PDA

View Full Version : Най-силно желаем недостъпното



marakuq_baby
09-17-2007, 10:26
Не мислите ли че е така?Момчетата на живота ми са един бивш който скъсах много брутално и той ме намрази ](*,) , и едно адски хубаво момче,което пък ме отряза много брутално :smt010
В момента и двамата са ми голяма тръпка(а минаха две години)-не мога да ги забравя :shock: а имах през това време две връзки по 5 и по 9 месеца :!:
Според мен е така защото не мога да ги имам.Дали недостъпното е най-желано?Как мислите?Споделете ако имате изживявания по темата.

`Death`Whore``
09-17-2007, 10:27
Децата се стремят към недостъпното. Зрелите хора харесват това, което имат.

sasha_90
09-17-2007, 10:28
Да вярно е.Забраненото или това което нямаш е най-сладко.Изпитала съм го.

GregoryHouse
09-17-2007, 10:31
Децата се стремят към недостъпното. Зрелите хора харесват това, което имат.

+1 :!:


Не мислите ли че е така?Момчетата на живота ми са един бивш който скъсах много брутално и той ме намрази Brick wall , и едно адски хубаво момче,което пък ме отряза много брутално
В момента и двамата са ми голяма тръпка(а минаха две години)-не мога да ги забравя Shocked а имах през това време две връзки по 5 и по 9 месеца Exclamation
Според мен е така защото не мога да ги имам.Как мислите?Споделете ако имате изживявания по темата.

Ъъъ може ли годинки ?! Според мен не можеш да губиш...а да и се наслаждаваш да нараняваш хората...(първия случей).

Котарана
09-17-2007, 10:31
Аз пък най си желая моето момче, други не могат да ми привлекат вниманието, каквото и да направят. :-D

babity
09-17-2007, 10:33
Май има нещо вярно.. :roll: Пича си ми каза: "Аз теб никога няма да те обичам, независимо от обстоятелствата", ама аз още си се тръшкам и рева за него... :smt010 :smt010 :smt010

marakuq_baby
09-17-2007, 10:35
Децата се стремят към недостъпното. Зрелите хора харесват това, което имат.
Ако беше така едва ли щеше да го има твърдението че забраненият плод е най-сладък.Знаеш митът за райската градина предполагам ;-)
Ако се радваш на това което имаш-поздравления-няма по-хубаво от това.При мен обаче нещата не стоят така :smt010

koalka
09-17-2007, 10:35
Не мисля, че се стремя поне аз, към недостъпното.Или харесвам някой, или не.Иначе наистина са ти голяма тръпка, щом вече толкова време не са ти безразлични.

`Death`Whore``
09-17-2007, 10:37
Ако беше така едва ли щеше да го има твърдението че забраненият плод е най-сладък.Знаеш митът за райската градина предполагам ;-)
Ако се радваш на това което имаш-поздравления-няма по-хубаво от това.При мен обаче нещата не стоят така :smt010
Порасни, малката. Това ще оправи нещата. И може и да осъзнаеш, че няма нищо по-хубаво нещо да е твое, да го познаваш и да го цениш. А не да тичаш след някакъв, който те е отрязал или който си заебала, защото ти е скимнало.

Phoenixheart
09-17-2007, 10:37
тцтц хората са тъпи. не могат да оценяват нещата

marakuq_baby
09-17-2007, 10:39
Децата се стремят към недостъпното. Зрелите хора харесват това, което имат.

+1 :!:


Не мислите ли че е така?Момчетата на живота ми са един бивш който скъсах много брутално и той ме намрази Brick wall , и едно адски хубаво момче,което пък ме отряза много брутално
В момента и двамата са ми голяма тръпка(а минаха две години)-не мога да ги забравя Shocked а имах през това време две връзки по 5 и по 9 месеца Exclamation
Според мен е така защото не мога да ги имам.Как мислите?Споделете ако имате изживявания по темата.

