PDA

View Full Version : koga tova nai-nakraq 6te svur6i



black_princess
09-16-2007, 15:49
vsi4ko zapo4na kogato se vlubih v edno mom4e slu4iha se mn raboti no po dobre da ne govora za tqh po-vajnoto e 4e naskoro zapo4nahme da se vijdame dosta 4esto i az se durja dosta studeno kum nego 1-viq put si li4e6e po-povedenieto 4e mu puka6e no posle kato 4e li mu be6e bezrazli4no vseki put se durji razli4no ne moga da razbera kakvo 4uvstva tova mn me izmu4va a nai-lo6oto e 4e 4uvstvam 4e o6te go obi4am nz kakvo da prava dali da produlja da se durja studeno kum nego i da 4akam za6toto ako naistina mu puka moje bi 6te predprieme ne6to ili puk da mu podskaja po-nqkukuv na4in za tova kak se 4uvstvam naistina nz kakvo da prava oburkana sum!!!

nata6ka
09-16-2007, 15:56
mi za kvo si se darjala kto py*ka ne moa da razbera .mi 6te se darji6 po taka 6te my pokaje6 4e ti pyka

black_princess
09-16-2007, 16:16
da ama ako toi me otblusne ako otnovo proqvi bezrazli4ie nz dali 6te moga da izdarja puk i kak po-to4no da mu pokaja 4e mi puka??? nie sme v 1 daskalo i nz za6to no imam 4uvstvoto 4e kato razbere 4e otivam nqkude i toi idva no ne moga da razbera dali mu puka ili mu e vse taq i za tva nz kak da postupa

black_princess
09-16-2007, 16:49
ne moga da mu kaja tva tui kato nie ne sme gajeta,nqkakvi drugi idei za6toto az suvsem se o4aqh s vseki den se obejdavam 4e go obi4am

BuBi008
09-16-2007, 17:48
Emi kakvo shte kajesh prosto da spresh da se durjish studeno s nego tui kato tova qvno go otbluskva i prosto da mu podhvurlqsh leki nameci ne vqrvam toi da ti e purviqt taiche bi trqbvalo da znaesh kak da nameknesh takiva neshta. Uspeh!

ZaHaRcHe
09-16-2007, 17:52
офф.. начи кат тее станаха мн падат си по някой а се държат кат к**** еми.. спи да бе момиче
ПП:махни си аватара че е кат моя хихихихихи

heartless*charm
09-16-2007, 18:23
еми ако трябва да съм честна, аз скоро допуснах същата грешка...
но за мен не беше грешка, защото изобщо не държах на човека, с когото се срещах...
за друг път да знаеш,че държанието в стил "ледена кралица" не помага мн мн , освен ако не искаш да откажеш момчето от себе си ;););)

black_princess
09-16-2007, 18:24
ПП:махни си аватара че е кат моя хихихихихи ami ako nqkoi trqa da si maha avatara tva si ti 6toto ti si go slojila sled men taka 4e... a kolkoto do {P}BuBi{P} mersi naistina 6e mi e nujen kusmet

ZaHaRcHe
09-16-2007, 18:36
ПП:махни си аватара че е кат моя хихихихихи ami ako nqkoi trqa da si maha avatara tva si ti 6toto ti si go slojila sled men taka 4e... a kolkoto do {P}BuBi{P} mersi naistina 6e mi e nujen kusmet
ам да кажем че не е след теб щото с него съм вече доста време тай че......

09-16-2007, 21:07
кажи му че те кефи ... искаш да сте нещо повече САВЕТ: НЕ ИЗПОЛЗВАЙ НАМЕЦИ НЕ БАДИ БЕЗРАЗЛИЧНА!!!! кажи му го в прав текст момчетата сме "малко" недосетливи така че ше трябва да използваш думата "обич"

GregoryHouse
09-16-2007, 21:11
Ъъъ мислиш,че можеш да го обичаш ?! По добре не мисли ами бъди сигурна...А ако си директна и те резне ше е кофти ддз...излизайте само 2мата без други няколко пъти и и виж как се държи...и не го обичаш а го харесваш (засега) има ОГРОООООООООМНА разлика...

gLoRiOuS_aNGeL
09-16-2007, 21:19
6te ti kaja kakvo mi se slu4i na men predi vreme!I az haresvah edno mom4e!Vseki pat se darje6e razli4no, no 4esto mi pokazva6e ,4e sam mu simpati4na!Priqtelkite mi me posavetvaha da mu pokaja,4e go harevam!Da,no sled kato sprqh da se pravq na nedostapna,ve4e ne mu puka6e za men!Pomisli si dali iska6 da jivee6 v edna krasiva laja ili v edna ne tolkova krasiva realnost!Ot druga strana-toi moje da te haresva i da go e strah da napravi parvata kra4ka!Sama preceni!Pojelavam ti uspeh!