PDA

View Full Version : Дупчене на втора дупка



09-15-2007, 21:36
Искам да ви питам няколко въпросчета. Ето ги и тях:
Боли ли пробиването на ухо (втора дупка долу на ухото), защото съм решила да си пробия една, но не зная дали боли!
Другия ми въпрос е: на кое ухо да си пробия втората дупка? Вие как избирате на кое ухо да се дупчите? Лично аз много искам да е на дясното ухо, но не знам как ще се оправям със спането, защото спа надясно, а не искам на лявото, защото дупката там ми е пробита много на високо и ще се получи гадно разминаване!
И последно: Според вас кое е по-добре - дупките на едното ухо да са повече от другото, или и двете уши да имат еднакъв брой обеци?

Jamalska
09-15-2007, 21:59
Ъъ не,не боли.Или поне е нищожна яка болка.
Няма значение на кое ухо...мен не ми е пречило да спя на страната.на която ти харесва.Аз си попълвам всичкото празно място там на мекото(ама на моите уши е колко за 3 обички:/)
И за последното ми е се тая...аз принципно се кефя на асиметрия в някои случаи .

luckygirl92
09-16-2007, 09:19
Искам да ви питам няколко въпросчета. Ето ги и тях:
Боли ли пробиването на ухо (втора дупка долу на ухото), защото съм решила да си пробия една, но не зная дали боли!
Другия ми въпрос е: на кое ухо да си пробия втората дупка? Вие как избирате на кое ухо да се дупчите? Лично аз много искам да е на дясното ухо, но не знам как ще се оправям със спането, защото спа надясно, а не искам на лявото, защото дупката там ми е пробита много на високо и ще се получи гадно разминаване!
И последно: Според вас кое е по-добре - дупките на едното ухо да са повече от другото, или и двете уши да имат еднакъв брой обеци?

Ne boli spoX,az li4no predi sedmica si probih o6te 2 dupki na lqvoto uho iii stanaha 3 na lqvoto i 1 na dqsnoto.A otnosno tfa i na 2-te u6i ednakuf boi obeci,mi se struva nqkak....abe ne mi haresva :D

Hot^Baby
09-16-2007, 09:23
ne, ne moli, a az ti prepor14vam na lqvoto, za6toto horata kato te gledat za tqh 6te e dqsno ot tehniq pogled i pove4e 6te se zabelqzva.a ednakviq broi obici na u6ite e mnogo selsko bih kazala ...

ouT-oF(coNtr0L)
09-16-2007, 13:40
изобщо не боли ама никак.Моята втора обеца е на дясното ухо и аз също спя на дясната страна , но това не ти пречи ни най малко :wink: аз лично предпочитам обици повече, но само на едното ухо не на двете

Cleansing
09-16-2007, 13:51
Ами не, не боли.
Иначе за броят и това как да са разположени само ти можеш да си решиш.

09-16-2007, 17:42
Мерси на всички за отговорите! Утре ще ходя да се пробия на лявото ухо, а ако не изглежда добре (казах ви, че дупката там ми е пробита много нагооре), ще я махна и ще си пробия дясното! Утре ще постна и снимки как се е получило!

Reed
09-16-2007, 17:46
Не ме боля изобщо.Аз си избрах на лявото ухо..едва ли има кой знае какво значение.Спя си спокойно и изобщо не се усеща.Ъм...еми,ако си пробивам още дупки,ще са само на едното ухо,на двете по равен брой/или напр. на едното 3,на другото две/,не ме кефи.

ELiTyYy
09-17-2007, 17:18
Не боли...само мъничко..ама мене ме заболя,защото сама се дупчих в нас.. ако е при козметик или в студио сиг няма да боли и грам .. ;) :-) :-D

SunnyG
09-18-2007, 06:47
Не,не боли.Аз дори сама си ги правя на лявото ухо,защото там ми е по-лесно да работя с дясната ръка.Имам 4 дупки там,на дясното 1.Сега мисля да си пробия още една на дясното,вече съм притръпнала :-D

09-18-2007, 11:27
Не боли изобщо! Та тя третата дупка не боли, камоли втората. Ти пък си ебахти пъзлата, ухо е все пак и то на меката част. :o

love_enrique
09-18-2007, 12:25
Естествено,че не боли,и втора и трета,тва е ухото все пак...По-добре на лявото ухо :wink:

09-18-2007, 17:53
Az imam dve dupki na dqsnoto uho i edna na lqvoto i sedi mnogo got. ne boli vaobshte i ne pre4i kato spi6(samo v na4aloto) i az spa na dqsnata strana.

09-18-2007, 18:00
Днес ходих и се пробих на лявото ухо! Една козметичка ме проби с пистолета, заболя ме доста, но за 2 секунди болката изчезна и сега много и се кефя на обичката! Сега се уверих, че наистина не боли много, вече нямам търпение да зарасне тая дупка, за мога да си пробия още една-две дупки!

