PDA

View Full Version : Приятелят й почина, а ние се харесваме



09-17-2007, 09:01
Значи ... темата е абсолютно сериозна ...умолявам ви кажете ми какво да направа преди време 1 приятел почина ... а с приятелката му се харесваме от много време още от преди инцидента .... :smt010 :smt010 и се чудя какво да правя тя много ме харесва аз много я харесвам но някакси съвеста неми позволява точно сега имам нужда да мине още време... моляви кажете ми какво да правя ???


Moderated by krem4et0
т.1 и т.7 от Правилата на форума!

09-17-2007, 09:01
Отнесете се сериозно моля ви мн ми беше трудно да напиша тази тема...

Zodiac
09-17-2007, 09:08
споделете си мъките много добре и от тогава не мислете повече за него починал е неможе пак да се вурне такув е живота

thefreak
09-17-2007, 09:38
Ако си сигурен, че е мъртав действай.
Ако я е обичал твоя приятел, едва ли ще иска да страда.

GregoryHouse
09-17-2007, 09:44
Значи ... темата е абсолютно сериозна ...умолявам ви кажете ми какво да направа преди време 1 приятел почина ... а с приятелката му се харесваме от много време още от преди инцидента .... :smt010 :smt010 и се чудя какво да правя тя много ме харесва аз много я харесвам но някакси съвеста неми позволява точно сега имам нужда да мине още време... моляви кажете ми какво да правя ???


Moderated by krem4et0
т.1 и т.7 от Правилата на форума!

Мисля че засега си си отговорил сам...а за в бъдеще *thefreak e прав той е починал...и не мисля че би искал тя да остане сама...ако след време сте готови и двамата мисля че е ясно действай...

marakuq_baby
09-17-2007, 10:02
Ми вземете се-какво чакаш?Тя няма да седи вечно сама.Ако не с теб ще е с някой друг!

koalka
09-17-2007, 10:36
Може би трябва да мине извество време.Все пак помисли за нея, тя не може да е щастлива точно сега след такава загуба и определено няма да й е до това.

VerryBerry
09-17-2007, 10:43
zasega po-dobre ne barzaite,neka mine vreme-mesec,nqkolko..prosto taka 6te e po-dobre i za dvama vi :wink:

namina
09-17-2007, 10:43
Може би трябва да мине извество време.Все пак помисли за нея, тя не може да е щастлива точно сега след такава загуба и определено няма да й е до това.

babity
09-17-2007, 11:35
Тва дето ще го кажа е МНОГО грубо! Така или иначе човека си е заминал (което е много кофти) и вие трябва да го карате напред. Щом сте решили, че се харесвате, събирайте се.(нямам предвид на секундата!)

evilkaAaAa
09-17-2007, 11:46
няма нищо лошо в това да бъдете заедно просто аз ви саветвам да изчакате малко :wink: ще е по - добре и за двамата

MiMcHeToOo
09-17-2007, 13:12
Значи ... темата е абсолютно сериозна ...умолявам ви кажете ми какво да направа преди време 1 приятел почина ... а с приятелката му се харесваме от много време още от преди инцидента .... :smt010 :smt010 и се чудя какво да правя тя много ме харесва аз много я харесвам но някакси съвеста неми позволява точно сега имам нужда да мине още време... моляви кажете ми какво да правя ???


Moderated by krem4et0
т.1 и т.7 от Правилата на форума!

Мисля че засега си си отговорил сам...а за в бъдеще *thefreak e прав той е починал...и не мисля че би искал тя да остане сама...ако след време сте готови и двамата мисля че е ясно действай...

:!:

gLoRiOuS_aNGeL
09-17-2007, 14:32
Ot edna strana nego naistina go nqma ve4e,a 4ovek trqbva da gleda samo napred...No ot druga-savestta ne ti pozvolqva,a ne mislq,4e edna takava vrazka bi bila mnogo palnocenna!No ti za6to ne probva6 vse pak!Moje bi v na4aloto 6te e malko trudno,no ako se obi4ate istinski i se podkrepqte 6te preodoleete vsi4ko pomejdu vi i 6te badete 6tastlivi!Pojelavam ti uspeh!

sasha_90
09-17-2007, 14:34
Изчакай да се мине малко време.

09-17-2007, 14:34
Ако си сигурен, че е мъртав действай.
Ако я е обичал твоя приятел, едва ли ще иска да страда.
така си е

zaiobaio
09-17-2007, 19:18
според мен приятеля ти ще се радва ако има кой да се грижи за момичето му и ако има кой да я обича. така че когато и двамата се чувствате готови и искате да продължите напред- направете тази стъпка.
успех :smt006

drfatt
09-18-2007, 01:32
Значи ... темата е абсолютно сериозна ...умолявам ви кажете ми какво да направа преди време 1 приятел почина ... а с приятелката му се харесваме от много време още от преди инцидента .... :smt010 :smt010 и се чудя какво да правя тя много ме харесва аз много я харесвам но някакси съвеста неми позволява точно сега имам нужда да мине още време... моляви кажете ми какво да правя ???


Moderated by krem4et0
т.1 и т.7 от Правилата на форума!
Какво общо има съвестта ти? Ти искаш да ебеш нея, не мъртвия си авер. Стегни се малко, протегни ръка и вземи това, което искаш. А да, спести ми мелодраматичните си простотии, жалки са.

П.С. Приятелят му няма как да се радва, че ще има кой да се грижи за мацката, той е умрял. Мъртвите не се радват, нито страдат, защото са мъртви.

Необходима болка
09-18-2007, 17:26
Извинявай за глупавия въпрос, но приятеля й да е починал в катострофа с мотор!?

Hri$
09-18-2007, 17:29
Изчакай.Не бързай нищо няма да ви стане да поизчакате малко и двамата да се поокопитете след този инцидент.Особено тя.Ако избързаш прекалено може да я притинеш и нещо да се пречупи в нейните чувства. :wink: Бързата работа срам за майстора.После като се увериш че работата е безопасна действай смело.

RoyTheReaper
09-18-2007, 21:30
Няма никакъв проблем във връзката ви, но не бива да се бърза. Тя трябва да превъзмогне загубата му. Иначе ще е мъка и за двама ви. Когато му дойде времето.