Ъъъ може ли годинки ?! Според мен не можеш да губиш...а да и се наслаждаваш да нараняваш хората...(първия случей).
не се наслаждавам да наранявам хората...но да-не обичам да губя!

marakuq_baby
09-17-2007, 10:47
Ако беше така едва ли щеше да го има твърдението че забраненият плод е най-сладък.Знаеш митът за райската градина предполагам ;-)
Ако се радваш на това което имаш-поздравления-няма по-хубаво от това.При мен обаче нещата не стоят така :smt010
Порасни, малката. Това ще оправи нещата. И може и да осъзнаеш, че няма нищо по-хубаво нещо да е твое, да го познаваш и да го цениш. А не да тичаш след някакъв, който те е отрязал или който си заебала, защото ти е скимнало.
Не ми казвай да порасна!Попитах ви какво мислите по въпроса и дали ви се е случвало.Ти не мислиш така-ок-мерси за мнението!Обаче не съм искала да ми казваш кво да правя.Не сте вие хората които можете да съдите другите така че моля-или само изказвайте мнение по темата или по-добре не пишете :!:

Phoenixheart
09-17-2007, 10:48
хей само от загубите можеш да извлечеш нещо, победите не те учат на нищо. те са полезни, стига да не се превръщат в навик

`Death`Whore``
09-17-2007, 10:49
Не те съдя, казвам ти как може да осъзнаеш за какво става въпрос. Ти си една лигла, която заебава гаджето и решава, че умира за него, после някакъв И отказва и решава, че умира и за него..след това ходи месеци с момчета, към които не изпитва нищо...и през цялото време уж е луда по другите двама.
т.2 и т.9!
Кремчето

Phoenixheart
09-17-2007, 10:54
ми типично за тази възраст - не знае какво иска но го иска веднага

Iv4eTy
09-17-2007, 11:25
То си е като правило винаги човек иска това, което неможе да има ...

comics
09-17-2007, 11:41
Децата се стремят към недостъпното. Зрелите хора харесват това, което имат.
otkam mydrost, e vqrno, no 0tkum jiteiska poziciq, bi bilo hubavo da e istina..

gazarka
09-17-2007, 15:12
Децата се стремят към недостъпното. Зрелите хора харесват това, което имат.
abe 6te prestane6 li s povarhnostnite si mneniq?4estno adski me nervi6 ili otgovarqi bez da se zaqjda6 sus vsi4ki ili si trai!!!
po temata:vinagi zabranenite ne6ta sa po sladki

`Death`Whore``
09-17-2007, 15:14
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Но всъщност е жалко. Човек, който не се интересува от друго, освен да се ебе и да наранява хората, да казва на друг, че е повърхностен.

IGNGN
09-17-2007, 15:19
Децата се стремят към недостъпното. Зрелите хора харесват това, което имат.

Смачканите хора се задоволяват с това което имат
Останалите искат още без значение достъпно или не

едит:

Я кажи кой те смачка, зрело моме?

gazarka
09-17-2007, 15:21
Децата се стремят към недостъпното. Зрелите хора харесват това, което имат.

Смачканите хора се задоволяват с това което имат
Останалите искат още без значение достъпно или не

едит:

Я кажи кой те смачка, зрело моме?
hahaha,mai nqma6 mnogo fenove vuv saita `Death`Whore`` :lol: .lele evtina si mnogo!!!

IGNGN
09-17-2007, 15:27
Отговори ми на въпроса де

`Death`Whore``
09-17-2007, 15:31
И да ме мачкат, това какво те интересува всъщност? :smt017

IGNGN
09-17-2007, 15:37
Психолог ще ставам и искам да се упражнявам за т'ва се интересувам :-D

sexy_for_you
09-17-2007, 15:47
Май има нещо вярно.. :roll: Пича си ми каза: "Аз теб никога няма да те обичам, независимо от обстоятелствата", ама аз още си се тръшкам и рева за него... :smt010 :smt010 :smt010

И аз тъй :roll:

gLoRiOuS_aNGeL
09-17-2007, 19:05
Naistina tova,koeto ne moje6 da ima6,jelae6 nai-silno...No ne mislq,4e tezi dve mom4eta sa ti simpati4ni samo zaradi tova!Moje bi vav vseki edin ot tqh namira6 ne6to hubavo!Po-dobre da si pomisli6 kam koi izpitva6 po-silno privli4ane i da napravi6 vsi4ko vazmojno toi da se vliubi v teb!

kael
09-17-2007, 19:56
Не мислите ли че е така?Момчетата на живота ми са един бивш който скъсах много брутално и той ме намрази ](*,) , и едно адски хубаво момче,което пък ме отряза много брутално :smt010
В момента и двамата са ми голяма тръпка(а минаха две години)-не мога да ги забравя :shock: а имах през това време две връзки по 5 и по 9 месеца :!:
Според мен е така защото не мога да ги имам.Как мислите?Споделете ако имате изживявания по темата. виждам 4 бивши всеки ден ... не ми пука ... намерих си друга ... саветвам те същото

Blab
09-17-2007, 20:05
падам си по сервитьор - гей....'баси...дано поне е би 'бати...

