PDA

View Full Version : най-важното..?



;(
09-15-2007, 20:08
Вече съм на 15 и скоро ще навърша 16.

Не съм кой знае колко хубава.. Но не съм и грозна, нито дебела! Като се погледна в огледалото се харесвам.:)
Притеснява ме, че никога не съм имала приятел.
А на мен ми омръзна вече. Адски ми е гадно, когато приятелките ми обсъждат какво са правили с гаджетата си, как зарязали единия и сега били с друг, кой ги бил харесал, как се зарибявали, точно тогава ми става адски гадно. Много се натъжавам :cry:
Омръзна ми да съм винаги самичка, никое момче не ме харесва :cry: :cry: :cry:

Един ден минавах през центъра и покрай мен минаха едно момиче и едно момче. Погледнаха ме.. Момичето каза нещо от рода на ".. Абе хубавичка е =)" а момчета "ааа не..."
Или веднъж, минаха покрай мен една група момчета и просто някои се изцепиха " ААаа Луд ли си веее" " аа не хахах" Като ставаше въпрос ест за мен, защото мене гледаха...
И на мен ми става супер гадно така, ама много гадно. :cry:
Гледам да не им обръщам внимание, обаче наистина ми става тъжно..

Може би някой ще ме раберат, какво изпитвам, други не..

Просто всички хора са толкова надменни и повърхностни.
Гледат да забият някой готин пич или мадама и да се фукат пред приятелите си колко са яки, че ходят с такъв... Не говоря за всички, но повечето са така..
Това ли е най-важното за вас? Да се из*ебете с някой, да се напушите, да обиждате хората, или да се напиете като свине... :?

И моля ви се днес една тъпачка от класа ми ме пита: Нещо ЗАБАВНИЧКО през ваканцията? Я кажи с кой батко ;D Напи ли се? Напуши ли се а? :)
ЕБАХТИ ЗАБАВЛЕНИЕТО МАМА МУ :shock:

GregoryHouse
09-15-2007, 20:13
И кфо като го обсъждат ?! Нали знаеш който бързо пораства бързо остарява ! Еби ги в гъза и тва да не ти пука.За всеки влак си има пътници не съжалявай че не си на тяхно място...ако мислиш че на тях им е песен я прочети малко повече теми из тоя раздел...пиене,пушене и ебане са нешната мода от 14 до 17/8 и след като ги зарежат 10 пъти почват да търсят "идеалния" уоу колко възвишено...нищо съществено не изпускаш...има време много още се ше манериш някой дет е за теб.

sexy_for_you
09-15-2007, 20:30
И кфо като го обсъждат ?! Нали знаеш който бързо пораства бързо остарява ! Еби ги в гъза и тва да не ти пука.За всеки влак си има пътници не съжалявай че не си на тяхно място...ако мислиш че на тях им е песен я прочети малко повече теми из тоя раздел...пиене,пушене и ебане са нешната мода от 14 до 17/8 и след като ги зарежат 10 пъти почват да търсят "идеалния" уоу колко възвишено...нищо съществено не изпускаш...има време много още се ше манериш някой дет е за теб.

+1

thefreak
09-15-2007, 20:31
А ти как се забавляваш?

ZaHaRcHe
09-15-2007, 20:40
ае да не ти пука каква казват за теб.Всеки си има мнение.Това че си нямала до сега приятел не означава нищо, ще ти доиде и на теб времето...За всеки влак си има пътници..Не се притесняваи скоро ще срещтнеш подходящото момче

tuzaro
09-15-2007, 20:45
не пиеш не пушиш както разбрахме и по мъже не ходиш...да те сърби гърба нещо? май ше трябва да ти пораснат крила на ангел

09-15-2007, 20:48
Защо винаги когато се намери някое момиче, което е по-трезво мислещо и всичко околни я мислят за някфа задръстена и т.н... Не е необходимо да се стремиш винаги да приличаш на тях..Тва че им е забавно да се напиват напушват и т.н...все още сте малки, след година и две като си спомнят за сеирите, които са правили и ще ги лови срам, повярвай..Колкото до тва с некой батко ли ше е или с някой колкото теб въпроса тук е не да си имаш приятел просто е така, а наистина да има нещо между вас..Ако нямаш нищо към никого какъв е смисъла да си с него..е така просто да знаеш, че си като другите..А и още нещо..Тва че цитирам "Зарязала този, забива се с онзи" не им прави особено чест..тва са някви повърхностни неща, а ти ми се струваш някак над тия неща..

