PDA

View Full Version : След оралната любов...



KRzome
09-17-2007, 14:43
Скоро мисля да предложа орална любов на приятелката ми ама само ми е интересно след като си поиграя долу с езика и устата ми, ще мога ли свободно да си я целувам по устата? :-k това ме човърка защото не искам да лъхам на нещо гадно пък или на нея да и неприятно и приятелката ми още не ми е правила свирки и не знам как бих се почуствал ако ме целува след като ми го е ...... не знам моля за мнения

Обичате ли да ви целуват след орална любов по устата или кадето и другаде да е било, момичета и момчета?

^Sam90^
09-17-2007, 14:48
Еми, човек не би трябвало да го е гнус от самия себе си.

^Sam90^
09-17-2007, 14:51
хах.. ако няма кой друг, прави си сам, щом искаш.
Става дума за друго... обидно е да я караш да се мие, за да я целунеш, а същевременно да я караш да ти лапа. Един вид я караш да прави нещо мръсно, щом искаш после да се мие...

Tazadarrrr
09-17-2007, 15:01
А, ве тука повече от половината сте ебати профаните... А по темата... като нищо не сте правили почнете с 69 и после се целувайте ;)

KRzome
09-17-2007, 15:07
мене не ме гнус нито от нея обичам я! нито от мене самия, не е това въпроса ... някой да каже от опит :oops:

FelisDirus
09-17-2007, 15:31
Таа пача като ми духа после не ме целува докато не си измие зъбите!


ти си тъпак :lol:

shadow4e
09-17-2007, 15:53
Няма да имах гаден дъх, на теб може да ти се струва малко странничко, но тя едва ли ще усети нещо. И определено не е добър вариант да станеш и да си измиеш устата.

krem4et0
09-17-2007, 16:08
Аз много рядко си усещам вкуса. Или съм почти безкусна или.........не знам. ама да си мие зъбите. защо не пробваш с Ментос. Би имало добър ефект върху гениталиите й. 1 път с някакво ментово бонбонче беше моя или след дъвка не помня точно и беше мн приятно.....

S_M_I_L_Y
09-17-2007, 16:33
Направо ще ме разбиете с вашите коментари...ментоси, дъвки и т.н. Няма такъв момент. Чисто и просто преди да правите орален секс ( а и преди да правите любов изобщо ) се измивате добре (има си интимни сапуни за целта). От личен опит ще кажа, че след това като се целувате е много възбуждащо и приятно, защото "соковете" на влагалището и пениса имат ефекта на афродизиак. Даже според мен след орален секс е задължително да се целувате и ви гарантирам, че е супер възбуждащо.

`Death`Whore``
09-17-2007, 16:48
Мен ме възбужда, когато ме целуне, след като ме е лизал :-D А и аз винаги го целувам след свирка...какво толкова.

krem4et0
09-17-2007, 18:04
Направо ще ме разбиете с вашите коментари...ментоси, дъвки и т.н. Няма такъв момент. Чисто и просто преди да правите орален секс ( а и преди да правите любов изобщо ) се измивате добре (има си интимни сапуни за целта). От личен опит ще кажа, че след това като се целувате е много възбуждащо и приятно, защото "соковете" на влагалището и пениса имат ефекта на афродизиак. Даже според мен след орален секс е задължително да се целувате и ви гарантирам, че е супер възбуждащо.
Аз проблем нямам. Казвам го затези, които ги бърка. И наистина влагалищнети сокове и спермата при целуване внасят много секси нюанс. Обожавам!

Kras4eto_lp
09-17-2007, 19:49
Аз нямам нищо против гаджето ми да ме целува след като ме е лизал...изобщо не ми прави впечатление,не ме е гнус от себе си [-X

`Death`Whore``
09-17-2007, 19:50
Е, Кремче, аз след свирка не го целувам с език...най-малкото защото съм прекалено умряла :lol: Така че няма привкус на сперма.

krem4et0
09-17-2007, 19:53
Абе и мен ме боли устата, ама той като иска. Просто когато свърши не може без целувки после.

09-17-2007, 22:27
Преди орална любов просто е важно и двамата да сте чисти. Ако човек спазва добра лична хигиена, пък може и просто да влезнете преди това в банята (дава интересен привкус на любовната игра), проблем няма да има никакъв. Моят приятел ми прави орална любов и после ме целува и всичко си е ок с това. Същото важи и за обратното действие. Всъщност, повечето хора, които вкарват френската любов в секса, не се притесняват след това да си се целуват спокойно ;)

F
09-18-2007, 03:57
men MN me e gnus ot penisa mu i do sega ne sm mu pravila svirka a sme ve4e zaedno ot 3 meseca ne sam pravila na nikoi svirka amm biv6iq mi se e izprazval v ustata i be6e UJASNO! no sega gadjeto mi me lije a az ne moga nz ne6to mi stafa nekfo gnusno mi e !

ultra
09-18-2007, 09:48
Горния пост чупи мивки..не била правила свирки,ама и се празнили в устата... :smt005
Та,по темата...Предния ми приятел не даваше да го целувам след като съм му правила свирка.. :-({|= Беше един гнусливичък...от себе си се гнусеше..тъпанар.Въпреки,че не свършваше в устата ми.Нарочно все се запътвах да го целувам,а той се дърпаше все едно бях прокажена.Много скоро след това спрях свирките,малко след това зарязох и него!!! :twisted: :lol:
Със сегашния нямам такива "проблеми".Харесват му соковете ми,пък и аз неговите и не ни е гнус да се целуваме в такива моменти.

lips_of_anegel
09-18-2007, 20:27
Не ме интересува,я така съм си свикнал.
ти хубаво си свикнал ама в секса не си само ти нали бе.ебати селяните има тука заклевам се :evil: :evil: :smt011 :smt011

heely
09-19-2007, 11:25
Еми, човек не би трябвало да го е гнус от самия себе си.
=D>

my_sexy_lover
09-27-2007, 15:50
Postoqnno se celuvame dori i sled kato sam mu pravila svirki i toi me e lizal :smt016 haresva ni i na dvamata :wink:

Krom
09-27-2007, 16:11
po princip pri dobra higiena genetalite sapo-chisti ot ostata. dori smo pri 1 izmivane na den genetalite sa po-chisti ot usnata kuhina, koqto i da miesh sys chetka i pasta sled vsqko hranene e otrvatitelno pylna s bacili, mikrobi i t.n.

pepitaaa
09-27-2007, 21:06
Не мога да разбера някой хора, които ги е гнус от себе си. Ти ако си се измил може да си по-чист отдолу, отколкото например по ръцете (кой знае какво може да си пипал :-D ) Ама различни хора... :smt016

vesitu_
09-27-2007, 21:17
Аз нямам нищо против гаджето ми да ме целува след като ме е лизал...изобщо не ми прави впечатление,не ме е гнус от себе си [-X

+1

bloodranger
09-28-2007, 00:20
за подобни целувки трябва много нз кво тряа ма оф аз ли4но нема са мляскам след такоз не6то [-( :-#