IGNGN
09-17-2007, 20:07
падам си по сервитьор - гей....'баси...дано поне е би 'бати...


Ахахаха... нееее... т'ва ме разби :lol: =D>

Blab
09-17-2007, 22:18
падам си по сервитьор - гей....'баси...дано поне е би 'бати...


Ахахаха... нееее... т'ва ме разби :lol: =D>
а мен не [-( ...'баси...да не ми правеше мили очи и да ми върти бутилки 2 месеца...да си беше казал....не случайно да видя, че нежно масажира един по раменцето... :-# .....имам надежди за би :smt005

Philosopher
09-18-2007, 07:55
Никога не можем да оценим напълно това, което имаме, хората сме такива просто. Чуждото винаги е будило интерес и нас и ще буди... Всеки знае, че чуждото ни се услажда най-много. И след като получим "чуждото" отново не сме доволни достатъчно...

Barbie
09-18-2007, 09:02
Съгласна съм с Death Whore.

Не може единствената ти двигателна сила да е стремежа към нещо недостъпно. Особено по отношение на връзките и интимния живот. Човекът до теб не е ловен трофей. Манията към някого, просто защото не е твой, е по-скоро признак на ниско самочувствие и нужда от самодоказване, отколкото на някакви интимни чувства или привързаност. Човек трябва да търси партньор, който да може да задоволи емоционалните му нужди и да го направи щастлив и ако въпросната личност е безрезервно до теб, най-добре да оцениш късмета си.

Фактът, че ти визираш не едно, ами две момчета-мечта, на мен ми говори за несериозни тийн увлечения. Вярвам, че с времето човек започва да отсява хората, към които да храни по-нежни чувства и да ги подбира по съвсем различни критерии от...степента им на недостъпност.

marakuq_baby
09-18-2007, 09:31
[/quote]
Не ми казвай да порасна!Попитах ви какво мислите по въпроса и дали ви се е случвало.Ти не мислиш така-ок-мерси за мнението!Обаче не съм искала да ми казваш кво да правя.Не сте вие хората които можете да съдите другите така че моля-или само изказвайте мнение по темата или по-добре не пишете :!:[/quote]
не знам защо някой е изтрил по-голямата част от разговора ми с Death Whore.Ако го беше прочела щеше да разбереш за какво става въпрос!И прочети внимателн цитатът!!!!OK?

Barbie
09-18-2007, 09:49
Не ми казвай да порасна!Попитах ви какво мислите по въпроса и дали ви се е случвало.Ти не мислиш така-ок-мерси за мнението!Обаче не съм искала да ми казваш кво да правя.Не сте вие хората които можете да съдите другите така че моля-или само изказвайте мнение по темата или по-добре не пишете :!:
не знам защо някой е изтрил по-голямата част от разговора ми с Death Whore.Ако го беше прочела щеше да разбереш за какво става въпрос!И прочети внимателн цитатът!!!!OK?

Ако това е адресирано до мен, бих ти препоръчала ти да прочетеш моя пост. Не коментирам разговора ти с Death Whore, а въпроса ти, поставен в темата, както и отговора на Death Whore в началото, който намирам за кратък, ясен и смислен. Някакви други възражения? :-s

marakuq_baby
09-19-2007, 06:47
не съм казала ,че коментираш разговора ми с Death Whore.Казах ти да прочетеш това което съм и написала.Ти не коментираш темата, а моя частен случай.Въпросът ми беше кво мислите-дали недостъпното е най-желано,а не кво мислите конкретно по моя случай.Интересува колко от хората мислят като мен.Нямам нужда от съветници,нито пък искам някой да ме съди,анализира и да ми казва кво да правя.Не съм при психотерапевт.Ти въобще не ме познаваш,нито бившия ми,нито пък другото момче,нито знаеш каква е ситуацията така че не виждам какво изобщо коментираш.А на Death Whore обясних малко по-подробно за какво става въпрос и може да се каже ,че стигнахме до някакъв консенсус.Мисля,че бях достатъчно ясна и изчерпателна по въпроса.Пак повтарям или пишете по темата или въобще не пишете. :!:

