PDA

View Full Version : Почина Робърт Джордан



ScionOfStorm
09-17-2007, 10:08
Вчера късно е починал Робърт Джордън, най-известен като автор на фентъзи поредицата "Колелото на времето".
Аз лично нямам думи, изключително ми е тъжно, това бе един от най-любимите ми писатели.
Нека почива в мир човека.

Хейдра.

OtherDimension
09-17-2007, 10:20
Нека почива в мир.

09-17-2007, 10:27
Аве,тоя слух циркулира переодично по блогове и клюкарски сайтове от поне 10 години ве.Човекът е жив и здрав,не се връзвайте.

ScionOfStorm
09-17-2007, 10:33
Слухът беше за болестта му, наистина е починал човека, и в Драконовата планина е написано, а там НАИСТИНА няма да се ебават. Ще видиш :)

namina
09-17-2007, 10:39
лека му пръст!

OtherDimension
09-17-2007, 12:26
Слухът беше за болестта му, наистина е починал човека, и в Драконовата планина е написано, а там НАИСТИНА няма да се ебават. Ще видиш :)

искам да те питам от името на един приятел : Знаеш ли дали е имал някакви записки и дали поредицата "Колелото на времето" ще бъде завършена??

ScionOfStorm
09-17-2007, 16:33
Да, доколкото знаем е събрал роднините си и им е разказал в рамките на няколко ЧАСА как да бъде завършена поредицата и всички детайли. Мисля, че жена му, Хариет, ще я завърши, тя и без това му помагаше за последните книги (може би затова не бяха кой знае колко добри). Важното е, че поредицата ще е завършена, нека чакаме :)

brain_stew
09-17-2007, 19:37
Иуууул!Тва е супер гадно бе!Обичах този писател..."Коелото на времето" е една от най-хубавите проедици, които съм чела...баси!
Тва е наистина кофти!Толкова талантливи хора си тръгват от този свят.....а никой не ги следва...тъжно е!