PDA

View Full Version : Объркан съм,а тя още повече.



09-15-2007, 21:37
Познавам едно момиче от 4 години,да,от нета,от мястото,наречено форум. Опознах я по мненията и,допадна ми,свестно момиче е.
Аз съм на 21,тя е три години по-малка.
Започнахме да си чатим по скайп,с течение на времето станахме доста близки,умеех да говоря с нея по всякакви теми,както и тя с мен. Проблемът е,че сме от различни градове. Видяхме се отдавна,после пак,като приятели. И пак.
Но доста време нямах възможност да ходя в града и и не сме се виждали изключително дълго. Разговорите ни,обаче,стават все по-сериозни.
Изключително близка приятелка ми е,много я ценя и уважавам,макар разстоянието между нас.
Знам,че е била влюбена несподелено в едно момче до преди година,казва,че чувствата и вече са различни.
На няколко пъти ми намеква някои неща,казва директно,че би и било приятно да сме заедно,а в другия момент казва,че съм и много близък приятел и само толкова. Чувствам,обаче,че е несигурна. По думите и...тя е като една хубава книга,която пред другите хора,не отваря страниците си,но аз я прочитам.
Знам какво мисли и знам,че е объркана. Опитах се да говоря с нея,но тя се притеснява. Или отрича,както казах.

Бих желал да прочета мнения на някои от вас,какво смятате,какво бихте ме посъветвали да направя,момичета,как разбирате подобно държание?

MiMcHeToOo
09-15-2007, 21:40
еми след като я разбираш вероятно ти си знаеш как да постъпиш.. може би трябва да изчакаш още малко.. знам ли..

GregoryHouse
09-15-2007, 21:40
Ами може би е малко по срамежлива или де да знам страхува се,ако мине на друга фаза,че може да те загуби като приятел...идеи малко така по скайп зор работа...то треа такива работи лично пък и разтоянието между вас е пречка...

fti4ka
09-15-2007, 21:41
kaji kak i e nicka i 6e ti otgovorq..

Плякам Майки
09-15-2007, 21:41
Опъни я, па йеби му мамо на чувствата

Shogi
09-15-2007, 21:42
Еми...Два варианта..Така или иначе разстоянието ви пречи и ако имате по-сериозна връзка тя едва ли би просъществувала дълго..
Вариант едно - и двамата рискувате (не само ти)..ще видите какво ще се получи и ще е малко кофти т.като ще копнеете повече един за друг.
Вариант две - запазвате приятелството което градите толкова много време и не го мислите повече..
Добавка към 1-ви вариант - тук също допускам, че за толкова много време се познавате много добре, знаете си характрите, положителните черти както и недостатъците и колкото и да е невероятна или ти невероятен вие няма как да се опознавате повече и ще загубите интерес един към друг в рамките на няколко месеца до година примерно..Аз така виждам нещата, но връзка, започната от разстояние адски трудно се поддържа..и не е същото като да сте приятели, макар и супер добри..това го знам от личен опит.. :) Успех!

devilbggirl
09-15-2007, 22:02
kolkoto i da e golqmo razstoqnieto m/u vas 6tom vednyj se e zapalilo ne6to v syrcata vi koeto taka da go nare4em obi4 i po razli4no provli4ane edin kym dr nikoga nqma da popre4i da se vijdate prosto trqbva da q predrazpoloji6 v podhodq6tiq moment da si pogovorite za 4uvstvata vi edin kym drug da i priznae6 4e iska6 da ste ne6to pove4e ot priqteli kakto i tq ti go e kazvala na momenti i mislq 4e vsi4ko 6te se opravi i podredi po va6e jelanie, prosto trqbva da ima jelanie ot dvete strani za tova kakto i da si imate pylno i bezrezervno doverie edin na drug i da si dokajete 4e edinstveno i samo tq/toi e vajen/na za neq/nego :) :wink: Uspeh i nqma na4in da ne se spravi6 :)

class
09-15-2007, 22:11
Аз само ще кажа , чв иамм подобен случай , само където няма такова разстояние... ние уж тръгнахме и след 4тия ден тя ми каза " ценя те повече като приятел " , след 1 месец и половина обаче вече си я гушкам , непрекъснато и повтарям че я харесвам ... и тя даже се гушка и тя в мен ... само 1 я притеснява , че ако сме тръгнали дали като скъсаме ще сме приятели ](*,) ... а знам какво изпитва към мен ... ама този проблем до 1-2 дена ще се разреши и :smt008

heartless*charm
09-15-2007, 22:14
абе според мен просто момичето не те харесва...достатъчно ;)

yuyuto
09-15-2007, 22:30
Еми...Два варианта..Така или иначе разстоянието ви пречи и ако имате по-сериозна връзка тя едва ли би просъществувала дълго..
Вариант едно - и двамата рискувате (не само ти)..ще видите какво ще се получи и ще е малко кофти т.като ще копнеете повече един за друг.
Вариант две - запазвате приятелството което градите толкова много време и не го мислите повече..
Добавка към 1-ви вариант - тук също допускам, че за толкова много време се познавате много добре, знаете си характрите, положителните черти както и недостатъците и колкото и да е невероятна или ти невероятен вие няма как да се опознавате повече и ще загубите интерес един към друг в рамките на няколко месеца до година примерно..Аз така виждам нещата, но връзка, започната от разстояние адски трудно се поддържа..и не е същото като да сте приятели, макар и супер добри..това го знам от личен опит.. :) Успех!
Доста на място казани неща! :wink: :smt016

09-16-2007, 12:26
според мен трябва направо да я попиташ относно чувствата и. и сам прецени дали си струва, защото разстоянието наистина е пречка, която трудно ще преминеш! надявам се че ще се справиш и ще вземеш правилното решение.

09-16-2007, 12:36
Разбирам я.
Първо, ти я четеш като отворена книга, а за другите е с катинарче - това е колкото прекрасно, толкова и плашещо. Един човек, който не е свикнал да бъде познаван и разбиран, е нормално да се стресне от такива отношения.
Второ, разстоянието - в главата й вероятно се върти вечния въпрос 'Има ли бъдеще една връзка от разстояние?'. Не си е отговорила явно.
Трето, може да има хиляди други колебания - дали той ме харесва или се заблуждавам, дали аз го харесвам или се заблуждавам, дали няма да ме нарани и прочие, и прочие.. Звучи глупаво и като преглед на раздел Любов в този форум, но тези мисли неизменно минават през главата на всеки, особено на по-несигурните и неуверени хора.

Правя си изводи, без всъщност да имам много материал, дано това не те обиди. Просто бях противоречащото си момиче в абсолютно същата ситуация и знам за какво става въпрос.

Моят съвет е убедително да й покажеш, че искаш да сте заедно. А това по скайп трудно може да стане, пък и няма да е толкова вълнуващо и запомнящо се. Отиди в нейния град и прекарайте известно време заедно и на момента ще усетиш как да подходиш. Важното е да знае, че ти си сигурен в чувствата си. Вярвам, че това ще я накара да се почувства по-сигурна и ще й проясни главата от колебанията.

Желая ти успех и държа да споделиш, когато е налице развитие! : )

MayKyTy
09-16-2007, 13:31
Пич като намериш жена която знае какво иска пиши че да знам че съществува такова нещо ... значи моето мнение е че тя не е много наясно с това какво иска от теб и затова ако чувстваш нещо към нея трябва да действаш имаш според мен едно 80% шанс да успееш след като ти е казвала веднъж вече че ще и бъде приятно да сте заедно, но не знам как ще решите проблема с градовете ... това вече зависи от вас ;) успех :p