П.с> Нещо не мога да си сложа снимката!

rakiQ
09-18-2007, 18:09
не боли самото пробиване
после наболва ама не е нищо особено

Just hear me...
09-18-2007, 20:24
Ем мен ме болеше доста ама само около половин час след пробиването :D и мен ме пробива козметичка с пистолет а иначе мисля че може да имаш еднакъв брой обици на ушите ама да са на различни места...

09-19-2007, 19:01
А дали ще е хубаво например да си разширя дупката на дясното ухо, а на лявото да пробия още 2 дупки (да станат 4 нормални дупки на лявото ухо)? И горе-долу как се прави това разширяване в домашни условия?

Jamalska
09-19-2007, 19:12
А дали ще е хубаво например да си разширя дупката на дясното ухо, а на лявото да пробия още 2 дупки (да станат 4 нормални дупки на лявото ухо)? И горе-долу как се прави това разширяване в домашни условия?
ми...можеш да си вземеш разширителче...Или както пробвах аз-първо с клечка за зъби(мн хубаво да я проериш за тресчици),после режеш диагонално клечка за уши ии си харесваш нататък разни други предметчета...

09-19-2007, 19:15
Ахааа, ясно! Благодаря ти Jamalska!

deathproof
09-19-2007, 20:50
А дали ще е хубаво например да си разширя дупката на дясното ухо, а на лявото да пробия още 2 дупки (да станат 4 нормални дупки на лявото ухо)? И горе-долу как се прави това разширяване в домашни условия?
ми...можеш да си вземеш разширителче...Или както пробвах аз-първо с клечка за зъби(мн хубаво да я проериш за тресчици),после режеш диагонално клечка за уши ии си харесваш нататък разни други предметчета...
Абе как сама ще си разширяваш ухото? Ходи да ти сложат флеш не се излагай.
А за дупките - аз съм голям фен имам 12 обици по себе си, на ухото въобще не боли. На меката част имам 4 обици на едното и 2 на другото. Болката е минимална и въобще не се забелязва. На хрущяла е маалко по- неприятно ама за 30-40 мин. спираш да усещащ.

~*~Aurora Borealis~*~
09-19-2007, 21:33
ooo az imam 16 obici i UJASNO MN BOLESHE...vyobshte ne znam kak sym jiva..a ot okolo 2 godini spq samo prava zashtoto ne moga da legna nastrani a po korem i po gryb ne mi e udobno da pq..abe vyobshte za kakvo ti e da se dupchish? dosta e nepriqtno + tova ostava dupka za cql jivot i ne se zalichava :O

rakiQ
09-20-2007, 07:57
А дали ще е хубаво например да си разширя дупката на дясното ухо, а на лявото да пробия още 2 дупки (да станат 4 нормални дупки на лявото ухо)? И горе-долу как се прави това разширяване в домашни условия?
ми...можеш да си вземеш разширителче...Или както пробвах аз-първо с клечка за зъби(мн хубаво да я проериш за тресчици),после режеш диагонално клечка за уши ии си харесваш нататък разни други предметчета...
Абе как сама ще си разширяваш ухото? Ходи да ти сложат флеш не се излагай.
А за дупките - аз съм голям фен имам 12 обици по себе си, на ухото въобще не боли. На меката част имам 4 обици на едното и 2 на другото. Болката е минимална и въобще не се забелязва. На хрущяла е маалко по- неприятно ама за 30-40 мин. спираш да усещащ.
а нали за да ти сложат флеш трябва да ти се пазшири ухото! не може да отидеш и да кажеш "искам една еееее такава дупка и показваш една толкова голяма колкото една капачка от мин. вода (примерно) това с флеша става постепенно!
аз си го правя в дом. условия ...с пирони тъй че нямам проблем промивам с кислоровдна вода или спирт даденя пирон .....и тн....и след тва ПОСТЕПЕННО пазширявам дупката на ухото...

deathproof
09-20-2007, 11:01
А дали ще е хубаво например да си разширя дупката на дясното ухо, а на лявото да пробия още 2 дупки (да станат 4 нормални дупки на лявото ухо)? И горе-долу как се прави това разширяване в домашни условия?
ми...можеш да си вземеш разширителче...Или както пробвах аз-първо с клечка за зъби(мн хубаво да я проериш за тресчици),после режеш диагонално клечка за уши ии си харесваш нататък разни други предметчета...
Абе как сама ще си разширяваш ухото? Ходи да ти сложат флеш не се излагай.
А за дупките - аз съм голям фен имам 12 обици по себе си, на ухото въобще не боли. На меката част имам 4 обици на едното и 2 на другото. Болката е минимална и въобще не се забелязва. На хрущяла е маалко по- неприятно ама за 30-40 мин. спираш да усещащ.
а нали за да ти сложат флеш трябва да ти се пазшири ухото! не може да отидеш и да кажеш "искам една еееее такава дупка и показваш една толкова голяма колкото една капачка от мин. вода (примерно) това с флеша става постепенно!
аз си го правя в дом. условия ...с пирони тъй че нямам проблем промивам с кислоровдна вода или спирт даденя пирон .....и тн....и след тва ПОСТЕПЕННО пазширявам дупката на ухото...
Наясно съм как се разширява дупка ама не мислиш ли, че е някво тъпичко да ти стърчи пирон от ухото? А и за кислородната вода- освен, че се пени никаква друга работа не върши за почистване.

