PDA

View Full Version : Треперя много гадно.. ;((



09-16-2007, 12:35
Хора, нашите няма да ги има една седмица. Днес заминаха.
С едно бифше гадже от 1-2 месеца се заричаме, че искаме да правим секс заедно, обаче до сега нямахме терен и не можехме да намерим. След като нашите ми сервираха, че заминават, се разбрахме с него утре вечер да дойде в нас. Сега чистя като луда, приготовления, ала-бала, всичко е на ниво, обаче имам един друг проблем. Не разбирам защо, днес, цял ден треперя кат' идиот. Взимам чаша с кола, ръката ми трепери, за малко щях да се улея, паля цигара (пуша по 2-3 една след друга) и ръката с цигарата ми трепери. Отидох до магазина - не мога да вървя в права посока, краката ми треперят... някакъв ужас е. Пих вода - продължавам да треперя. Да не би да е заради утрешния ден? Представям си ако е заради утре, утре какво треперене ще му го ударя. (Да отбележа, че не съм девствена и за сефте ей така треперя, не разбирам защо, някакви идеи имате ли защо се получава така и как да се успокоя?).
И, евентуално, ако и утре съм така, кажете какво да пия (вода, някво хапче ли не знам), за да съм спокойна. Много ми е кофти като треперя така и на представа си нямам какво ми има.
..

Момиче съм и преди 2 месеца навърших 17, ако се интересувате.

09-16-2007, 12:56
просто трябва да се настроиш психи4ески 4е вс 6е е ок
притеснена си и мислиш постоянно за тфа успокой се и си кажи 4е квот да стане 6е ти е яко и готоо :roll:

09-16-2007, 13:05
moje da pie6 valerian za uspokoenie. :wink:

09-16-2007, 13:09
Обади се на този твой бивш приятел и измисли причина поряди която той не може да дойде у вас.Гаранция че треперенето веднага ще ти мине :wink:

Mitizaro
09-16-2007, 13:18
Еля при мене да те успокоя 8-[

Made_of_Pain
09-16-2007, 13:40
moje da pie6 valerian za uspokoenie. :wink:


Имаше един виц...
Един човек се на*квал в гащите и решил да иде на лекар...
и доктора му дал нещо да пие, като му казал да се върне след 4 дни.
Човека така и направил, но нямало подобрение. Нещата се повторили, но този път доктора казал, че иска да прегледа пациента си след 3 дни.
Човека отишал, но пак бил без подобрение.
Тогава доктора му дал валериан и казал да иде пак на следващия ден.
Човека се върнал и когато лекарят го попитал как е, проблемният отговорил:
- ПА, се насирам, ама вече поне не ми дреме.

Та и може пак да си трепериш, но поне няма да ти дреме :smt005

Вълшебно хапче :lol:

ChRiSTiaNo_07
09-16-2007, 13:46
Успокой се бре дете :-({|=

VerryBerry
09-16-2007, 13:47
mnooogo si razvalnuvana...i mai-mai o6te vlubena v biF 6iq :roll:

Тази, която написа темата
09-16-2007, 13:49
Благодаря на всички, които писаха по темата (с малки изключения :mrgreen: ).
Сега треперя по-малко. Дори не се усеща. Просто направих марината за утрешното ястие след приключението, и се почувствах по-добре. Може би, това, че си мислех, че ще сбъркам някъде в приготвянето на храната ме притесняваше и може би заради това съм треперела. :D
Останаха още малко приготовления, надявам се утре да бъде прекасно. :D
Иха, аз за сефтето ми не съм се приготвяла така, както за утре. :D Мани мани. :D

Made_of_Pain
09-16-2007, 13:52
Благодаря на всички, които писаха по темата (с малки изключения :mrgreen: ).
Сега треперя по-малко. Дори не се усеща. Просто направих марината за утрешното ястие след приключението, и се почувствах по-добре. Може би, това, че си мислех, че ще сбъркам някъде в приготвянето на храната ме притесняваше и може би заради това съм треперела. :D
Останаха още малко приготовления, надявам се утре да бъде прекасно. :D
Иха, аз за сефтето ми не съм се приготвяла така, както за утре. :D Мани мани. :D



:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Темата трябва да се премести в Готварски раздел :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
И не пи от вълшебното хапче, а ? =/

Тази, която написа темата
09-16-2007, 14:24
Благодаря на всички, които писаха по темата (с малки изключения :mrgreen: ).
Сега треперя по-малко. Дори не се усеща. Просто направих марината за утрешното ястие след приключението, и се почувствах по-добре. Може би, това, че си мислех, че ще сбъркам някъде в приготвянето на храната ме притесняваше и може би заради това съм треперела. :D
Останаха още малко приготовления, надявам се утре да бъде прекасно. :D
Иха, аз за сефтето ми не съм се приготвяла така, както за утре. :D Мани мани. :D



:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Темата трябва да се премести в Готварски раздел :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
И не пи от вълшебното хапче, а ? =/
Хм, не пих. :D
Но може утре да пия. :mrgreen: :smt005

:D

Сериозно - утре май пак ще започна да треперя..

cskamoni4ka
09-16-2007, 14:40
Просто не се притеснявай и си мисли как всичко ще мине добре. :) После можеш да разкажеш.. :lol:

Чичо
09-16-2007, 14:56
Струва ми се, че прекалено наблягаш на подготовката за това събитие. Всъщност защо се стараеш толкова? искаш да се "представиш" перфектно ли? Ами я ако утре твоят приятел не дойде! Така очакванията ти стават все по-големи и рискуваш да се разочароваш.
Не му мисли много. Нека да има спонтанност и непринуденост без големи планове. По-добре се разходи някъде вместо да седиш в къщи и да мислиш какво още не си приготвила.

KILLAH_B
09-16-2007, 15:43
mi pii njkvo uspokoitelno

IGNGN
09-16-2007, 16:22
Кофти проблем-тичай бързо до аптеката за английска сол и разтвори 1-2 лъжички в чаша вода и до 10 мин трябва да ти мине! :wink:
баце ти луд ли си бе ,като пишеш поне поясни какво да прави с тая сол...пие ли се ,маже ли се...деа :smt011
проблема на момичето е психологически и решение за него с хапове няма!
единственото решение е да бъдеш оптимистка ,да помислиш колко хубаво ще ви бъде...и повярвай наистина ще бъде така!

Абре, шести, ти с някакво увреждане ли си бре?!
Като я разтваряш солта във вода какво можеш да я правиш освен да я пиеш? Да я смъркаш? Или може би да си я вчесваш в косата?
Проблема бил психологически и с хапове не се оправяло... да бе, едната нервност/истерия не може да се оправи с успокоително
Предлагам ти да си вкараш 100 грама морфин и да полегнеш някъде че да не се занимаваме с глупостите ти

bqsna_teenagerka
09-16-2007, 17:55
ами явно без да искаш си нервна и това те кара да трепериш...а може и да е заради нещо друго...но най вероятно е т притеснение което и ти не знаеш защо го имаш....настрой се психи4ески...сама трябва да се настроиш психи4ески за да се оправиш физи4ески

ZaHaRcHe
09-16-2007, 18:06
ха явно е зашото се вълнуваш .. това е споко
ахаха
аз кат чуя бившия си или като го видя започвам да трепера да си губя граматиката и ми омекват колената
хахах

Viktoriq_
09-16-2007, 18:14
Ми евалата тогава ! Дано да мине добре и да се похвалиш утре ! ;)