиш, трябва да се научиш да губиш.
Приеми, че или си си избрала кофти цел, или не е дошло времето за това, или просто не е възможно, или ти някъде бъркаш - и се откажи. В признаването на собствената слабост в това отношение стои достойнството. Продължавай да тичаш след него и не само, че няма да го имаш, но и ще загубиш каквото чувство за самоуважение ти е останало.
И аз мислех, че няма да намеря човек, който да задържи вниманието ми по такъв начин, както предишния. Истината - не само че има, ами в повечето случаи е по-близко, отколкото очакваш. Светът е пълен с наранени и отблъснати достойни хора, с които можеш да изживееш много по-силни неща от едната мания.
Ако те е страх, че няма да я има тази тръпка - не сме направени така, че да я чувстваме само веднъж. А едно от най-хубавите неща е сам да я култивираш в себе си, когато намериш стойностен човек...
=D> =D> =D>

koalka
09-16-2007, 06:48
Естествено, че има други, даже и по-добри от този.За теб не е така, но след известно време ще го осъзнаеш.Та той се държи ужасно с теб, но ти си си виновна, че го търпиш.Защо се оплакваш тогава?

gLoRiOuS_aNGeL
09-16-2007, 20:46
Mislq,4e trqbva da mu bie6 6uta!Ne znam kak o6te go tarpi6, a tova 4e si se varnala pri nego me iznenadva mnoooogo!Ne kazvai, 4e ne moje6 da go zabravi6,ami napravi ne6to po vaprosa!

09-16-2007, 20:50
нямате ли милост към човека ... итой живо същество и той секс иска