PDA

View Full Version : Пренебрегната



beautiful.soul
09-16-2007, 22:22
Имам сериозно гадже от почти година.. след месец ще станат толкова..
но има още едно момче в живота ми, което ме привлича.. изневерих на гаджето си с него, разбира се нищо повече от целувки...
от едно село сме.. пътуваме си заедно натам, връщаме се.. през цялото време сме заедно и ми е адски приятно и мога да кажа че има нещо което ме привлича в него, адски мил и търпелив.. въпроса е там че първоначално аз си му бях отдадена, прегръщах си го, целувах си го без никакви задръжки, тъй като отношенията ми с гаджето ми не бяха мн наред и аз търсих закрила и обич на друго място... е намерих го, но с течение на времето връзката ми със гаджето ми е наред и започнах да се държа по- сдържано и да се дърпам когато съм с другото момче... чувствах се гадно че постъпвам така..
Другото момче знае за приятеля ми още от самото начало и това не му пречеше да е с мен, но изведнъж реши че не можело така и трябвало да спрем да се виждаме за известно време ... тва ми дойде като гръм от ясно небе, тъй като хич не съм очаквала да се държи така, та на мен ми е толко приятно с него, едвам дочаквам уикенда за да заминем за село ... а сега кво стана.. каза че с мен му било толкова хубаво, че като се разделим му ставало адски гадно.. и донякъде заради това че си имам гадже с една дума че не съм негова.. и му се дърпам..
И аз си мисля че чисто и просто му е писнало от мен и моята компания и се опитва да се измъкне с тази глупава реплика, тъй като не е в негов стил да ми каже например "писна ми" или нещо такова..
не мога да разбера при положение че му е хубаво с мене, защо иска за известно време да не се виждаме... вижда ми се прекалено глупаво... но за пръв път се чувствам толкова пренебрегната... и използвана...

PoisoNGirL
09-16-2007, 22:30
Искаш ли честно мнение?Според мен ти си тази,която използва момчето.Или поне така изглежда в очите на околните и в неговите.Нали сама казваш,че другия знае за гаджето ти,но въпреки това е с теб.Да,явно наистина много те харесва.Но признай си сама ако си в неговата ситуация няма ли рано или късно да си кажеш "стига са ме правили на глупава.Ще сложа край на това!" ?Би си го помислила и би го направила без капка колебание.Той се чувства използван и не иска да наранява повече себе си и евентуално теб и гаджето ти.Е хубаво си си прекарала,но както сама си написала,когато нещата с твоя са започнали да се изглаждат си се отдрупнала нали? Остави другия на мира и обърни внимание на гаджето си,не го ли обичаш все пак.Поговори с другия да си останете приятели и това е.Спри се навреме,защото при двойните игри винаги има някой наранен...

beautiful.soul
09-16-2007, 22:31
Ти наред ли си?Пренебрегната?Аз си мисля че темата трябва да е к****......Ама хич не се осещаш....Не,не те пренебрегва.....нито иска да се измъкне,просто е неприятно като знаеш,че има и друг...А,и друго....използвам може да се нарече момчето с което се виждаш и не ти е гадже!

Мерси за отговора,, ама мисля че си твърдя краен/крайна.. може да съм всякаква но не съм к****...
просто потърсих малко обич и топлина на друго място, не можех да ги получа от гаджето си, получвах само безразли4ие... всеки има право да е щастлив

beautiful.soul
09-16-2007, 22:33
Искаш ли честно мнение?Според мен ти си тази,която използва момчето.Или поне така изглежда в очите на околните и в неговите.Нали сама казваш,че другия знае за гаджето ти,но въпреки това е с теб.Да,явно наистина много те харесва.Но признай си сама ако си в неговата ситуация няма ли рано или късно да си кажеш "стига са ме правили на глупава.Ще сложа край на това!" ?Би си го помислила и би го направила без капка колебание.Той се чувства използван и не иска да наранява повече себе си и евентуално теб и гаджето ти.Е хубаво си си прекарала,но както сама си написала,когато нещата с твоя са започнали да се изглаждат си се отдрупнала нали? Остави другия на мира и обърни внимание на гаджето си,не го ли обичаш все пак.Поговори с другия да си останете приятели и това е.Спри се навреме,защото при двойните игри винаги има някой наранен...

Отдавна спрях с тези игри, още преди месец сега само се виждаме приятелски .. не правим нищичко! Приятели сме ... и говорихме че не бива така, не е правилно и спряхме.. сега просто излизаме и пътуваме заедно .. не го изпозлвам, просто ми е много приятно с него, да говоря и да прекарвам времето си с него

PoisoNGirL
09-16-2007, 22:34
еми като искаш малко обич и не я получаваш от сериозния си приятел скъсай с него.Какво само ги разиграваш и двамата.Хем си виновна,а искаш някой да ти каже "еи,права си!" Права си според себе си,но това е защото не се замисляш за тях двамата.Ами ако ти си на мястото на момчето и винаги си втората?!Готино ли ще ти е? :smt018

beautiful.soul
09-16-2007, 22:38
еми като искаш малко обич и не я получаваш от сериозния си приятел скъсай с него.Какво само ги разиграваш и двамата.Хем си виновна,а искаш някой да ти каже "еи,права си!" Права си според себе си,но това е защото не се замисляш за тях двамата.Ами ако ти си на мястото на момчето и винаги си втората?!Готино ли ще ти е? :smt018

