PDA

View Full Version : Как да му кажа?



gabi_94
09-16-2007, 07:10
Az sam na 13 i predi nqkolko meseca se zapoznah s edno mom4e! toi e na moqta vazrast i se razbirame dosta dobre (priqtelski). Ne sam i mislila 4e edin den vsi4ko shte se promeni i az shte se vlubq v nego! kogato sam blizo do nego toi se pravi na idiot i se darji stranno, no peiqtelkite mi kazvat 4e moje i da ne e zaradi men. ponqkoga kogato toi e s negovite priqteli i varvi sreshto men ako az ne mu kaja zdrasti i toi nqma da mi kaje. dali tova e lo6 znak?4esto v u4ilishte se zasi4ame i pogledite ni se sreshtat no i dvamata si mal4im a pak po skype si pi6em nai-razli4ni otkroveniq i vednaj toi mi kaz 4e sam edno ot malkoto mo mi4eta s koito se razbira tolkova dobre. Neznam kak da mu kaja 4e imam 4uvstva kam nego. toi bi kazal na priqtelite si i te shte mi se podigravat taka shte nau4at i vsi4ki ostanali i shte zapo4nat da me unijavat. ot druga strana si mislq 4e ako toi otgovori na moite 4uvstva shte bade razli4no. dali da mu kaja i da poema risk kato i bez tova vse nqkak shte izdarja unijenie oshte 1 godina, ili da raz4itam niakoi den toi da mi kaje. POMOGNETE MI!!! A I SPORED VAS DALI ME HARESVA (SPORED OPISANIETO)

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

LizZz
09-16-2007, 07:24
Az sam na 13 i predi nqkolko meseca se zapoznah s edno mom4e! toi e na moqta vazrast i se razbirame dosta dobre (priqtelski). Ne sam i mislila 4e edin den vsi4ko shte se promeni i az shte se vlubq v nego! kogato sam blizo do nego toi se pravi na idiot i se darji stranno, no peiqtelkite mi kazvat 4e moje i da ne e zaradi men. ponqkoga kogato toi e s negovite priqteli i varvi sreshto men ako az ne mu kaja zdrasti i toi nqma da mi kaje. dali tova e lo6 znak?4esto v u4ilishte se zasi4ame i pogledite ni se sreshtat no i dvamata si mal4im a pak po skype si pi6em nai-razli4ni otkroveniq i vednaj toi mi kaz 4e sam edno ot malkoto mo mi4eta s koito se razbira tolkova dobre. Neznam kak da mu kaja 4e imam 4uvstva kam nego. toi bi kazal na priqtelite si i te shte mi se podigravat taka shte nau4at i vsi4ki ostanali i shte zapo4nat da me unijavat. ot druga strana si mislq 4e ako toi otgovori na moite 4uvstva shte bade razli4no. dali da mu kaja i da poema risk kato i bez tova vse nqkak shte izdarja unijenie oshte 1 godina, ili da raz4itam niakoi den toi da mi kaje. POMOGNETE MI!!!
Майната им на другите,бе!!! :x Казвй му всичко и т'ва е!Другите нека си говорят!!!

09-16-2007, 08:11
Bqh v s16tata situaciq kato tvoqta. I az dosta se kolebah dali da mu kaja. Naskoro mu pisah i mu izqsnih ne6tata , za jalost oba4e toi mi bi 6uta.Estestveno sega vsi4ki znaqt ( to nali zn kliukite kak se razprostranqvat), no ne mi se e slu4valo nqkoi da me zaka4i ili da mi se podigrava , 4uvam gi tam 4e 6u6nat zad g1rba mi , ama ne mi puka. Ta spored men nai-dobre pogovori s nego i mu kaji kakvo 4ustva6, p1k ni6to ne gubi6. Nai-mnogo da te otreje i posle da se gledate kato izv1nzemni po koridorite i da se 4uvstva6 adski zle , no vremeto opravq vsi4ko :) Aide uspeh4e!

