PDA

View Full Version : Това го знае всяко хлапе...



ЛудАтА
09-16-2007, 14:04
Айде 6те 4акам да ми дадете линк4е за песента от тва предаване...Мерси предварително O:) .

Blab
09-16-2007, 14:07
еее, аз реших, че ще обсъждаме предаването.....к'ви са тея "юристи" с нулеви познания...във всички области...много зле....като стана на 18 веднага отивам да им покажа как се печелят 18 хил. ::: злеее, злеее...
пп:песничката я нямам...

thefreak
09-16-2007, 14:10
Като учиш по-сложни неща простите се забравят.

Blab
09-16-2007, 14:17
Като учиш по-сложни неща простите се забравят.
Мхм, добре.Допускам, че си прав..., но юрист да не знае факти от история за 3-4-5-ти клас...и българин неразпознаващ "Татковина" на Славейков....леле....ужас...

thefreak
09-16-2007, 14:21
Препрочети горенаписаното от мен.
Явно не си го разбрала.

ЛудАтА
09-16-2007, 14:26
Уфф аз съм на 18-си ама за Одриско царство за 1-път 4ух в4ера ](*,) за Одринско да,ама за такова не бях 4увала нз Вие 4увалили сте :?: .Не е толкова лесно и да видим като стане6 на 18-си дали 6те отиде6 и 6те земе6 18 000 лв.Ама ина4е пак искам линк за песента мн е яка моляя виии [-o<

Shadow_Walker
09-16-2007, 14:34
Та..относно това Одриско царство, никога, ама никога не съм учил за него!В пети клас учехме за османското робство...Чувал съм го това царство, че било на тракийски племена ама само толкова...

Иначе играта не е лоша - наистина като се учат по-сложни неща и накрая най-простите се забравят и знанията от началния курс избледняват, особено като не ги ползваш.
Но учебната програма вече е различна и възрастните, че и някои от учениците не сме учили това, което сега се преподава в началния курс.....

Дразни ме това, че водещите са Иван и Андрей...ем в бтв само те ли са водещи?И сблъсък, и мюзик айдъл,и това...че и снощи някакви награди за реклама [-X

didivid
09-16-2007, 14:44
Уфф аз съм на 18-си ама за Одриско царство за 1-път 4ух в4ера ](*,) за Одринско да,ама за такова не бях 4увала нз Вие 4увалили сте :?: .Не е толкова лесно и да видим като стане6 на 18-си дали 6те отиде6 и 6те земе6 18 000 лв.Ама ина4е пак искам линк за песента мн е яка моляя виии [-o<
Ние го учихме в 7ми клас

ЛудАтА
09-16-2007, 14:49
Ахам ти се пак си 4увал ;-) явно има добри у4ители някъде в тая държава :P ..Като не използва6 дадени знания от преди години и особено с тая нова програма,ние у4ениците не ги знаем,а пък възрастните... :D ..А пък за воде6тите мен ли4но не ме дразнят готини лигавки опосум4ета са :lol: оба4ее явно от бтв са взели тях,,,за воде6ти 6тот праятт си4ките 6оута с по-голям реитинг...така предполагам поне 8-[

didivid
09-16-2007, 14:54
Ахам ти се пак си 4увал ;-) явно има добри у4ители някъде в тая държава :P ..Като не използва6 дадени знания от преди години и особено с тая нова програма,ние у4ениците не ги знаем,а пък възрастните... :D ..А пък за воде6тите мен ли4но не ме дразнят готини лигавки опосум4ета са :lol: оба4ее явно от бтв са взели тях,,,за воде6ти 6тот праятт си4ките 6оута с по-голям реитинг...така предполагам поне 8-[
Аз съм ТЯ!

ЛудАтА
09-16-2007, 15:05
Ок извинявай...ех не мога ти разкажя не съм добра там ,ама се се6там ,4е тфа сме го у4или...Не съм от Сф и следователно в тая 4алга дискотека не съм ходила да трупам знания :-D :-D :-D ...

