PDA

View Full Version : Дайте малко съвети.



09-16-2007, 22:38
Здравейте. Има едно много готино момиче от моето даскало, което много ме кефи. Голяма е сладурана. Заедно сме в класа по Руски Език, но тя е в друга паралелка. Това няма значение. Аз съм на 17г, а тя предполагам на 16г. Сега ще сме 11 клас. Та нали ви казвам, че много ме кефи, но ходи с един доста по голям... има няма 22-23... Вчера я видях из града с него хванати за ръка. Стана ми малко кофти. Може ли да се направи нещо? :-k :|

PoisoNGirL
09-16-2007, 22:48
SWASTICA прав си,но само на половина.
За автора : Да,опитай се да я забравиш.все пак си има гадже и не е уместно да се бъркаш между тях.
Но SWASTICA не си прав/а за друго : Не всички момичета на 16 си падат по батковци на 22-23.Аз никога не съм примерно.Когато бях на 16,а и сега не гледам на колко е момчето,а какво е и как се държи с мен!Не слагаи всички под един знаменател.
А автора,ако много я харесвашсприятели се с с нея и чакай някой ден да зареже гаджето си и да ти объре внимание.Но това честно да си кажем е като да чакаш дъжд в пустиня.Успех все пак!

PoisoNGirL
09-16-2007, 23:18
ееееееее ти от едни проценти гледай в какво го обърна :-D май имаш навика да се бъзикаш с всичко и всички евала за което :wink:

PoisoNGirL
09-16-2007, 23:32
И аз си казвам каквото мисля,но гледам да не е по най-грубия начин.То така е по-интересно да те баннат,това означава,че си ги ядосал,което си е целия кеф :-D

MiMcHeToOo
09-17-2007, 12:26
И аз си казвам каквото мисля,но гледам да не е по най-грубия начин.То така е по-интересно да те баннат,това означава,че си ги ядосал,което си е целия кеф :-D
Мен ме баннват,защото ги тапя много ...незнаят как да ми отговорят и ме баннват :) Иначе да кеф е :D

еби ги бе нещастници, как ше те банват :-D

sasha_90
09-17-2007, 12:39
Остави я на мира поне докато си има приятел.Нали и на теб нямаше да ти е приятно някой да отнеме любовта ти.

09-17-2007, 15:13
А автора,ако много я харесвашсприятели се с с нея и чакай някой ден да зареже гаджето си и да ти объре внимание.Но това честно да си кажем е като да чакаш дъжд в пустиня.Успех все пак!Ама ние сме приятели. :wink:
А СашаІ90 е права. Така е не трябва да се бъркам, но ... айде ще чакам. 8)

ANTIHUMAN
02-25-2008, 12:57
И аз си казвам каквото мисля,но гледам да не е по най-грубия начин.То така е по-интересно да те баннат,това означава,че си ги ядосал,което си е целия кеф :-D
Мен ме баннват,защото ги тапя много ...незнаят как да ми отговорят и ме баннват :) Иначе да кеф е :D

Ти знаеш ли кво е да затапиш някого? :? Явно не! Просто ги дразниш затова те баннват :) Осъзнай се младежо 8)