marina star
09-20-2007, 13:54
tvardo ne haresvam po pove4e ot edna dupka na uho,nz koe boli i kak boli,a tva na koe uho iska6 da ti e si e li4no tvoq rabota,glupavi vaprosi zadava6 momi4e :smt012

rakiQ
09-20-2007, 16:21
А дали ще е хубаво например да си разширя дупката на дясното ухо, а на лявото да пробия още 2 дупки (да станат 4 нормални дупки на лявото ухо)? И горе-долу как се прави това разширяване в домашни условия?
ми...можеш да си вземеш разширителче...Или както пробвах аз-първо с клечка за зъби(мн хубаво да я проериш за тресчици),после режеш диагонално клечка за уши ии си харесваш нататък разни други предметчета...
Абе как сама ще си разширяваш ухото? Ходи да ти сложат флеш не се излагай.
А за дупките - аз съм голям фен имам 12 обици по себе си, на ухото въобще не боли. На меката част имам 4 обици на едното и 2 на другото. Болката е минимална и въобще не се забелязва. На хрущяла е маалко по- неприятно ама за 30-40 мин. спираш да усещащ.
а нали за да ти сложат флеш трябва да ти се пазшири ухото! не може да отидеш и да кажеш "искам една еееее такава дупка и показваш една толкова голяма колкото една капачка от мин. вода (примерно) това с флеша става постепенно!
аз си го правя в дом. условия ...с пирони тъй че нямам проблем промивам с кислоровдна вода или спирт даденя пирон .....и тн....и след тва ПОСТЕПЕННО пазширявам дупката на ухото...
Наясно съм как се разширява дупка ама не мислиш ли, че е някво тъпичко да ти стърчи пирон от ухото? А и за кислородната вода- освен, че се пени никаква друга работа не върши за почистване.
не, напротов като разширя дупката ше си слагам различни предмети :)))

и не ми казваи каква работа върши кислородната вода и каква не ...шото знам много добре ! ок???

deathproof
09-20-2007, 16:30
А дали ще е хубаво например да си разширя дупката на дясното ухо, а на лявото да пробия още 2 дупки (да станат 4 нормални дупки на лявото ухо)? И горе-долу как се прави това разширяване в домашни условия?
ми...можеш да си вземеш разширителче...Или както пробвах аз-първо с клечка за зъби(мн хубаво да я проериш за тресчици),после режеш диагонално клечка за уши ии си харесваш нататък разни други предметчета...
Абе как сама ще си разширяваш ухото? Ходи да ти сложат флеш не се излагай.
А за дупките - аз съм голям фен имам 12 обици по себе си, на ухото въобще не боли. На меката част имам 4 обици на едното и 2 на другото. Болката е минимална и въобще не се забелязва. На хрущяла е маалко по- неприятно ама за 30-40 мин. спираш да усещащ.
а нали за да ти сложат флеш трябва да ти се пазшири ухото! не може да отидеш и да кажеш "искам една еееее такава дупка и показваш една толкова голяма колкото една капачка от мин. вода (примерно) това с флеша става постепенно!
аз си го правя в дом. условия ...с пирони тъй че нямам проблем промивам с кислоровдна вода или спирт даденя пирон .....и тн....и след тва ПОСТЕПЕННО пазширявам дупката на ухото...
Наясно съм как се разширява дупка ама не мислиш ли, че е някво тъпичко да ти стърчи пирон от ухото? А и за кислородната вода- освен, че се пени никаква друга работа не върши за почистване.
не, напротов като разширя дупката ше си слагам различни предмети :)))

и не ми казваи каква работа върши кислородната вода и каква не ...шото знам много добре ! ок???
А ама все тая ми е с какво се поливаш аз ти казвам, че тва няма да ти спре инфекцията. И спора почва да става дебилен тъй че предлагам да прекратим

Jamalska
09-20-2007, 17:52
death proof
започвам да ти съчувствам

smille98
01-05-2014, 12:06
Predi 2godini si probih wtora dupka nalqwoto uho i wuobshte ne me boleshe , no gadnoto e che na sledwashtiq den otidoh na more i tam izgubih obicata :D i minalata godina prez mai-uni bashta mi mi probi uhoto tochno tam deto beshe predi dupkata :) i dwata pyti ne me boleshe :)

tori
01-05-2014, 13:12
Супер, следващия път на кирилица поне и освен това не вдигай тема от 2007 година.

carlabd
01-06-2014, 11:58
Не, изобщо не боли, нито по време на дупченето, нито след това, а камо ли докато спиш :D... Няма значение на кое ухо ще ти е , общо взето където ти харесва на теб
И за последния въпрос, на мен лично повече ми харесва на едното ухо обеците да са повече от колкото на другото.