MiMcHeToOo
09-15-2007, 20:49
И кфо като го обсъждат ?! Нали знаеш който бързо пораства бързо остарява ! Еби ги в гъза и тва да не ти пука.За всеки влак си има пътници не съжалявай че не си на тяхно място...ако мислиш че на тях им е песен я прочети малко повече теми из тоя раздел...пиене,пушене и ебане са нешната мода от 14 до 17/8 и след като ги зарежат 10 пъти почват да търсят "идеалния" уоу колко възвишено...нищо съществено не изпускаш...има време много още се ше манериш някой дет е за теб.

мхм :wink:

Shogi
09-15-2007, 20:49
Това по-горе бях аз :)

yuyuto
09-15-2007, 20:50
Вече съм на 15 и скоро ще навърша 16.

Не съм кой знае колко хубава.. Но не съм и грозна, нито дебела! Като се погледна в огледалото се харесвам.:)
Притеснява ме, че никога не съм имала приятел.
А на мен ми омръзна вече. Адски ми е гадно, когато приятелките ми обсъждат какво са правили с гаджетата си, как зарязали единия и сега били с друг, кой ги бил харесал, как се зарибявали, точно тогава ми става адски гадно. Много се натъжавам :cry:
Омръзна ми да съм винаги самичка, никое момче не ме харесва :cry: :cry: :cry:

Един ден минавах през центъра и покрай мен минаха едно момиче и едно момче. Погледнаха ме.. Момичето каза нещо от рода на ".. Абе хубавичка е =)" а момчета "ааа не..."
Или веднъж, минаха покрай мен една група момчета и просто някои се изцепиха " ААаа Луд ли си веее" " аа не хахах" Като ставаше въпрос ест за мен, защото мене гледаха...
И на мен ми става супер гадно така, ама много гадно. :cry:
Гледам да не им обръщам внимание, обаче наистина ми става тъжно..

Може би някой ще ме раберат, какво изпитвам, други не..

Просто всички хора са толкова надменни и повърхностни.
Гледат да забият някой готин пич или мадама и да се фукат пред приятелите си колко са яки, че ходят с такъв... Не говоря за всички, но повечето са така..
Това ли е най-важното за вас? Да се из*ебете с някой, да се напушите, да обиждате хората, или да се напиете като свине... :?

И моля ви се днес една тъпачка от класа ми ме пита: Нещо ЗАБАВНИЧКО през ваканцията? Я кажи с кой батко ;D Напи ли се? Напуши ли се а? :)
ЕБАХТИ ЗАБАВЛЕНИЕТО МАМА МУ :shock:
Ами нали казват, че "За всеки влак си има пътници"... Ще намериш своя човек, споко, по-добре късно, отколкото никога... И няма да е зле да се отпусниш малко и да не ти пука чак толкова какво мислят другите за теб, важното е, че ти се харесваш. :P

=)
09-15-2007, 20:53
момиче спокойно и аз късно почнах с гаджетата :roll: наистина повечето момчета гледат външният вид и за тях това е най-важен. Аз не съм изключение но за мен има огромно значение какъв е характера на момичето което има чувства към мене-защото има много кукли барбира но всички са с празни глави. казваш че се харесваш в огледалото хмм ми щом се харесваш значи си хубава-момчетата като сме компанийка винаги гледаме възможно най-яката пичка и след като ни подмине естествено някой се изцепва как иска един кфо си с нея и еди що си. Не мисля че някое момче като е само ще си каже същото като те види. Излизай с повече хора,ходи на дискотеки,сприятелявай се с нови хора и рано или късно щастието ще те достигне :wink: все пак ако искаш можеш да ми пратиш някакъв пик на ЛС да видим аджеба кво толкова са казвали тия момчета като са те подминавало :smt017

yuyuto
09-15-2007, 20:53
Защо винаги когато се намери някое момиче, което е по-трезво мислещо и всичко околни я мислят за някфа задръстена и т.н... Не е необходимо да се стремиш винаги да приличаш на тях..Тва че им е забавно да се напиват напушват и т.н...все още сте малки, след година и две като си спомнят за сеирите, които са правили и ще ги лови срам, повярвай..Колкото до тва с некой батко ли ше е или с някой колкото теб въпроса тук е не да си имаш приятел просто е така, а наистина да има нещо между вас..Ако нямаш нищо към никого какъв е смисъла да си с него..е така просто да знаеш, че си като другите..А и още нещо..Тва че цитирам "Зарязала този, забива се с онзи" не им прави особено чест..тва са някви повърхностни неща, а ти ми се струваш някак над тия неща..
Много точно казано! =D>

shegata
09-15-2007, 20:58
ми да ти кажа мацка има едно решение не обръщай внимание на днешната мода и тъпите идеии,не на всеки се понася този стил (включително и на мен) и много ме е яд че всичките ми приятели са такива боклуци знаят само да се наливат като прасета и тем подобни,та горе главата ще се намери и такъв който ше види добрите черти у теб.И аз си търся някое момиче като тебе ама за сега без успех,така че само няма да се отчаиваш :)

