PDA

View Full Version : dali ima 0shte lubov?



09-16-2007, 13:55
mnogo sam obarkana v momenta i imam 4uvstvoto 4e vsichko pri men e golqma kasha. I iskam savet kak da Postapq. Znachi predi 3 meseca se razdelih s gadjeto mi i mnogo me zabolq ot tova mnogo plakah i stradah za nego, no toi neznaeshe tova toi si Misleshe 4e ne mi puka i taka. JIveem v edin kvartal. Uchim v edno daskalo.hodim na edni i sashti mesta. celiq mi jivot e svarzan s nego. Nqma mqsto kadeto da ne ida i toi da ne e tam. i tova oshte poveche mi prechi da go zabravq. Kogato se zapoznahme minalata godina az bqh prejivqla tejka razdqla i ne vlagah mnogo 4yvstva v tazi vrazka . no toi nqkak si me promeni i mislq 4e zapoznah s vreme da se privarzvam kam nego. Vseki den bqhme zaedno vapreki 4e toi postoqnno e zaet i vinagi namirashe vreme za men. pishehme si do kasno v skype. edna moq poznata mi beshe kazala mnogo loshi neshta za nego. Kogato mu kazah kvo mi e kazala si misleh 4e shte otricha do krai , no naprotiv toi kaza samo 'vsi4ko e vqrno' i ot tva mnogo me zabolq. No toi mi kaza 4e takav Bil predi da se zapoznae s men. sega se bil promenil. 4e tq taka govorila zashtoto zavijdala 4e sme zaedno i iska da se razdelim zashtoto go haresvala.I posle naistina se razbra 4e tva e bila celta i. i se sdobrihme. no sled nqkolko sedmici toi tragna na rabota i vse nqmashe vreme za men. a kogato imashe beshe za malko. az vse se drazneh ot tva no toi kazvashe vsi4ko shte minee. i na vsi4koto otgore ne stigashe rabotata a i futbola. tova bqha neshtata koito precheha.I taka po4nahme vse da se karame. toi sashto mi se sardeshe kogato izlizah s priqteli navan. a az kvo da kaja kato vse beshe ili na rabota ili na trenirovki. i taka edna ve4er se skarahme mnogoo gadno. i toi mi kaza 'nqma smisal' popitah go zashto? i toi kaza ne sme se vijdali ot tolkova vreme a kato se vidim samo se karame taka nemoje da prodaljava i az kazah da taka e. i VSI4ko svarshi takaa.mina se vreme az se praveh 4e ne mi pyka dori sebe si lajeh 4e ne mi pyka za nego. No kogato mi pisheshe po skype i kogato mu vijdah usmivkata razbrah 4e ne sam go zabravila.Nzz kvo mi napravi. I se chudq kvo da pravq da go zabravq li ili da se opitam da buda pak s nego. Vapreki 4e neiskam pak da stradam.:(( obarkanaa sam

09-16-2007, 13:59
ти дса не си поредната 15 годишна с приятел 20 и няколко годишен педофил ?

sexa_na_kompleksa
09-16-2007, 14:00
Опитай се да го збаравиш.Не ти трябва такава връзка.Продължавай да си внушаваш,че не ти пука - на края наистина няма да ти пука.Аз моя бившия така го збравих. :wink:

GregoryHouse
09-16-2007, 14:04
Не прави грешката да се събираш с него пак...той пак ще си ходи на работа и на тренировки и пак няма да има време какъф е смисълът...най - добре го забвари знам че е трудно (да не казвам невъзможно) и аз съм го преживявал но трябва налага се...

09-16-2007, 14:35
ami az se pravq 4e ne mi pyka kakto kazvam , no mi pyka. I samo az si znam kakva e Istinata. I tova e nai gadnoto da darjish neshto takova vatre v sebe si. A I sq kato Pochnahme daskalo kato shte go vijdam vseki den navsqkade i neprekasnato tova me plashi 0shte poveche , zashtoto lqtoto go vijdah rqdko , no ot sega natatak shte e vseki den i neznam dali shte moga da prodalja da se prestruvam. Toi veche ne hodi na Rabota , a za trenirovkite e samo za 2 4asa , no vse pak neiskam da razbira , 4e 0shte go 0bicham , zashtoto taka sigurno shte se radva 4e me e naranil tolkova a az sam go krila i sam se prestruvala 4e ne mi e pykalo.... no vse pak taka li da prodalja da stradam vseki pat kato se setq?

09-16-2007, 15:09
nali znae6 "lubovta zaslujava vsi4ko koeto pla6tame".mislq si 4e ako naistina obi4a6 tova mom4e trqbva da opita6 da si varne6 tova koeto si imala.trqbva sama da re6i6 kakvo da napravi6 i sled tova da ne sajalqva6 za re6enieto si.ako toi te obi4a 6te se promeni osobeno sled kato vednaj te e zagubil.znam kolko ti e trudno za6toto na men sa6to mi se slu4va ne6to podobno,no az ne se predavam do posledno 6te se borq pak kakvoto 6te da stava nali taka?pone 6te znae6 4e si opitala...a ako i sega ne se polu4i pone 6te razbere6 4e prosto ne e bil za teb i mislq 4e togava 6te ti bade po-lesno da prodalji6 napred

heartless*charm
09-16-2007, 15:15
Не прави грешката да се събираш с него пак...той пак ще си ходи на работа и на тренировки и пак няма да има време какъф е смисълът...най - добре го забвари знам че е трудно (да не казвам невъзможно) и аз съм го преживявал но трябва налага се...

този път съм съгласна с този заблуден човек :)

evilkaAaAa
09-16-2007, 17:20
nali znae6 "lubovta zaslujava vsi4ko koeto pla6tame".mislq si 4e ako naistina obi4a6 tova mom4e trqbva da opita6 da si varne6 tova koeto si imala.trqbva sama da re6i6 kakvo da napravi6 i sled tova da ne sajalqva6 za re6enieto si.ako toi te obi4a 6te se promeni osobeno sled kato vednaj te e zagubil.znam kolko ti e trudno za6toto na men sa6to mi se slu4va ne6to podobno,no az ne se predavam do posledno 6te se borq pak kakvoto 6te da stava nali taka?pone 6te znae6 4e si opitala...a ako i sega ne se polu4i pone 6te razbere6 4e prosto ne e bil za teb i mislq 4e togava 6te ti bade po-lesno da prodalji6 napred

аз пък си мисля, че ако направи това, което я саветваш ще и бъде още по трудно да го забрави :? .. незнам лично мнение

ZaHaRcHe
09-16-2007, 17:57
и аз бях така едно момче ..но ето че на него му писна да се караме и а на мен се да е на работ аи се разделихме адски мн страдам..Но какво да се направи всичко хубаво си има край.Ако той има чувства към теб можи д апоговорите да се съберете отново но.. ако няма..просто си намери друг

gLoRiOuS_aNGeL
09-16-2007, 22:05
Dokolkoto razbrah ste skasali po vzaimno saglasie!Mislq 4e kasno si se setila,4e go obi4a6 i ti lipsva mnogo!Probvai das go izbqgva6!Iztrii go ot skype ili spri da mu pi6e6!Vsi4ko svarzano s nego izhvarli!Ne hodi na mestata,kadeto toi hodi!S nqkolko dumi:Iztrii go ot jivota si!ako ne go zabravi6 samo s tova,to pone 6te si napravila edna kra4ka kam uspeha!Ako ne moje6-hvani si drug i 6te go zabravi6!!!