Barbie
09-19-2007, 10:29
не съм казала ,че коментираш разговора ми с Death Whore.Казах ти да прочетеш това което съм и написала.Ти не коментираш темата, а моя частен случай.Въпросът ми беше кво мислите-дали недостъпното е най-желано,а не кво мислите конкретно по моя случай.Интересува колко от хората мислят като мен.Нямам нужда от съветници,нито пък искам някой да ме съди,анализира и да ми казва кво да правя.Не съм при психотерапевт.Ти въобще не ме познаваш,нито бившия ми,нито пък другото момче,нито знаеш каква е ситуацията така че не виждам какво изобщо коментираш.А на Death Whore обясних малко по-подробно за какво става въпрос и може да се каже ,че стигнахме до някакъв консенсус.Мисля,че бях достатъчно ясна и изчерпателна по въпроса.Пак повтарям или пишете по темата или въобще не пишете. :!:

Коментирам твоя конкретен случай единствено в предпоследното изречение от поста си. Всичко останало съм го написала като общо и принципно разсъждение, насочено пряко към заглавието и въпроса в темата.

`Death`Whore``
09-19-2007, 10:59
Темата е прекалено абстрактна. А и за всеки случай нещата стоят по много различен начин - може да става въпрос за човек, с когото си бил много време и ти си преебал нещата и да го желаеш, а може и да е някой, който просто не те иска.

marakuq_baby
09-20-2007, 07:57
не съм казала ,че коментираш разговора ми с Death Whore.Казах ти да прочетеш това което съм и написала.Ти не коментираш темата, а моя частен случай.Въпросът ми беше кво мислите-дали недостъпното е най-желано,а не кво мислите конкретно по моя случай.Интересува колко от хората мислят като мен.Нямам нужда от съветници,нито пък искам някой да ме съди,анализира и да ми казва кво да правя.Не съм при психотерапевт.Ти въобще не ме познаваш,нито бившия ми,нито пък другото момче,нито знаеш каква е ситуацията така че не виждам какво изобщо коментираш.А на Death Whore обясних малко по-подробно за какво става въпрос и може да се каже ,че стигнахме до някакъв консенсус.Мисля,че бях достатъчно ясна и изчерпателна по въпроса.Пак повтарям или пишете по темата или въобще не пишете. :!:

Коментирам твоя конкретен случай единствено в предпоследното изречение от поста си. Всичко останало съм го написала като общо и принципно разсъждение, насочено пряко към заглавието и въпроса в темата.
точно за него става въпрос.както и да е.надявам се вече всички да са разбрали ;-)

cherinka
09-20-2007, 09:18
Ами, според мен, ако сте прекалено големи оптимисти - нормално е да тичате след 'недостъпното', но ако сте реалисти и не летите в облаците - тогава напълно се съгласявам с изказването на Дет Уор. :D

phobia
09-20-2007, 09:52
Децата се стремят към недостъпното. Зрелите хора харесват това, което имат.
abe 6te prestane6 li s povarhnostnite si mneniq?4estno adski me nervi6 ili otgovarqi bez da se zaqjda6 sus vsi4ki ili si trai!!!
po temata:vinagi zabranenite ne6ta sa po sladki
Gazarka, не съм ти чела мненията, но ако съдя по този цитат, повърхностната си ти. Мнението на `Death`Whore`` не е субективно, а е факт.
Между другото, никаква критика не търпите. :|

tItEufFf
09-20-2007, 11:31
Естестествено, че недостъпното е най-желаното :? Просто, защото забранено, а отвътре ти идва да го искаш, да го имаш...

little_slobber_girl
09-20-2007, 14:56
недостъпното е най-сладко - факт =; ... но докъто чакаш и се надяваш на нещо което едва ли ще стане реалност някога,изпускаш толкова много възможности да бъдеш щастлива с някого когото можеш да имаш \:D/ ... в крайна сметка няма незаменими хора :wink: