PDA

View Full Version : Ако вече е прекалено късно..



09-16-2007, 08:37
Имате си приятелка, верни сте един на друг, никога не сте си изневерявали и помисляли да сте с друг. Вие имате заболяване на сърцето, което е слабо и немощно. Тя не знае затова, никой не знае затова, за да не го гледат със съжаление момчето. Един ден вие се разделяте, боли ви адски много от раздялата. Тя започва да се държи гадно с вас (не знайно защо), отблъсква ви, обижда ви.. и един ден това момче умира..Тя започва да се побърква от отношението си към него приживе, но вече е късно и не може да го върне, за да му се извини..Как бихте се почувствали?

neverand
09-16-2007, 08:41
не смятам да се влюбвам в момче,тъй че :-D
а инче,гадно,но не след като всичко свърши треа се съжалява.

maybelline
09-16-2007, 08:51
Как бих се почувствала,ако бях момчето?Ами малко мъртъв.Иначе ако бях момичето,бих се почувствала отвратително и щях да искам да съм сама цял живот може би...абе гадно е.Затова никога не се държа зле с хората,особено с приятеля си и с бившия си приятел (това не значи,че бившият не се държи гадно понякога).

MiMcHeToOo
09-16-2007, 08:53
ако бях момичето.. хм не знам... щеше да ме гони съвеста цял живот.. щеше да се чувствам много зле определено...

heartless*charm
09-16-2007, 11:54
дам, съвестта ми щеше да се обади яко :(

Deni4ka93
09-16-2007, 12:01
Може би ще ми тежи на съвеста...

09-16-2007, 12:03
ацкото огризние и като нищо някой да са побарка така ... но кой както си го направи

GregoryHouse
09-16-2007, 12:05
Имате си приятелка, верни сте един на друг, никога не сте си изневерявали и помисляли да сте с друг. Вие имате заболяване на сърцето, което е слабо и немощно. Тя не знае затова, никой не знае затова, за да не го гледат със съжаление момчето. Един ден вие се разделяте, боли ви адски много от раздялата. Тя започва да се държи гадно с вас (не знайно защо), отблъсква ви, обижда ви.. и един ден това момче умира..Тя започва да се побърква от отношението си към него приживе, но вече е късно и не може да го върне, за да му се извини..Как бихте се почувствали?

Бих си пръснал мозъка...съветвам те същото...и стига с тея филми...

09-16-2007, 12:10
Имате си приятелка, верни сте един на друг, никога не сте си изневерявали и помисляли да сте с друг. Вие имате заболяване на сърцето, което е слабо и немощно. Тя не знае затова, никой не знае затова, за да не го гледат със съжаление момчето. Един ден вие се разделяте, боли ви адски много от раздялата. Тя започва да се държи гадно с вас (не знайно защо), отблъсква ви, обижда ви.. и един ден това момче умира..Тя започва да се побърква от отношението си към него приживе, но вече е късно и не може да го върне, за да му се извини..Как бихте се почувствали?

Бих си пръснал мозъка...съветвам те същото...и стига с тея филми...

ABSOLUTNO! A I MEJDU DRUGOTO GREGORYHOUSE TVOITE MNENIQ SA SUPER! NA KOLKO SI GODINI I BI LI MOGAL DA MI DADE6 SAVET ZA MOQT PROBLEM? TARSI "KAK DA MU KAJA" OT GABI_94!

GregoryHouse
09-16-2007, 12:13
Имате си приятелка, верни сте един на друг, никога не сте си изневерявали и помисляли да сте с друг. Вие имате заболяване на сърцето, което е слабо и немощно. Тя не знае затова, никой не знае затова, за да не го гледат със съжаление момчето. Един ден вие се разделяте, боли ви адски много от раздялата. Тя започва да се държи гадно с вас (не знайно защо), отблъсква ви, обижда ви.. и един ден това момче умира..Тя започва да се побърква от отношението си към него приживе, но вече е късно и не може да го върне, за да му се извини..Как бихте се почувствали?

Бих си пръснал мозъка...съветвам те същото...и стига с тея филми...

ABSOLUTNO! A I MEJDU DRUGOTO GREGORYHOUSE TVOITE MNENIQ SA SUPER! NA KOLKO SI GODINI I BI LI MOGAL DA MI DADE6 SAVET ZA MOQT PROBLEM? TARSI "KAK DA MU KAJA" OT GABI_94!

Мерси за комплимента...доста по-голям съм от тебе...и да ей сега ще хвърля око и на твоята тема...

09-16-2007, 17:29
GregoryHouse съжалявам, че не ти е интересна темата, но за мен е важна. В случая аз съм момчето и се опитвам да погледна малко по напред в бъдещето с реалните последствия, които съм написал, за да разбера как ще се почувства момичето, което се държи ужасно, но има чувства към мен..

ZaHaRcHe
09-16-2007, 17:46
Ми бих се почувствала адски зле и бих се обвинявала за много неща . но живота продължава вс трябва да се преодолява макар и трудно

Cleansing
09-16-2007, 17:50
Ами да е казал! Сливи ли е имал в устата?

П.С. Много сапунки гледате!

DivoTo_KoTe
09-16-2007, 19:02
Тфа ми прилича на филма "a walk to remember"


иначе ще ми тежи на съвестта и ще се чувствам ужасно виновна

yuyuto
09-16-2007, 19:58
дам, съвестта ми щеше да се обади яко :(
Мдам, и моята също! :roll:

led_i_ogyn
09-16-2007, 20:12
Никога не бих постъпила така и съответно нищо няма да ми тежи, но ако все пак се случи не бих си го простила никога!

GregoryHouse
09-16-2007, 20:12
GregoryHouse съжалявам, че не ти е интересна темата, но за мен е важна. В случая аз съм момчето и се опитвам да погледна малко по напред в бъдещето с реалните последствия, които съм написал, за да разбера как ще се почувства момичето, което се държи ужасно, но има чувства към мен..

Опааа както го беше написал излизаше че си момичето...ъъъ ми как би могла да се чувства...осен виновна и както казах в предния пост


Бих си пръснал мозъка...

09-16-2007, 20:54
добре че имам имунитет към идиотщини

babity
09-17-2007, 11:12
ами аз не бих се държала зле с някой, който нищо гадно не ми е направил, независимо дали сме скъсали или каквото и да било. А дори и да го направя...не би имало смисъл да се побърквам, по тоя начин, нито нещо що променя, нито нищо. Преди да направиш нещо се мисли!

sasha_90
09-17-2007, 13:01
Ако бях на мястото но момичето щях да съжалявам,че съм наранила момчето.Ако изобщо бих постъпила като това момиче де.