PDA

View Full Version : На гаджето ми бившите приятели



"Анонимен"
09-16-2007, 18:22
Та ходя със едно момиче от 3 месеца и всичко е ОК.Но понякога като си говорим тя започва да ми разправя за предишните и гаджета и затова какво са правили докато са били заедно.И на мен ми е гадно въпреки че не го показвам пред нея.И само като си помисля че със един от тях учат заедно и ще прекарват в университета повече време от колкото със мен и ми става още по зле въпреки че тя ми казва че са само приятели.И знам че нищо не мога да променя и незнам как да постъпя.Мисля да поговоря със нея и да и кажа че не желая да чувам повече за бившите и още повече пък какво са правили и как се е чувствала със тях.Нормално ли е да се чувствам така и как бихте постъпили на мое място?

ZaHaRcHe
09-16-2007, 18:24
Това се казва ревност и е напълно нормално..Кажи и че ти става наприятно като ти говори за бившите си

heartless*charm
09-16-2007, 18:25
нормално е да се чувстваш така...
затова за бивши връзки с настоящи гаджета не се говори ;)
това е личната ми политика и досега не съм сбъркала ;)

under_
09-16-2007, 18:25
Neeeeeee,kak sha e normalno,ti si qko zasusal sha znaish!!
Burzo na doftor
Epa gowori i i ti za twoite bifshi ako ima takwiz i tq kato i stane gadno i sha spre,be,tolkoz li e daleche ot akula.
Razbiram da goworim za po-seriozni neshta kat svetoven mir i atomni bombi ma ti.. :lol:

FiRe_LaDy
09-16-2007, 18:28
Дразниш се защото ревнуваш ..... поговори с нея и и кажи,че не ти е приятно да слушаш за бившите и и дано да се усети и да спре да ти говори за тях.Иначе може да не го прави умишлено и да не иска да те нарани.Говори ... нищо не губиш!

IGNGN
09-17-2007, 00:00
Естествено че е нормално
Не е нормално момата да ти дъни главата с приказки за бившите си
Явно иска да промени нещо в тебе... не и се давай!

koalka
09-17-2007, 08:48
Както би постъпил ти - разговор.Нормално е, имате връзка, а тя те занимава с отминали неща.

"Анонимен"
09-17-2007, 09:49
Дам точно така ще направя но не искам да сбъркам, защото това ми е първата сериозна връзка.

lyly_lili
09-17-2007, 10:16
нормално е да се чувстваш така...
затова за бивши връзки с настоящи гаджета не се говори ;)
това е личната ми политика и досега не съм сбъркала ;)




Подкрепям казаното от heartless*charm...Тя едва ли иска да те дразнис това..сигурно просто не осъзнава че на теб ти е през к**А за бившите й гаджета :-D

sasha_90
09-17-2007, 10:20
Ето за това не трябва да се говори за бившите гаджета пред сегашните.Стават страшни сцени на ревност.

babity
09-17-2007, 10:23
Аз мисля, че трябва да спреш да обръщаш такова внимание...Ако те дразни, че говори за нещата, които са правили заедно кажи и го, но в никакъв случай не и забранявай съвсем да говори за тях, особено за тези, с които е в приятелски отношения. Все пак е по - добре тя да ти казва къде са били и какво са правили, отколкото тя да си мълчи и ти да умираш от ревност! Нали? :wink:

danio
09-17-2007, 11:05
Подкрепям казаното от heartless*charm...Тя едва ли иска да те дразнис това..сигурно просто не осъзнава че на теб ти е през к**А за бившите й гаджета :-D
Ми не ми е през оная работа за предишните и гаджета ако не беше така нямаше да ми е гадно.На никой не би му харесало да знае че на приятелката му и е било хубаво там със някакъв си защото почваш да се чудиш дали на нея и е добре със теб.

Аз мисля, че трябва да спреш да обръщаш такова внимание...Ако те дразни, че говори за нещата, които са правили заедно кажи и го, но в никакъв случай не и забранявай съвсем да говори за тях, особено за тези, с които е в приятелски отношения. Все пак е по - добре тя да ти казва къде са били и какво са правили, отколкото тя да си мълчи и ти да умираш от ревност! Нали? :wink:
Е аз и не смятам да и забранявам.Искам да знам с кой е била, но не и колко пъти са правили секс например или пък кога.

`Death`Whore``
09-17-2007, 11:06
Не е нормално да говори за тях постоянно. Но ако са И приятели, не е толкова ненормално...просто И кажи да спре и толкова.

marakuq_baby
09-17-2007, 12:45
Приятелката ти постъпва много глупаво :smt011 Поговори с нея сериозно и й кажи че не желаеш да знаеш всичките и любовни истории.Има си приятелки да ги обсъжда с тях.

MiMcHeToOo
09-17-2007, 13:02
Кажи и:"Сега си с мен и слабо ме интересува какви са били ,какво са правили и защо са го правили твойте шибани бивши гаджета"...Мойта,ако започне да ми говори за нейните бивши,ставам и си тръгвам и ще и кажа повече да не ме занимава с нея.....да се занимава с бившите..Щом ги споменава значи все още мисли за тях...

както винаги.. много точно изказване!

cskamoni4ka
09-17-2007, 18:26
Нормално е да ти е гадно.Поговори с нея и й кажи,че не ти е приятно да слушаш за бившите й приятели и я помоли ако може да си намери друга компания,а не да прекарва с тях времето си.