PDA

View Full Version : Момичета, защо се правите сички на недостъпни



scorpias
09-16-2007, 13:35
Отговаряйте женски ,че ми е итнересно [-( [-( [-( [-( :-k :-k

sexa_na_kompleksa
09-16-2007, 13:38
Защото като се дърпаме от вас ви ставаме по-интересни и вие ни искате повече. :smt011

Cleansing
09-16-2007, 13:38
А ти с колко "женски" имаш опит, че да слагаш под общ знаменател по-голямата част от човечеството? Едва ли и самият Казанова би си позволил да преписва качества на абсолютно всички жени по света, нищо че е имал опит далеч по-голям от твоя.

Mainata ti
09-16-2007, 13:39
Точно аз не се правя, даже бих казала че ако някой ме харесва и аз го харесвам първа правя крачката. Доста често си признавам чувствата. Иначе не е много оферта и моето де, но такава съм си :)

heartless*charm
09-16-2007, 13:40
Отговаряйте женски ,че ми е итнересно [-( [-( [-( [-( :-k :-k

Докато използваш думата "женски", добро няма да видиш.

scorpias
09-16-2007, 13:42
Защото като се дърпаме от вас ви ставаме по-интересни и вие ни искате повече. :smt011
Да , но някой път доста прекалявате
В
:-k :-k :-k :-k :-k

sexa_na_kompleksa
09-16-2007, 13:43
Защото като се дърпаме от вас ви ставаме по-интересни и вие ни искате повече. :smt011
Да , но някой път доста прекалявате
Воубще женските са странни същества
:-k :-k :-k :-k :-k

Също като вас "мъжките" !

scorpias
09-16-2007, 13:44
Защото като се дърпаме от вас ви ставаме по-интересни и вие ни искате повече. :smt011
Да , но някой път доста прекалявате
Воубще женските са странни същества
:-k :-k :-k :-k :-k

Също като вас "мъжките" !
Айде сега ,айде ,не се отплесвайте от темата

sexa_na_kompleksa
09-16-2007, 13:45
Защото като се дърпаме от вас ви ставаме по-интересни и вие ни искате повече. :smt011
Да , но някой път доста прекалявате
Воубще женските са странни същества
:-k :-k :-k :-k :-k

Също като вас "мъжките" !
Айде сега ,айде ,не се отплесвайте от темата

Много си е по темата пък.

09-16-2007, 13:45
scorpi , otiai da cikli6 warcraft :oops:

MayKyTy
09-16-2007, 13:46
Ем аз като една ЖЕНСКА ще ти кажа че не всички се правят на недостъпни!!! А за отговор на въпроса ти ще кажа следното: има 2 варианта за тва защо НЯКОИ (не всички) се правят на недостъпни
1. Защото си грозен и прост и не искат да имат нищо общо с теб
или
2. Защото ги е страх че в момента в който станат твои вече не могат да ти предложат нищо заинтригуващо иии тва им е начина да ти задържат вниманието !!!

GregoryHouse
09-16-2007, 13:48
Отговаряйте женски ,че ми е итнересно [-( [-( [-( [-( :-k :-k

Пълен олигофрен си брат без никфа култура и мозък...дръвник дет цъка по цял ден компютърни игри и гледа сериали с извънземни...ми що щот да има тръпка бе за да е интересно...ебахти мноо ли е сложно ?!

VerryBerry
09-16-2007, 13:51
Отговаряйте женски ,че ми е итнересно [-( [-( [-( [-( :-k :-k

Пълен олигофрен си брат без никфа култура и мозък...дръвник дет цъка по цял ден компютърни игри и гледа сериали с извънземни...ми що щот да има тръпка бе за да е интересно...ебахти мноо ли е сложно ?!

na sa6toto mnenie sam ](*,)

09-16-2007, 13:53
Защото като се дърпаме от вас ви ставаме по-интересни и вие ни искате повече. :smt011
Да , но някой път доста прекалявате
Воубще женските са странни същества
:-k :-k :-k :-k :-k

Също като вас "мъжките" !