tuzaro
09-15-2007, 21:02
ми да ти кажа мацка има едно решение не обръщай внимание на днешната мода и тъпите идеии,не на всеки се понася този стил (включително и на мен) и много ме е яд че всичките ми приятели са такива боклуци знаят само да се наливат като прасета и тем подобни,та горе главата ще се намери и такъв който ше види добрите черти у теб.И аз си търся някое момиче като тебе ама за сега без успех,така че само няма да се отчаиваш :)ми що не се земете тогава няма да пиете няма и секс да правите и готово :mrgreen:

shegata
09-15-2007, 21:05
виж сега всеки е с различни виждания и предпочитания,мога да кажа само че такива момичета са на изчезване и трябва да се ценят :D

tuzaro
09-15-2007, 21:07
виж сега всеки е с различни виждания и предпочитания,мога да кажа само че такива момичета са на изчезване и трябва да се ценят :Dявно са на изчезване щом не съм виждал такива за тва ти казвам зимай се с тва момиче и създавайте поколения че иначе съвсем ше изчезнат

shegata
09-15-2007, 21:10
въпроса е че в момента има разни боклуци,които подбиват самочувствието на такива момичета и само за да бъдат харесвани тръгват по техните стъпки което е кофти

Shogi
09-15-2007, 21:12
виж сега всеки е с различни виждания и предпочитания,мога да кажа само че такива момичета са на изчезване и трябва да се ценят :D
ОПРЕДЕЛЕНО! Само, че за съжаление и те пропадат..някак си...или с някой, който ги повлича..Мамка му..друго си е инциативата на колектива :) Нема измъкване..треа да имаш баси волята.. Бей мани..

neverand
09-15-2007, 21:34
И кфо като го обсъждат ?! Нали знаеш който бързо пораства бързо остарява ! Еби ги в гъза и тва да не ти пука.За всеки влак си има пътници не съжалявай че не си на тяхно място...ако мислиш че на тях им е песен я прочети малко повече теми из тоя раздел...пиене,пушене и ебане са нешната мода от 14 до 17/8 и след като ги зарежат 10 пъти почват да търсят "идеалния" уоу колко възвишено...нищо съществено не изпускаш...има време много още се ше манериш някой дет е за теб.
съгласен

а иначе,не се тормози,разбирам те повярвай ми,но всичко се подрежда с времето :) просто знай,че идва и твоя момент

09-16-2007, 19:08
виж сега всеки е с различни виждания и предпочитания,мога да кажа само че такива момичета са на изчезване и трябва да се ценят :Dявно са на изчезване щом не съм виждал такива за тва ти казвам зимай се с тва момиче и създавайте поколения че иначе съвсем ше изчезнат

и аз съм съгласна че този вид момичета са на изчезване,НО това не означава ,че не съществуват...имам много познати и приятелки,които са такива ,а пък и аз смятам спокойно да се причисля към тях...естествено всеки може да живее живота си както сметне за добре,но не виждам смисъл в това да го пропиляваш в пиене и пушене...тези неща нито те правят по-добър човек,нит нищо... :smt005
а сега към авторката-мила, не трябва да ти пука какво говорят хората за теб...ако те имат за задръстена просто си повтаряй,че не са нищо повече от теб...а момчетата сами ще си дойдат с времето...просто на тая възраст не са дорасли много и повечето гледат само външния вид....така ,че горе главата..успех :-)

sentient_
09-16-2007, 19:17
Nedei da iska6 da si kat drugite momi4eta 6tot ti 6te si porednata pikla koqto pi6e temata - "Eba me ostavi me a s1m bremenna ko da praq?".Taka 4e nedei barza 6te si nameri6 to4noto mom4e i 6te ti e ok se pak si na 16 ima6 mn vreme

DivoTo_KoTe
09-16-2007, 19:21
И кфо като го обсъждат ?! Нали знаеш който бързо пораства бързо остарява ! Еби ги в гъза и тва да не ти пука.За всеки влак си има пътници не съжалявай че не си на тяхно място...ако мислиш че на тях им е песен я прочети малко повече теми из тоя раздел...пиене,пушене и ебане са нешната мода от 14 до 17/8 и след като ги зарежат 10 пъти почват да търсят "идеалния" уоу колко възвишено...нищо съществено не изпускаш...има време много още се ше манериш някой дет е за теб.


Съгласна съм!

