PDA

View Full Version : Никой не ме разбира!



09-15-2007, 20:08
Mnogo se draznq kogato nqkoi xora me 0predelqt za Nqkakva dori i da ne me poznavat dobre ! Ligla Sam Bila.. Visokomerna , Prekaleno g0rda , Inatliva i vse takiva nqkakvi , a nikoi ne se e Pointeresuval da razbere zashto ostava s takova vpechatlenie? Prosto sa malko hora koito me poznavat ISTINSKI . Pove4eto prosto predpochitat da me mislqt za liglata , za nadutata kukla koqto se darji kofti s vseki. ohh pisnalo mi e. Iskam Vsi4ki da gledat na men na takava kakvato sam. Neznam ot kade im hrumvat tiq neshta. Prosto shtoto imam 4yvstvo za humor i obicham da si pravq shegi i da se zabavlqvam. i kvo za tova trqbva da me mislqt za ligla li.. e ne e 4esno ! Ili shtoto ne sam 0barnala vnimanie na nqkoi koito me haresva. za tova sym naduta !? emi nemoje li prosto da razberat 4e se zabavlqvam a ne sam ligla. i 4e prosto tva 4e ne haresvam daden 4ovek ne zna4i 4e sam naduta a zna4i prosto 4e ne go haresvam !!! Pisnaloo mi e ot takiva posredstveno misleshti hora ! :(((!!

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

MoHuTo
09-15-2007, 20:14
Всякакви хора има, но на тебе да не ти пука.Важното е приятелите ти и близките ти да те харесват такава, каквато си, за другите кво ти пука?! :-s

09-15-2007, 20:15
Na4i, az sym mom4e, no da ti kaja i az sym taka.. Ama da ne ti puka! Prosto bydi sebe si ;)

GregoryHouse
09-15-2007, 20:15
Ъъъъ ако е масово това впечатление може би има причини да мислят така и тези поводи им ги даваш ти замисли се над постъпките си.

09-15-2007, 20:16
Na4i, az sym mom4e, no da ti kaja i az sym taka.. Ama da ne ti puka! Prosto bydi sebe si ;)

Opa, bez size-to

sladko_dete
09-15-2007, 20:16
Теб що трябва да те бърка от хорското мнение??? Пък за "лиглата", може би не са те видяли с сериозната ти светлина, за тва, че те мислят за надута като режеш някои- може би го режеш много рязко и от това да си водят изводите... Обаче!, да не ти пука от тва кои за каква те мисли, важното е след като те опознае, да разбере каква си всъщност, нали така

`Death`Whore``
09-15-2007, 20:18
Не трябва да те интересува мнението на хора, които не те познават. Хората си правят заключения, това е нормално, но когато опознаят човек, могат да си променят мнението. Друг е въпросът обаче, че не са длъжни да те опознават.

thefreak
09-15-2007, 20:30
Mnogo se draznq kogato nqkoi xora me 0predelqt za Nqkakva dori i da ne me poznavat dobre ! Ligla Sam Bila.. Visokomerna , Prekaleno g0rda , Inatliva i vse takiva nqkakvi , a nikoi ne se e Pointeresuval da razbere zashto ostava s takova vpechatlenie? Prosto sa malko hora koito me poznavat ISTINSKI . Pove4eto prosto predpochitat da me mislqt za liglata , za nadutata kukla koqto se darji kofti s vseki. ohh pisnalo mi e. Iskam Vsi4ki da gledat na men na takava kakvato sam. Neznam ot kade im hrumvat tiq neshta. Prosto shtoto imam 4yvstvo za humor i obicham da si pravq shegi i da se zabavlqvam. i kvo za tova trqbva da me mislqt za ligla li.. e ne e 4esno ! Ili shtoto ne sam 0barnala vnimanie na nqkoi koito me haresva. za tova sym naduta !? emi nemoje li prosto da razberat 4e se zabavlqvam a ne sam ligla. i 4e prosto tva 4e ne haresvam daden 4ovek ne zna4i 4e sam naduta a zna4i prosto 4e ne go haresvam !!! Pisnaloo mi e ot takiva posredstveno misleshti hora ! :(((!!
Незнам колко си лигла, ама си пълна шматка.