истината........ не нападай жените ( май в тфоя случай моми4етата ) те са по добрата част от човечеството

thefreak
09-16-2007, 13:54
Защото като се дърпаме от вас ви ставаме по-интересни и вие ни искате повече. :smt011
Колко се бъркаш само...
Просто накрая ни писва да ви гоним. Това е което постигате.

thefreak
09-16-2007, 13:55
Отговаряйте женски ,че ми е итнересно [-( [-( [-( [-( :-k :-k

Пълен олигофрен си брат без никфа култура и мозък...дръвник дет цъка по цял ден компютърни игри и гледа сериали с извънземни...ми що щот да има тръпка бе за да е интересно...ебахти мноо ли е сложно ?!
Колко ти е грешно мнението за геймърите си нямаш на идея просто....

Cleansing
09-16-2007, 14:01
Ми виж, сега, някой се правят на недостъпни ей така за спорта, други пък те виждат какъв си олигофрен, но не искат да те обиждат директно и не ти пускат!

scorpias
09-16-2007, 14:02
Не бе ,просто исках да пусна някаква тема със ЖЕНСКИ написано вътре да видя как ще реагирате
доста сте интересни в тоя форум определено
:-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Blab
09-16-2007, 14:03
Защото като се дърпаме от вас ви ставаме по-интересни и вие ни искате повече. :smt011
Всеки да говори за себе си(в 1л./ед.ч.)
На моменти се улавям, че се държа на дистанция, да не кажа отблъсквам мъжете...с незаинтересоваността си...чисто несъзнателно...не е нормално( 8-[ ) няк'ъв да ми се прави на смешник цяла вечер, а от мен...ник'ва реакция...Сега като ме види гледа да стои по-далеч...., а му бях навита......не знам, не мога да си го обясня сама на себе си, камо ли на други хора....

GregoryHouse
09-16-2007, 14:06
Отговаряйте женски ,че ми е итнересно [-( [-( [-( [-( :-k :-k

Пълен олигофрен си брат без никфа култура и мозък...дръвник дет цъка по цял ден компютърни игри и гледа сериали с извънземни...ми що щот да има тръпка бе за да е интересно...ебахти мноо ли е сложно ?!
Колко ти е грешно мнението за геймърите си нямаш на идея просто....

Мойто момче да не казвам голяма дума ама малко са игрите на който може би ще ме биеш...и никъде не съм казал че геймърите са тъпи просто тоя СУБЕКТ е мн тъп или мн малък...или и 2те :-D :-D :-D

thefreak
09-16-2007, 14:07
Отговаряйте женски ,че ми е итнересно [-( [-( [-( [-( :-k :-k

Пълен олигофрен си брат без никфа култура и мозък...дръвник дет цъка по цял ден компютърни игри и гледа сериали с извънземни...ми що щот да има тръпка бе за да е интересно...ебахти мноо ли е сложно ?!
Колко ти е грешно мнението за геймърите си нямаш на идея просто....
[color=red]
малко са игрите на който може би ще ме биеш
А тука колко бъркаш не е истина...

scorpias
09-16-2007, 14:08
Отговаряйте женски ,че ми е итнересно [-( [-( [-( [-( :-k :-k

Пълен олигофрен си брат без никфа култура и мозък...дръвник дет цъка по цял ден компютърни игри и гледа сериали с извънземни...ми що щот да има тръпка бе за да е интересно...ебахти мноо ли е сложно ?!
Колко ти е грешно мнението за геймърите си нямаш на идея просто....

Мойто момче да не казвам голяма дума ама малко са игрите на който може би ще ме биеш...и никъде не съм казал че геймърите са тъпи просто тоя СУБЕКТ е мн тъп или мн малък...или и 2те :-D :-D :-D
Нито едното нито другото


Виждам кой е тъпунгера да пише с червено за да го забелязват ,ама ако мислиш ,че някой се киорави заради тебе , в лъжа си

09-16-2007, 14:17
Отговаряйте женски ,че ми е итнересно [-( [-( [-( [-( :-k :-k

Пълен олигофрен си брат без никфа култура и мозък...дръвник дет цъка по цял ден компютърни игри и гледа сериали с извънземни...ми що щот да има тръпка бе за да е интересно...ебахти мноо ли е сложно ?!
Колко ти е грешно мнението за геймърите си нямаш на идея просто....

