PDA

View Full Version : I Az Nz...



maimunche
09-17-2007, 14:35
Mnogo haresvam edno momche i iskam da sam s nego , no toi se darji adski tapo i nz shto taka prai. no po otnoshenieto mu razbiram 4e me haresva , no zaradi nqkakva prichina ne smee da napravi po seriozna kracha. Qvno me misli za Neseriozna. i nz kak da mu Dokaja 4e sam seriozna s nego i vsi4ko koeto mu kazvam e istina , a ne prosto ei taka zaradi flirta. :(( neznam mnogo sam obarkana. vse mi povtarq 'mojesh da imash vseki a se sedish tyka i si gubish vremeto s men tova ne go razbiram' i ot teq dumi mnogo me zabolqva. az mu kazvam 4e go haresvam no toi si misli 4e se bazikam s nego i samo iskam da go nakaram da hlatne po men i da go zareja. a ne e taka :(

09-17-2007, 14:40
Hmm...Za6to nqkoi den,dokato ti mranka taka ne mu kaje6 da zamal4i i ne go celune6?Bi bilo mnogo sladko...pak i taka 6te razbere,4e vsi4ko e seriozno!Uspeh!Pojelavam da se saberete!

sasha_90
09-17-2007, 14:41
Ако те харесваше,както си мислиш щеше да предприеме нещо.Но от друга страна може да не иска да ти се доверява защото някоя преди може да го е наранила.

thefreak
09-17-2007, 14:42
Спипай го натясно и... целувка!

the_black_angel
09-17-2007, 14:44
... no po otnoshenieto mu razbiram 4e me haresva , no zaradi nqkakva prichina ne smee da napravi po seriozna kracha. Qvno me misli za Neseriozna. i nz kak da mu Dokaja 4e sam seriozna s nego i vsi4ko koeto mu kazvam e istina , a ne prosto ei taka zaradi flirta. :(

Е,защо той да прави първата крачка?Покани го да излезете на кафе,а ако той е така тъп да откаже значи не е хлътнал толкова много по теб.

MiMcHeToOo
09-17-2007, 14:51
Mnogo haresvam edno momche i iskam da sam s nego , no toi se darji adski tapo i nz shto taka prai. no po otnoshenieto mu razbiram 4e me haresva , no zaradi nqkakva prichina ne smee da napravi po seriozna kracha. Qvno me misli za Neseriozna. i nz kak da mu Dokaja 4e sam seriozna s nego i vsi4ko koeto mu kazvam e istina , a ne prosto ei taka zaradi flirta. :(( neznam mnogo sam obarkana. vse mi povtarq 'mojesh da imash vseki a se sedish tyka i si gubish vremeto s men tova ne go razbiram' i ot teq dumi mnogo me zabolqva. az mu kazvam 4e go haresvam no toi si misli 4e se bazikam s nego i samo iskam da go nakaram da hlatne po men i da go zareja. a ne e taka :(

ех тая реплика "можеш да имаш всеки, кво се занимаваш с мене" много ме дразни.. по тоя начин по един или друг начин те задължава да му казваш, че за тебе е единствен, най-добрия, най-прекрасния и т.н.. според мене щом той се дърпа а ти вече си направила няква стъпка към него трябва да сега да чакаш.. да видиш той кво ше направи ако не му повтаряш колко е суперски, страхотен и т.н..

maimunche
09-17-2007, 14:55
emi nie sme hodili na kafe .. imame obshti poznati i taka. No kogato si govorim e mnogo hubavo v nachaloto vsi4ko e okay , no izvednaj vinagi stava neshto i se skarvame i na men mi stava mnogo machno , 4e vinagi stigame do tam shtoto se opitvam da otstapvam no toi me vbesqva i e golqm sradlio a az naistina go xaresvam zashto ne mi vqrva. pisal mi beshe onq den po skype , no az ne bqh na pc-to i ne mu otgovorih vednaga a 4ak sled nqkolko 4asa i toi kaza 'A TI Se seti za men kvo trqbva da obarna' vsqkash ne mi pyka za nego taka mi prozvucha. neznam kvo da pravq s toq chovek.

maimunche
09-17-2007, 14:55
emi nie sme hodili na kafe .. imame obshti poznati i taka. No kogato si govorim e mnogo hubavo v nachaloto vsi4ko e okay , no izvednaj vinagi stava neshto i se skarvame i na men mi stava mnogo machno , 4e vinagi stigame do tam shtoto se opitvam da otstapvam no toi me vbesqva i e golqm sradlio a az naistina go xaresvam zashto ne mi vqrva. pisal mi beshe onq den po skype , no az ne bqh na pc-to i ne mu otgovorih vednaga a 4ak sled nqkolko 4asa i toi kaza 'A TI Se seti za men kvo trqbva da obarna' vsqkash ne mi pyka za nego taka mi prozvucha. neznam kvo da pravq s toq chovek.

maimunche
09-17-2007, 14:57
Ми ако половината град са те минали,много ясно,че няма да иска да тръгне с теб :roll:

hahaa ne spokoino ne sam ot tiq. i ne sam kazala 4e neiska , a prosto 4e neshto vse ni prechi i na dvamata da stane neshto , a toi nai mnogo se strahuva inache postoqnno povtarq 4e trqbva da se vidim 4e trqbva da sme zaedno 4e iska da e men. no samo prikazki....