PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче.



ROMBA
09-15-2007, 19:57
zna4i 8mi klas sym i sega sym s nov klas no ot pryv pogled zabelqzoh edno momi4e koeto mi mn mi haresa. u4im ve4e 2 sedmici za6toto sme v nekav predvaritelen srok i u4im samo angliiski ama tva e drugo... zapoznahme se ala bala vijdam 4e i tq me haresva no nz dali az da napravq parvata kra4ka ili tq 6toto nqmam mnogo opit v tezi ne6ta. kajete kak da i kaja 4e iskam da hodim nekvi tehniki ala bala 4e ne sam mnogo v 4as :smt009

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Anf3tamin4o
09-15-2007, 20:00
Техника за сваляне няма
А ти докато чакаш тя да ти предложи туко виж си намерила някой друг ( ако досега не си е разбира се )

GregoryHouse
09-15-2007, 20:00
Ебахти бума то да не почне 15ти вече и са почва :-D кф искаш да ти кажем има 1000 подобни теми ТЪРСАЧКА...но за да те улесня просто я изведи на кафенце и гледай да задържиш вниманието и върху себе си и само не изтърсвай абе знаиш ли кфо мн ме кефиш ай да ходиме...бахти толкова ли е сложно ?!

roskbbb
09-15-2007, 20:01
просто и кажи че я харесваш, излизайте, забавлявайте се и така целуфки милуфки и то станало ... няма нужда от въпроса "искаш ли да станем гаджета " за да сте заедно ...

#-o

MoHuTo
09-15-2007, 20:02
Амии покани я на кафенце, някъде на разходка и току виж малко по-малко нещата се получили :wink: Пък ако не - здраве да е.. :wink:

tuzaro
09-15-2007, 20:03
аз пък харесвам 2 момичета...Кво да правя???

GregoryHouse
09-15-2007, 20:07
аз пък харесвам 2 момичета...Кво да правя???

Тройка кфо друго :-D :-D :-D

yuyuto
09-15-2007, 20:07
просто и кажи че я харесваш, излизайте, забавлявайте се и така целуфки милуфки и то станало ... няма нужда от въпроса "искаш ли да станем гаджета " за да сте заедно ...

#-o
+1 :P

devilbggirl
09-15-2007, 21:48
bydi spokoen neprinuden izlizaite na vyn zaedno kakto i s dr priqteli ot klasa i taka prosto nameri udobniq moment pri nqkoi tanc ili ne6to ot sorta da i kaje6 4e q haresva6 i 4e iska6 da hodite i dali tq e syglasna pri koeto si mislq 4e ne bi imalo problem da polu4i6 otgovora koito jelae6 :) :D USPEH mislq 4e 6te se spravi6 :wink:

09-16-2007, 12:28
Все още е рано да знаеш. Изчакай месец за да я опознаеш добре, пък после като искаш я покани на среща!

gLoRiOuS_aNGeL
09-16-2007, 21:40
Ami flirtuvai s neq!Tova e edinstveniq na4in da i privle4e6 vnimanieto!

Shogi
09-16-2007, 21:42
аз пък харесвам 2 момичета...Кво да правя???

Тройка кфо друго :-D :-D :-D
Колко малко му трябва на човек... :)
П.П. Дойде 15 и за един ден сички се изпонафъргаха на хубавите мацки...А аз кфо да правя като не отидох на първия учебен..Са всичко заето..Айде с пръс в гъс :) Хахаха...ПОМАГАЙТЕ!!!!!

Sinner
09-16-2007, 21:53
Ебахти бума то да не почне 15ти вече и са почва :-D кф искаш да ти кажем има 1000 подобни теми ТЪРСАЧКА...но за да те улесня просто я изведи на кафенце и гледай да задържиш вниманието и върху себе си и само не изтърсвай абе знаиш ли кфо мн ме кефиш ай да ходиме...бахти толкова ли е сложно ?!

Съгласен съм!!! Ако те харесва няма какво да я чакаш по-дяволите ти си момче ти направи първата крачка

Blab
09-16-2007, 22:15
аз пък харесвам мъж, който интимничи с други мъже...и с'я к'во...

прави първата крачка, мразя момчетата да проявяват женски фасончета...

babity
09-17-2007, 10:13
zna4i 8mi klas sym i sega sym s nov klas no ot pryv pogled zabelqzoh edno momi4e koeto mi mn mi haresa. u4im ve4e 2 sedmici za6toto sme v nekav predvaritelen srok i u4im samo angliiski ama tva e drugo... zapoznahme se ala bala vijdam 4e i tq me haresva no nz dali az da napravq parvata kra4ka ili tq 6toto nqmam mnogo opit v tezi ne6ta. kajete kak da i kaja 4e iskam da hodim nekvi tehniki ala bala 4e ne sam mnogo v 4as :smt009
Значи,опитай да пишеш на кирилица!Дете осъзнай се ...харесал 1 момиче...и какво?!Питай я има ли вероятност да стане нещо м/у вас....дали да се надяваш или не....в повечето случаи е не...така че,не прави грешката да я опознаваш като приятел,после ще те боли!Не ги слушай всички,ако започнеш да излизаш на кафета и на разходки с нея....ще те счита за приятел и за нищо повече!А пък и си 8 клас за какво любов говорим?Детска му работа...

Съгласна! Най - вече от опит ще ти кажа да си директен. Ако стане, стане ако не -НЕ и толкова. Живота няма да свърши с нея, че толкова да и се чудиш.

sasha_90
09-17-2007, 10:18
Покани я да излезете-на кафе,разходка или нещо там друго.После й кажи, че я харесваш,целуни я....Ако и тя те харесва няма да се дърпа.А ако ли не те хересва я забрави-има много готини момичета.