PDA

View Full Version : Гърдата..



Разтревожена
09-17-2007, 14:06
Здравейте. Имам един въпрос - възможно ли е да имам бучка на гърдата ( на 15 съм ) :?: От няколко дена като бутам лявата си гърда и усещам нещо като топче вътре, а на другата не е така. Възможно ли е това или съм малка още, за да имам бучка? Знам, че преди време майка ми имаше. Това наследствено може ли да се предаде? А от какво се получава? Ще съм много благодарна ако ми отгорите, защото съм много притеснена! :(

Mainata ti
09-17-2007, 14:37
Задължително на гинеколог. Незабавно! По принцип от личната ми лекарка знам че на тази възраст почти няма вероятност, но щом и майка ти е имала е възможно. И все пак не разбирам, по-добре да посетиш гинеколог!

Devilkin:)
09-17-2007, 14:56
Скоро ли ще ти идва? Преди мензис се получават разни такива твърди неща не само в едната, а в двете гърди. Не мога да ти обясня защо е така, но знам, че е сигурно. Ако очакваш да ти дойде - не се притеснявай, от това ще да е. Изчакай да ти мине и пак провери. Ако няма да ти идва...говори с майка си и отивай на лекар. Успех

09-17-2007, 15:13
Дойде ми снощи. Болят ме и двете гърди и знам, че е от това, че ми дойде, но странното е, че напипвам такова топче само на едната гърда и затова се притеснявам толкова. :?

09-17-2007, 15:26
изчакай още малко и ако си седи отивай не на гинеколог (много сте неграмотни мама му деба) а на мамолог.
според мене ти няма нищо. късмет.

namina
09-17-2007, 15:27
като се притесняваш толко отиди на лекар...... :-k