Мойто момче да не казвам голяма дума ама малко са игрите на който може би ще ме биеш...и никъде не съм казал че геймърите са тъпи просто тоя СУБЕКТ е мн тъп или мн малък...или и 2те :-D :-D :-D
Нито едното нито другото


Виждам кой е тъпунгера да пише с червено за да го забелязват ,ама ако мислиш ,че някой се киорави заради тебе , в лъжа си

RESPECT RESPECT RESPECT! Sloji go na mqsto

IGNGN
09-16-2007, 14:36
Защото като се дърпаме от вас ви ставаме по-интересни и вие ни искате повече. :smt011

Ахаха... мани ти
Като ми се дръпне некоя минавам към следващата и толкова
Благия Меч не може да чака :-D

09-16-2007, 16:18
Отговаряйте женски ,че ми е итнересно [-( [-( [-( [-( :-k :-k

Пълен олигофрен си брат без никфа култура и мозък...дръвник дет цъка по цял ден компютърни игри и гледа сериали с извънземни...ми що щот да има тръпка бе за да е интересно...ебахти мноо ли е сложно ?!
Колко ти е грешно мнението за геймърите си нямаш на идея просто....

Мойто момче да не казвам голяма дума ама малко са игрите на който може би ще ме биеш...и никъде не съм казал че геймърите са тъпи просто тоя СУБЕКТ е мн тъп или мн малък...или и 2те :-D :-D :-D
Нито едното нито другото


Виждам кой е тъпунгера да пише с червено за да го забелязват ,ама ако мислиш ,че някой се киорави заради тебе , в лъжа си i 6to nqkoi da ni sa "киорави" zarad nego?kat negovite mneniq sa mn po smisleni ot teb!I az kato JENSKA 6ti kaja 4e si mn prost!

simba007
09-16-2007, 16:29
aide sega da si imame uvajenieto ne vsi4ki sme takiva ima i izklu4eniq ama i mujete ste edni... nqmam dumi

slunceto
09-16-2007, 16:37
Защото като се дърпаме от вас ви ставаме по-интересни и вие ни искате повече. :smt011


и аз съм на това мнение!! а за момчетата,които казват че така накрая им писва.. еми значи не држите толкова много на това момиче,а просто искате да бъдете малко с нея,защото в даден момент ви е израдвала как е реагирала или сте намерили няколко общи неща и сте си казали че тази трябва да е и в същия момент,в която тя почне да се прави на недостъпна вие я заебавате и тръгвате след друга!!! :smt012 :smt012 :smt012 :smt012

Valar
09-16-2007, 16:39
По дестски въпрос към нас нямащ ли авторе!? :roll:

Ice_Queen_
09-16-2007, 16:45
Офффффффффф кво толкова има на думата женски бе да ви се незнае ?!?!
ЖЕнски , Мъжки и кво?!?!
Много сте заядливи значи..

Та - не само момичетата се правят на недостъпни-същото правят и някои момчета.Така е по интересно на моменти.

Cinderella_Story_Girl
09-16-2007, 17:51
Защото като се дърпаме от вас ви ставаме по-интересни и вие ни искате повече. :smt011
Колко се бъркаш само...
Просто накрая ни писва да ви гоним. Това е което постигате. Мда,но докато ви писне да ни гоните минава доста време.... =; :wink: Та момичетата се правят на недостъпни също така за да покажат на момчетата кой командва парада,пък найстина за 1 момче е интересно както е менкал момиче след момиче да попадне изведнъж на Майстора си!Абе свалянето като цяло си е купон :lol:

naMy4Ho_KoTe
09-16-2007, 18:16
Отговаряйте женски ,че ми е итнересно [-( [-( [-( [-( :-k :-k

