PDA

View Full Version : Как може Ивка да прекрие?!



Илияна
09-15-2007, 22:47
Здравейте имам един проблем,моля да ми помогнете,този проблем е на най-добрата ми фр,та ето и историята и
Майката на Ивка(фр ми)е бременна,ама Ивка не ще никой от класа ни да знае,ама вчера като отидохме на даскало и едно момиче я питало дали е вярно и тя казала че не е,пък Ема(едно момиче от нашия клас)като минавахме по коридора и честити :-k ,та ние се усъмнихме че става дума за това и са тя не знае кво да прави
и нз що не иска другите от нашия клас да знаят
Моля Ви посаветвайте я нещо а аз ще и предам,защото тя няма комп и няма нет и аз и казах че знам един форум за проблеми и ще пиша!!!

ZaHaRcHe
09-15-2007, 22:49
ем какво от това че другите знаят

Илияна
09-15-2007, 23:06
Ми не знам,и аз я питах :-k
ама не ще,дали има някакъв начин?! #-o

lost_girl_in_love
09-16-2007, 00:10
голяма работа като знаят другите от класа

class
09-16-2007, 06:11
Светът свърши ли ? От какво се срамува, че ще има брат/сестра ... ?

Mimka_sweet
09-16-2007, 09:22
Светът свърши ли ? От какво се срамува, че ще има брат/сестра ... ?

Ми тъй де ........

sexa_na_kompleksa
09-16-2007, 09:36
Според мен рано или късно всички ще разберат.Няма какво да го крие.

bqsna_teenagerka
09-16-2007, 16:57
1. къв е проблемът хората да знаят!?
2.раберете кой го разпостранява! :?

Илияна
09-16-2007, 18:03
Еми не искала,тоест тя са се е оплела в лъжата че,не е вярно,нали е казала на едно момиче!2Уф,много ми е странно да ви го обясня като не е мой проблема #-o

09-16-2007, 18:06
Е пробвай да обясниш де? И к'во като го опази в тайна? Като се роди чавето и я пращат за пелени до аптеката ще обяснява, че са за баба й ли? Хаха! Стегни се бе, Ивке!

under_
09-16-2007, 18:11
Taq tvoita priqtelka e mnogo zle.. zakvo gi luje horata,sled kato te shte razberat i shte i iskat smetka..

Илияна
09-16-2007, 18:34
Да,прави сте за това,много просто постъпва,ама моля Ви кажете ми какво да и кажа утре,те ще я питат пак и тя няма да знае кво да каже....напрао ще се гръмна,заела съм се с нейните проблеми а не си гледам мойте [-o<

Илияна
09-16-2007, 18:35
Taq tvoita priqtelka e mnogo zle.. zakvo gi luje horata,sled kato te shte razberat i shte i iskat smetka..
Ми ние сме последна година в тва даскало и този клас,до колкото разбрах,май се страхува да не и се подиграват,Вие не знаете нашия клас колко е гаден :smt010

monityY
09-16-2007, 18:37
da ви имам проблемите :smt019

Илияна
09-16-2007, 18:40
da ви имам проблемите :smt019
еми ко да се прай,тя ме помоли,надявам се да ми влизате в положението,тя ми е фр и искам да и помогна с каквото мога :(

09-16-2007, 21:54
E za kakvo 6a i se podigravat 4e ima brat/sestra ?te da ne bi vs da nqmat tva e mn typo da i se podigravat 6tot ima brat /sestra
1.nqma smisyl da lyje
2.da ne i puka kvo si mislqt

shadow4e
09-16-2007, 22:16
Предполагам, че родителите й са суеверни в това отношение. Според бремеността не трябва да се разгласява, също така се купува легълце, дрешки и тн. Прави се, чак след като вече бремеността е доста видима и се вижда, че бебето не е болно, че няма проблеми, то не е само заради суеверието, а и защото майката много се притеснява, че детето може да е болничко, да се наложи аборт и тн и после на колкото повече хора е казала, на толкова повече трябва да обяснява, до приема съчувствия и неща, все неприятни след такава случка.
Преди две седмици братовчедка ми загуби бебе в четвърти месец.....

Just hear me...
09-17-2007, 08:15
Предполагам, че родителите й са суеверни в това отношение. Според бремеността не трябва да се разгласява, също така се купува легълце, дрешки и тн. Прави се, чак след като вече бремеността е доста видима и се вижда, че бебето не е болно, че няма проблеми, то не е само заради суеверието, а и защото майката много се притеснява, че детето може да е болничко, да се наложи аборт и тн и после на колкото повече хора е казала, на толкова повече трябва да обяснява, до приема съчувствия и неща, все неприятни след такава случка.
Преди две седмици братовчедка ми загуби бебе в четвърти месец.....

М да и аз така мисля ...повечето от родителите са суеверни в това отношение...иначе ако се срамува ,че всички ще и се подиграват че има по-малко братче или сестричка това е тъпо...аз даже бих и завиждала щото мн се кефих като се роди по-малката ми сестра.... :-D