PDA

View Full Version : рейтинг или нещо подобно..?



асасд
09-16-2007, 12:53
мислите ли,4е ако се изместя в ново училище в града и понеже в старото съм имал много проблеми и съответно затова съм се изместил и в новото че ще се гаврят с мен? смисъл ако се разчуе от останалите,как се държали с мен в старото училище..има ли смисъл или цял живот да си трая отношението в настоящето си даскало като към животно...преместването дали ще е от полза или ше се разнесат слухове и тогава още по-лошо..?

Sweet__baby
09-16-2007, 12:55
Абе щом се държат лошо с теб, се премести в друго училище. Не е задължително да ги търпиш тия. Няма да те приемат новите ти съученици зле...Това няма нищо общо. Така че споко! :smt006

09-16-2007, 13:14
Хората се държат с теб както ти им позволяваш! Ако мислиш, че не можеш да се справиш с положението в сегашното се премести и започни начисто!

thefreak
09-16-2007, 13:40
мислите ли,4е ако се изместя в ново училище в града и понеже в старото съм имал много проблеми и съответно затова съм се изместил и в новото че ще се гаврят с мен? смисъл ако се разчуе от останалите,как се държали с мен в старото училище..има ли смисъл или цял живот да си трая отношението в настоящето си даскало като към животно...преместването дали ще е от полза или ше се разнесат слухове и тогава още по-лошо..?
То в едното щом е зле. Каква е гаранцията и в другото да не стане зле след време?
Смени си характера не училището.

09-16-2007, 13:42
'smeni si haraktera'
4akai,4e zabravih kude se prodavat harakteri na kilogram.

09-16-2007, 13:43
gleai "The New Guy" 8)

thefreak
09-16-2007, 13:44
'smeni si haraktera'
4akai,4e zabravih kude se prodavat harakteri na kilogram.
Казах да си го смениш, не да си купиш нов.
Щом си жалък, ще те тъпчат и на новото място.

09-16-2007, 13:52
interesno,a kakvo zna4i 'da si jaluk'? i kak se 'smenq' harakter? naistina,hubavu4ki ponqtiq izpolzva6,ama otkude si siguren,4e v slu4aq mom4eto e vinovno?ami ako v drugi sredi vsi4ko si vurvi po med i maslo i samo v klasa si ima problemi? kakvo 6te kaje6,a?

mid_get
09-16-2007, 13:57
Отношение като към животно... :shock: Ти уважаваш ли се? :-#

09-16-2007, 14:03
da,no te-ne

ArTanDra
09-16-2007, 14:08
Щом на едното място са те тормозили и на другото ще е така..надеждата ти е като свършиш училище в университета да не е така. А до тогава ще търпиш да те мачкат или ще се вземеш в ръце и не покажеш на класа си , че имаш уважение и достойнство към себе си :!:

thefreak
09-16-2007, 14:08
interesno,a kakvo zna4i 'da si jaluk'? i kak se 'smenq' harakter? naistina,hubavu4ki ponqtiq izpolzva6,ama otkude si siguren,4e v slu4aq mom4eto e vinovno?ami ako v drugi sredi vsi4ko si vurvi po med i maslo i samo v klasa si ima problemi? kakvo 6te kaje6,a?
Ще кажа, че се залъгваш.

09-16-2007, 14:14
4ovek,koito pi6e 'SIGNITURE', a ne SIGNATURE...kakvo da kaja za nego? 4e trugnal i suveti da mi dava..

thefreak
09-16-2007, 14:23
4ovek,koito pi6e 'SIGNITURE', a ne SIGNATURE...kakvo da kaja za nego? 4e trugnal i suveti da mi dava..
И познанията ми по английски имат връзка с темата, защото... ?

gabrielka@a
09-16-2007, 14:42
мислите ли,4е ако се изместя в ново училище в града и понеже в старото съм имал много проблеми и съответно затова съм се изместил и в новото че ще се гаврят с мен? смисъл ако се разчуе от останалите,как се държали с мен в старото училище..има ли смисъл или цял живот да си трая отношението в настоящето си даскало като към животно...преместването дали ще е от полза или ше се разнесат слухове и тогава още по-лошо..?
То в едното щом е зле. Каква е гаранцията и в другото да не стане зле след време?
Смени си характера не училището.
И аз мисля така!Ако им се даваш-ще се качват на главата ти и 20 училища да смениш!

