PDA

View Full Version : За ефективните стачки на учителите



deskata1703
09-16-2007, 08:50
Ще се учи ли ако има ефективни стачки на учителите?

zloto
09-16-2007, 10:19
Не, ако не се постигне някакво споразумение между учителите и министъра относно заплатите... ефективаната стачка започва от 24ти и доколкото знам просто няма да пускат учениците в класните стаи --> няма да се учи

mid_get
09-16-2007, 11:28
Не, ако не се постигне някакво споразумение между учителите и министъра относно заплатите... ефективаната стачка започва от 24ти и доколкото знам просто няма да пускат учениците в класните стаи --> няма да се учи
Да, майка ми е чела, че учениците няма да имат право да посещават учебните занятия след започването на стачката, т.е. няма да учим :roll: Е, разбира се, ако има учители, които не стачкуват, ще трябва да влизаме в техните часове.

CuRly_Doll
09-16-2007, 14:06
da,ama ministara kazal,4e posle 6te ti orejat vakanciite :x ......i se pak ako ne se u4i pak 6e e zle

mid_get
09-16-2007, 14:16
da,ama ministara kazal,4e posle 6te ti orejat vakanciite :x ......i se pak ako ne se u4i pak 6e e zle
Да, де, 'що пък не?!? И от цялата работа ние сме най-потърпевши... #-o

Blab
09-16-2007, 14:20
da,ama ministara kazal,4e posle 6te ti orejat vakanciite :x ......i se pak ako ne se u4i pak 6e e zle
точно никога няма да ми съкратят ваканцията...хората ходят на курсове...или пък часове в събота - да забравят =;
Аз съм оптимистична, смятам, че ще се разберат до седмица...и ще си учим нормално...ох, дано...

09-16-2007, 15:59
Министъра много си е наточил ноктенцата на директорите на училищата, които стачкуват. Да му го набия в гъза на педераста смотан.

bqsna_teenagerka
09-16-2007, 16:29
da,ama ministara kazal,4e posle 6te ti orejat vakanciite :x ......i se pak ako ne se u4i pak 6e e zle
Да, де, 'що пък не?!? И от цялата работа ние сме най-потърпевши... #-o
тъй вярно!
аре ве дайте на у4ителите тва което искат,да не ни развалят на нас у4ението и ваканциите! да му еба и шибаната ситуация! тез намериха кога да протестират! ](*,) [-( :?