PDA

View Full Version : Да продължа ли напред??



LiGlaTa_16
09-15-2007, 22:38
Значи от 2 години се занимавам с едно момче е то и с доста други де но по сериозно с него само смисъл ходехме първо 5 месеца тогава го зарязах заради друг и така с други си ходех както и тои но после ми липсваше и само се събирахме и се карахме за какво ли не и в повечето случаи аз обърквах нещата защото хода по дискотеките пия.. и там други момчета и знаете какво става а тои неискаше да идва с мен..и се се карахме...сега от маи месец почнахме пак да си говорим но аз ходех с друго момче няколко месеца и така пак сичко беше яко държеше се мн мило с мен и аз пак се влюбих в него..но нищо аз скъсах с моито гадже но не тръгнах с него .. само си говорехме защото искал да види дали съм се променила..А НИе не ходим и ми се расърди защото един път бяхме на купон и аз пих и спах с едно момче с бившия де...и тои разбрал и ми се расърди и от тогава не ми говори и нищо е така..Боли ме болеше ме но вече няма какво да направя обичам го но .. наи вероятно тои мен не,но има едно друго момче което знам че ме обича и иска да е с мен тои е мн мил и добър но аз 5 6 месеца го върта .. а и приятелите ми не го харесват защото е смъкнат и аз не им казвам че ми е симпатичен и тои ми звънна 1 ден и една фр дигнала и после тоя пък смешния кво ти звъни и некфи такифа...не че ми пука много де...но незнам да тръгна ли с това момче симпатичен ми е но обиам друг :(

DivoTo_KoTe
09-15-2007, 22:43
е щом 2 години си чакала и нищо по-сериозно не е станало нз какво очакваш още? Според мен си хващай някой друг и тей

EternalSilence
09-15-2007, 22:43
предлагам ти да поговориш с този, който ти е симпатичен, да му разкажеш абсолютно всичко, което каза тук, нека той да прецени дали иска да се бори за теб, а не да тръгнеш с него като постоянно си мислиш за бившия... мисля, че това е най-честно спрямо момчето и по-добре да не криеш нищо, защото после най-вероятно ще стане стотици пъти по-зле, успех ;)

LiGlAtA_16
09-15-2007, 22:53
emi toi znae si4ko znae 4e ne 4uvstvam ni6to kum nego..znae za tova mom4e 2 godini deto samo kusame i trugvame...i mi se surde6e ama na men mi be6e se taq prosto sega neiskam da sum sama... i mi e gadno no toi e nekuf smuknat a na men kompaniqta ne mi e takafa..horata s koito izlizam sa suvsem drugi...momi4eta mom4eta... nekfi kak im vikate vie tuka fashion4eta...i sa az kvo da se qva s nego.. predi averite... nekfo neznam na men mi malko shit a na mom4eto predstavqm si kvo 6e mu stane... :( a i si4ki go znaqt biv6iq 2 godini se vla4ime tu zaedno tu ne ... i sa neznam... si4ko e tolkova stranno 6ot ve4e si4ko okon4atelno svur6i.. az mnogo go obi4am no toi ne mi vqrva... i ima za6to da ne mi vqrva.. i iskam da se promena men mnogo mnogo ne mi puka za tfa mom4e deto mi razpravq seki den 4e me obi4a.. ama pak e ne6to pone 6e e mil s men :) neznam.. mn sum oburkana

heartless*charm
09-15-2007, 23:07
дори не ти прочетох мнението по простата причина, че историята ми е ясна от заглавието...
когато се стигне до там да питаш себе си дали да продължиш, отговорът винаги е ДА.
и ако повечко хора знаеха това, темите в тоя форум нямаше да са толкова еднотипни...
спри да чувстваш там,където трябва да мислиш (мисленето, когато трябва да се чувства, от своя страна не е толко опасно) и заебавай този пич.
а сега окото ми хвана фактът,че те всъщност са двама?
заебавай ги тогава и двамата.