pak sym az
09-16-2007, 14:56
lesno vi e na vas da otgovarqte taka,moje bi,za6toto nikoga ne ste izpadali v podobno polojenie,no moga da vi kaja,4e ste v gre6ka. ne e vupros na 'davane',te prosto re6iha da si namerqt '4ernata ovca' i go napraviha,no ne po moq vina. ok,nqmalo smisul da smenqm u4ili6te,ami kakvo-da ostana tam da mi sma4kat totalno vsi4ko hubavo li? az sum 4ovek,cenitel na hubavoto,znae6t kakvo e to i turse6t go,a tuk polu4avam samo podigravki. a ne ste li se zamislqli,4e moje da e ot zavist ili ne6to podobno? a ne samo vupros dali 'im se davam'. nqkoi ne6ta sa po-slojni,no uvi,qvno ne ste sposobni da gi proumeete. ami momi4eto,koeto bqha ubili v edno daskalo,4isto i prosto ot zavist i zloba-i to li e vinovno? ah,ne mislq,4e se zaemate seriozno da mislite po tozi vupros,za tova nqma i poveche da pitam. izhodyt i bez tova otdavna mi e qsen.

maanekena
09-16-2007, 14:58
Всичко зависи само от теб дали ще ге тормозят в сегашното или в ново училище.Ако се преместиш заради това значи ,че си страхливец който бяга като подплашено куче трябва да промениш това а не да се скриеш от реалността.Има и голямо значение кой клас си ако си някъде 6 7 проблема не е толкова сериозен до година две най-вероятно нещата ще се променят.

N0_feAR
09-16-2007, 15:09
gleai "The New Guy" 8)
междо другото филма е много добър и е за същия случей....гледай го, щете мотивира ;)
и да наистина като отидеш в новото даскало ще трябва да се промениш и да се покажеш в по-добра светлина...а не такъв какъвто си бил до сега. А ако си 7 клас изчакай така или иначе ще имаш изпити и ще се изместиш

thefreak
09-16-2007, 17:15
lesno vi e na vas da otgovarqte taka,moje bi,za6toto nikoga ne ste izpadali v podobno polojenie,no moga da vi kaja,4e ste v gre6ka. ne e vupros na 'davane',te prosto re6iha da si namerqt '4ernata ovca' i go napraviha,no ne po moq vina. ok,nqmalo smisul da smenqm u4ili6te,ami kakvo-da ostana tam da mi sma4kat totalno vsi4ko hubavo li? az sum 4ovek,cenitel na hubavoto,znae6t kakvo e to i turse6t go,a tuk polu4avam samo podigravki. a ne ste li se zamislqli,4e moje da e ot zavist ili ne6to podobno? a ne samo vupros dali 'im se davam'. nqkoi ne6ta sa po-slojni,no uvi,qvno ne ste sposobni da gi proumeete. ami momi4eto,koeto bqha ubili v edno daskalo,4isto i prosto ot zavist i zloba-i to li e vinovno? ah,ne mislq,4e se zaemate seriozno da mislite po tozi vupros,za tova nqma i poveche da pitam. izhodyt i bez tova otdavna mi e qsen.
Като не искаш да чуеш нашето мнение, защо го искаш?
Ти си загубеняк.
Около хората, на които завиждат, се тълпят хора да са им приятели от лицемерие.
А тебе всички те подритват, защото си жалък.

асасд
09-16-2007, 17:21
Хмм,е,такова мнение до сега не бях получавал :-) Добре,че разбрах вече каква е причината за всичко :lol: Да ти имам на отношението,ти идея си нямаш за какво става въпрос,ама айде. Приемам и твоето мнение. :-D

mid_get
09-16-2007, 17:37
Хмм,е,такова мнение до сега не бях получавал :-) Добре,че разбрах вече каква е причината за всичко :lol: Да ти имам на отношението,ти идея си нямаш за какво става въпрос,ама айде. Приемам и твоето мнение. :-D
Ами, честно казано - май никой не е наясно каква точно е ситуацията при теб :roll: Как очакваш някой да ти даде конкретен съвет? :?

ражур
09-17-2007, 11:32
Ами ако са такива идиоти за каквито говориш нещата ще се оправят само с БОЙ .Дори да няма кой да ти помогне ще се биеш сам,това е по-добрия вариянт отколкото да се оставиш да се бъзикат с тебе ей така.И да не ти пука какво ще стане после поне ще си знаеш,че не си им се оставил.