Не се правим на недостъпни. Може би ти просто очакваш жената по-лесно да ти пусне. Ама не става така :roll:

ZaHaRcHe
09-16-2007, 18:27
Защото като се дърпаме от вас ви ставаме по-интересни и вие ни искате повече. :smt011
=D> =D> =D> =D>
+1

under_
09-16-2007, 18:44
shtot nali trebva da moderni kak.. :lol:

09-16-2007, 20:25
Отговаряйте женски ,че ми е итнересно [-( [-( [-( [-( :-k :-k

някои само се правят. други са. в повечето случаи е , за да привлекат внимание. понякога и заради друго.

yuyuto
09-16-2007, 20:31
Защото като се дърпаме от вас ви ставаме по-интересни и вие ни искате повече. :smt011
Точно! Но го правим само, когато видим, че е нужно, не всеки път! Също така не всички момичета го правят! :::

gLoRiOuS_aNGeL
09-16-2007, 20:37
Toq umnik, deto e avtor na temata i e taka dobar da ni nari4a JENSKI, trqbva nai-setne da razbere, 4e nie momi4etata se pravim na nedostapni, za da privle4em pove4e vnimanie!

flying_girl
09-16-2007, 22:18
Щото като сме недостъпни и сме ви по интересни нали се ревете че сме били курви и незнам какво още сега пък ревете що сме недостъпни

OtherDimension
09-16-2007, 22:21
Щото като сме недостъпни и сме ви по интересни нали се ревете че сме били курви и незнам какво още сега пък ревете що сме недостъпни

хуах.. така е

babity
09-17-2007, 10:54
Е да, ама нали като ти се даде веднага или чисто и просто ти се предложи ще кажеш, че е курва? Ама и ваш'та не е лесна...

zmey
09-17-2007, 17:32
Защото като се дърпаме от вас ви ставаме по-интересни и вие ни искате повече. :smt011
Да , но някой път доста прекалявате
Воубще женските са странни същества
:-k :-k :-k :-k :-k

Също като вас "мъжките" !


Също като вас "мъжките" !
Другия път !

Тази тема найстина е много интересна !
Браво на автора !

"Воубще женските са странни същества"
+1 :evil:

caRamelO_cHicA
09-17-2007, 17:42
Защото като сме недостъпни вие ни харесвате повоче ставаме ви по интересни нали уж ни мислите за курви и скучни докато ви играе по свирката мислите така а след това ви ставаме много забавни и интересни.

yuyuto
09-20-2007, 14:16
Щото като сме недостъпни и сме ви по интересни нали се ревете че сме били курви и незнам какво още сега пък ревете що сме недостъпни
Ама много точно казано!!! =D> :smt016

koalka
09-20-2007, 16:04
Не се правя на недостъпна...

elli4ka93
09-22-2007, 11:22
Стараи се да те спечелят трудно, за да те ценят когато те има и страдат когато те изгубят.<<<<<<<<<>>>>>>>>> ako iskate da znaete etova e int da si nedotapen i pri mene e taka nedostapnite mom4eta sa mi po int.a i ako se pak mn ti se opava da znae6 ne 4e se pravi na nedostapna prosto se opitva da te razkara po dobriq na4in.i taka seki si precenqva kakav iska da e :smt016 :smt016 :smt016

flowerlina
09-22-2007, 11:36
Защото като се дърпаме от вас ви ставаме по-интересни и вие ни искате повече. :smt011
Точно! Но го правим само, когато видим, че е нужно, не всеки път! Също така не всички момичета го правят! :::
+1

sasha_90
09-22-2007, 11:41
Обикновено ако се правя на недостъпна-съм такава.А пък и донякъде това си ми е средство да се предпазя от измамници.