09-16-2007, 08:33
Da taka e no se strahuwam da ne izgubq priqtelstvoto ni i posle da me e sram da mu kaja i edna duma!

LizZz
09-16-2007, 08:37
Da taka e no se strahuwam da ne izgubq priqtelstvoto ni i posle da me e sram da mu kaja i edna duma!
А от какво ще те е срам? :-s

09-16-2007, 08:37
Da taka e no se strahuwam da ne izgubq priqtelstvoto ni i posle da me e sram da mu kaja i edna duma!

Osven tova se nalaga da se vijdame 4esto i 6te bade gadno i tapo, no nz, moje bi shte nameria na4in toi da razbere 4e go haresvam no ne ot men.

LizZz
09-16-2007, 09:08
Da taka e no se strahuwam da ne izgubq priqtelstvoto ni i posle da me e sram da mu kaja i edna duma!

Osven tova se nalaga da se vijdame 4esto i 6te bade gadno i tapo, no nz, moje bi shte nameria na4in toi da razbere 4e go haresvam no ne ot men.
Не така!Това не е начина!Казваш му го и т'ва е! :wink:

09-16-2007, 09:39
Shte te posavetvam da pogovorish s priqtelkite si!Te te poznavat nai-dobre i ako gi pomolish za savet sas sigurnost shte ti pomognat! :) :) :)

rashito0o
09-16-2007, 10:10
Мн Мраза като някой върви и ме клюкари насам натам ама не ми пука иначе кфо говорят хората за мен :!: Давай иди и му признай да не ти пука кфо каат др

heartless*charm
09-16-2007, 11:32
според мен момчето те харесва, но някакси не е достатъчно... и ако му признаеш, най-вероятно ще се уплаши и ще избяга...това разбира се не пречи да пробваш ;) защото мен ако питаш - няма какво да губиш. така или иначе вашето приятелство не се гради на мн платонични чувства и само ще се измъчваш ако мълчиш и не му признаеш истината ;)

Presley
09-16-2007, 11:45
Иэобщо не мисли эа реакцията на другите.Не ми се вярва да са чак толкова смотани,че да ти ске подиграват ,эащото харесваш някого! :shock: Просто някой път му предложи да иэлеэете на раэходка,на кафе или някаъде,където обичате да ходите и двамата,поговорете си и иэбери подходящ момент да му кажеш.Няма лошо да приэнаеш чувствата си,даже 4е по-добре.Хем ще ти олекне ,хем ще раэбереш дали нещо ще се получи.По-добре действай,вместо да седиш в неведение.А иначе не мога да преценя дали той те харесва.От 5 реда не се добива ясна представа.Ти си энаеш...и все пак ,кажи му.

GregoryHouse
09-16-2007, 12:19
Az sam na 13 i predi nqkolko meseca se zapoznah s edno mom4e! toi e na moqta vazrast i se razbirame dosta dobre (priqtelski). Ne sam i mislila 4e edin den vsi4ko shte se promeni i az shte se vlubq v nego! kogato sam blizo do nego toi se pravi na idiot i se darji stranno, no peiqtelkite mi kazvat 4e moje i da ne e zaradi men. ponqkoga kogato toi e s negovite priqteli i varvi sreshto men ako az ne mu kaja zdrasti i toi nqma da mi kaje. dali tova e lo6 znak?4esto v u4ilishte se zasi4ame i pogledite ni se sreshtat no i dvamata si mal4im a pak po skype si pi6em nai-razli4ni otkroveniq i vednaj toi mi kaz 4e sam edno ot malkoto mo mi4eta s koito se razbira tolkova dobre. Neznam kak da mu kaja 4e imam 4uvstva kam nego. toi bi kazal na priqtelite si i te shte mi se podigravat taka shte nau4at i vsi4ki ostanali i shte zapo4nat da me unijavat. ot druga strana si mislq 4e ako toi otgovori na moite 4uvstva shte bade razli4no. dali da mu kaja i da poema risk kato i bez tova vse nqkak shte izdarja unijenie oshte 1 godina, ili da raz4itam niakoi den toi da mi kaje. POMOGNETE MI!!! A I SPORED VAS DALI ME HARESVA (SPORED OPISANIETO)