Castaway
09-15-2007, 20:30
Така...какво ти пука какво говорят хората?Кажи им "МайнаТа ви!Аз сЪм аз, и Щом не ме харесвате такава какваТо съм и не искате да ме опознаете,а ме оприличавате с някакви изтъркани и банални думи,това си е лично ваш проблем!Аз не мисля да се променям заради неЩо или някои, и по-точно заради вас!Хората,които са ми истински приятели ме познават и знаят каква съм в действителност и ме харесват и обичат именно заради това,което съм, а не заради това на което вие ме оприличавате и искате да приличам!Живота си е мой в крайна сметка!" - когато някой ти каже неЩо от рода,че си надута и лигава кажи си го тва на ум и не им обръщай внимание!А и..може да го казват защото завиждат или ги е яд за нещо и искат да те дразнят...

БТВ, те ти се смят, защОто си различна и уникална по себе си!Ти пък им се смей, заради това,че всички са еднакви!!

09-15-2007, 20:39
Dam Mene ne me Interesyva mnenieto na horata. Ne Jiveq Za Tqh. No Problema e Tam 4e Po tozi nachin kogato Nqkakvi takiva hora si Mislqt taka za men i Nqkaksi se Strahuvat da se Darjat Svobodno S men. Naprimer kogato si Prikazvam s nqkoe mom4e koeto haresvam i po4vam da se smeq i da se sheguvam toi se nervira i kazva samo 'samo da se ligavish li mojesh .. ti si ligla' e tova mnogo me nervira. Kak tova 4e obicham da se zabavlqvam me pravi ligla. A I Kogato govorq seriozno za neshto s nqkoi .. toi si misli 4e ne sam seriozna .. a prosto se bazikam s nego. :(( a za nadutata .. mi tyk ostavat s tova vpe4atlenie .. kogato nqkoi koito ne haresvam mi kaje 4e me haresva i iska da sme zaedno. Az prosto mu kazvam 4e se radvam 4e me haresva no prosto az ne go haresvam i toi kazva .. ti si naduta samo naranqvash. A Naprime sq shte dam primer. Haresvam si edno mom4e mnogo. No toi sashto e ot tiq koito ne me poznavat dobre i sashto me misli za takava.. AZ Postoqnno se opitvam da mu pokaja 4e ne sam takava za kakvoto me misli i za kakvoto me mislqt i dr hora no toi ne me razbira. Kazva mi 4e me 0bicha i iska da e s men no go e strah da ne postapq s nego ligavo ? I vse Chaka az da mu pisha parva zashtoto ako toi mi pishe.. si misli 4e shte se darja naduto .. mnogo go haresvam no mi e pisnalo da se darji po toq nachin i da e ot tiq koito gledat na men po nachin koito e greshen.. :) Az Prosto obicham shegite obichamm da se smeq.. ne sam ligla. naprotiv kogato trqbva sam mnogo seriozna. I nikoga ne obijdam nqkoe mom4e. ne mu kazvam.: TI SI grozen ili neshto takova. A MU kazvam samo 4e ne go haresvam iskrena sam. a te se nervirat ot 4estnosta mi i me narichat citiram ' naduta kukla...

09-15-2007, 20:50
мацка....хвани момчето некой ден,викни го в смисъл настрани нали ако излите групичка,и говори с него и му кажи,че искаш той да ти даде възможност да те опознае и да разбере каква си в същност.А той,щом те обича, ще ти даде време и съм сигурна,че ще сте заедно и всички след известно време,ще разберат каква си.... :smt006

Shogi
09-15-2007, 21:10
Извинете, ама...дали я бърка хорското мнение или не - тя си го прай..Значи много се извинявам, ама неможеш да твърдиш, че всички те мислят за няква тама и ти не им даваш никакъв повод...Това са различни хора с всеобщо мнение..Е някак не се връзва не мислите ли.. А и ако не си лигла не мисля че щеше да тръгнеш да се оплакваш..Уж не те интересува какво мислят другите..тогава защо се оплакваш..ние няма как да те опознаем..Някой по-горе бе писал че си шматка и има право...Дори той/тя си беше направил изводите само от думите ти..Още повече, че чувството за хумор си има граници...и аз мога да се хиля на факта, че някои приятел е решил да псува и да обижда някое момиче..забавно нали..но на нея дали и е така..А ти как се шегуваш с околните, има разлика между шега, ирония та дори и сарказам..Може би прекаляваш по някакъв начин..незнам как, неискам и да зная, но имай предвид, че нещо в теб, което ти пропускаш другите го виждат много добре..А пък за надутостта...много относително, но ти действаш малко в стил "Убии глупака с мълчание" и що ли требва да си контактуваш с тия които те харесват...Представяш си следната ситуация: ти си най-прелесното създание на Света и всеки мъж иска да те има => ти нямаш приятели мъже, поради факта, че не общуваш с хората които те харесват..може да не им вържеш,но няма да си навредиш ако завържеш контакт..Бъркаш мацка..Бъркаш много, а и разсъждаваш много повърхностно ми се вижда...Земи слез на земята и си разбери какъв е проблема..Ако смяташ че няма такъв просто спри да беснееш и си намери подходящи хора за компания...Но ако не успееш...бе я по-добре се замисли..Айде със здраве.. :evil: :smt011 :smt018

