PDA

View Full Version : отчаяние



D3SP3RAT3
09-16-2007, 06:57
Здравейте.Искам да ви разкажа за връзка продължила 3 месеца!Връзка родена в лъжа и загинала от лъжа!Връзка, която ме обърка и ми донесе отчаяние.Преди 3 месеца се събрах с момче, което много харесвах и той мен също!Привличането беше огромно и мисля, че не е спирало да бъде и до ден днешен.Но понеже знаех какъв женкар е не влагах чувства, или поне не съзнателно!И по добре...не сгреших.Оказа се, че сме две!Но другата е тази, която той обича, макар че такива като него не обичат...И понеже той е от друг град, в който седи по-често от колкото в моя, от там е и неговата втора приятелка!Другата която го имаше повече от мен, заради която той не беше мой когато исках най-силно и заради, която често ме лишаваше от вниманието си...Той ме лъга, лъга...И въпреки, че аз от нищо не го лиших връзката ни започна да става все по-зле и по-зле...Накрая ми призна за нея и аз разбрах, че... те имаха толкова общи неща, те бяха истинската двойка, защото те имаха безброй срещи и мигове, а аз почти нищо.Аз бях мистериозното момиче, за което никой не знаеше...След един проведен разговор(последен) разбрах, че той не знае какво иска, че иска и двете, но му е кофти да лъже другото момиче и че аз съм тази , която той харесва страшно много, но и тази която може би изстрада най-много...Спрях да му говоря, колкото и да искаше той да му обърна внимание не го направих, болеше, болеше, не успях...И един ден разбрах, че той е заминал завинаги за своят град и може би няма да се видим никога повече с него, а дори сбогом не му казах исках дори само чао да му кажа и една обичкновенна прегръдка да му дам, отчаяна съм защото аз също имах вина, но бях горда и не я признах нито пред мен, нито пред никой, не се преборих с гордостта и егоизма си.Едва ли ще забрравя нощите с него, едва ли и той...АЗ знам, че той ще ме помни,защото имаше неща, коиото никое друго момиче не му беше дало, но едва ли някога ще ми се обади след дръзкото ми отношени към него.Той е прекалено горд към гордите хора като мен.Той отвръща винаги на удъра с удър, а аз знам, че го заболя много от държанието ми...знам.Просто споделих в пристъп на отчаяние и объркване.Съжалявам ако съм ви загубила времето!И ако все пак искате дайте своя гледна точка, за да видя реалните трезвени мнения, понеже аз в момента не мога да мисля нормално и едва ли ще мога някога по отношение на тази история.

iveto89
09-16-2007, 07:14
vij mili4ka......na vseki mu e pisano da mine prez to4no takiva ili podobni na tvoite izpitaniq,na vseki mu se e slu4valo da tuji i da se izmu4va za zagubena lubov ..po edna ili po druga vina....no realno poglednato 4ovek trqbva da misli po-filosofski na ne6tata i da si kazva-ne pla4i ,4e e svur6ilo,radvai se ,4e se e slu4ilo....vinagi v edna razdqla nqma samo edin vinoven,v tova sum sigurna...i dvete strani gre6at...koi pove4e,koi po-malko....3 meseca ne sa 4ak tolkova mn vreme,no i za 3 meseca moje6 da se vlubi6 ludo v nqkoi i su6tevremenno tolkova burzo da go i namrazi6....spored men vsi4ko mejdu vas e priklu4ilo i ne mislq,4e ti si se durjala gordo ili nadmenno,vse pak toi vi e vartql i dvete....imal e qsna predstava kakvo vur6i celi 3 meseca....prosto ne 4uvstvai vina..za6toto v tozi slu4ai posledniqt 4ovek ,koito trqbva da se obvinqva si ti.....opitai se da preodolee6 slu4iloto se...vsi4ko iziskva vreme..kolkoto po-malko vijda6 tova mom4e,tolkova po-burzo 6te premine6 prez tozi problem.budi sigurna,4e negovoto zaminavane e za dobro,a ne za lo6o.mn kusmet i uspeh..6te sleda temata za razvitie O:)

NerazreshenSimvol
09-16-2007, 07:21
Спрях да му говоря, колкото и да искаше той да му обърна внимание не го направих, болеше, болеше, не успях...И един ден разбрах, че той е заминал завинаги за своят град и може би няма да се видим никога повече с него, а дори сбогом не му казах исках дори само чао да му кажа и една обичкновенна прегръдка да му дам, отчаяна съм защото аз също имах вина, но бях горда и не я признах нито пред мен, нито пред никой, не се преборих с гордостта и егоизма си.Едва ли ще забрравя нощите с него, едва ли и той...АЗ знам, че той ще ме помни,защото имаше неща, коиото никое друго момиче не му беше дало, но едва ли някога ще ми се обади след дръзкото ми отношени към него.Той е прекалено горд към гордите хора като мен.Той отвръща винаги на удъра с удър, а аз знам, че го заболя много от държанието ми...знам.

Ще ти кажа БРАВО, за това че си спряла да му говориш и да му обръщаш внимание! =D> Заслужава си го, щом те е лъгал! Но знаеш ли какво не заслужава? Не заслужава, сега да изпитваш чувство за вина, да съжаляваш и да страдаш зарди него. Нима трябва да се чувстваш виновна заради това, че и ти си имаш гордост? Радвай се, че си е заминал, направил ти е услига, така по-лесно ще го забравиш. :wink:

09-16-2007, 08:27
dobre si napravila kato si sprqla da mu obra6ta6 vnimanie nqma stra6no ne si vinovna za ni6to

MiMcHeToOo
09-16-2007, 08:57
dobre si napravila kato si sprqla da mu obra6ta6 vnimanie nqma stra6no ne si vinovna za ni6to

и аз така мисля.. такъв тип момчета доста лъжат...

heartless*charm
09-16-2007, 12:08
dobre si napravila kato si sprqla da mu obra6ta6 vnimanie nqma stra6no ne si vinovna za ni6to

и аз така мисля.. такъв тип момчета доста лъжат...

мда...

09-16-2007, 12:21
Добре че си се отървала! Не се знае дали един ден нямаше да страдаш много повече от сега! Добре си направила и не си виновна за нищо, наистина такива женкари които са с две момичета или повече са създадени да разбиват сърца. Дано някой ден той съжалява и не повтаря тази грешка с друго момиче!

D3SP3RAT3
09-16-2007, 21:30
Искрено ви благодаря!Добре, че съм се отървала.Той се появи в точния момент и си замина също в много подходящ момент.ЗА което наистина съм късметлийка.Аз не заслужавах това, но честно казано не съжалявам, поне сега разбирам, че не съм го обичала, защото знам какво е да обичаш, но това любов не беше.Благодаря за всичко, което казахте е вярно.Сигурно никога повече няма да го видя, за което честно казано малко или много се радвам.Та аз дори не искам да му се обадя и то от гордост, но оправдана гордост.АЗ също имам вина, аз също лъгах, но защото знаех , че съм лъгана.аЗ му казах, че ако не ме беше лъгал и аз никога нямаше да го направя.Наистина ви благодаря, защото аз наистина нямам причина да се чувствам виновна и само мога да се радвам, че той си замина по един или друг начин от живота ми!Целувки!И ...се пригответе за следваща ми любовна история, дано тя е с хубаво начало и продължение, а не с лош край.. :smt006 :smt007