09-16-2007, 18:24
Одриското царство се учи първо в 7-и после в 12-и клас. А Иван и Андрей са водещи по простата причина, че предаването е тяхно...

Shadow_Walker
09-16-2007, 19:55
потърси в нета за тоа Одринско царство, че ми стана мн любопитно :)не е одринско ами е Одриско - одриси - тракийско племе.

Одриското царство се учи първо в 7-и после в 12-и клас. А Иван и Андрей са водещи по простата причина, че предаването е тяхно...
И в 7 клас не се учи... :roll: е поне аз не съм го учил - най-много да е било споменато нещо, но до там.
Аз съм го чувал от една история на България и българските земи...
И хубаво като е тяхно предаването - пак е дразнещо.

09-17-2007, 12:31
И в 7 клас не се учи... :roll: е поне аз не съм го учил - най-много да е било споменато нещо, но до там.
Аз съм го чувал от една история на България и българските земи...
И хубаво като е тяхно предаването - пак е дразнещо.[/color][/i][/b]

Пич, не бъди нагъл! Защо ме накара да си вадя учебника от седми клас с 8-годишната прах по него? За справка на невярващите - "История на Стария свят", учебник за 7-и клас, изд. Анубис от В. Арнаудов и Ц. Цветански. Вярно, може да си учил по други учебници.

Предаването не го гледай, щом те дразни!

ЛудАтА
09-19-2007, 21:58
Абе ние сме у4или за Одринско ми напи6и в гоогле-то и 6те видите кжо излиза за тва...аз тва съм у4ила и съм от малък град ...така,4е аз за тва Одриско не съм 4увала...е то не е царство ,ама няа зн...просто тва бях 4увала..От де пък знаете,4е е тяхно предаването?!?

Blab
09-19-2007, 22:03
От де пък знаете,4е е тяхно предаването?!?
от надписите накрая :lol: + т'ва те сами си казаха, не е да нямат много предавания...

nedincetoOo
09-20-2007, 16:08
Одриското царство е обединение на някои от тракийските племена, образувано като държавно управление към края на 6 век пр.н.е. За основател на Одриското царство се приема Терес I. Държавата се развива при синовете му Спарадок и Ситалк, укрепва при управлението на Севт I и Амадок I, достига разцвет при Котис I. При следващите владетели Одриското царство отстоява независимостта си срещу претенциите на Македония и ударите на келтите. Макар и съюзник на римляните, през 2 век Одриското царство влиза в границите на римската провинция Тракия.

Другия път просто си отгърнете учебника по история. :D На мен лично историята, математиката и българския са ми любимите предмети, така, че ако още нещо ви затруднява. ;-) ;-) ;-) ;-)

caRamelO_cHicA
10-18-2007, 09:29
Предавеното е сладка и доста забавно кеф ми е да го гледам.Те некви юристи и важни клечки се правят на важни а да незнаеш нещо което се учи още в детската градина и трябва да го знаеш от обща култура е нямам думи.В едно от предаванията участваше една начална учителка и пълна скръб една проста задаца от 1 клас да неможе да реши егати.А незнам за вас но аз съм учила за Одриското царство още в 6 клас(нещо като допълнителен урок).А в 7 си имахме и раздел.

Rock &amp; Roll Queen
10-18-2007, 09:43
Предаването е пълна гавра с хората. Мноооооого е унизително да кажеш тъпотията, че не си по-умен от някое хлапе.

Борат
10-18-2007, 09:56
Аз честно да ви кажа мога да отговоря само на 1 от 10 въпроса :roll:
Наистина са много подвеждащи да ги е*а :x

CtrlAltDel
10-18-2007, 10:07
Снощи го гледах и останах леко разочарована. Идеята много ми харесва, но по дяволите имаше въпрос, свързан с музикални ИНСТРУМЕНТИ и Иван и Андрей почнаха да се бъзикат за един друг вид такива. Е, тва са деца бе, маа му стара! Предаване с деца! Няма място за такъв вид инструменти [-X !