GregoryHouse
09-15-2007, 21:12
Извинете, ама...дали я бърка хорското мнение или не - тя си го прай..Значи много се извинявам, ама неможеш да твърдиш, че всички те мислят за няква тама и ти не им даваш никакъв повод...Това са различни хора с всеобщо мнение..Е някак не се връзва не мислите ли.. А и ако не си лигла не мисля че щеше да тръгнеш да се оплакваш..Уж не те интересува какво мислят другите..тогава защо се оплакваш..ние няма как да те опознаем..Някой по-горе бе писал че си шматка и има право...Дори той/тя си беше направил изводите само от думите ти..Още повече, че чувството за хумор си има граници...и аз мога да се хиля на факта, че някои приятел е решил да псува и да обижда някое момиче..забавно нали..но на нея дали и е така..А ти как се шегуваш с околните, има разлика между шега, ирония та дори и сарказам..Може би прекаляваш по някакъв начин..незнам как, неискам и да зная, но имай предвид, че нещо в теб, което ти пропускаш другите го виждат много добре..А пък за надутостта...много относително, но ти действаш малко в стил "Убии глупака с мълчание" и що ли требва да си контактуваш с тия които те харесват...Представяш си следната ситуация: ти си най-прелесното създание на Света и всеки мъж иска да те има => ти нямаш приятели мъже, поради факта, че не общуваш с хората които те харесват..може да не им вържеш,но няма да си навредиш ако завържеш контакт..Бъркаш мацка..Бъркаш много, а и разсъждаваш много повърхностно ми се вижда...Земи слез на земята и си разбери какъв е проблема..Ако смяташ че няма такъв просто спри да беснееш и си намери подходящи хора за компания...Но ако не успееш...бе я по-добре се замисли..Айде със здраве.. :evil: :smt011 :smt018

=D> =D> =D> =D> =D> =D>

09-15-2007, 21:17
Кфо те ебе мнението на другите фе?Знаеш ли колко пъти са ми казвали неща от тоя род?
Заеби сичко и си живей живота...и без тфа неа да излезеш жив от него :)

yuyuto
09-15-2007, 22:54
Mnogo se draznq kogato nqkoi xora me 0predelqt za Nqkakva dori i da ne me poznavat dobre ! Ligla Sam Bila.. Visokomerna , Prekaleno g0rda , Inatliva i vse takiva nqkakvi , a nikoi ne se e Pointeresuval da razbere zashto ostava s takova vpechatlenie? Prosto sa malko hora koito me poznavat ISTINSKI . Pove4eto prosto predpochitat da me mislqt za liglata , za nadutata kukla koqto se darji kofti s vseki. ohh pisnalo mi e. Iskam Vsi4ki da gledat na men na takava kakvato sam. Neznam ot kade im hrumvat tiq neshta. Prosto shtoto imam 4yvstvo za humor i obicham da si pravq shegi i da se zabavlqvam. i kvo za tova trqbva da me mislqt za ligla li.. e ne e 4esno ! Ili shtoto ne sam 0barnala vnimanie na nqkoi koito me haresva. za tova sym naduta !? emi nemoje li prosto da razberat 4e se zabavlqvam a ne sam ligla. i 4e prosto tva 4e ne haresvam daden 4ovek ne zna4i 4e sam naduta a zna4i prosto 4e ne go haresvam !!! Pisnaloo mi e ot takiva posredstveno misleshti hora ! :(((!!
Мацка,хич да не ти пука какво мислят за теб другите! Като не го харесваш естествено няма да си с него! А да имаш чувство за хумор е страхотно нещо! Сигурна съм,че има хора,които го оценяват това нещо! Те са твоите хора,за другите да ти е през оная работа! \:D/ :wink:

