PDA

View Full Version : Дилема.



kis4etooo
09-15-2007, 20:33
Zdr.imam edin problem koito ne moga da rezresha a toi e imenno 4e haresvam mnogo ama mnogo edno mom4e vijdahme se 2 pyti,otshte ot pyrvata sreshta se celuvahme mnogo strasno no az ne pojelah ponatam da stigneme do sex,i na vtorata sreshta beshe syshtoto,ne no poznavam dostaty4no dobre,i iskam nqkaksi da proverq dali toi ima seriozni namereniq kam men ili iska samo sex.Pomognete mi

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

ZaHaRcHe
09-15-2007, 20:36
ем недеи да спиш с него преди да си наясно с чувствата и намеренията му, защото после може да съжеляваш

sexy_for_you
09-15-2007, 20:38
ем недеи да спиш с него преди да си наясно с чувствата и намеренията му, защото после може да съжеляваш

Опознай го.Не си заслужава,наистина.Щом иска секс още от втората среща,не знам.Ако те обича наистина,ще те изчака.Не прибързвай.

GregoryHouse
09-15-2007, 20:39
Няма екстрасенси тук сори :) Ше разбереш по трудния начин, ако му пуснеш,а може и да го оставиш на сухо и да видиш на къде ше тръгнат работите :)

tuzaro
09-15-2007, 20:42
Няма екстрасенси тук сори :) Ше разбереш по трудния начин, ако му пуснеш,а може и да го оставиш на сухо и да видиш на къде ше тръгнат работите :)баце крайно време е вече да намерим една врачка много ше ни помага..

GregoryHouse
09-15-2007, 20:44
Няма екстрасенси тук сори :) Ше разбереш по трудния начин, ако му пуснеш,а може и да го оставиш на сухо и да видиш на къде ше тръгнат работите :)баце крайно време е вече да намерим една врачка много ше ни помага..

А де и аз тва викам дай да се заемем сериозно по тоя въпрос :-D :-D

Shogi
09-15-2007, 21:15
Ако е като тия дет ги дават по Господари на Ефира просто не ми се мисли...Ама пък дали нема да избие пари от форумците яко...Тука въпросите са някфи свръхестествени :)

MiMcHeToOo
09-15-2007, 21:41
ем недеи да спиш с него преди да си наясно с чувствата и намеренията му, защото после може да съжеляваш

Опознай го.Не си заслужава,наистина.Щом иска секс още от втората среща,не знам.Ако те обича наистина,ще те изчака.Не прибързвай.

съгласна :wink:

heartless*charm
09-15-2007, 22:17
така като те гледам, ако спи с теб ще те зареже.
аз лично предпочитам да правя секс на третата среща. и аз ги зарязвам ;)

yuyuto
09-15-2007, 22:21
ем недеи да спиш с него преди да си наясно с чувствата и намеренията му, защото после може да съжеляваш

Опознай го.Не си заслужава,наистина.Щом иска секс още от втората среща,не знам.Ако те обича наистина,ще те изчака.Не прибързвай.
+1 ::: :smt016

koalka
09-16-2007, 06:59
Най-вероятно търси просто секс.Ако едно момче има сериозни намерения към теб, нямаше още на първата среща да иска да правите секс.Е, може и да иска, но няма да ти каже именно, за да не си помислиш точно това.