PDA

View Full Version : Странно...може би



09-16-2007, 09:42
Аз тоя път не търся съвет и не задавам въпрос... Просто реших да споделя едно мое, хм, прозрение да го наречем. Наскоро се замислих за момчетата, които са ме привличали преди или сега, някак си започнах да ги сравнявам... нали знаете вечния глупав въпрос "Какъв тип мъже/жени харесвате?" Та помислих малко и стигнах до странен извод- всичките ми "симпатии", гаджета, партньори, са невероятно различни един от друг като вид, но почти еднакви като поведение, излъчване, отношение с околните и изобщо...по характер /доколкото съм ги опознала де/ Интересното обаче е, че всичките изобщо не се вписват в категорията "готин пич", като ги погледнеш за пръв път изобщо не правят впечатление, обикновени момчета, с различни недостатъци във фасадата... Обаче като подвижиш с тях и почват да те кефят. И някак си... почват да ме кефят и физически. Странно е до известна степен, чувствала съм много силно сексуално привличане към хора, за които много момичета казват нещо от сорта "Ти луда ли си, точно с тоя ли намери"
Нали знаете, във всяка компания има Готиния пич, когото всички харесват, Веселия симпатяга, който е добър приятел на всички и е резервен вариант ако Готиния те отреже, както и едно мълчаливо обикновено момче, което винаги остава в сянка и винаги е сам... Обикновения- той е моя тип. Изненадващо е колко горещо може да стане с такъв човек. Гледаш го един такъв кротък, тих, заиграваш се с него на майтап...и изведнъж става :smt007
За какво го написах това, и аз не знам, просто се чудя дали и някой друг е като мен- да си пада по хора, които не влизат в разпространения еталон за красота.

09-16-2007, 10:58
az su6to sum takava.i 4estno da ti kaja tova ne mi e stranno,dori pove4e se stremq kum obiknovenite mom4ta,tezi ot kompaniqta,koito ne se izqvqvat s mn pari ili guzarii...tezi koito sa malko "po-ne-gotini" i malko nezabelqzani....povqrvaite mi,po-strahotni sa i ot drugite,ne6to kato "neotkrito sukrovi6te sa"

09-16-2007, 11:09
Еми и аз съм така - съгласна съм и с двете ви. Не е нужно всички да харесват момчето което ми допада, даже в повечето случаи приятелките ми ми казват: "Какво?! Точно тоя ли си харесала? Ти си луда!!! Кфо му е хубавото...?" Но аз просто откривам нещо интересно в привидно обикновените момчета - нещо необикновено. Тез Готините пичове в повечето от случаите имат егати самочувствието защото знаят че всяка може да бъде тяхна. Но знаете ли какво? Точно преди малко отрязах един от тъй наречените Готини само се чудя дале наистина не ме харесваше... :roll: Но както и да е - аз не изпитвам нищо към него... никакъв трепет, никакво очакване....

yellow_dress
09-16-2007, 11:41
ama kak, naistina li???!?! ne vi li kefqt tezi s oskubanite vejdi i brysnatite ryce !!!!!!!!!!!!!
na koi svqt jiveem!!!!!!! [-X



:-({|=

Made_of_Pain
09-16-2007, 11:51
То си е до психика... Харесваш човека => започва да те привлича сексуално.
Разни хора разни идеали. Какво щеше да стане, ако всички харесваха фешъни или всички харесваха кифли?
Щеше да е крайно еднообразно.
И адски тъпо, да не забравяме =)

09-16-2007, 12:09
ama kak, naistina li???!?! ne vi li kefqt tezi s oskubanite vejdi i brysnatite ryce !!!!!!!!!!!!!
na koi svqt jiveem!!!!!!! [-X



:-({|=

4esno kazano ve4e ne me kefqt oskubanite vejdi i mom4etata tip gei4eta,predi mn se kefeh na takiva sladuri,tiq gotinite pi4ove,no vsy6tnost pove4eto ne sa ni6to osobeno,v tqh nqma ni6to razli4no,ne sa interesni.sega6niq mi priqtel oba4e e strahoten,ima strq6en 4ar i ne e ot tozi tip i s men nqkak si izleze ot 4erupkata si i naistina e strahoten,obi4kam si teeee,toi si znae koi e:)