PDA

View Full Version : Нови модератори...Или връзки във форумите...



New Moder
09-17-2007, 13:04
Така....как така хора с по едно две мнения стават модератори а....а хора с по 11300 мнения да си бият чукове....ДАли това е доказатлество за уменията им или е просто връзкарщина....
Гледах новите ви модератори и нещо май и тук така става....

Какво мислите връзки и ли способности?

Вие искате ли да сте модератор?

namina
09-17-2007, 13:08
обяснение:тия хора имат много стаж по други форуми......и...т.....н....
и за това са ги назначили,назначават се хора със опит :lol: не като мен пък камоли и теб...... :-D

щом са избрали 1 човек за модератор,значи той заслужава да е такъв!

belerofone
09-17-2007, 13:09
Склонен съм да се съглася май с теб и то от личен опит....Знам ли може хората да имат способностите да модерират....

Не съм забелязал новите модератори на тийнпроблем , но пък сега като ми обърна внимание....Аз си мислех , че е затворена група без нов ичленове....Как пък ги видя тея нещо бре....

belerofone
09-17-2007, 13:19
обяснение:тия хора имат много стаж по други форуми......и...т.....н....
и за това са ги назначили,назначават се хора със опит :lol: не като мен пък камоли и теб...... :-D

щом са избрали 1 човек за модератор,значи той заслужава да е такъв!

Не е съвсем така....За мен автора е по прав\а....Имам стаж във форуми и като модератор и като администратор....Все пак това е и образованието ми...но не се натискам да съм модератор....Дали те имат способности е уклнчиво....

Но пък обяснението е праводоподобно де....

namina
09-17-2007, 13:24
обяснение:тия хора имат много стаж по други форуми......и...т.....н....
и за това са ги назначили,назначават се хора със опит :lol: не като мен пък камоли и теб...... :-D

щом са избрали 1 човек за модератор,значи той заслужава да е такъв!

Не е съвсем така....За мен автора е по прав\а....Имам стаж във форуми и като модератор и като администратор....Все пак това е и образованието ми...но не се натискам да съм модератор....Дали те имат способности е уклнчиво....

Но пък обяснението е праводоподобно де....







първо тря станеш мега-фен за да се мод :wink:

Decu
09-17-2007, 13:27
обяснение:тия хора имат много стаж по други форуми......и...т.....н....
и за това са ги назначили,назначават се хора със опит :lol: не като мен пък камоли и теб...... :-D

щом са избрали 1 човек за модератор,значи той заслужава да е такъв!

Не е съвсем така....За мен автора е по прав\а....Имам стаж във форуми и като модератор и като администратор....Все пак това е и образованието ми...но не се натискам да съм модератор....Дали те имат способности е уклнчиво....

Но пък обяснението е праводоподобно де....







първо тря станеш мега-фен за да се мод :wink:

Глупости :-s

namina
09-17-2007, 13:32
обяснение:тия хора имат много стаж по други форуми......и...т.....н....
и за това са ги назначили,назначават се хора със опит :lol: не като мен пък камоли и теб...... :-D

щом са избрали 1 човек за модератор,значи той заслужава да е такъв!

Не е съвсем така....За мен автора е по прав\а....Имам стаж във форуми и като модератор и като администратор....Все пак това е и образованието ми...но не се натискам да съм модератор....Дали те имат способности е уклнчиво....

Но пък обяснението е праводоподобно де....







първо тря станеш мега-фен за да се мод :wink:

Глупости :-s








верно си е май :D

OtherDimension
09-17-2007, 13:33
не е вярно, има модератори без нито едно мнение
темата е тъпа, ае лок

namina
09-17-2007, 13:36
ае лок
=D>

techCandy
09-17-2007, 13:43
Елементарно е, сайта има нови собственици, никви връзкарщини няма.
Новите собственици си назначават новите модератори от техния екип, чисто и просто.

Disrespect
09-17-2007, 14:20
за кво толкова искате да ставате модове? супер тъпо е...всички ви мразят :lol:

FelisDirus
09-17-2007, 14:36
за кво толкова искате да ставате модове? супер тъпо е...всички ви мразят :lol:


:smt023

^Sam90^
09-17-2007, 14:38
Мисля, че властта е привлекателна ;) Аз също съм имал желание, но след като видях колко е трудно... вече не толкова :Р
Новите почти не се вясват тук, не ги познаваме, не си говорят с нас... не са като старите. А пък и не вършат кой знае колко работа...
както и да е де, темата е за лок :Р

Impressive
09-17-2007, 14:48
ВЛАСТ!!! :twisted: ИСКАМ НЕОГРАНИЧЕНАТА ВЛАСТ НА МОДЕРАТОРСТВОТО! МУХАХАХАХАХА :twisted: :twisted: :twisted:





lock http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/023.gif

belerofone
09-17-2007, 14:49
Еми хайде да я локват де....Това доказва че искат да ги коментираме..а и май не им пука което е хубаво...

Reed
09-17-2007, 14:50
обяснение:тия хора имат много стаж по други форуми......и...т.....н....
и за това са ги назначили,назначават се хора със опит :lol: не като мен пък камоли и теб...... :-D

щом са избрали 1 човек за модератор,значи той заслужава да е такъв!
И като имат опит к'во?!Като влизат веднъж на 5 месеца,ако ще най-добрите да са... :::

Skullbreaker
09-17-2007, 14:57
Междо другото нямаш неограничена власт...
Правата на модераторите се ограничават до възможността да се трие/заключва тема или да се едитват мнения....

И също така е тъпо....Особено ако нямаш чувство за хумор....
И също така трябва ти дреме за шибаните правила?

Колко точки наруших дося? Доста? Омг неее.....

Sq da po4na na latinica ... i kwo ? Mnogo li e stra6no?


Смисъл, ако си тъп модератор сички те мразят ако си готин модератор сички ти се кефят - кк?

sherry
09-17-2007, 15:10
за кво толкова искате да ставате модове? супер тъпо е...всички ви мразят :lol:
Да, аз също се чудя по тоя въпрос.
Преди време много исках да стана модератор, ядосвах се от спаменето и безсмислените теми във форума. Отговорност си е обаче, а и все има недоволни. Но да спекулираш с "властта" си е тъпо...Много.

09-17-2007, 15:13
абе вие работа нямате ли си!?

namina
09-17-2007, 15:23
Но да спекулираш с "властта" си е тъпо...Много.
=D>

belerofone
09-17-2007, 18:32
Вярно....Ако влизаш на 5 месеца веднъж ....Но пък има форуми където модовете са с невъобразими права понеже темите са мноого сериозни....Тук също трябва май да е така....Честно....Хората пускат теми които са важни за тях , а тя е пълна с подигравки....Не че понякога не се случват фруудове ама айде не вс са така....

machoka
09-17-2007, 22:08
Пак имаме някой чел-недочел:
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=116462

Лек ден.