Не съм права, не постъпих и правилно, признавам!
и все пак не можа да схванеш моята мисъл... гаджето ми се държи супер мило вече с мен и ме прави адски щастлива, въпроса е там че чисто и просто аз искам да съм в добри отношения с другото момче .. разбира се само приятелски, нищо повече, защото нямам желание...
но той изведнъж реши че не бива да се виждаме

PoisoNGirL
09-16-2007, 22:39
Еми поне си намерила правилния отговор.Оставаш си с приятеля и всичко ти е на 6.Но само да ти кажа нещо : Във всяка връзка има моменти когато само ще се карате и ще имаш чувството,че не те обича.Недей всеки път да отиваш пи друг,защото така отношенията ви няма да се оправят.
п.с. нищо лично.Знам как се чувстваш.Била съм в твоето положение,но просто си казах еи няма да стане и смених момчето(ако заместим с твоя случай с момчето от село :D ).Всеки сам си избира щастието.добре помисли къде е твоето! :!:

PoisoNGirL
09-16-2007, 22:42
но той изведнъж реши че не бива да се виждаме

За да преодолееш някой е по-добре да не го виждаш изобщо известно време.Може и той да е на това мнение.

beautiful.soul
09-16-2007, 22:47
Ние си се караме постоянно, но просто тогава бях наистина отчаяна...
Вече свикнах с тези караници и не ми правят впечатление, така или иначе всичко се оправя:)
мерси че ми отделихте време :-D

PoisoNGirL
09-16-2007, 22:50
хихи няма проблем.Нали ти казвам бях преди време в твойта ситуация и знам,че не е лесно затова.Дано всичко да се нареди и да си истински щастлива :D

IGNGN
09-17-2007, 00:10
Ахахахаха... ТЯ се чувствала използвана :shock: :lol:
Направо така ме хвърли в оркестъра че си порезах носа на една от струните на някаква цигулка

simba007
09-17-2007, 03:12
za prenebregnata li se milsi6??? mnoo qsno 4e vtoriq 6te te zareje we ako iska6 si nameri o6te dvama trima i si gi smenqi prili4a6 mi na nekva kurva

RoSsY88
09-17-2007, 04:53
Ти имаш гадже що си с друг...нализ наеш че от два стола да не паднеш на земята...преенбрегната била а замсиялла ли си се че тва момче може да е осъзнало че не иска да е играчка и да си само енгова за тва се еотдръпнал...не ми казвай на 16 си нали или по зле по малка.....няма думи просто...оценявай тва дет имаш!

Zodiac
09-17-2007, 08:33
Искаш ли честно мнение?Според мен ти си тази,която използва момчето.Или поне така изглежда в очите на околните и в неговите.Нали сама казваш,че другия знае за гаджето ти,но въпреки това е с теб.Да,явно наистина много те харесва.Но признай си сама ако си в неговата ситуация няма ли рано или късно да си кажеш "стига са ме правили на глупава.Ще сложа край на това!" ?Би си го помислила и би го направила без капка колебание.Той се чувства използван и не иска да наранява повече себе си и евентуално теб и гаджето ти.Е хубаво си си прекарала,но както сама си написала,когато нещата с твоя са започнали да се изглаждат си се отдрупнала нали? Остави другия на мира и обърни внимание на гаджето си,не го ли обичаш все пак.Поговори с другия да си останете приятели и това е.Спри се навреме,защото при двойните игри винаги има някой наранен...


да и аз така мисла

koalka
09-17-2007, 08:38
А тогава защо си с гаджето ти, като не можеш да получиш елементарни неща от негова страна?Малко внимание....И го лъжеш.Еми, ок, не си права.Вместо да си доволна, че така се е получило, ти питаш защо сега не иска да сте заедно.Не знаеш причината, но може да е решил и да е осъзнал, че това, което правите не трябва да е така, ти си имаш приятел и може би се е отказал от теб.Според мен най-добре е да се разделиш с гаджето си, така и така отдавна нещата са приключили.Привлича те друг, приятно ти е с друг, а защо не бъдеш с онзи другия?