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Ми според това описание може би има някфи симпатий щом пък ти и споделя лични неща...Тук има 2 вариянта 1вия да го чакаш той да направи нещо от което честно казано може да загубиш защото той може да си мисли че нямаш чувства към него...2рия е да рискуваш нали знаеш риск печели риски губи...ама първо прецени трезво дали си заслужава риска ! Кой от 2та вариянта ще ползваш зависи от това колко ти стиска...първо прецени дали си струва и ако да деиствай и не му мисли...е моят съвет...

Deni4ka93
09-16-2007, 12:33
Съветвам те от личен опит да НЕ МУ КАЗВАШ!
90% от случаите след като кажа на приятел, че го харесвам-той спира да ми споделя и вече не ме приема като приятелка, защото знае, че изпитвам нещо повече.
Ако твоя приятел изпитва нещо повече от приятелски чувства все някак ще ти го покаже. :smt006

MayKyTy
09-16-2007, 13:18
Съветвам те от личен опит да НЕ МУ КАЗВАШ!
90% от случаите след като кажа на приятел, че го харесвам-той спира да ми споделя и вече не ме приема като приятелка, защото знае, че изпитвам нещо повече.
Ако твоя приятел изпитва нещо повече от приятелски чувства все някак ще ти го покаже. :smt006
ухххх ами права си ама не съвсем щот е ми един от доста добрите ми приятели нон стоп ми праи някфи намеци но сме си наясно че това е просто лигавщина , а те са по-малки и ако се случи нещо такова тя може да го приеме твърде сериозно ..... но като цяло съм съгласна с мнението което съм цитирала ;)

Cleansing
09-16-2007, 13:40
Аз на 13 си играех пред блока още, тя тръгнала с мъже да ми се занимава. Малка си, каквото и да направиш ще сгрешиш, тук също няма да ти дадат кой знае колко правилен съвет.

gLoRiOuS_aNGeL
09-16-2007, 17:58
Gabi, znam kak se darji s teb i mislq 4e te haresva!Opitai se da se darji6 po-otpusnato s nego, no v nikakav slu4ai ne mu kazvai, 4e go haresva6!Taka samo 6te si donese6 nepriqtnosti!

ZaHaRcHe
09-16-2007, 18:11
Това че не ти казва здр ми е малко странно..Просто трябва да поговориш с него.Нека да не ти пука за другите..

09-16-2007, 21:10
Da taka e no se strahuwam da ne izgubq priqtelstvoto ni i posle da me e sram da mu kaja i edna duma!

Osven tova se nalaga da se vijdame 4esto i 6te bade gadno i tapo, no nz, moje bi shte nameria na4in toi da razbere 4e go haresvam no ne ot men. Виждам се с бившата ми приятелка по 6 часа на ден ... споко не е трудно да сте си приятели без чувства... КАЖИ МУ ГО ДИРЕКТНО в очите с прав текст ( не чсно )

babity
09-17-2007, 11:09
Божеее, Божее! Не че се мисля за нещо повече от някой, ама едва ви изчитам бозите... :-& Ми много ясно, че ще си мълчиш! Ако иска нещо ще си каже, не вярвам да е ням, прост, бавноразвиващ се... Аз съм го минала същото. И освен, че всичко си казвахме и бяхме неразделни, понякога ми даваше недвусмислени намеци, че имам шансове... Пропилях си учебната година в дилеми: "да му кажа или не? Това е въпросът." И кво? Една вечер ми след много скандали с познати и роднини си му казах всичко както е. Той каза, че е объркан и едва ли не засегнат защото ми е имал доверие през това време. Само си утрепах приятелството с него! Сега не си говорим, аз вече не му влияя, стана пълен "педерас", е*е му се та 2 вижда. В обобщение: НЕ МУ КАЗВАЙ! ЗАБРАВИ ГО И ДАВАЙ НАПРЕД!