FreeSpirit
09-22-2007, 23:05
Тука само на "женски" и "мъжки" ли я крате?
Абе не го ли разбрахте това -всички сме еднакви,от едно тесто сме замесе:)

hungry_vampire_f
09-23-2007, 06:13
Отговаряйте женски ,че ми е итнересно [-( [-( [-( [-( :-k :-k

Пълен олигофрен си брат без никфа култура и мозък...дръвник дет цъка по цял ден компютърни игри и гледа сериали с извънземни...ми що щот да има тръпка бе за да е интересно...ебахти мноо ли е сложно ?!
:lol: :lol: :lol: Добре му го каза

kael
09-23-2007, 08:03
Отговаряйте женски ,че ми е итнересно [-( [-( [-( [-( :-k :-k

Пълен олигофрен си брат без никфа култура и мозък...дръвник дет цъка по цял ден компютърни игри и гледа сериали с извънземни...ми що щот да има тръпка бе за да е интересно...ебахти мноо ли е сложно ?!
:lol: :lol: :lol: Добре му го каза пълен идиот вярно е че момичетата се правят на не достъпни но така донякъде стават по интересни .... но начина ти на задаване на въпроса говори за близка генетична връзка с нашия биологичен братовчед - неандерталеца

ivakavlad
09-23-2007, 08:21
и аз съм се питал същото някой казват за да има тръпка други че не се правят на недостъпни а че просто такъв им бил характера лично аз вече съм се уморил от тези момичета който се правят на недостъпни например да речем че обичам някое момиче(което е вярно де) и тя ме обича отивам и и казвам какво испитвам към нея а тя да ми каже нещо от сорта "мммм ще си помисля" немисля че има какво толкова да се мисли или испитваш нещо или не а не да ми каже че ще си "помисли", "може би" или каквото и да е друго подобно лично на мен ми се струва тъпо но това е лично мое мнение

П.П.Неговоря за всичко момичета а само за тези които както казвате "се правят на недостъпни"

^Sam90^
09-23-2007, 08:28
Момичетата се правят на "недостъпни", за да видят, дали на момчето наистина му пука. Ако направят играта малко по-трудна, ще си проличи, дали им се играе.
А и не искат да изглеждат лесни.

Борат
09-23-2007, 08:29
Защото като се дърпаме от вас ви ставаме по-интересни и вие ни искате повече. :smt011
мухахах верно си тъпа ЖЕНСКА :smt005
тия "недостъпните" никой нема да ги хареса и ще си останат стари моми доживот :lol: никой нормален мъж нема да си губи времето с "принцеси" като вас щом на другата маса има разгонени кучки които молят да ги ебнеш :-D

п.п. hungry_vampire_f е мноо тъпо парче [-(

ivakavlad
09-23-2007, 08:31
Момичетата се правят на "недостъпни", за да видят, дали на момчето наистина му пука. Ако направят играта малко по-трудна, ще си проличи, дали им се играе.
А и не искат да изглеждат лесни.

че е така така е но след време на човек му писва да се бори за всичко в тоя ш*бан живот а борбата за човек който обичаш почти винаги е болезнена(да некажа винаги)

kael
09-23-2007, 08:32
Защото като се дърпаме от вас ви ставаме по-интересни и вие ни искате повече. :smt011
мухахах верно си тъпа ЖЕНСКА :smt005
тия "недостъпните" никой нема да ги хареса и ще си останат стари моми доживот :lol: никой нормален мъж нема да си губи времето с "принцеси" като вас щом на другата маса има разгонени кучки които молят да ги ебнеш :-D

п.п. hungry_vampire_f е мноо тъпо парче [-( абе ти не си казхстанец ами маймуна песоглавец... ама той батко айнщайн го е казал "има 2 неща които са безкрайни космоса и човешката простотия, ама за космоса не съм толкова сигурен"

^Sam90^
09-23-2007, 08:33
Живота е бойно поле, тъй че ако не се научиш да се бориш, губиш. :) А и не е чак толкова тежко... ти го изкара все едно верно отиваш на война :lol:

Black_JAG_Bundy
09-23-2007, 08:34
щото са сууууперрррр тъпи същества (не хора) :-$
толкова мразят мъжете,но ние ще ви го върнем тъпкано :twisted:
времето на NO MAAM наближава :twisted:

ivakavlad
09-23-2007, 08:38
Живота е бойно поле, тъй че ако не се научиш да се бориш, губиш. :) А и не е чак толкова тежко... ти го изкара все едно верно отиваш на война :lol:

за мене е точно това една отвратителна кървава война можеби мисля така защото през целият си живот съм се борил почти сам с малко помощ от майками (закоето съм и благодарен) толкова съм страдал и съм преживял за да стана това което съм в момента можеби вече нямам сили да се боря за каквото и да било исчерпан съм и предпочитам вече да губя защото както споменах нямам сили да се боря за нищо

kael
09-23-2007, 08:38
щото са сууууперрррр тъпи същества (не хора) :-$
толкова мразят мъжете,но ние ще ви го върнем тъпкано :twisted:
времето на NO MAAM наближава :twisted: времето на тая идиотщина е минало преди 7/8 години ...........

^Sam90^
09-23-2007, 08:41
Живота е бойно поле, тъй че ако не се научиш да се бориш, губиш. :) А и не е чак толкова тежко... ти го изкара все едно верно отиваш на война :lol:

за мене е точно това една отвратителна кървава война можеби мисля така защото през целият си живот съм се борил почти сам с малко помощ от майками (закоето съм и благодарен) толкова съм страдал и съм преживял за да стана това което съм в момента можеби вече нямам сили да се боря за каквото и да било исчерпан съм и предпочитам вече да губя защото както споменах нямам сили да се боря за нищо
Звучиш много отчаяно. Не знам какво толкова може да ти се е случило, за да говориш така, но никога не трябва да се отказваш. След всяка буря, изрява дъга! Чакай дъгата и ще си по-добре ;)
А и не очаквай от един момент нататък всичко да е лесно... не. Винаги има и хубаво и лошо, просто трябва да се научиш да се радваш на хубавото и да преодоляваш лошото. :)

ivakavlad
09-23-2007, 08:48
принципно е така но бурята при мен не е оттихвала от години няма почти нищо хубаво в моя живот освен братми и майками всичко друго е един ад който е пълен с злоба, завист, хора които те подлагат на испитания а дори не се замислят какво си преживял и всичката тази болка просто неиздържам моята дъга скоро няма да изгрее

^Sam90^
09-23-2007, 09:39
принципно е така но бурята при мен не е оттихвала от години няма почти нищо хубаво в моя живот освен братми и майками всичко друго е един ад който е пълен с злоба, завист, хора които те подлагат на испитания а дори не се замислят какво си преживял и всичката тази болка просто неиздържам моята дъга скоро няма да изгрее
Хмм.. звучи доста гадно. И сега се отказваш, така ли? И като се откажеш, какво... ? :)

ivakavlad
09-23-2007, 09:48
принципно е така но бурята при мен не е оттихвала от години няма почти нищо хубаво в моя живот освен братми и майками всичко друго е един ад който е пълен с злоба, завист, хора които те подлагат на испитания а дори не се замислят какво си преживял и всичката тази болка просто неиздържам моята дъга скоро няма да изгрее
Хмм.. звучи доста гадно. И сега се отказваш, така ли? И като се откажеш, какво... ? :)

ще стана безчувствен(което вече е почнало да става) със сърце от лед и ще глеадам сано как да искарам прехрата си за нищо и за никой няма да ме интересува и ще живея сам както досега

Theoatguy
09-23-2007, 10:32
Отговаряйте женски ,че ми е итнересно [-( [-( [-( [-( :-k :-k

Щото са тъпи путки и изтърват.