09-17-2007, 11:48
Според мен е най-добре да се преместиш в друго училище, микой няма да те тормози при положение, че дори не те познава, можеш да си намериш и много приятели.(може да има и много други в твоето положение) А докато се опознаете просто се дръж естествено, имай своето достойнство, не се изолирвай от останалите, смей се на шегите им и задължително се дръж възпитано, всички мразят онези лигави, тъпи и надути смешници. Ако съдя от това, което си написал мисля, че си свестне човек и предполагам, че ще те приемат съвсем нормално, а тези дето сега ти се правят на готини след време ще ги виждаш и ще им се смееш. Сигурна съм, че ще намериш истински приятели, просто бъди себе си и не се страхувай от никой, ако се наложи се защити с каквото можеш. Горе главата!!! :)

LofYou
09-17-2007, 12:47
Абе щом се държат лошо с теб, се премести в друго училище. Не е задължително да ги търпиш тия. Няма да те приемат новите ти съученици зле...Това няма нищо общо. Така че споко! :smt006

Съгласна съм =D>

09-17-2007, 17:29
s BOI 6te stane be pi4. Udrq6 edin 2-3 puti stabilno, sled tva drugite i da te stupat, ve4e 6te im ima6 straha ;)

09-17-2007, 17:49
Мдам, и аз бях така началото на миналата година. Но ми писна и фанах та пребих един от класа и мирна ралтата за известно време.Така всеки път по някой докат не спрат :twisted: :smt005

love_only_one_boy
09-17-2007, 17:59
4ovek,koito pi6e 'SIGNITURE', a ne SIGNATURE...kakvo da kaja za nego? 4e trugnal i suveti da mi dava..
И познанията ми по английски имат връзка с темата, защото... ?

Щото и той тр да каже нещо бе!! :-D Аааммиии не бе сериозно ако не се отнасят добре с тебе може и да е в теб проблема :wink:

09-18-2007, 09:20
ami prosto ne im se ostavqi we pi4,po4va6 da narejda6 i ti te kato po4nat,i ako re6at da ti sko4at zima6 edin stol pod raka i mqta6 da ne ti puka,moje i da qde6 malko boi,ama pone si se opanal,znam 4e na dumi e lesno a na praktika e trudno,ama prosto budi po-silen i po-smel,vse pak si muj druj se kato takav

find_m3
09-18-2007, 09:24
май наистина тряя да си смениш характера.Помисли си за какво те мачкат и йм покажи ,че не си намерен на улицата :P

asds
09-18-2007, 21:04
lesno vi e na vas da otgovarqte taka,moje bi,za6toto nikoga ne ste izpadali v podobno polojenie,no moga da vi kaja,4e ste v gre6ka. ne e vupros na 'davane',te prosto re6iha da si namerqt '4ernata ovca' i go napraviha,no ne po moq vina. ok,nqmalo smisul da smenqm u4ili6te,ami kakvo-da ostana tam da mi sma4kat totalno vsi4ko hubavo li? az sum 4ovek,cenitel na hubavoto,znae6t kakvo e to i turse6t go,a tuk polu4avam samo podigravki. a ne ste li se zamislqli,4e moje da e ot zavist ili ne6to podobno? a ne samo vupros dali 'im se davam'. nqkoi ne6ta sa po-slojni,no uvi,qvno ne ste sposobni da gi proumeete. ami momi4eto,koeto bqha ubili v edno daskalo,4isto i prosto ot zavist i zloba-i to li e vinovno? ah,ne mislq,4e se zaemate seriozno da mislite po tozi vupros,za tova nqma i poveche da pitam. izhodyt i bez tova otdavna mi e qsen.
Като не искаш да чуеш нашето мнение, защо го искаш?
Ти си загубеняк.
Haha,to4no tova imah predvid. Po princip sym sviknal vsi4ki da me haresvat. Imam dosta priqteli,obiknoveno sym centur na vnimanieto,du6ata na kompaniqta. Dosta hora me haresvat,NO ne i klasa mi. Eto za tova govoreh.
Около хората, на които завиждат, се тълпят хора да са им приятели от лицемерие.
А тебе всички те подритват, защото си жалък.