LiGlaTa_16
09-15-2007, 23:00
Mnogo se draznq kogato nqkoi xora me 0predelqt za Nqkakva dori i da ne me poznavat dobre ! Ligla Sam Bila.. Visokomerna , Prekaleno g0rda , Inatliva i vse takiva nqkakvi , a nikoi ne se e Pointeresuval da razbere zashto ostava s takova vpechatlenie? Prosto sa malko hora koito me poznavat ISTINSKI . Pove4eto prosto predpochitat da me mislqt za liglata , za nadutata kukla koqto se darji kofti s vseki. ohh pisnalo mi e. Iskam Vsi4ki da gledat na men na takava kakvato sam. Neznam ot kade im hrumvat tiq neshta. Prosto shtoto imam 4yvstvo za humor i obicham da si pravq shegi i da se zabavlqvam. i kvo za tova trqbva da me mislqt za ligla li.. e ne e 4esno ! Ili shtoto ne sam 0barnala vnimanie na nqkoi koito me haresva. za tova sym naduta !? emi nemoje li prosto da razberat 4e se zabavlqvam a ne sam ligla. i 4e prosto tva 4e ne haresvam daden 4ovek ne zna4i 4e sam naduta a zna4i prosto 4e ne go haresvam !!! Pisnaloo mi e ot takiva posredstveno misleshti hora ! :(((!!

I na men macka mi se slu4vat su6tite gluposti... nikoi ne meznae kva sum i bila sum ligla e kvo mn qsno 4e 6te se zabavlqvam tfa nezna4i 4e sum ligla... ili 4e kato ne oburna na nqkoi vnimanie sum naduta ili kato hoda s pove4e ot 1 mom4e sum kurva tfa 4e hoda s tqh ne zna4i 4e si pravime orgii i takifa gluposti!!

ZaHaRcHe
09-15-2007, 23:08
ем може би си има причина да ти казват че си такава помисли над това а ако не такава хич да не ри пука

koalka
09-16-2007, 06:44
Не трябва да ти пука за мнението на хора, които не те познават, а на тези, които те познават.Остави ги, хората си мислят какви ли не работи.И на мен доста често ми се случва, но аз знам, че това, което казват не е истина и за това не ми пука особено.

simba007
09-16-2007, 06:59
da tva se otnasq i za men ima edin edinstven 4ovek koito me poznava dobre i vsi4ki ostanali me mislqt za smotlata liglata kurvata i t.n no v posledno vreme sprqh da se nerva da mislqt kvoto si iskat na mene ne mi puka

NerazreshenSimvol
09-16-2007, 07:08
Mnogo se draznq kogato nqkoi xora me 0predelqt za Nqkakva dori i da ne me poznavat dobre ! Ligla Sam Bila.. Visokomerna , Prekaleno g0rda , Inatliva i vse takiva nqkakvi , a nikoi ne se e Pointeresuval da razbere zashto ostava s takova vpechatlenie? Prosto sa malko hora koito me poznavat ISTINSKI . Pove4eto prosto predpochitat da me mislqt za liglata , za nadutata kukla koqto se darji kofti s vseki. ohh pisnalo mi e. Iskam Vsi4ki da gledat na men na takava kakvato sam. Neznam ot kade im hrumvat tiq neshta. Prosto shtoto imam 4yvstvo za humor i obicham da si pravq shegi i da se zabavlqvam. i kvo za tova trqbva da me mislqt za ligla li.. e ne e 4esno ! Ili shtoto ne sam 0barnala vnimanie na nqkoi koito me haresva. za tova sym naduta !? emi nemoje li prosto da razberat 4e se zabavlqvam a ne sam ligla. i 4e prosto tva 4e ne haresvam daden 4ovek ne zna4i 4e sam naduta a zna4i prosto 4e ne go haresvam !!! Pisnaloo mi e ot takiva posredstveno misleshti hora ! :(((!!

I na men macka mi se slu4vat su6tite gluposti... nikoi ne meznae kva sum i bila sum ligla e kvo mn qsno 4e 6te se zabavlqvam tfa nezna4i 4e sum ligla... ili 4e kato ne oburna na nqkoi vnimanie sum naduta ili kato hoda s pove4e ot 1 mom4e sum k***a tfa 4e hoda s tqh ne zna4i 4e si pravime orgii i takifa gluposti!!

Каза LiGlaTa_16... :smt005

Като не искате да ви мислят за лигли, просто не се дръжте като такива. Ако нямате желание да промените поведението си... тогава всъщност какво искате?! :-k Примиряваш се, че те мислят за такава, ако ти пука, можеш да го промениш, ако пък не ти пука, значи просто няма проблем. :smt102

`Death`Whore``
09-16-2007, 07:13
Мда, не значи, че правите оргии, а значи, че просто си се чукаш с няколко мъже наведнъж. Какво толкова.