LiGlAtA_16
09-15-2007, 23:34
xaxaxa e 6e vida :) de ne se znae prosto.. sum mn oburkana puhaxhpapaxuhap i sa po4nah daskalo xaax i sum piqna o pa i mislq si lqgam.. .4e : ( :-({|= samo znam 4e mom4etata sa idioti.. i nqma smisul da se vliubvam sega ida obi4am na 16 sum ima koga da me boli no ne isega :) V JIVOTA IMA I TUGA NO NE ZA MEN I NE SEGA :)

ЛоЛиНкА
09-16-2007, 00:24
А аз предлагам първо да се научиш да пишеш :idea: :smt119 :? :smt075

LiGlAtA_16
09-16-2007, 00:28
a az predlagam da ne si tolkova ZlE ama nikoi ne polu4ava vinagi tova koeto iska se6 li se

Schnitzer
09-16-2007, 00:32
Ти да не си метълка,или емо?

LiGlAtA_16
09-16-2007, 00:37
xaxa ne pulnata im protivopolojnost :D :D

09-16-2007, 00:47
NFW :

Продължи напред.

Всъщност...все ми е тая. Писна ми от еднотипни теми. Отивам да изтрезнявам. 'Айде. ^^

ASP
09-16-2007, 05:01
xaxaxa e 6e vida :) de ne se znae prosto.. sum mn oburkana puhaxhpapaxuhap i sa po4nah daskalo xaax i sum piqna o pa i mislq si lqgam.. .4e : ( :-({|= samo znam 4e mom4etata sa idioti.. i nqma smisul da se vliubvam sega ida obi4am na 16 sum ima koga da me boli no ne isega :) V JIVOTA IMA I TUGA NO NE ZA MEN I NE SEGA :)

Незнаеш какво искаш ... по добре несе занимавам с това второто момче дето те обича него заслужава тва да е с теб ... баси ужаса си -.-

09-16-2007, 05:44
2 години? това е емоционален мазохизъм. толкова ли нямаш по-добри занимания?..

koalka
09-16-2007, 06:39
Не се занимавай с него, а и той е разбрал, че с теб нищо не може да стане.Нормално, и аз не бих тръгнала с момиче, ако се напива всеки път и не знае какво прави, грозно е.

zlatoto_90
09-16-2007, 12:27
много му падаш в очите ти самата се дъниш пред него кво искаш ти сама трябва да спреш кат се напиеш да лягаш с някой ако спреш да го правиш може и да се получи нещо с момчето което обичаш

zlatoto_90
09-16-2007, 12:30
а и той самия просто иска да не си от тези момичета които като се напият и лягат с други защото ако спреш ти до някаде ще му покажеш че си се променила заради него и ще му вдъхнеш доверие

LiGlAtA_16
09-17-2007, 13:51
emi ne sum 4ak tolko zle de :) smisul slu4valo se e no 1 2 puti max.. v4era mu zvunnah i toi mi diga i mi vika kaji .. i az samo kato mu 4uh glasa i se razplakah smisul potekoha mi 1 2 sulzi i edna fr samo vika kvo stana be.. i az ne be ni6to 6ot nie bqhme na kafe..i az se zduhah i tq mu zvuni i mu vika a be ei kopele ne6tastno 6e doida i 6e te prebiq kvo si prai6 pi6ki tuka s neq kogato iska6 da q ima6 i nekfi takifa i tq mu vika tq sa se razplaka kvo tolko i kaza i toi kazal ni6to be da hodi da se pregleda.. ili da hodi pri nekoi ot gadjetata si... :smt010 :smt010

MiMcHeToOo
09-17-2007, 15:03
аз нищо не разбрах :-s

tweeetyreni
09-17-2007, 16:57
Nai-dobre prodylji jivota si i davai samo napred. :!:

LiGlAtA_16
09-17-2007, 18:14
ah de da be6e tolkova lesno.. :( :( kato si4ko mi napomnq za nego :(