PDA

View Full Version : Обича ли ме още



09-16-2007, 13:13
Значи с гаджето ми, ходи ме от 2години и нещо и нещо се промени в него постояно повтаря ЩОМ МОГА БЕЗ ТЕБ, ЗНАЧИ МОГА И БЕЗ ТЕБ иначе аз много си го харесвам готин, забавен, купонджийя,.И така преди 2 месеца се запознах с едно момче с него излизах ме няколко пъти и ми каза че влюбен в мен на найсти с него тези дни дето се виждах ме ми беше, много хубаво с него.Но сега се двумя кой да избера щот тва момче дето го срещнах, ми се струва супер добре се държи с мен и на мен ми харесва това но още немога да му се доверя дали, наистина е влюбен в мен.Какво да правя кажете ми щот със гаджето ми явно сме си омразнали и затова и повтаря такива неща. :(

MayKyTy
09-16-2007, 13:21
1-во се научи да пишеш!!!
2-ро (и по темата вече) щом приятелят ти е казал така значи просто вече забрави че връзката ви ще просъществува още дълго ....

09-16-2007, 13:23
6tom moje i bez teb togava go ostavi da jivee bez teb.ako pove4e ti haresva noviq budi s nego.ti znae6 nai-dobre kakvi sa 4uvstvata ti kum dvamata.

heartless*charm
09-16-2007, 13:23
еми дам, малко е поумряла връзката с гаджето ти, но може би това все пак не е окончателния край...
лошо е, че излизаш с друг,докато си имаш гадже.
тва показва, че вече си се примирила с положението ...и нямаш намерение да се бориш за връзката си
но кво да ти кажа, май си права,кой знае... пробвай се с новия, ако не можеш да изтърпиш борбата за старата си връзка и съответно ЕВЕНТУАЛНАТА загуба в тази борба...

Cleansing
09-16-2007, 14:05
Едно 98% от младите не могат да обичат, така че защо въобще питаш? Момичетата обикновено си въобразяват че обичат, за да приличат на ония от сапунките, а момчетата и за това не си правят труда...

gLoRiOuS_aNGeL
09-16-2007, 21:01
Ami pomisli si koi ot dvamata obi4a6 istinski!

Mimka_sweet
09-16-2007, 21:05
Не.

koalka
09-17-2007, 08:46
Нормално е при толкова дълга връка по едно време нещата да се променят.Е, не при всички, но точно на тази възраст се случва...
Щом ти е добре с това момче, давай.Така и така вече се двоумиш, явно не са толкова добре нещата с приятеля ти.

Zodiac
09-17-2007, 08:50
ЩОМ МОГА БЕЗ ТЕБ, ЗНАЧИ МОГА И БЕЗ ТЕБ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Това е най доброто от всички изказвания който съм чувал :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

щто немога да разбера къв е смисала

babity
09-17-2007, 11:33
ЩОМ МОГА БЕЗ ТЕБ, ЗНАЧИ МОГА И БЕЗ ТЕБ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Това е най доброто от всички изказвания който съм чувал :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

щто немога да разбера къв е смисала

щото няма!?!?! :lol: :lol: :lol:

sasha_90
09-17-2007, 12:55
Щом се чудиш кой да избереш значи нещата между теб и приятелят ти не вървят.

MiMcHeToOo
09-17-2007, 12:57
1-во се научи да пишеш!!!
2-ро (и по темата вече) щом приятелят ти е казал така значи просто вече забрави че връзката ви ще просъществува още дълго ....

подкрепям.. :!:

GaBsI
09-17-2007, 13:03
След като искаш пробвай да видиш как е с новото момче. След раздялата с гаджето ти може и двамата да разберете, че се обичате или пък че е било по-добре да се разделите, кой знае :roll: ;)