Mbp3eJlaH
09-17-2007, 08:49
Кви са тия курвенски работи бе ?
Не се разбирала с гаджето си и аиде веднага на друг, после тя била използванаха... аххахаьхьахьхаьхаьхаьхьхь кво др мога да кажа...
Ти някои ден като се ожениш и с мъжа си се скарате и ще си фанеш любоник ли ??? "заедно в добро и зло" помисли малко над тия думи.
Може би и гаджето ти си е имал проблеми и вместо да му помогнеш му слагаш рога.. тцтц

Barbie
09-17-2007, 09:25
На момчето му е писнало да е втори. Той е очаквал очевидно в някакъв момент да избереш между него и приятеля си. И търпението му се е изчерпало. Човек не може да чака безкрайно. Не разбирам, от какво толкова се оплакваш? :roll:

gLoRiOuS_aNGeL
09-17-2007, 14:20
Spored men si postapila mnogo ne4estno i s trima vi!E,da , posle si osaznala gre6kata si,no ve4e e bilo kasno!Razbira se vrazkata mejdu dvama du6i ne zavisi samo ot ediniq!Problema ti e tam,4e ti si mislila,4e mom4eto,koeto ne ti e gadje 6te bade s teb dokraq!No si sgre6ila!Moje bi toi ti e pokazval,4e te obi4a i te razbira i e 4akal da skasa6 sas staroto gadje,no sled kato ti ne si go napravila...moje bi e re6il da ne strada,zaradi nqkoi,koito ne go obi4a istinski...Sry,ama ne mislq,4e nqma da si go varne6...

sasha_90
09-17-2007, 14:32
Ти чуваш ли се?Ти пренебрегната и използвана?Ти която нараняваш не само гаджето си,но и другото момче.Другото момче се е усетило,че е сама играчка в твоите ръце.

MiMcHeToOo
09-17-2007, 15:23
Ти чуваш ли се?Ти пренебрегната и използвана?Ти която нараняваш не само гаджето си,но и другото момче.Другото момче се е усетило,че е сама играчка в твоите ръце.

:!:

H8_mE
09-17-2007, 16:15
Имам сериозно гадже от почти година.. след месец ще станат толкова..
но има още едно момче в живота ми, което ме привлича.. изневерих на гаджето си с него, разбира се нищо повече от целувки...
от едно село сме.. пътуваме си заедно натам, връщаме се.. през цялото време сме заедно и ми е адски приятно и мога да кажа че има нещо което ме привлича в него, адски мил и търпелив.. въпроса е там че първоначално аз си му бях отдадена, прегръщах си го, целувах си го без никакви задръжки, тъй като отношенията ми с гаджето ми не бяха мн наред и аз търсих закрила и обич на друго място... е намерих го, но с течение на времето връзката ми със гаджето ми е наред и започнах да се държа по- сдържано и да се дърпам когато съм с другото момче... чувствах се гадно че постъпвам така..
Другото момче знае за приятеля ми още от самото начало и това не му пречеше да е с мен, но изведнъж реши че не можело така и трябвало да спрем да се виждаме за известно време ... тва ми дойде като гръм от ясно небе, тъй като хич не съм очаквала да се държи така, та на мен ми е толко приятно с него, едвам дочаквам уикенда за да заминем за село ... а сега кво стана.. каза че с мен му било толкова хубаво, че като се разделим му ставало адски гадно.. и донякъде заради това че си имам гадже с една дума че не съм негова.. и му се дърпам..
И аз си мисля че чисто и просто му е писнало от мен и моята компания и се опитва да се измъкне с тази глупава реплика, тъй като не е в негов стил да ми каже например "писна ми" или нещо такова..
не мога да разбера при положение че му е хубаво с мене, защо иска за известно време да не се виждаме... вижда ми се прекалено глупаво... но за пръв път се чувствам толкова пренебрегната... и използвана...
I kak si izpolzvana ti?Mnogo interesno!Mom4eto ti e kazalo tova,za6toto to se 4uvstva izpolzvano,za6toto ne iska da te deli s nqkoi!Vse pak ili si s nego ili s drugiq!Ne moje taka da go razigrava6!I dvamata super qko gi precakva6!Na ediniq si mu izneverila,a na drugiq si mu dala naprazni nadejdi!Ama,4e si...!Za6to ne izqsni6 tova sus sebe si?

babity
09-17-2007, 16:35
Извинявай, не те познавам, нямам нищо лично към теб и т.н., но ролята, която ти играеш в цялата случка...на такива момичета аз казвам к*рви! Обичаш единия, мъчиш другия, лъжеш и двамата! Това е кофти!

monityY
09-17-2007, 16:40
ako pita6 men,ti nego si izpozlvala,i na mom4eto mu e do6lo uma i se e setil da te zareje ;) prosto go pitai,nie ot kude da znaem 6to te e zarqzal?da ne sme vra4ki :smt013

evilkaAaAa
09-17-2007, 17:13
еми честно казано и аз съм изпадала в подобно положение, разликата беше, че "другото" момче ме харесваше и въобще не го интересуваше това, че аз си имам приятел и искам да съм с него.. Съветвам те да се изясниш със самата себе и да разбереш дали наистина държиш на (уж) сериозния си приятел и ако е така остани с него и забрави другото момче, ако не скъсай с приятеля си и иди при другото момче :wink: Но както старите хора казват - Гледай от два стола накрая да не седиш на земята! :wink:

cskamoni4ka
09-17-2007, 18:10
Може би просто това момче е почнало да изпитва някакви чувства към теб и за да не бъде наранен(защото така ще стане,след като си имаш сериозно гадже) е решил да не се виждате.