SuPeRSlaDkA
09-23-2007, 10:35
Защото като се дърпаме от вас ви ставаме по-интересни и вие ни искате повече. :smt011 mhm :D

mimi_cunka
09-23-2007, 12:43
ami pravim se na nedostupni za da proverim do kolko edno mom4e iska da e s nas,za6toto kogato otreje6 nqkoi toi mn burzo bi se otkazal,no ako naistina te haresva 6te produlji da opitva da e s teb! :D

ivakavlad
09-23-2007, 13:29
ami pravim se na nedostupni za da proverim do kolko edno mom4e iska da e s nas,za6toto kogato otreje6 nqkoi toi mn burzo bi se otkazal,no ako naistina te haresva 6te produlji da opitva da e s teb! :D

а замисляли ли сте се че може на човек да са го отрязвали толкова пъти и вече като някоя му откаже (или както казвате"да се прави на недостъпна") той да мисли че неиспитва нищо към него и да се отчае тотално?

inSane_baby
09-23-2007, 14:52
хах зле си баткаа.. някоя не те харесала и те остаила или не ти пуснала и ти решаваш че всички момичета се прааат на интересни и недостъпни и що0? щото теб не те харесват... в извиняяяй ама проблема е в теб :smt011

ivakavlad
09-23-2007, 14:59
хах зле си баткаа.. някоя не те харесала и те остаила или не ти пуснала и ти решаваш че всички момичета се прааат на интересни и недостъпни и що0? щото теб не те харесват... в извиняяяй ама проблема е в теб :smt011

сега като се замисля май наистина проблемат е в мен защото съм прекалено доверчив и правя всичко за момичето което обичам да определено проблемът е в мен трябва да почна да се държа кото рапарчетата в квартала да се друсам, да нося смъкнати и раздърпани дрехи и да се държа с момичетата като моя собственост така определено ще тръгнат нещата :smt013 :smt011 :smt013

toshky
09-23-2007, 16:17
Шото като те отрежат.... и ти стават много по-интересни... и ги свалящ оше повече и повече и те се радват, че ги свалят много :D

candie
09-23-2007, 17:47
Отговаряйте женски ,че ми е итнересно [-( [-( [-( [-( :-k :-k

Щото са тъпи путки и изтърват.

Kaто ние сме тия, дето изтърват що толкова ви е яд като ви режем? :smt019 :lol: Правим се на недостъпни, за да разберем дали на мом4ето наистина му пука за нас, или просто е поредния пикльо дето се отказва при най-малката пречка :smt009
И най-вече аз бих отрязала някой дето се мисли за голямата работа, за да разбере, че на вас "мъжките" не може всичко дави се поднася на тепсия :smt097
Много важни станахте :smt029

ivakavlad
09-23-2007, 19:00
Отговаряйте женски ,че ми е итнересно [-( [-( [-( [-( :-k :-k

Щото са тъпи путки и изтърват.

Kaто ние сме тия, дето изтърват що толкова ви е яд като ви режем? :smt019 :lol: Правим се на недостъпни, за да разберем дали на мом4ето наистина му пука за нас, или просто е поредния пикльо дето се отказва при най-малката пречка :smt009
И най-вече аз бих отрязала някой дето се мисли за голямата работа, за да разбере, че на вас "мъжките" не може всичко дави се поднася на тепсия :smt097
Много важни станахте :smt029

Да и пак се слагат всичко под общ знаменател :smt013 от това което си написала стигам до извода че момчетата са нищо а виеяте най... :smt013 :smt013 :smt013 :smt013
опитвал съм се да променя такова мислене но нестава затова се отказвам да споря нито аз ще си променя мнението нито вие.
последно по темата според мен това да се правиш на "недостъпна" е пълна глупост човек може да се разбере какъв характер е само по изражението на лицето и мимиките (като характер всмисал исползвач, дали иска някоя за поредната броика или наистина испитва нещо към нея, чувствителен, наркоман и т.н. това се отнася и за момичетата) но явно не сте запознати много с психологията на човека за което немога да ви виня не всеки се вглежда в най-малкото нещо което може да се окаже най-важното така би ви било много по лесно да разберете какъв е човека срещо вас ама караи повече няма да споря защото няма да си променя мнението че това правене на "недостъпна" е пълна глупост