Но както казах...щом не сте такива, какво ви пука? Като че ли на мен да ми дреме, когато във форума казват, че съм някаква заради едно мнение, което ги е подразнило.

09-16-2007, 07:37
I na men macka mi se slu4vat su6tite gluposti... nikoi ne meznae kva sum i bila sum ligla e kvo mn qsno 4e 6te se zabavlqvam tfa nezna4i 4e sum ligla... ili 4e kato ne oburna na nqkoi vnimanie sum naduta ili kato hoda s pove4e ot 1 mom4e sum k***a tfa 4e hoda s tqh ne zna4i 4e si pravime orgii i takifa gluposti!!

Да надута си ако не искаш да се запознаеш с някой човек,който иска да се запознае с теб.И ако ходиш с повече от едно момче не си курва,а пълна разпоретина,но от два стола най лесно се пада на земята.

09-16-2007, 08:05
[quote="Анонимко"]Mnogo se draznq kogato nqkoi xora me 0predelqt za Nqkakva dori i da ne me poznavat dobre ! Ligla Sam Bila.. Visokomerna , Prekaleno g0rda , Inatliva i vse takiva nqkakvi , a nikoi ne se e Pointeresuval da razbere zashto ostava s takova vpechatlenie? Prosto sa malko hora koito me poznavat ISTINSKI . Pove4eto prosto predpochitat da me mislqt za liglata , za nadutata kukla koqto se darji kofti s vseki. ohh pisnalo mi e. Iskam Vsi4ki da gledat na men na takava kakvato sam. Neznam ot kade im hrumvat tiq neshta. Prosto shtoto imam 4yvstvo za humor i obicham da si pravq shegi i da se zabavlqvam. i kvo za tova trqbva da me mislqt za ligla li.. e ne e 4esno ! Ili shtoto ne sam 0barnala vnimanie na nqkoi koito me haresva. za tova sym naduta !? emi nemoje li prosto da razberat 4e se zabavlqvam a ne sam ligla. i 4e prosto tva 4e ne haresvam daden 4ovek ne zna4i 4e sam naduta a zna4i prosto 4e ne go haresvam !!! Pisnaloo mi e ot takiva posredstveno misleshti hora ! :(((!!

....а на теб ще ти кажа нещо от опит.Много трудно и доста рисковано е да опознаеш човек,който нейска да го опознаеш.Права си не те познавам и немога да говоря,но за сметка на това пък познавам момиче за което такива неща бях подочувал че едва ли не ме беше страх да я погледна в очите.Но съдба.Така се случи че тя ме забеляза,защото се държах по много лигав начин доста често в училището ни.Пофлиртувахме си доста дълго време.Отначалото и се дразнех малко повече,след това по-малко и се опитах да я опозная с всякакви средства,но тя не го допускаше.Знаех че не е точно човека за който се представяше.И видимо и според думите и изобщо не и пукаше от хорското мнение,но съм си правил експерименти,който показваха че много и пука.Впоследсвие се влюбих в нея много.Тя разбра че не съм несериозният човек,който"ще изпоебе всички момичета".Започна да ме взима малко по насериозно .След един бой след който завърших с едно счупване ме взе още по насериозно.Накрая когато един единсвен път ми позволи да говоря с нея ПОЧТИ сериозно, ме отряза по възможно най културният начин.Но преди това никога не ми беше дала възможност да се изкажа като изключиме срама от моя страна.След това като се опитвах да говоря с нея сериозно или бягаше като на бъзик,или все едно не ме чуваше и се правеше на приятно разсеяна,или започваше да се смее насила колкото се можеше повече.Впоследствие исках да сме много добри приятели.Съгласи се и дотам.Не пожела да ми се разкрие и впоследсвие ме забрави.И кой беше след страдащият и тъпакът.АЗ разбира се и сега аз все съм виновен за това че сме съм я збравил ако случайно се сети за мен,но вече не се и сеща.
Така че сама си прави изводите.

П.П.понякога да си повърхностен и да не те интересува какво е в душата на другите си е благодат.

gabi_94
09-16-2007, 08:05
Ъъъъ ако е масово това впечатление може би има причини да мислят така и тези поводи им ги даваш ти замисли се над постъпките си.