Всичко с времето си

09-16-2007, 21:03
не пиеш не пушиш както разбрахме и по мъже не ходиш...да те сърби гърба нещо? май ше трябва да ти пораснат крила на ангел моля те недей само с тоя номер... има МНОГО свестни момичета които не пият, пушат и не си мислят как да забият поредния ( за щастие излизам с такава ) ся ся по темата споко момиче ще си намериш приятел да ти кажа ( тея неща преди 16/7 години са децки работи да не ти пука )

Mimka_sweet
09-16-2007, 21:07
Един съвет: не търси перфектният.
Още един съвет: но не се хвърляй и на първият срещнат.

gLoRiOuS_aNGeL
09-16-2007, 21:37
Ne razbiram dali iska6 ot4aqno gadje ili nqkoe opredeleno mom4e ti haresva i iska6 da si s nego?Pls kaji mi i togava 6te moga da ti otgovoria na vaprosa!Ina4e hubavo e 4ovek da se interesuva ot horskoto mnenie,no ne do takava stepen,4e da se ubijda ili da si podbiva samo4uvstvieto!

Shogi
09-16-2007, 21:40
Ne razbiram dali iska6 ot4aqno gadje ili nqkoe opredeleno mom4e ti haresva i iska6 da si s nego?Pls kaji mi i togava 6te moga da ti otgovoria na vaprosa!Ina4e hubavo e 4ovek da se interesuva ot horskoto mnenie,no ne do takava stepen,4e da se ubijda ili da si podbiva samo4uvstvieto!
Тук и аз мога да ти отговоря - момичето просто иска гадже..Да може и тя да каже един път "Е тоя зарезах" и да умре от кеф пред приятелките и които ще и се възхищават...Боже, колко мъка има по тоя Свят, Боже..въздъхна Моканинът и продължи да скубе перата на бялата лястовичка :) :lol: 8) :arrow:

09-18-2007, 12:43
Защо винаги когато се намери някое момиче, което е по-трезво мислещо и всичко околни я мислят за някфа задръстена и т.н... Не е необходимо да се стремиш винаги да приличаш на тях..Тва че им е забавно да се напиват напушват и т.н...все още сте малки, след година и две като си спомнят за сеирите, които са правили и ще ги лови срам, повярвай..Колкото до тва с некой батко ли ше е или с някой колкото теб въпроса тук е не да си имаш приятел просто е така, а наистина да има нещо между вас..Ако нямаш нищо към никого какъв е смисъла да си с него..е така просто да знаеш, че си като другите..А и още нещо..Тва че цитирам "Зарязала този, забива се с онзи" не им прави особено чест..тва са някви повърхностни неща, а ти ми се струваш някак над тия неща..
+1

LiGlAtA_16
09-18-2007, 13:03
ahxahxa az takuf problem sum nqmala az ot 13 -godi6na po4nah da hoda po detcki diskoteki sa sum na 16 :D i vinagi ima nqkoi :) koito da me haresva estestveno xaaxxa oh mn skromen 4ovek sum .. a kvo kato se izvikali i nie kato se suberem prqitelki i vidim nqkuf sladur i po4vame da go oglejdame i da go vikame da se zapoznaem tfa onova..ama primerno ako sum sama nqma da go naprava nikoga...kakto i mom4etata sa taka.. si4ki sme taka :) si4ki fr me mislqt za ebati nepukista 6ot na men ne mi puka ot ni6to.. da zagovorq nqkogo da otida nqkude i kvoto i da naprava no tova ne e taka...iam problem kogato usetq 4e se vliubvam v nqkoe mom4e po4vam se durja tupo .. zduhvam se i provalqm si4ko kato go kriq..i za tfa nqmam nikfi seriozni vruzki A i macka trqbva se otpusne6 be
az kato na 14 15 god se napivah super mn .. ne pu6eh treva 6ot e tupo am se praveh na dupe 6ot iam kinti da si kupa amfeti ili ne6to po hubavo...i za kvo sa kato se seda predi godina 2 kvo e bilo me hva6ta sram ama e fakt tka 4e Prosto se otpusni hodi 1 2 puti na diskoteka udari nqkolko vodki i da vidi6 xaxa kvo 6e stane ludnica (party) ako ti e neudobno da hodi6 da se celuva6 s nqkoi hva6ta6 se na bas s nqkoq fr koq 6te se natiska s pove4e ( xaxa az s 56 mom4eta nai mnogo ixix ) mom4eta i si4ko e lesno prosto tree se otpusne6

IGNGN
09-18-2007, 14:21
Това ли е най-важното за вас? Да се из*ебете с някой, да се напушите, да обиждате хората, или да се напиете като свине... :?

Ми общо взето т'ва е... за к'во да живее човек иначе?

п.п.

Я пусни една снимка да те видиме

едит:


Ами нали казват, че "За всеки влак си има пътници"... Ще намериш своя човек, споко, по-добре късно, отколкото никога... И няма да е зле да се отпусниш малко и да не ти пука чак толкова какво мислят другите за теб, важното е, че ти се харесваш. :P

Как успя да наблъскаш толкова много безумно тъпи клишета само в един пост?