GregoryHouse dava6 naistina dobri saveti i misli6 dosta umno! Na kolko si godini i ako moje6 mi pomogni i na men. Moqta tema e "Kak da mu kaja" ot gabi_94! Pls dai mi savet!

thefreak
09-16-2007, 09:39
Mnogo se draznq kogato nqkoi xora me 0predelqt za Nqkakva dori i da ne me poznavat dobre ! Ligla Sam Bila.. Visokomerna , Prekaleno g0rda , Inatliva i vse takiva nqkakvi , a nikoi ne se e Pointeresuval da razbere zashto ostava s takova vpechatlenie? Prosto sa malko hora koito me poznavat ISTINSKI . Pove4eto prosto predpochitat da me mislqt za liglata , za nadutata kukla koqto se darji kofti s vseki. ohh pisnalo mi e. Iskam Vsi4ki da gledat na men na takava kakvato sam. Neznam ot kade im hrumvat tiq neshta. Prosto shtoto imam 4yvstvo za humor i obicham da si pravq shegi i da se zabavlqvam. i kvo za tova trqbva da me mislqt za ligla li.. e ne e 4esno ! Ili shtoto ne sam 0barnala vnimanie na nqkoi koito me haresva. za tova sym naduta !? emi nemoje li prosto da razberat 4e se zabavlqvam a ne sam ligla. i 4e prosto tva 4e ne haresvam daden 4ovek ne zna4i 4e sam naduta a zna4i prosto 4e ne go haresvam !!! Pisnaloo mi e ot takiva posredstveno misleshti hora ! :(((!!

I na men macka mi se slu4vat su6tite gluposti... nikoi ne meznae kva sum i bila sum ligla e kvo mn qsno 4e 6te se zabavlqvam tfa nezna4i 4e sum ligla... ili 4e kato ne oburna na nqkoi vnimanie sum naduta ili kato hoda s pove4e ot 1 mom4e sum k***a tfa 4e hoda s tqh ne zna4i 4e si pravime orgii i takifa gluposti!!
Да е знам ви аз вас как се "забавлявате". Колко пъти съм гледал в кафе с/у мене няква, дето ми се смее истирично лигави се с чашата, отлепя етикета на бутилката, говори някви псувни на висок глас(да подчертае, че ги знае...) и още куп неща, които мислите, че се забавлявате.
Интересно как се забавлявате вие, а около вас всички ви викат "лигла".
Никво чувство за хумор нямаш, щом никой не се смее, а всички гледат, като изтървани, като кажеш нещо.
И да, това, че ходиш с повече от един те прави кyрвa.

gLoRiOuS_aNGeL
09-16-2007, 21:55
Vajnoto e,4e vse pak ima hora,koito te haresvat i te poznavat istinski!Ne obra6tai vnimanie na tezi,koito te obijdat!Te sa kompleksari!

Shogi
09-16-2007, 21:57
Vajnoto e,4e vse pak ima hora,koito te haresvat i te poznavat istinski!Ne obra6tai vnimanie na tezi,koito te obijdat!Te sa kompleksari!
И е много кофти когато не четеш постовете преди твоите, а само отговаряш кратко на запитаното..Все пак сме изписали доста по темата, а ти па се изцепи...немам думи..

IGNGN
09-17-2007, 00:07
Никой не я разбирал... ох милата... дано поне хуан карлос да я разбере
Ох милия аз... пак са ми пуснали някоя лигава тийн сапунка по телевизията без да разбера... о не, това наистина се случва!
Я се стегни бе
Като толкова те грее мнението на другите се постарай да го промениш
К'во ми ревеш в некъв форум? Пък и темата е оффтопик

IGNGN
09-17-2007, 00:11
Именно
Темата не виждам к'во общо има с раздел "Любоф"
Съответно самата тема е извън темата
You dig?

IGNGN
09-17-2007, 00:41
Така ли било? Е моя тълковен речник "Термини и Жаргони във Виртуалното Пространство" изглежда е старо издание :roll:
Аман от многознайковци

Zodiac
09-17-2007, 08:10
Всякакви хора има, но на тебе да не ти пука.Важното е приятелите ти и близките ти да те харесват такава, каквато си, за другите кво ти пука?! :-s

=D>

tweeetyreni
09-17-2007, 17:06
Ostavi vseki da si misli kakvoto iska.Vajnoto e ti kak se opredelqsh i rano ili kysno shte vidqt che ne si takava za kakvato te smqtat. :wink: